Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by kronostime View Post
    Blic otkriva: Skandal na pomolu (foto)(video)....
    [emoji3]
    Dođi i ti Kronose, taman da obrnemo tri ture. Čekam vas kod Žike Slike u Strahinjića bana.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Ma nek dodje i Kuper,nek ide zivot....
      Inace milo mi je zbog dolaska Teodosica i Kuzmica,ako vec ginemo da ginemo od junaka.

      Comment


      • Je l' ima pravo nastupa Petar Rakićević večeras protiv nas,
        obzirom da je on još uvek pozajmljen igrač ?

        Last edited by Jaqen Hghar; 15-02-19, 12:48.

        Comment


        • Originally posted by dekkard View Post
          Dođi i ti Kronose, taman da obrnemo tri ture. Čekam vas kod Žike Slike u Strahinjića bana.
          Ne radim sa precankama - samo ove domace, podavalske.
          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
          Meša Selimović

          Comment


          • Originally posted by Ivan_PG View Post
            Je li vi to neki fajt zakazujete ili?
            Ivane, Ivane _ Kartmene Eriče ..

            .. prodati Pavkova, kupiti Tea & Kuz-a 1+1 ..

            Comment


            • Originally posted by salelesa View Post
              Ivane, Ivane _ Kartmene Eriče ..

              .. prodati Pavkova, kupiti Tea & Kuz-a 1+1 ..
              Od Pavkova 30% ide Meraklijama - just sayin`.
              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
              Meša Selimović

              Comment


              • Originally posted by kronostime View Post
                Od Pavkova 30% ide Meraklijama - just sayin`. [emoji3]
                Će dobiju u naturi.[emoji41]
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Originally posted by StefanPG View Post
                  Bez vrijedjanja kolega.

                  Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
                  Kad već brišeš , onda to uradi kako treba ...pozicija admina ti ne dozvoljava selektivnost .Trebalo bi da je tako???

                  .niste bitni u svom ulazu..kamoli na nekom bitnijem mestu.
                  pre nogo sto si saznao da i Zvezda igra kosarku.

                  Comment


                  • Originally posted by dekkard View Post
                    Će dobiju u naturi.[emoji41]
                    Zadnji put kad vi je gazda posetio FK da kuka za pare - dobio je "Dzajinu desnicu" i kragnu - Meraklije, opet, imaju ugovor, crno na belo, potpisan.
                    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                    Meša Selimović

                    Comment


                    • Originally posted by LosmiSK View Post
                      Druze..Govorim o funkciji u klubu..Covic ne da jak8m picn9stima i znalcima da bude tu..to sto idete na tekme i to svaku je za pihvalu ali to ne znaci da znate o kosarci nesto na profi nivou a jos manje da ste zaradili nesto od nje..ne stavljaj mi reci u usta..zna se na sta mislim..Taj covek treba da bude sportski direktor a ne oni nesrecnici sto su ili sto su bili...cak je i Sarac dogurao do skupstine a oces EL..a licencu..mogu predavanja da vam drz8m..ali necu...nece vam ni to pomoci..



                      Ja te poslednju put upozoravam da me ne vredjas!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NISAM CLAN SKUPSTINE a ovo krajnje jadno da ti mene ponizavas kako hocemo El a Sarac je clan skupstine.

                      Mrs bre sram te bilo!!!

                      Comment


                      • Sarac nije clan skupstine, prisustvovao je proslogodisnjoj skupstini kao clan DID-a (doniraj i dominiraj) pre a ni posle oga nije bio clan skupstine niti je oprisustvovao skupstini.
                        Covic je zvao dosta vidjenijih zvezdasa u klub Moka Slavnić, Igor Rakočević, napravljno je neko strucno telo od bivsih kosarkasa i trener Maljkovic je u njemu tako da neke insuinicije otpadaju.
                        Ponovicu jos jednom i tu stavljam tacku Dejo Radonjica volim kao najrodkenijeg ali nije sve crno belo kako se misli
                        klub je zeleo da nastavi saradnju sa njime, nije do toga doslo jer su drugi neki minirali a zna se i koji
                        jer su hteli da oni udju u klub pa na kraju nisu usli jer su hteli da udju kao spasioci i da se vade kao seto se vade u politici na ove zute vec sedam godina.
                        Nije prica naivna i jednostavna tako da kazem jos jednom ne branim nikoga iako sam proglasem za covicevog bota a nisam
                        dajte ove momke da podrzimo a jednoga dana ce sve izaci na videlo sta i kako.
                        Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

                        Comment


                        • Dobro Sarac mozda sam se istripovao izvini ako sam pogresio ti najbolje znas. Rekao sam ti sto retko idem bilo gde..Opusti se malo, ne moramo se prepirati..Malo relaxa ljudi, svi navijamo za isti klub. Nisi clan skupstine, pogredio sam....eto neka ostane zapisano da sam pogresio..Pisite informisite ljude..itd..eto..mirna Backa
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Originally posted by Daba View Post
                            Sarac nije clan skupstine, prisustvovao je proslogodisnjoj skupstini kao clan DID-a (doniraj i dominiraj) pre a ni posle oga nije bio clan skupstine niti je oprisustvovao skupstini.
                            Covic je zvao dosta vidjenijih zvezdasa u klub Moka Slavnić, Igor Rakočević, napravljno je neko strucno telo od bivsih kosarkasa i trener Maljkovic je u njemu tako da neke insuinicije otpadaju.
                            Ponovicu jos jednom i tu stavljam tacku Dejo Radonjica volim kao najrodkenijeg ali nije sve crno belo kako se misli
                            klub je zeleo da nastavi saradnju sa njime, nije do toga doslo jer su drugi neki minirali a zna se i koji
                            jer su hteli da oni udju u klub pa na kraju nisu usli jer su hteli da udju kao spasioci i da se vade kao seto se vade u politici na ove zute vec sedam godina.
                            Nije prica naivna i jednostavna tako da kazem jos jednom ne branim nikoga iako sam proglasem za covicevog bota a nisam
                            dajte ove momke da podrzimo a jednoga dana ce sve izaci na videlo sta i kako.
                            Ko je to hteo da udje u klub pa mu nije uspelo?
                            Zasto je Covic opleo po Dejanu Radonjicu u svim medijima da je ovaj naneo nevidjenu stetu klubu izjavom da su igraci i strucni stap za celu sezonu primili samo po 3 plate?

                            Comment


                            • Majkumu, shvatite vec jednom - bez pozivanja na bilo cije zdravstveno stanje, sem povreda igraca.
                              Sledeci takav upis ce nositi sa sobom zestoke poslediceo.

                              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                              Meša Selimović

                              Comment


                              • Originally posted by Antona View Post
                                Ko je to hteo da udje u klub pa mu nije uspelo?
                                Zasto je Covic opleo po Dejanu Radonjicu u svim medijima da je ovaj naneo nevidjenu stetu klubu izjavom da su igraci i strucni stap za celu sezonu primili samo po 3 plate?
                                odlicno znas koje hteo da udje u klub ne moram da ti objasnjavam .
                                Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

                                Comment

                                Working...
                                X