Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ovi sto podrzavaju Alimpijevica, pa Tomica, pa ce opet nekog novog Covicevog poltrona, nisu navijaci. Svaki navijac valjda voli da tim uzima titule, raste, igra dobar basket. Bas zato sto volim Zvezdu sam protiv svih onih koji ne zasluzuju taj dres i svih onih koji svojim neznanjem uticu na rezultate kluba. A vi podrzavajte FMP kad vam se tata i sin Covici presele u Zeleznik trajno.

    Comment


    • Originally posted by Grof View Post
      E zbog ovakvog stava i imamo problem
      I ne, nisu dosli zbog njega, vec zbog KKCZ. Dosli bi da je bilo koji drugi trener u pitanju.
      A posto su dosli zbog KKCZ i zbog zelje i obaveze da izveste javnost (ujedno i navijace CZ), trener KKCZ ima OBAVEZU i ODGOVORNOST prema klubu i navijacima da ih reprezentuje na najbolji moguci nacin. Ovo se isto odnosi i na srpske novinare.
      A to sto mu se ne svidjaju pitanja je njegov licni problem i moze da besni kada izadje sa konferencije (cak ne ni tada jer je u javnosti, vec kada udje u hotelsku sobu).
      Ne znam koliko je tesko shvatiti ciji si trener i koliko je javnost zainteresovana za sve sto se oko kluba desava, pa i traceve. Njegov je posao da stvori atmosferu da traceva nema, a ako ih ima da ih objasni na vreme.
      Apsolutno, njegov posao je da nakon utakmice na KZŠ da komentar utakmice (igre svog tima) i odgovara na pitanja novinara (kojima je posao da od tih odgovora sastave tekstove koji će biti objavljeni na portalima i u štampi ili snimak na nekoj tv. Znači, šitanja nisu upućena Tomiću već treneru CZv i kao takav on mora da odgovara uljudno i da stvara pozitivan imidž a ne kurčevit sam protiv svih.
      Spoiler
      Ako mi časi smrti postanu bliski,
      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
      Nije umio da odstupi,
      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
      Pao unapred, a ne unazad,
      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
      Uračunato i u moj pad.

      Comment


      • Originally posted by Grof View Post
        E zbog ovakvog stava i imamo problem
        I ne, nisu dosli zbog njega, vec zbog KKCZ. Dosli bi da je bilo koji drugi trener u pitanju.
        A posto su dosli zbog KKCZ i zbog zelje i obaveze da izveste javnost (ujedno i navijace CZ), trener KKCZ ima OBAVEZU i ODGOVORNOST prema klubu i navijacima da ih reprezentuje na najbolji moguci nacin. Ovo se isto odnosi i na srpske novinare.
        A to sto mu se ne svidjaju pitanja je njegov licni problem i moze da besni kada izadje sa konferencije (cak ne ni tada jer je u javnosti, vec kada udje u hotelsku sobu).
        Ne znam koliko je tesko shvatiti ciji si trener i koliko je javnost zainteresovana za sve sto se oko kluba desava, pa i traceve. Njegov je posao da stvori atmosferu da traceva nema, a ako ih ima da ih objasni na vreme.
        Nisi u zemlji, verovatno i ne čitaš domaće medije i one koji se neopravdano svrstavaju u iste pa ne znaš sistematsku propagandu koja se sprovodi od samog početka ka Tomiću, igračima, i nije ni bitno ni ko je trener ni koji su igrači u pitanju, jednostavno je bitno samo namazati ih govnima.
        A zna se čiji je to modus operandi, imamo toga koliko hoćeš i u javnom životu.
        To o čemu ti pišeš se odnosi na normalno sportsko novinarstvo, a ono je na aparatima za održavanje života jer nikoga ne zanima, samo senzacionalizam išto više click-bait naslova.
        Najsrećniji bih bio kad bi bilo dozvoljeno da na prvo provokativno pitanje i ustane i zavali šamarčinu "novinaru", i svaki put tako, pa da vidimo da li bi se konačno okrenuli onom što zapravo treba da rade, da izveštavaju o sportu.
        Last edited by dekkard; 27-01-19, 08:44.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Sramota je stavljati Tomica i Alimpijevica u isti kos.
          Ovaj prvi je vec za klasu bolji trener.

          Comment


          • Originally posted by Storm View Post
            Ovi sto podrzavaju Alimpijevica, pa Tomica, pa ce opet nekog novog Covicevog poltrona, nisu navijaci. Svaki navijac valjda voli da tim uzima titule, raste, igra dobar basket. Bas zato sto volim Zvezdu sam protiv svih onih koji ne zasluzuju taj dres i svih onih koji svojim neznanjem uticu na rezultate kluba. A vi podrzavajte FMP kad vam se tata i sin Covici presele u Zeleznik trajno.
            Pošto impliciraš na mene, da ti par stvari objasnim: ja za Zvezdu navijam mnogo duže nego što ti imaš godina života, i ne interesuje me ni Čović, ni Tomić, ni Alimpijević, ni Radonjić ni jedan trener, ni jedan predsednik Zvezde, samo klub i rezultat koji će da ostvare i ne uslovljavam svoju podršku klubu time ko će da ga vodi, to može da radi samo onaj ko o navijanju za neki klub ne zna ama baš ništa.
            Svačiji rad se vrednuje i na osnovu toga meri doprinos, verujem samo da svi ovi gorepomenuti ljudi, kao i oni pre njih, a i oni nakon njih će, da rade za dobrobit kluba najbolje što znaju.
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Originally posted by Daba View Post
              Tomic radi na timu na hemiji i to sto neki pisu da se inati je neistina vec zeli da odrzi timski duh koji ekipa ima generalno
              Sto se hemije tice, ja sam ostao zaprepascen posle dva tajm auta u poslednjoj cetvrtini. Na jednom su jedva promrmljali Zvezda na pitanje: Ko je najbolji? Drugi put, niko nista rekao nije...
              Odlican pokazatelj... msm, hemije... Ili su bili previse umorni

              Comment


              • Originally posted by dekkard View Post
                Nisi u zemlji, verovatno i ne čitaš domaće medije i one koji se neopravdano svrstavaju u iste pa ne znaš sistematsku propagandu koja se sprovodi od samog početka ka Tomiću, igračima, i nije ni bitno ni ko je trener ni koji su igrači u pitanju, jednostavno je bitno samo namazati ih govnima.
                A zna se čiji je to modus operandi, imamo toga koliko hoćeš i u javnom životu.
                To o čemu ti pišeš se odnosi na normalno sportsko novinarstvo, a ono je na aparatima za održavanje života jer nikoga ne zanima, samo senzacionalizam išto više click-bait naslova.
                Najsrećniji bih bio kad bi bilo dozvoljeno da na prvo provokativno pitanje i ustane i zavali šamarčinu "novinaru", i svaki put tako, pa da vidimo da li bi se konačno okrenuli onom što zapravo treba da rade, da izveštavaju o sportu.
                Nisam Dekkarde, daleko sam, ali pratim koliko mogu.
                Vidi, ne mogu da prihvatim da neko na konferencijama pravi zaveru protiv KKCZ, i postavlja pitanja koja destabilizuju KKCZ, iako nisam apriori protiv teorija zavere.
                Ovo na racun Tomica ide vezano za njegovo, ako bas hocemo i kucno vaspitanje (u nekom krajnjem slucaju), ali i za profesionalan odnos prema klubu koji predstavlja. Ovim pokazuje da nema mentalitet za prvog trenera. Mozda je dobar strucnjak (sve vise i to dovodim u pitanje sa sve ovim mojim znanjem kosarke (dugogodisnjim naavijackim pracenjem)), ali nije teren i trening jedino. Psihologija grupe, odnosi medju ljudima unutar grupe, odnosi prema spolja...
                Da sam ja predsednik kluba dobio po usima (plati) za odnos prema novinarima + bi isao svaki dan na kurs komunikacije.

                Comment


                • Originally posted by dekkard View Post
                  Pošto impliciraš na mene, da ti par stvari objasnim: ja za Zvezdu navijam mnogo duže nego što ti imaš godina života, i ne interesuje me ni Čović, ni Tomić, ni Alimpijević, ni Radonjić ni jedan trener, ni jedan predsednik Zvezde, samo klub i rezultat koji će da ostvare i ne uslovljavam svoju podršku klubu time ko će da ga vodi, to može da radi samo onaj ko o navijanju za neki klub ne zna ama baš ništa.
                  Svačiji rad se vrednuje i na osnovu toga meri doprinos, verujem samo da svi ovi gorepomenuti ljudi, kao i oni pre njih, a i oni nakon njih će, da rade za dobrobit kluba najbolje što znaju.
                  Mislio sam na ove sto daju podrsku i pozivaju se na neke dobre stvari, a zmure na lose, kojih je sve vise, a PO ABA kuca na vrata. Ti si odavno prestao da pises o kosarci, vec si se bazirao na kontriranje, provokaciju i demagogiju, tako da te nisam ni uzeo za ozbiljno. Ne zelim da te uvredim, kao sto ne vredjam ni Filipa, ali ne razumem tvoju potrebu da provociras nekog ko se bre ziv pojede kako izgledamo na terenu a utakmice odluke samo sto nisu krenule. A ti se zajebavas i komentarises kako smo mi unapred upisali poraz od Cedevite i kako je sve zapravo bajno. Kako covek da te uzme za ozbiljno???

                  Comment


                  • Originally posted by Storm View Post
                    Mislio sam na ove sto daju podrsku i pozivaju se na neke dobre stvari, a zmure na lose, kojih je sve vise, a PO ABA kuca na vrata. Ti si odavno prestao da pises o kosarci, vec si se bazirao na kontriranje, provokaciju i demagogiju, tako da te nisam ni uzeo za ozbiljno. Ne zelim da te uvredim, kao sto ne vredjam ni Filipa, ali ne razumem tvoju potrebu da provociras nekog ko se bre ziv pojede kako izgledamo na terenu a utakmice odluke samo sto nisu krenule. A ti se zajebavas i komentarises kako smo mi unapred upisali poraz od Cedevite i kako je sve zapravo bajno. Kako covek da te uzme za ozbiljno???
                    Daleko od toga da je sve najbolje, i sam sam istakao da bih voleo pleja i jednog 4/5, ali ako nema guraš sa onim šta imaš na raspolaganju. Drugo,juče sam postavio pitanje forumašu na koji nisam dobio odgovor: postoji li tim čija forma ne oscilira u toku sezone u modernom sportu, da se ne ograničimo samo na košarku?
                    Ako već nekad treba da izgubiš, da li je možda sinoć bilo najbolje vreme da se to desi i od takvog protivnika kao što je Cedevita?
                    Treće, vidim da smatrate da je trolovanje naglašavanje dobre forme Cedevite, a oni ljudi prikazuju najbolju igru jače od poslednjih mesec dana,JEDVA su izgubili od Budućnosti na njihovom terenu, uz sve što on podrazumeva.
                    Iskreno mislim da smo mi i oni najveći favoriti za finale, mi sa tri, četiri igrača van forme igramo meč sa Valensijom na jednu loptu, to će se posložiti do odlučujućih mečeva,, a igra Cedevite mi deluje ubedljivije od Futurine.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Originally posted by dekkard View Post
                      ... da ti par stvari objasnim: ja za Zvezdu navijam mnogo duže nego što ti imaš godina života...
                      objašnjeno...argument koji rešava sve.

                      Comment


                      • Originally posted by Wingwalker View Post
                        objašnjeno...argument koji rešava sve.
                        Argument je u nastavku.
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • E nije nego je moj duži....

                          Comment


                          • Dekarde mislio je covek na mene.
                            Ja cu davati uvek podrsku kao sto sam je i do sada davao.
                            Da li ja vidim samo dobre stvari vidim i one druge ali za razliku od vas koji gledate samo Filipa Čovića na terenu sta radi
                            ja gledam malo sire sta rade i drugi.
                            Ne pada mi na pamet da se rasparavljem ovde sa ljudima koji se kriju iza nik nejmova.
                            Imam pametnija posla u zivotu, a navijacu za onoga za koga ja hocu.
                            Samo bice koliko ja vidim opet kao i do sada polivanja kofom na kraju sezone.
                            Radonjicu je trebalo dve i po goidine da stvori ono sto je posle postala crveno bela bajka.
                            A da se ne vracam koliko ste i njega vredjali i terali.
                            Nisam znao i to da se hemija ogleda na tajm autu kada se vice Zvezda, mislio sam da je hemija obuhvacena u svim segmentima kako na parketu tako i van njega
                            ali zli Tomic je razjebao sve sram ga bilo.
                            Mozes misliti trazi od igraca da igraju ozbiljno kosarku, i da se bore.
                            Ali zna se zasto je Tomic vama zulj na nozi ne zbog ni Radanova, Dobrića, Cirbesa,Nenadica, Davidovca vec zato sto ne zeli da otera Filipa iz kluba
                            to je razlog zbog kojeg vi njega ne mozete ocima da vidite.
                            16-1 u Aba ligi, pobedjena Buducnost tri puta od toga demolirana na njihovom terenu, Partizan pred njihovim navijacima, osvojen super kup, top 16 euro cupa ostvaren sve to nista ne valja jer je Tomic bahat bezobrazan ne zna da se ponasa ni pred novinarima a i ne islisava zelje navijaca.
                            i izvinjavam se sto sam upao ovako i poremetio vase pljuvanje koje je konstantno nastavite vi i dalje to da radite
                            jer ocigledno vas to i spunjava ja svakako necu vam vise smetati.


                            Puna podrska Milanu Tomicu i strucnom stabu.

                            A da jesam ja sam cocvicev bot jebi ga moram i ja za sendvic da zaradim.
                            Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

                            Comment


                            • Dabo ima i nas kojima Covic nije svetac. Pljujemo ga mnogo manje nego sto ti pljujes politicke neistomisljenike. Ti dvostruki arsini su najgori.
                              Covic junior u timu je slika i prilika danasnje Srbije. Tatini sinovi u klubu, mamine starlete u Skupstini, nepismeni u vlasti.

                              Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                              Comment


                              • Dabo, reci nesto u vezi pojacanja.
                                Sarac nas ne zarezuje...

                                Comment

                                Working...
                                X