Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by kronostime View Post
    Oni su tu dosli zbog vecerasnje utakmice, a on ispred kluba govori o istom i utakmici.
    Ma nijedan trener ne voli da se bakće s novinarima. Imaš primera koliko hoćeš, u Zvezdi, Partizanu, Evropi, Americi. Oni su nužno zlo.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Elem sto se tice utakmice sa Cedevitom... Ocaj zivi, no i to se desava ali razlika u kvalitetu i odnosu igre prvih mjesec dana i sad, drasticna. Sta je razlog?! Kako smo od agresivne odbrane i pritiska na lopti spali da nam se setaju, da ulazimo u mismec, da nam Pulen zida Covica a Davidovac ne moze Pulena. Da nam C od 130kg suvih misica ne primi loptu pod kosem?!
      Ne mirise na dobro a dal ce se dobro zavrsiti veliki je znak pitanja, odnosno sa ovakvim pristupom nema ni tog interpunkcijskog znaka.

      Comment


      • Dokle ce Tomic da izigrava boga? Dosta bre vise sa jebenim Covicem i Keseljom. Guranje prsta u oko svakom navijacu Zvezde. Sta on pokusava da dokaze?
        Treba nam plej igrac 4 na 5
        Odjebati Covica, Keselja.
        Iz 12 izbaciti Nenadica i Odza. Dati sansu jos jednu Cirbesu

        Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

        Comment


        • Originally posted by Victor BG View Post
          Elem sto se tice utakmice sa Cedevitom... Ocaj zivi, no i to se desava ali razlika u kvalitetu i odnosu igre prvih mjesec dana i sad, drasticna. Sta je razlog?! Kako smo od agresivne odbrane i pritiska na lopti spali da nam se setaju, da ulazimo u mismec, da nam Pulen zida Covica a Davidovac ne moze Pulena. Da nam C od 130kg suvih misica ne primi loptu pod kosem?!
          Ne mirise na dobro a dal ce se dobro zavrsiti veliki je znak pitanja, odnosno sa ovakvim pristupom nema ni tog interpunkcijskog znaka.
          Бранко Лазић фали овој екипи ако због нечега то је због притиска на противничке спољне играче и одбране на њима. Ја кроз призму његовог одсуства видим колико имамо проблема у одбрани.
          Сутра брзо долази - треба човек постати
          Нестали су кодекси, остали су комплекси
          Победе су порази, а исходи су потресни!

          Comment


          • Originally posted by Marco View Post
            Бранко Лазић фали овој екипи ако због нечега то је због притиска на противничке спољне играче и одбране на њима. Ја кроз призму његовог одсуства видим колико имамо проблема у одбрани.
            Znaci naravno, ali ja govorim vise o sistemu igre u odbrani. Ne treba da se oslanjamo na Lazinu agresivnost. Evo sta je problem, odbranu igramo na liniji zq 3p, bekovi nam uoce blok i opet se zabiju u isti. Mora to agresivnije na lopti i bez nje (kao sto radi Lazic) poenta jake odbrane je da igrac mora mnogo vise energije da ulozi da bi postigao poene i da ga jakim tempom lomis kako bi iznudio los sut. Kako ces da branis prodor, sut i sl su finese ali agresivnost mora da postoji.

            Comment


            • Sve sam vam ovo pricao jos kad sam znao kuda idu politicki uplivi na pocetku sezone, nasa pojacanja iz Fmp a i veterani kod rivala iz evrolige , sta je tu je do 15 februara ima vremena za nekog na 3 meseca dosle su i pare od Apica ne mozemo ocekivati Kola ili Renfroa ali neki pristojan bek itekako.

              Comment


              • Sta je jos niste oterali Tomica.
                Mislim stvarno ni vi niste sto ste nekad bili.

                Treba da se vratimo u 2010 godinu za bolje i nismo.
                Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

                Comment


                • Originally posted by Daba View Post
                  Sta je jos niste oterali Tomica.
                  Mislim stvarno ni vi niste sto ste nekad bili.

                  Treba da se vratimo u 2010 godinu za bolje i nismo.
                  Gde su Dabo, kralju?

                  Comment


                  • Pomno pratim sta se radi i sta se pise.

                    Svake godine isto matrica se ne menja navijaci Zvezde su cudo.
                    Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

                    Comment


                    • Kakvo je tvoje vidjenje stvari Dabo? Lepo bi bilo da cujemo sta ti mislis, postujemo tvoje misljenje generalno ali ne znam tacno sta je trenutno...Trebao si doci i kad se hvalio Tomic Ja sam suzdrzan ali jasno da mu fc vecina ne moze oprostiti itd..ali posto znas svacije misljenje, red bi bilo da znamo i tvoje? Pozdrav za tebe i drago nam je sto si se vratio, ako nista bar sa ova dva upisa
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Originally posted by Victor BG View Post
                        Elem sto se tice utakmice sa Cedevitom... Ocaj zivi, no i to se desava ali razlika u kvalitetu i odnosu igre prvih mjesec dana i sad, drasticna. Sta je razlog?! Kako smo od agresivne odbrane i pritiska na lopti spali da nam se setaju, da ulazimo u mismec, da nam Pulen zida Covica a Davidovac ne moze Pulena. Da nam C od 130kg suvih misica ne primi loptu pod kosem?!
                        Ne mirise na dobro a dal ce se dobro zavrsiti veliki je znak pitanja, odnosno sa ovakvim pristupom nema ni tog interpunkcijskog znaka.
                        Razlog je što su sranja konačno došla na naplatu a tek će da dođu.

                        Isto sam ovo pisao prošle godine u ovo doba, isto se Čović inatio sa Pajserom na klupi, tim se raspadao a ovde su išla objašnjenja da se obara forma, da tankujemo sve zbog osvajanja ABA i slične gluposti.

                        Dakle, AKO SE NE PROMENI NIŠTA, nećemo osvojiti NIŠTA, čak ni KLS.
                        A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                        Comment


                        • Sto se mene tice Milan Tomic ima punu podrsku.

                          - Data je sansa nasim igracima Radanov, Nenadić, Simanić, Dobrić, Davidovac, Ristić.
                          Samo vas molim nemojte prerano da skacete i pominjete minutaze.
                          Minutaze se zasluzuju.

                          Davidovac ako ste pratili deluje totalno nezainteresovano i on je za mene bas razocarenje.
                          Ristić i Simanić koriste svoje sanse polako ali sigurno i ne miogu oni preko noci postati ono sto mi zelimo ali idu na gore.
                          Nenadic za mene takodje razocarenje decko osim kosa ne vidi nista.
                          Dobrić njemu se koliko ja znam najvise zamera igra u odbrani.

                          Vidim sada branite Cirbesa, a on deluje totalno nezainteresovano.

                          Ja nikada ne prozivam igrace, i ne teram ali ne mogu da razumem da vecu borbenost imaju Keselj, Perperoglu, Faje nego nasi mladi igraci.
                          Radanov takodje ima problema sam sa sobom, mnogo su poleteli misle da ce njih Zvezda da moli da igraju.

                          Po meni Tomic radi jako dobar posao ima razumevanja i pokusava da ih vrati u kolosek.
                          Da se razumemo ima stavri koje nisu za javnost i tako treba da ostane, ali budite ubedjeni da niko ne sedi skrstenih ruku
                          i Tomic i strucni stab se danonocno bore da od njih postanu igraci ali ako oni sami to ne zele onda nije krivica ni u Tomicu niti u strucnom stabu
                          i upravi.
                          Nemojte smetnuti uma da polovina tima je do juce igrala u FMP-u. Pa nije isto igrati tamo i u Zvezdi.
                          I opet pored svega imamo skor 16-1.
                          Tomic radi na timu na hemiji i to sto neki pisu da se inati je neistina vec zeli da odrzi timski duh koji ekipa ima generalno.

                          za eventualna pojacanja cete morati Sarcu da se obratite on vam je zaduzen za to.

                          i za kraj malo vere u trenera odlicno zna on sta hoce ali treba vremena da se to i uradi.

                          a do trofeja ce vec Tomic posloziti to samo polako, Cedevita i Partizan nam nisu ni prici da se ne lazemo.
                          Buducnost ima odlicne pojedince i sada su na vhu forme kao mi prosle sezone ali do plej ofa je pitanje kako ce izgledati.
                          Last edited by Daba; 26-01-19, 22:28.
                          Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

                          Comment


                          • Sarac nece da prica...

                            Comment


                            • Originally posted by Daba View Post
                              Sto se mene tice Milan Tomic ima punu podrsku.

                              - Data je sansa nasim igracima Radanov, Nenadić, Simanić, Dobrić, Davidovac, Ristić.
                              Samo vas molim nemojte prerano da skacete i pominjete minutaze.
                              Minutaze se zasluzuju.

                              Davidovac ako ste pratili deluje totalno nezainteresovano i on je za mene bas razocarenje.
                              Ristić i Simanić koriste svoje sanse polako ali sigurno i ne miogu oni preko noci postati ono sto mi zelimo ali idu na gore.
                              Nenadic za mene takodje razocarenje decko osim kosa ne vidi nista.
                              Dobrić njemu se koliko ja znam najvise zamera igra u odbrani.

                              Vidim sada branite Cirbesa, a on deluje totalno nezainteresovano.

                              Ja nikada ne prozivam igrace, i ne teram ali ne mogu da razumem da vecu borbenost imaju Keselj, Perperoglu, Faje nego nasi mladi igraci.
                              Radanov takodje ima problema sam sa sobom, mnogo su poleteli misle da ce njih Zvezda da moli da igraju.

                              Po meni Tomic radi jako dobar posao ima razumevanja i pokusava da ih vrati u kolosek.
                              Da se razumemo ima stavri koje nisu za javnost i tako treba da ostane, ali budite ubedjeni da niko ne sedi skrstenih ruku
                              i Tomic i strucni stab se danonocno bore da od njih postanu igraci ali ako oni sami to ne zele onda nije krivica ni u Tomicu niti u strucnom stabu
                              i upravi.
                              Nemojte smetnuti uma da polovina tima je do juce igrala u FMP-u. Pa nije isto igrati tamo i u Zvezdi.
                              I opet pored svega imamo skor 16-1.
                              Tomic radi na timu na hemiji i to sto neki pisu da se inati je neistina vec zeli da odrzi timski duh koji ekipa ima generalno.

                              za eventualna pojacanja cete morati Sarcu da se obratite on vam je zaduzen za to.

                              i za kraj malo vere u trenera odlicno zna on sta hoce ali treba vremena da se to i uradi.

                              a do trofeja ce vec Tomic posloziti to samo polako, Cedevita i Partizan nam nisu ni prici da se ne lazemo.
                              Buducnost ima odlicne pojedince i sada su na vhu forme kao mi prosle sezone ali do plej ofa je pitanje kako ce izgledati.
                              Vidim da jedino Filip nije pomenut. Šta ćemo s njim?
                              A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                              Comment


                              • naljutili ste ga

                                salu na stranu gledate utakmice pa valjda majka mu stara vidite ponasanja odredjenih igraca u odbrani, njihov odnos prema igri.
                                onda vam je valjda onda jasno zasto neko ima manje minuta.
                                Protiv Valensije po meni jako dobra partija ako ne i odlicna ali hvalio je na njoj Dobrić, Laza u odbrani, i Cirbes u odbrani.
                                Laza je povredjen a ostala dvojica su igrala ispod ocekivanja.
                                Usao je Rile i iskoristio sansu kao i danas.
                                Ne znam moje misljenje daj boze da gresim da nekolicina kosarkasa domacih ili ce morati da se trgnu ili ce mesto u Zvezdi da zaborave.
                                Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

                                Comment

                                Working...
                                X