Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Lesoru daleko lepa kuca jedan od retkih kosarkasa kome zelim da vidim ledja.
    Sarac je lepo objasnio stvari za Lesora sada sto neki ovde imaju animozitet prema Sarcu pa sve apriori sto on napise sa gnusanjem odbacuju
    to je njihov problem.
    Sarac niij Covicev bot to sto se ja zezam za njega i brifinge kod Covica to nema veze sa zivotom to je zajebancija.
    Doduse voli aAlimpija kao boga ali on je moj drug pa mu ja to oprastam.
    Ali ruku na srce covek vam lepo pise neke stvari sada sto vi necete ili ne zelite da to prihvatite to je vase.
    Nem bezgresnih pa tako ni nasi lubu to nisu ali idemo dalje, bolje nemamo.
    Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

    Comment


    • Originally posted by dekkard View Post
      Odžo ne poseduje osnovne košarkaške fundamente. Koliko juče bilo rečeno da će biti zavaljan dalje kao Bolden. Daj Bože, ali ne verujem.
      Da li si gledao Oja prosle sezone?
      Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

      Comment


      • Originally posted by Daba View Post
        Da li si gledao Oja prosle sezone?
        Naravno, zato sam ovo i napisao.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Originally posted by dekkard View Post
          Naravno, zato sam ovo i napisao.
          izvini ali onda nisi dobro video. On je bukvalno za samo sest meseci toliko iznapredovao da je to neverovatno.
          Za ono sto on igra i ne treba da bude majkl džordan, zna sta mu je zadatak to i radi.
          A verujem da ce kod nas jos vise napredovati.
          Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

          Comment


          • Sve sto sam napisao je kosarkaski. Pa Lesort ,kako kazem je radio u FRA ligi, bez tehnickih stvari...Dosao je u CZ sa sasvim solidnom statistikom ali koja nije nosila ono ocito sto smo svi videli...ali u radu sa dobrim trenerima..a ne alimpijevicem, ljubotinom itd...sigurno da bi momak vise napredovao...nijedan od ova tri centra nema taj prostor za napredak kao Lesort......Mozda Ojo, ali to ce biti isto poprilicno tesko a nekada i mucno gledati dok ne dodje na svoje, ali verujem da ga ovi treneri mogu unaprediti...

            Cak Lesort je najvise i saradjivao sa Radicevicem gde je i prolazio solidno pik...Ne kazem, pisemo ovde, menjamo misljenja..navijacemo za ovo sto je...to je do struke ili Covica ko ce bit tu...i svi ovde ce to postovati...Ono sto ja jedino necu, jeste FC3..stvarno se nadam da nece ostati...
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Originally posted by LosmiSK View Post
              nijedan od ova tri centra nema taj prostor za napredak kao Lesort......
              Taj veliki prostor se ogleda u velikoj kolicini stvari koje mu nedostaju. Drugo je kapacitet za napredak. Za ovo vreme kod nas nije nas ubedio da poseduje taj kapacitet. Dovoljno je da vidimo kako je bacao slobodna bacanja na pocetku sezone i na kraju sezone. Ako za pick mozemo da optuzimo trenere, sta ce ti trener da bi shvatio da moras svaki put da ostanes duze na treningu da bi vezbao slobodna bacanja?

              Comment


              • Originally posted by Daba View Post
                izvini ali onda nisi dobro video. On je bukvalno za samo sest meseci toliko iznapredovao da je to neverovatno.
                Za ono sto on igra i ne treba da bude majkl džordan, zna sta mu je zadatak to i radi.
                A verujem da ce kod nas jos vise napredovati.
                Izvini ti, ali perfektno sam video.
                Od tri centra imaš jednog sa leđnom tehnikom, i to najmlađeg koji je bez evropskog iskustva.
                Od tri centra dva su neupotrebljiva van reketa, bilo u odbrani, bilo u napadu.
                Odžo je neki Sofoklis sa aliekspresa, s tim da je Sofo u prajmu itekako imao glavu pored onolike mase, što Nigerijac nema.
                Mogu i dalje, ali i ovo je dovoljno.
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Originally posted by dekkard View Post
                  Odžo je neki Sofoklis sa aliekspresa.

                  Comment


                  • @ Daba
                    Pusti bre decu da se mačuju, a ti lepo na Kalemegdan u šetnju, sa Čarlijem, naravno ...
                    Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                    biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                    Comment


                    • Originally posted by Daba View Post
                      Lesoru daleko lepa kuca jedan od retkih kosarkasa kome zelim da vidim ledja.
                      Sarac je lepo objasnio stvari za Lesora sada sto neki ovde imaju animozitet prema Sarcu pa sve apriori sto on napise sa gnusanjem odbacuju
                      to je njihov problem.
                      Sarac niij Covicev bot to sto se ja zezam za njega i brifinge kod Covica to nema veze sa zivotom to je zajebancija.
                      Doduse voli aAlimpija kao boga ali on je moj drug pa mu ja to oprastam.
                      Ali ruku na srce covek vam lepo pise neke stvari sada sto vi necete ili ne zelite da to prihvatite to je vase.
                      Nem bezgresnih pa tako ni nasi lubu to nisu ali idemo dalje, bolje nemamo.
                      Druga se pesma pevala tokom prolećnog dela protekle sezone, no nije bitno. Da li je Lesor cepanica sa niskim BBIQ-om ili su upitni kvaliteti stručnog štaba, ili pak mi grešimo brzo će se videti, za sezonu, najdalje dve.
                      To što je tebi jasno iz upisa Šarca ne mora da je jasno meni ili nekom drugom forumašu.
                      Da malo pojasnim: Posedujete neke činjenice (neke informacije) koje većina forumaša nema super (zaista nemam s tim nikakvih problema) i onda (neću da vas poredim sa zalizanim koji je zaista ograničen sa onim zagonetkama kao terasa) se pravite pametni i ovde stavljate upise gde u zagonetkama "jasno" objašnjavate šta, ko, kada, kako i to je jasno samo vama dvojici, trojici...to možete i na tw ili kakvom četu...

                      Alimpijević nikada neće postati trener, možda će pokušavati, može i da dobije angažman u nekom klubu (da nekog prejebe njegov menadžer) ali bi to brlo brzo bilo rešeno i vlasnik/direktor mu ne bi dozvolio ono što mu je u Zvezdi dozvoljeno - da sve sjebe.
                      Tomić će dobiti podršku ili neće na osnovu svog angažovanja i na osnovu toga kako će tim da izgleda.
                      Spoiler
                      Ako mi časi smrti postanu bliski,
                      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                      Nije umio da odstupi,
                      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                      Pao unapred, a ne unazad,
                      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                      Uračunato i u moj pad.

                      Comment


                      • Originally posted by Ganac View Post
                        Alimpijević nikada neće postati trener, možda će pokušavati, može i da dobije angažman u nekom klubu (da nekog prejebe njegov menadžer) ali bi to brlo brzo bilo rešeno i vlasnik/direktor mu ne bi dozvolio ono što mu je u Zvezdi dozvoljeno - da sve sjebe.
                        Ovaj deo čuvam da ga stavim u potpis kad dođe vreme. Uz onaj sa 7/8/9 pobeda u EL.
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Одлично је што је Оџо потписао уговор са ККЦЗ.

                          До сада је имао уговор са ФМП-ом, а овим потписом се отвара неколико опција
                          1 - остаће у ККЦЗ и имати улогу у наредној сезони
                          2 - може и назад у ФМП на позајмицу ако се процени да је тако боље
                          3 - може и да се прода ако стигне нека понуда која би била задовољавајућа и за клуб и за њега

                          Comment


                          • Odžo, Ristić, Cirbes, Jovanović, Antić...i Lesor kao korektor.
                            Dajte nekog na cifri ispod petice...ovde full house.


                            Ozbiljno, kakav je plan za Jovanovića sada kada Lesor očigledno putuje?

                            Comment


                            • Originally posted by Wingwalker View Post
                              Odžo, Ristić, Cirbes, Jovanović, Antić...i Lesor kao korektor.
                              Dajte nekog na cifri ispod petice...ovde full house.


                              Ozbiljno, kakav je plan za Jovanovića sada kada Lesor očigledno putuje?
                              Lesor ide,Jovanovic vrv FMP ili ce se raskinuti ugovor,Antic koliko znam je imao ugovor do kraja sezone sad da li ce se ostavljati on jos jednu sezonu ili ne znm

                              Comment


                              • Je l sigurno ovo za Andriju Gavrilovića? Vidim još se nije ozvaničilo.

                                Comment

                                Working...
                                X