Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Marcus View Post
    Nema veze sudije, ovaj partizan je tugica ... da imamo bek ap pleja dobili bi , da imamo pleja u trenera dobili bi 15 lagano
    Apsolutno,rekao sam i pored užasne igre naše.
    Ovo miriše na moranje primopredaje primata.

    Comment


    • Opet izgubili [emoji53][emoji20]
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Potrebno je da se pojave neke Zvezdine legende sa nesto pameti u glavi koji ce da pokriju sportski deo price. Ja ne mogu da se setim ko bi to mogao da bude.

        Onda dovesti Sasu Obradovica za trenera za kolke god pare da trazi i drzati ga najmanje 5 godina bez obzira na rezultat. E tako.

        Comment


        • Nije fer svaliti sve na ovog momka Covica. Ovako gledajuci sa strane,nije fer. Momak je veceras bio mozda i jedini koji je pronalazio neka resenja u napadu. Ne pratim vam sezonu detaljno tako da uzimam sve sa rezervom ali mislim da nije fer svaliti sve na njega a ne zapitati se dje su Dzenkins, Dobric, Davidovac, Gist ponajvise...nije valjda da jedini koji je obavezan da kreira je plej...valjda se moze nesto kreirati i sa drugih pozicija...ali ajde, vjerujem da se preko njega i njegovih ledja nedostataka lome i lose partije drugih...morao sam. Ovako sa strane, je ova hajka na Covica postala malo degutantna.

          Comment


          • Možda i nije loše što je Zvezda doživela poraz i što ga je doživela na ovaj način.
            Krajnje je vreme da se Nebojša prizove pameti i dovede trenera i pravog prvog pleja, a neka ostanu i Gavrilović, na mestu pomoćnog trenera, zna definitivno igru ali nema autoritet, a Filip umesto Nenadića na mestu trećeg pleja. Lorenza na mesto backup pleja. I Derrick što pre da se vrati.
            Sve još uvek može da se nadoknadi, duga je sezona, biće još poraza i Partizana i Zvezde u ABA, ali ove promene moraju da se odrade.
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Originally posted by L a z a R View Post
              Apsolutno,rekao sam i pored užasne igre naše.
              Ovo miriše na moranje primopredaje primata.
              Postoji i ta mogucnost al mi je neverovatno da bi Covic gurao sina da mu smeju svi zivi i napusavaju ga da bi se ispunila ta namera .... moze to elegantnije da se izvede ... meni je ovo klasican primer destrukcije izazvane sujetom jednog coveka koji ima patolosku potrebu da sve kontrolise i gura sve u propast zbog toga

              Comment


              • Beronova odbrana je da se naježiš. Trudi se momak da je igra ali da toliko ne može bar malčice da nauči neke stvari mi je neverovatno.

                U napadu večeras muka. Čini mi se da mu je većina šuteva za 3 poena završila na prvom obruču.

                Dobro su ga i čuvali večeras ali čini mi se da i on svojim kretnjama olakšava protivnicima to čuvanje.

                Davidovac je u kanalu, on čovek više ne zna i koja mu je uloga u timu.

                Comment


                • Ma kakvo moranje, samo inat i sujeta gospodina Nebojše Čovića koji je poazao još sa Alimpijem prepodobnim i jeftinim Perom koga je plaćao i Fener i mi i ostalim propalim pokušajima kako se Zvezda urušava.
                  Spoiler
                  Ako mi časi smrti postanu bliski,
                  I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                  Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                  Nije umio da odstupi,
                  Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                  Pao unapred, a ne unazad,
                  I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                  Uračunato i u moj pad.

                  Comment


                  • Laki, molim te ne montiraj ništa...
                    onaj kome treba antihajlajc ovog ''hold my beer'' jazavca neka mu je sa srećom i njemu i familiji Čović.

                    Ako objave da je noćas izgorela Arena zar neko sumnja da je Filip u svlačionici uključio fen u trofaznu utičnicu.
                    Last edited by Wingwalker; 18-11-19, 09:54.

                    Comment


                    • Lele, zamislite da je Čović pogodio onu trojku, pa on ne samo što bi sigurno ostao do kraja sezone nego bi postao i prvi plej.

                      Comment


                      • Originally posted by Ganac View Post
                        Ma kakvo moranje, samo inat i sujeta gospodina Nebojše Čovića koji je poazao još sa Alimpijem prepodobnim i jeftinim Perom koga je plaćao i Fener i mi i ostalim propalim pokušajima kako se Zvezda urušava.
                        Ti si izgleda propustio prethodnu sezonu. A i većinu onih sa Radonjom kao trenerom.
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • https://twitter.com/nasa_czv/status/1196179854380716032

                          onaj osećaj kad iz Kine dođeš u Srbiju...
                          Last edited by Wingwalker; 17-11-19, 21:58.

                          Comment


                          • Originally posted by Marcus View Post
                            Postoji i ta mogucnost al mi je neverovatno da bi Covic gurao sina da mu smeju svi zivi i napusavaju ga da bi se ispunila ta namera .... moze to elegantnije da se izvede ... meni je ovo klasican primer destrukcije izazvane sujetom jednog coveka koji ima patolosku potrebu da sve kontrolise i gura sve u propast zbog toga
                            Mislim da se,sto se Filipa tice, omaklo da nije očekivao ovoliki ....tj da ce se šlepati uz Gista,D.Brauna.
                            Heb..a sad ušla voda u uši i ćao.
                            Inače kad smo kod Gista,zar je baš toliko lepša klima ovde nego u Atini?

                            Comment


                            • Originally posted by mmajstor View Post
                              Potrebno je da se pojave neke Zvezdine legende sa nesto pameti u glavi koji ce da pokriju sportski deo price. Ja ne mogu da se setim ko bi to mogao da bude.

                              Onda dovesti Sasu Obradovica za trenera za kolke god pare da trazi i drzati ga najmanje 5 godina bez obzira na rezultat. E tako.
                              Eno ih par njih u Laktašima.
                              Sta to vredi,to su dobri ljudi,momci,ovde mora da se valja u mulju ,blatu,da bi bio na vrhu.
                              S' obzirom kako se stvari odvijaju oko EL,para,.i td najbolja opcija je to što kažeš i sa svojim kadrovima, igračima, jedan,dva stranca i igraj E kup.
                              Mnogo lepše,čestitije.
                              Last edited by L a z a r; 17-11-19, 22:19.

                              Comment


                              • A mislio je Neša da će dovođenjem Gista, Derika Brauna, povratkom Đenke, Kuzmića zamaskirati Fiću i da više niko neće obraćati pažnju na njega.

                                Al se sjeb'o, nije računao na ovakav traljav početak.

                                Mislim da posle ovoga večeras ima živčani napad, nije mu lako.

                                Comment

                                Working...
                                X