Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sa njim je trebalo postupati drugačije i naći modus da se trgne iz letargije, ovako on deluje uspavano i vrlo nezainteresovano. Kakav je na treninzima znaju treneri ali mi je čudo da nije ni jedan našao modus kako da ga iskoristi i da ga probudi. Telo (predispozicije) ima vrhunske ali nema tu neku vidljivu nadogradnju i sportsku drskost, jako loše čita u odbrani kretnje protivnika. Nadam se da će se naći sredina u kojoj će iskazati svoj potencijal.
    Spoiler
    Ako mi časi smrti postanu bliski,
    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
    Nije umio da odstupi,
    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
    Pao unapred, a ne unazad,
    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
    Uračunato i u moj pad.

    Comment


    • Mega je za njega Bogom dana.

      Comment


      • Originally posted by L a z a r View Post
        Mega je za njega Bogom dana.
        Slazem se, ili nesto poput mege sa nekim evropskim takmicenjem. Ali nesto gdje smije da sutne a da ne fasuje klupu.

        Comment


        • Borisa ce otici negde i imati svoju sansu. Jos uvek je mlad, a i igraci na 4/5 nesto kasnije sazrevaju. Ali ja ne mislim da je do nas. Nije sve u telu i talentu, moras da imas i tu sportsku drskost, da budes uporan, vredan i zelju da grizes na terenu. 4-5 trenera je promenio. Nemoguce da ga bas svi ne gotive. Uvek se setim one price za Tipsarevica i Djokovica. Prvi je bio prvi junior sveta i neko kome se predvidjala karijera koju je imao Djokovic. Ali on nije otisao dalje od proseka zbog drugih faktora. Gudura u odnosu na Borisu je recimo smesan lik fizicki, ali eto muda, glava i sportski bezobrazluk ga cini jednim od boljih 2/3 igraca u Evropi. Opet kazem, ima za Borisu vremena. Do njega je.
          Last edited by Storm; 15-01-21, 13:47.

          Comment


          • Originally posted by mmajstor View Post
            Brajkula, taj komesar el ne kontrolise epidemioloske mere koje propisuje drzava nego samo proceduralne mere EL.
            Eto, sam si sebi odgovorio...serem se u onog ko propisuje ove debilne mere, nicemu ne sluze

            Comment


            • Originally posted by Victor BG View Post
              Borisa nece produzavati ugovor. Dao je Zvezdi najbolje godine, dobio nista. Tako da se rastajemo na ljeto i ne vidim zašto bi ga forsirali na ustrb igraca koji imaju važeće ugovore.
              Najboljeg igrača evrope za pet godina nismo iskoristili, skocnost, visinu, sut, zastitu obruca...
              Mislite sta hocete ali ubijedit me ne mozete da jedan takav talenat nije mogao biti istrpljen. (Tomic excluded)
              Osvrnuo bi se na ovo podebljano, svi vidimo da Borisa nema "fajterski" karakter ali je Tomic to donekle uspeo da probudi u onoj EK sezoni i Borisa je izgledao najbolje tada od svih sezona u Zvezdi.

              Ono sto je po meni kardinalna greska bila jeste leto 2019 (nakon te sezone i priprema tima za EL) i pretrpavnje pozicije 4 sa igracima sto je svako indirektno moglo reci svima (pa i Borisi takodje) da se ipak na Borisu ne racuna ozbiljno, bez obzira sto si "povoljno" mogao da dovedes nekada odlicne EL igrace kao sto su Gist i Derik Braun. Uz pomenutu dvojicu je produzen i Faye (nagrada za dobru sezonu) i Borisina "uloga" se videla i pre pocetka priprema.

              Ako je i bilo neke sanse da se posle EK sezone Borisa dodatno "podigne" posle tog prelaznog roka je stavljena tacka na to. Da je bilo pameti dovela bi se samo jedna dobra i u najboljim godinama 4-ka da igra sa njim posto si u timu imao i Perperoglua i Davidovca za "small-ball" varijante na poziciji 4.
              Last edited by Borca; 15-01-21, 14:53.

              Comment


              • Tomic je prvi i patentirao ovu suludu praksu od 15 igraca u rosteru, od kojih kad se se sve uzme troje presedi na tribinama. Zasto nema nekih drugih mladjana to je pitanje za nekog drugog... trener dodje zbog trenutnog rezultata i ode, a neko drugi vodi strategiju kluba. A kad cujemo kako je on letos sumirao utisak oko Borise, pomislili bi da prica o nekom deckicu iz obdanista. Jeste mu on dao najvise minuta, doduse i u slabijoj konkurenciji ali vidi se da od njega nema nista, barem ne u ovoj ususkanoj sredini.

                Comment


                • Originally posted by Borca View Post
                  Osvrnuo bi se na ovo podebljano, svi vidimo da Borisa nema "fajterski" karakter ali je Tomic to donekle uspeo da probudi u onoj EK sezoni i Borisa je izgledao najoblje tada od svih sezona u Zvezdi.

                  Ono sto je po meni kardinalna greska bila jeste leto 2019 (nakon te sezone i priprema tima za EL) i pretrpavnje pozicije 4 sa igracima sto je svako indirektno moglo reci svima (pa i Borisi takodje) da se ipak na Borisu ne racuna ozbiljno, bez obzira sto si "povoljno" mogao da dovedes nekada odlicne EL igrace kao sto su Gist i Derik Braun. Uz pomenutu dvojicu je produzen i Faye (nagrada za dobru sezonu) i Borisina "uloga" se videla i pre pocetka priprema.

                  Ako je i bilo neke sanse da se posle EK sezone Borisa dodatno "podigne" posle tog prelaznog roka je stavljena tacka na to. Da je bilo pameti dovela bi se samo jedna dobra i u najboljim godinama 4-ka da igra sa njim posto si u timu imao i Perperoglua i Davidovca za "small-ball" varijante na poziciji 4.
                  Bravo to je to.
                  Kad god bi trebao biti nagradjen zbog dobrih igara on je ili fasovao tribine ili su mu dovodili visak igraca na toj poziciji pa evo ti izbori se.
                  Nadam se da kod Radonjica nece biti na tribinama i nekako je neprimetno prosla vest da Borisa nije otputovao jer radi po specijalnom programu.
                  Mozda sam subjektivan ali Borisa ima potencijal da bude nasa najbolja cetvorka(Dzoni je ionako petica). Zasto ne mozemo vec 5 godina da ga probudimo i da imamo odlicnu krakatu cetvorku sa onakvom puter rukom meni nije jasno.
                  Ali lako je meni to pricati iz fotelje kad ne odgovaram za rezultate ali Borisi treba avansno 2 meseca po 30min da igra svaku utakmicu. Ili ce da proigra ili da se razilazimo.

                  Comment


                  • Storm*
                    To što nema seniorski GS nije kvalifikacija za prosečan. Čovek je bio 8 na planeti.
                    Izvini, ali skroz pogrešno poredjenje.
                    Izvinjavam se na promašenoj temi.

                    Comment


                    • Svaki veliki ili dobar sportista mora da ima glavu..to je NO1...onda tek ide fizika...jer ako imas samo fiziku ne mozes biti medju top..mora tu biti bar nesto u glavi. Videcemo....za Borisu, suvisno je pisati vise da neko veruje ili ne veruje u njega....

                      Npr ja sam mislio da ce Musa imati bolju seniorsku karijeru od Doncica ) bas zbog tog bezobrazluka,ali sam se zajebao samo tako...pre 4-5godina...hocu reci da juniorski dani ne moraju bas nista znaciti..
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Cica,
                        Ispostuj
                        Ne mogu u kafic zatvara se a nemam SK u stanu.

                        Comment


                        • Kralj Spanije se vraca na mesto zlocina.....Idemo po pobedu!!
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • E moj borovnicaru...debeljuskasti Spanac....tuga od tima...nama je Loyd sve...
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Užasna odbrana, još užasniji napadi.
                              Last edited by Karamazov; 15-01-21, 20:22.

                              Comment

                              Working...
                              X