Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • O brajant jos nije registrovan za el...

    Comment


    • Химки је против Макабија играо са 9 играча, да ли ће играти са пуним саставом против нас или им се још увек не враћају играчи зна ли неки љубитељ ВТБ ,лиге

      Comment


      • Originally posted by Triple View Post
        Химки је против Макабија играо са 9 играча, да ли ће играти са пуним саставом против нас или им се још увек не враћају играчи зна ли неки љубитељ ВТБ ,лиге
        Игра управо Химки уживо, Автадор изједначио 3 мин до краја

        Comment


        • Originally posted by Triple View Post
          Игра управо Химки уживо, Автадор изједначио 3 мин до краја
          Šesti poraz za redom... Šved 1-11 za tri. U prilično su zajebanoj situaciji pred meč sa nama .Pobeda im je neophodna ...

          Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka
          Last edited by Samo Zvezda; 26-10-20, 16:51.

          Comment


          • Ne znam koliko su sposobni da protiv nas pruze znatno bolju partiju ali neku reakciju moraju pokazati. Nas su ove zadnje dvije utakmice dobro potrosile e sad koliko snage cemo imati da se nadigravamo u Rusiji ostaje otvoreno. Vjerujem da možemo da slavimo ali za to je potreban doprinos svih.
            Ne mogu prezaliti Zalgiris, imali smo ih u saci.

            Comment


            • Originally posted by Samo Zvezda View Post
              Šesti poraz za redom... Šved 1-11 za tri. U prilično su zajebanoj situaciji pred meč sa nama .Pobeda im je neophodna ...

              Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka
              1/12 mislim. Mekalum u uzasnoj formi,Bertrans nije igrao, ali isto. Zive od Mikija i Monroa. Tima i Svedjanin ne mogu puno dati sa svojim sutevima, a trner obozava Zajceva koji mu dodje kao neki sin. Poprilicno lose izbalansiran tim, sa tim da Buker nije ulazio posle par minuta igre.

              Sve m zavisi od Svda koji je bolestan..na -2...ima cistu kontru da da kos,on uzima trojku posle 1-11 iz igre i masi, nijedna mu blizu nije bila.

              Sasa b trebao takticki da usere Kurtinaitisa koji mu dodje tatko na Sveda, a sin na gazde kluba. Sve u svemu odlicna sansa da se uzme pobeda na strani. Nemaju 0 dzabe. Meni nevrovatno da oni drze jos Kurtinaitisa koji veze nema...oako bi bilo koji forumas vodio tim.

              Bice napeto, ali po meni 50-50% mec...bice malo zajebano cuvati ove dole, ali jbga...
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Čini mi se da ovaj na Areni reče da je Buker povredio rame.

                Šved je I protiv Makabija uzeo 23 šuta 3/11 za 2 I odličnih 6/12 za 3.

                Igrao je skoro svih 45 minuta. Monro bi mogao da nam pravi ozbiljne probleme

                Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

                Comment


                • Mi treba da igramo nasu igru. Jebe nam se ko je sa druge strane.

                  Comment


                  • Originally posted by Victor BG View Post
                    Ne znam koliko su sposobni da protiv nas pruze znatno bolju partiju ali neku reakciju moraju pokazati. Nas su ove zadnje dvije utakmice dobro potrosile e sad koliko snage cemo imati da se nadigravamo u Rusiji ostaje otvoreno. Vjerujem da možemo da slavimo ali za to je potreban doprinos svih.
                    Ne mogu prezaliti Zalgiris, imali smo ih u saci.
                    Drug, zadnju smo igrali u nedelju u podne, a sledeću igramo u petak. Profi sportista koji na početku sezone nije sposoban da se regeneriše za pet dana pauze i odigra maksimalno neka promeni profesiju.
                    A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                    Comment


                    • Mislio sam da je u srijedu. Do petka mogu dobro da se odmore, pripreme i skautiraju, motiva im ne treba previse, EL i Himki kao i nastavak dobre serije pobjeda.

                      Comment


                      • Dosta više oduzima energije i daleko veću muku prave putovanja, nego samo igranje utakmica.

                        Comment


                        • Himkiju su najbolji igraci Monro, Buker i posebno Miki. Sved je Sved i luduje. Tima i Jerebko ciglare za sve pare i sem nekih trojki su skroz neupotrebljivi u napadu, ali u odbrani znaju biti prljavi. Mekolumov sut trenutno izgleda da ne bi mogao pogoditi ni za novu godinu. Stvarno sablasno izgledaju, ne znam sta je sa Bertransom i Bukerom, ali i ako oni ne budu igrali imamo velike sanse za pobedom.

                          Da Kuzmic moze da odigra bilo bi top...Kuridza, Teri i Rit na postu nema trika da brane ova tri, znaci unakazice ih...ali ne treba o tome da brinemo, vec da se ne razigraju ovi sto ciglare...

                          Laza obavezno na Sveda i sto prljavije da se igra na njemu, kad ne bude na terenu napadati ga svim silama svaki napad,onda postoja nervozan....

                          Imali su dve pobede u rukama, obe su izgubili na uzasan nacin i oni su u totalnom qrcu, tako da to moraju dobiti,pa ne slazem se bas....Da igra OB, igrao bih cistu dvicu...ovako ce biti kako se Svedu digne..

                          Ako izgube i ostave Kurtinaitisa...drag mi je on,posebno iz vremena Koponena u Himkiju..ali ne moze da kontrolise Sveda i to mu je glavni problem. Naravno i povrede, ali ono sto radi Sved je za zatvor...

                          Monro je protiv Avtodora mogao svaki napad dati kos, ali...oni Avtodoru poslednja dva minuta nisu dali kos, u egal zavrsnicama su losi za sad i taj trend nece stati koliko vidim..
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Kaze prvo Losmi 1-12 i napljuje ih najstrasnije, a onda na kraju kaze sanse su 50-50

                            Sad kad vidim da su tamo Sved, Monro, Tima, Buker, Bertrans, Miki... takvim imenima ne bi trebalo preterano pretiti. Verovatno su lose usli u sezonu pa otuda los rezultat, ali kad tad ce uci u formu sto im garantuje individualni kvalitet koji imaju. Nadam se samo da se to nece desiti u petak.

                            Comment


                            • Nema loše ekipe u EL. Svako svakog može da dobije, naročito u ovakvim uslovima i okolnostima.

                              Comment


                              • Slažem se.
                                A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                                Comment

                                Working...
                                X