Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nemojmo da pominjemo Alimpija ...ne dao Bog ...Jovanovic iz FMp je ok ali za FMp ...ne zajebavamo se sa trenerima kad imamo prilicnu jaku ekipu koja bi trebala dfa bude konkurentna za top 8 e EL...Repesa ISTO,NIKAKO.....razne Klipe ,Jovanovici itd ...to nije nesto sto nama treba ...treba trener od znanja i autoriteta koji ce da promrda ove nase lezilebovice!

    Comment


    • Partizan je po svemu vidjenom za sada ubedljivo najkvalitetniji tim u ABA.

      Ako bih davao kvote za osvajanje u ovom momentu:

      Partizan 2.00
      Zvezda 3.50
      Cedevita Olimpija 6.00
      Buducnost 12.00

      Comment


      • Logicno da je Partizan favorit, posto je Partizan dobio Fenerbahce i igrao produzetak u Tel Avivu i to sa govnarkom u timu. Dajte malo realnosti.

        Comment


        • Tomićev uspeh bez harizme
          Autor
          Darko Plavšić


          Milan Tomić je tiho otišao iz Crvene zvezde. Jednostavno se povukao posle lošeg starta sezone. I opšti je utisak da su navijači vie srećni nego tužni zbog takvog razvoja situacije. Doduše, navijaču je uvek teško ugoditi i to je normalno.

          http://sportklub.rs/Blog/Darko-Plavs...z-harizme.html

          Comment


          • Originally posted by darko pancev View Post
            sad je lako pametovati ...sacekajmo derbu pa cemo pricati
            Iskreno se nadam da će novi trener do tada stabilizovati tim. U suprotnom, mrka kapa.
            A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

            Comment


            • - Ovo deluje kao šok terapija, videćemo da li će biti dobra ili loša. Trener je otišao, zna se ko je sledeći – igrači. I to im je i rečeno - rekao je Nebojša Čović u Jutarnjem programu televizije "Pink".

              Nakon sporazumnog raskida ugovora sa trenerom Milanom Tomićem, pitanje bez odgovora je: Ko će biti njegov naslednik. Zvezda ima želju, ali...

              - Razmišljamo, trenutno će to premostiti prvi pomoćni trener Andrija Gavrilović. Veoma iskusni trener ima ugovor od bar 500.000, 600.000 evra, uz to idu stan i automobil, mi nemamo taj novac. Razmišljali smo o Saši Obradoviću, ali on ima ugovor sa Monakom - rekao je Čović.
              http://www.novosti.rs/vesti/sport.29...vi-ste-sledeci
              Last edited by Karamazov; 23-10-19, 16:29.

              Comment


              • Plavšić sa SK

                Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

                Comment


                • Voleo bih pa da vidim da l je Filipe stvarno guran jer su treneri poltroni ili ti ljudi od košarke stvarno nešto vide u njemu.

                  Comment


                  • Originally posted by Brajkula View Post
                    Voleo bih pa da vidim da l je Filipe stvarno guran jer su treneri poltroni ili ti ljudi od košarke stvarno nešto vide u njemu.
                    Uslov svih uslova kod potpisivanja ugovora sa trenerom u tačci 1 stav 1 ugovora piše:
                    Prilikom preuzimanja tima preuzima se bezuslovno a kao inventar bez prava udaljenja i promene Filip Čović kom 1.
                    stav 2 napominje: Sve ostalo je promenljivo i zamenjivo.
                    Spoiler
                    Ako mi časi smrti postanu bliski,
                    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                    Nije umio da odstupi,
                    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                    Pao unapred, a ne unazad,
                    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                    Uračunato i u moj pad.

                    Comment


                    • Originally posted by Laki21 View Post
                      Smehotresne konstatacije. Partizan je trenutno bolji za minimalno desetak poena.
                      Tebi je svake godine do sada Partizan bio bolji. Evo, navedi jednu sezonu gde si tvrdio da smo mi bolji.
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Ima i Barsa probleme

                        Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

                        Comment


                        • Originally posted by Дијаз View Post
                          Ja bih uzeo Lukica iz Niznjeg.
                          Ja ne bih. Prilično ograničen trener.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • dizem obe ruke da dodje Ćavi! Odličan trener!

                            Comment


                            • Originally posted by Ganac View Post
                              Uslov svih uslova kod potpisivanja ugovora sa trenerom u tačci 1 stav 1 ugovora piše:
                              Prilikom preuzimanja tima preuzima se bezuslovno a kao inventar bez prava udaljenja i promene Filip Čović kom 1.
                              stav 2 napominje: Sve ostalo je promenljivo i zamenjivo.
                              Ako takav trener sa renomeom zasedne na kormilo sumnjam da će bilo ko moći da mu utiče na rad, u tom slučaju Čović dobija plafon 3 minzuta po meču u najboljem slučaju u EL.

                              Comment


                              • Ako je i Paskalu Filip dobar onda je Paskal stvarno izduvao koznu frulicu

                                Comment

                                Working...
                                X