Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Дијаз View Post
    Originally posted by mmajstor View Post
    nije se odnosilo, nego generalno... samo Filip pa Filip. Ovi ostali mogu i da se raspadnu, ali ako Filip odigra lose opet ce samo on biti u prvom planu. Aman.

    Evo da ne bude samo da ga kudim, da ga pohvalim za lockdown odbranu od 3:20. Laza da uzima časove.
    Last edited by Laki21; 21-09-19, 14:12.
    A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

    Comment


    • Mene vise brine prva petorka gde Lorenco i Beron ne mogu da odbrane nista spolja. Mislim da je za EL taj dvojac poguban da bude zajedno na parketu. Mozda Laza+Lorenco i Djenka+Beron, jbm li ga...

      Comment


      • Primetio sam da Lorenzo ima brze ruke i da je par puta zamalo bio na ukradenoj lopti. Nije da ne zna da igra odbranu, fizikalije svakako ima, samo je pitanje koliko je motivisan, s obzirom na to da debituje u Evropi. Ja očekujem od njega dosta. Verovatno će Djenka svakako biti u igri kada on izadje, u paru sa (nažalost) Čovićem. Ipak je Tomić samo jednom imao onaj brain fart prošle sezone i branio poslednji napad sa Beronom i Čovićem. Baš sam se štrecnuo sa će to i juče da uradi.

        Comment


        • Spoiler


          Comment


          • Originally posted by Stojanče View Post
            Spoiler


            I onu dugu dvojku što je dao mislim preko Rabita, totalno nije video koš.
            Spoiler
            Ako mi časi smrti postanu bliski,
            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
            Nije umio da odstupi,
            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
            Pao unapred, a ne unazad,
            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
            Uračunato i u moj pad.

            Comment


            • Ovaj novi dres izgleda gotivno. Imate tizer na insta

              Comment


              • Će se pazari sa sve prezimenom i omiljenim brojem. [emoji41]
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Originally posted by Victor BG View Post
                  Ovaj novi dres izgleda gotivno. Imate tizer na insta
                  Meni je prilicno jeziv i ozbiljan dizajnerski promasaj

                  Comment


                  • OK je dres.Dres ko dres, mogli bez replika,vec neki siveni...Siju svuda sem kod nas i to na licu mesta...ili oni nasiju...Mada, manje vise je nebitno..
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Meni je isto ok. Ko je pratio Zvezdu krajem 80-ih, može da poveže ovaj dres sa garniturama koje su se tada nosile, tako da ističe tradiciju kroz moderan dizajn.
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Originally posted by dekkard View Post
                        Meni je isto ok. Ko je pratio Zvezdu krajem 80-ih, može da poveže ovaj dres sa garniturama koje su se tada nosile, tako da ističe tradiciju kroz moderan dizajn.

                        Comment


                        • Dres je krojački napredovao... atletski strukiran a tanji, pa zverinama stoji momački...šorc je duplo bolji ali templejt frontalni je totalan promašaj...kao da im nije javljeno da preko njega idu dva grba, broj i crveni logo sponzora.
                          Last edited by Wingwalker; 23-09-19, 16:05.

                          Comment


                          • Originally posted by Gudura View Post
                            Meni se bas zato ne svidjaju, izgledaju kao da su konsultovali dizajnere "Jasa"
                            Dovoljno sam mator da pamtim tu jezu������
                            Meni je to baš ql, kao neki pokušaj redefinisanja prošlosti, koje nijedan veliki klub ne treba da se odriče, kakva god da je. Krajnje simpatično. [emoji6]
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Oce Dekki da kaze da je kao pratio Zvezdu 80tih... to je bila poenta pohvale realnost je since 2011
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Originally posted by LosmiSK View Post
                                Oce Dekki da kaze da je kao pratio Zvezdu 80tih... to je bila poenta pohvale realnost je since 2011
                                Ajmo jedan instant demanti [emoji41]
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X