Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by dekkard View Post
    Samo da se uporede ofanzivni kvaliteti Barona i Đenke, sve je jasno. Voleo bih Đenku u timu samo ako Lazić zapali, mada Đenka ne može da čuva trojke, još manje četvorke kao Laza.
    Pa Beron je neuporedivo bolji bez lopte, al' Dzenkins je bolji sa loptom, ima bolji dribling i prodor, jaci je finiser i za razliku od Berona je pravi kombo bek, kvalitetnije moze da odradi minute na 1. Njih dvojica uopste ne iskljucuju jedan drugog, cak bih rekao da se kvalitetno dopunjuju, a mogu i zajedno u petorku.

    Lazic primarno nikada nije cuvao cetvorke, samo kada dodje do preuzimanja, a tu je i Dzenkins izvanredan jer sjajno koristi nisko teziste da izgura protivnicke visoke daleko od kosa i da ih zagradi na skoku.

    Originally posted by Borca View Post
    Nas kad si danas tu, vidim da je u Oktagon agenciji i Lucas Nogueira. Valjda je proslu sezonu odigrao u Spaniji za Fuenlabradu pre toga bio nekoliko godina u NBA.
    Da li bi on nesto doneo na pozicijama pod kosem i sa kim u kombinaciji od ovih nasih trenutnih i nekih koji se najavljuju kao moguca pojacanja (Kuzmic).
    Top atleta i rim protector, kada je glavom u utakmici leti po terenu, hvata lobove, kuca, sjajno trci... On je prosle sezone u Reptorsima bio treci centar i imao je neke bas zapazene role, umeo je za malo minuta u igri da napravi razliku (pre svega u odbrani) i unese ogromnu energiju. Veliki problem je glava, imao je ozbiljnih psihickih problema, bio je nesto kratko u Fuenlabradi, al' se brzo vratio u Brazil. Ne znam koliko je njemu uopste do kosarke, citao sam da je patio od depresije i da nije mogao vise da nadje motiv...

    Comment


    • Originally posted by Drakarys View Post
      Ja bih ostavio Lazu, ipak je to kapiten, covek je obelezio nasu noviju istoriju.
      Trena nam u el igrac koji moze da isprati ove mega zvezde tipa De Kolo, Ljulj itd.
      On uvek dobro stoji kada cuva coveka, samo mi se cinj da je previse izgoreo ove godine, sve dobro izgleda dok ne pretera.
      Sto se napada tice, to je sto je, neka pogodi i jednu trojku po mecu, dovoljno ako ce ovamo da sacuva jednog Ljulja jli De koloa.
      Lazic vec 2 godine igra tanku odbranu za EL standardne. Uz sve to ga plode igraci i nabijaju mu faulove, koji realno nisu ni do pojasa igracima koje si ti pomenuo da ocekujes da ce Laza da zaustavi. Uz sve to ljudi zaboravljaju da mi vise 1-4 BOX koji smo igrali kod Radonjica ne igramo, gde su Jovic, Danguba i Laza na ballhandleru bili kljuc da se snagom i spremom zaustavi glavni kreator igre protivnika i odradi disrupcija. To vise ne postoji u nasem sistemu, tako da u svim naprednijim defanzivnim semama Lazic nije ni priblizno efikasan defanzivac. Realno gledano, Jenkins je najbolji 1 na 1 defanzivac koga smo mi imali u novijoj istoriji.

      Comment


      • Baron je bolji šuter, i to poprilično. Takođe, što se tiče court visiona teško je oceniti ko je tu bolji. Na ulazu je maalo bolji Đenka, s tim da bih rekao da Billy ima tu bolji decision making. Slažem se da mogu on i Baron zajedno u petorci, ali mislim da je Lazić bolji u odbrani od Đenke. Naravno da sam mislio na switch kad sam spominjao čuvanje četvorki, tu dolaze do izražaja Lazine noge, teže ga je pomeriti iz težišta nego Đenku.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Ima toliko igraca da se uzme, da je u principu sve do Tomica. Zavisi i sa kojim parama raspolazemo, ali ako uzmemo Sivu posle finala odmah, jasno je da su u pricu uleteli neki pijani ruski milioneri..
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • da ne kvarim žurku ali ne vidim motiv koji bi imao Siva da uopšte promeni sredinu odlaskom iz kluba koji sigurno može da mu ponudi i koji evro više od nas i gde je već uigran sa ekipom, trenerom.
            To što su objavili Sikmin ugovor a ne spominju Sivu... možda ovaj još vaga neku masniju ponudu ili se najružnije popičko strenerom.
            Ali da je doter'o šuta...doter'o ga je. Kretnje su mu uvek bile top.
            Last edited by Wingwalker; 16-06-19, 20:03.

            Comment


            • Ma Siva ce u PAO
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • ima li nekih vesti o Rajsu...da li smo ga pitali za zdravlje...?

                Comment


                • To vec nije iskljuceno, mada ne zna to niko..I podseca na Reglanda, ali ima bolji pas. Skoro ko blizanci ali Rajs mi deluje ko neko ko zeli da igra ozbiljnu kosarku i da maximum bez zajebavanja. Samo back up bi morao biti neki defanzivac...
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Originally posted by LosmiSK View Post
                    Kako mislis nije tvoj izbor ako si ga ti stavio na forumu....Ili te neko naterao, ako si otet, trepni dva puta...
                    A prosto kada sagledamo situaciju znamo da ce se to desiti.

                    Comment


                    • Kada kazem Simonovic kazem ne sto mislim da je perfektno resenje. Sagledavam nas budzet i mogucnosti. Domaci igrac na 3/4 , isto sto bi se Djenka vodio kao domaci mada Djenka ove godine ispod 500k nece realno.

                      Da li je Tomic klovn i inatlija videcemo sta ce odluciti sa Filipom i njegovom ulogom. Zamisljam kako cuva Ljulja ili Dekoloa, pakaooo.

                      Comment


                      • Potpuno nerealno al ko ga ebe

                        Markovic, Djenka
                        Bili, Dobric, Avramovic
                        Davidovac, Jankovic
                        Stratos, Simanic
                        Faje
                        Kuz, Stimac
                        Ristic, Covic(nuzno zlo), Nenadic

                        Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka

                        Comment


                        • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                          Potpuno nerealno al ko ga ebe

                          Markovic, Djenka
                          Bili, Dobric, Avramovic
                          Davidovac, Jankovic
                          Stratos, Simanic
                          Faje
                          Kuz, Stimac
                          Ristic, Covic(nuzno zlo), Nenadic

                          Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka

                          Markovic nema nameru da se vraca u Srbiju niti da ga vezujuu za bilo koji od nasa dva kluba.

                          Pare koji mi ne mozemo dati ( KKP moze) i dalje moze da uzme u Rusiji, Spaniji tako da ....

                          Comment


                          • Comment


                            • Djenku ako mozemo uzeti i za 400k po meni vredi!
                              To je naš brat,zna sistem i imaće slobodu,ali ja bi i Berona ostavio. . FAJE JE IZUZETAN IGRAČ za male pare..

                              Comment


                              • Djenka i Beron zajednooo...vec zamisljammm
                                Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                                Comment

                                Working...
                                X