Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by mmajstor View Post
    najbitnije je da ostanemo bez povreda...ispucali smo kvotu sa Dangubom, svaka dodatna bi znacajnije poremetila igru pred Finale. Prema tome, nek Rocesti odigra max 10 minuta, a sto se mene tice ne mora ni da igra. On je glavni X faktor, i cini mi se da je jedini bez koga ne mozemo.
    Mislim da je Davidovac povređen pred kraj. Dobio krvnički udarac u butinu.
    A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

    Comment


    • Originally posted by Laki21 View Post
      Mislim da je Davidovac povređen pred kraj. Dobio krvnički udarac u butinu.
      E bas divno. Mada ako je udarac u butinu, ne bi trebalo da ga onesposobi na duze vreme. Ono sto ne valja sto je jos jedan na poziciji 3.

      Comment


      • Nego gde je Dekkard? Nema ga da pise ovde

        Comment


        • Originally posted by Czbg9 View Post
          Nego gde je Dekkard? Nema ga da pise ovde
          Uskoro menja Ristovica[emoji23][emoji23]

          Comment


          • Originally posted by Czbg9 View Post
            Nego gde je Dekkard? Nema ga da pise ovde
            mislim da je banovan jedno mesec dana...
            Spoiler
            Ako mi časi smrti postanu bliski,
            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
            Nije umio da odstupi,
            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
            Pao unapred, a ne unazad,
            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
            Uračunato i u moj pad.

            Comment


            • Originally posted by Laki21 View Post
              Mislim da je Davidovac povređen pred kraj. Dobio krvnički udarac u butinu.
              Cim to niko nigde nije pomenuo, ni sam Alimpijevic na konferenciji posle meca, znaci da nije nista ozbiljno u pitanju. Inace i ja sam primetio da je dobio jak udarac tokom meca, ali je nastavio da igra posle toga, sto isto ukazuje da nije nista ozbiljnije prirode.

              Comment


              • Dobra partija, rutinska...Nema se tu sta filozofirati, odradili smo ovo kako treba. Opet sam misljenja da ne treba preuzimati, ne znamjel to namerno ali oba trenera su imali neke takticki zamisli...

                Mornar ne moze ni sa Lukovicem nista ali sa ona dva dole, stvarno je glupo pisati da su dostojni protivnici..Moze samo na ludilo Nidima i ovog trojca ali bez Lukovica to deluje nemoguce..

                Laza ga je na pocetku isprovocirao i dok je dosao sebi, vec je bilo 20+..na pocetku je Rocesti preuzeo palicu, dok je Feldin to odrzavao, nekako mi se namece da Feldin najbolje igra kad je protivnik vec razbijen i da ima taj ubilacki instikt da polumrtvom protivniku ispali metak u celo...

                Nadam se da ste videli koliko nam znaci Bjelica, vise nego Antic i svi ostali centri...
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Originally posted by Ganac View Post
                  mislim da je banovan jedno mesec dana...
                  E hvala, nzm koja je fora ali ja samo tebi ne mogu reputaciju da lupim, uvek mi pise da nemam dovoljno ili si mnogo popularan, ne razumem se u to
                  Inace sutra otici cisto reda radi, probati da se ne obrukamo jer se bojim da se ne sjebe hemija, sve snage usmeriti da zavrsimo seriju za vikend

                  Comment


                  • Originally posted by Czbg9 View Post
                    E hvala, nzm koja je fora ali ja samo tebi ne mogu reputaciju da lupim, uvek mi pise da nemam dovoljno ili si mnogo popularan, ne razumem se u to
                    moras i nekom drugom da podelis, da bi kasnije mogao opet Gancu

                    btw. mogli bi dekkarda da pomiluju zbog plej-ofa.

                    Comment


                    • Gosn dekkard je otišao tamo, odakle smo mi došli..

                      Comment


                      • Da ovi odu, a da se oni ne vrate

                        Edit: @mmamajstor
                        Juce ili prekjuce sam mislim Mandi podelio, al Gancu kada god probam pise da ne moze

                        Comment


                        • Originally posted by Czbg9 View Post
                          Da ovi odu, a da se oni ne vrate

                          Edit: @mmamajstor
                          Juce ili prekjuce sam mislim Mandi podelio, al Gancu kada god probam pise da ne moze
                          Podeli reputacije meni, mmajstoru i još nekome, pa će se otvoriti prostor da i momče Ganče dobije istu..

                          Comment


                          • Ako ti ovako piše, poslušaj Sallelesa i mmajstora...reputacija.png
                            Spoiler
                            Ako mi časi smrti postanu bliski,
                            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                            Nije umio da odstupi,
                            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                            Pao unapred, a ne unazad,
                            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                            Uračunato i u moj pad.

                            Comment


                            • Originally posted by salelesa View Post
                              Gosn dekkard je otišao tamo, odakle smo mi došli..
                              Mislio sam da je tamo trajno banovan....al poznavajuci fabulu radnje u situaciji, brzo ce da ga recnu

                              Comment


                              • Originally posted by mmajstor View Post
                                Mislio sam da je tamo trajno banovan....al poznavajuci fabulu radnje u situaciji, brzo ce da ga recnu
                                .. nEsam ni znao da je tamo ikada bio, ali nema veze, ak' se vrne cool, ak' ne, show must go on.

                                Comment

                                Working...
                                X