Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Imam ja YT kanal , nekoliko hiljada subskrajbera, mogu da emitujem te klipove, za dva do tri dana dostići će cifru od 15-20k pregleda. Uz određenu nadoknadu, naravno. [emoji41]
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Originally posted by dekkard View Post
      Imam ja YT kanal , nekoliko hiljada subskrajbera, mogu da emitujem te klipove, za dva do tri dana dostići će cifru od 15-20k pregleda. Uz određenu nadoknadu, naravno. [emoji41]
      imam ja neki plac na periferiji...ali koj će mi...zatrnjen...daj da iskompenzujemo to...

      Послато са SM-J330F помоћу Тапатока

      Comment


      • Originally posted by Wingwalker View Post
        imam ja neki plac na periferiji...ali koj će mi...zatrnjen...daj da iskompenzujemo to...

        Послато са SM-J330F помоћу Тапатока
        Ne treba mi. Next.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Nek sad videomaker ubaci i ove asiste.
          Last edited by Дијаз; 14-10-19, 16:22.

          Comment


          • Originally posted by Дијаз View Post
            Nek sad videomaker ubaci i ove asiste.
            Moguce da si ovo postavio? Alalvera, iskusno...Sta bi mi bez ovakvih navijaca Na tvoju srecu, gledaces ga cele sezone i one tamo
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Odakle ti da je na moju srecu?

              Comment


              • Originally posted by LosmiSK View Post
                Moguce da si ovo postavio? Alalvera, iskusno...Sta bi mi bez ovakvih navijaca Na tvoju srecu, gledaces ga cele sezone i one tamo
                Samo je normalan lik, neiskompleksiran kad Filip zasere kaže da je zasrao kad napravi neki dobar potez onda ukaže na to.
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Filip da nije igrao protiv Fenera... Robija bi Dixonu iščupao pevalicu na drugom koraku po ulasku u svlačionicu...ovako se bar on izvukao od onoga što ih je snašlo u narednih par dana dok mu nije pala kompresija.

                  Послато са SM-J330F помоћу Тапатока

                  Comment


                  • Videh Ojo-a danas kod Doma omladine sa nekom ribom, belom. Baš mi nekako bile pomešane emocije, nit da ga od srca pozdravim, nit da ga streljam pogledom. Samo sam prošao pored njega.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Sve pokušam nešto da napišem, prekine me posao. Na kraju odustanem od analize i svedem utisak na lični nivo.
                      Sramota! Sampioni izadju na teren i svaku utakmicu dokažu zašto su najbolji! Ovo za sad nije to. Ako hoće podršku moraće bolje.

                      Comment


                      • Šta god napišeš - u pravu si.
                        Lm, Malo se novinari "uskopistili" (novinari telegrafa) i mislim opravdano jer kako god da se osećaš, kakvo god da ti pitanje postavi novinar (sviđalo ti se ili ne) obavezan si svojom funkcijom da daš suvislo objašanjenje. Treba se voditi maksimom da nema glupih pitanjja već samo glupih odgovora.
                        Novinar nije obavezan da završi trenersku školu da bi bio kvalifikovan da na KZŠ postavi pitanje treneru ili igraču o utakmici i igri.
                        Po meni baš nekulturno ponašanje Tomića. Kada ode iz Zvezde neka se ponaša kako misli da je dobro, ovde MORA da poštuje ime kluba i da omogući pristojnim odgovorom svim prisutnim novinarima da rade svoj posao.
                        Last edited by nebitan; 14-10-19, 19:52.
                        Spoiler
                        Ako mi časi smrti postanu bliski,
                        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                        Nije umio da odstupi,
                        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                        Pao unapred, a ne unazad,
                        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                        Uračunato i u moj pad.

                        Comment


                        • Originally posted by Ganac View Post
                          Šta god napišeš - u pravu si.
                          Lm, Malo se novinari "uskopistili" (novinari telegrafa) i mislim opravdano jer kako god da se osećaš, kakvo god da ti pitanje postavi novinar (sviđalo ti se ili ne) obavezan si svojom funkcijom da daš suvislo objašanjenje. Treba se voditi maksimom da nema glupih pitanjja već samo glupih odgovora.
                          Novinar nije obavezan da završi trenersku školu da bi bio kvalifikovan da na KZŠ postavi pitanje treneru ili igraču o utakmici i igri.
                          Po meni baš nekulturno ponašanje Tomića. Kada ode iz Zvezde neka se ponaša kako misli da je dobro, ovde MORA da poštuje ime kluba i da omogući pristojnim odgovorom svim prisutnim novinarima da rade svoj posao.
                          U pravu si, bez obzira na konotaciju pitanja i bez obzira sto veze sa mozgom nema, ti si gospodin koji je trener Zvezde pa tako se i ponašaj.
                          Znaju novinari da budu bas bezobrazni postavljajuci pitanja koja nameću odgovor ali gospodski sa njima, sa svima jbga. A na utakmici im pokaži koliko su glupi kad ti igrači istrce i uzoru teren!
                          Ne može se titula osvajati sviranjem qrcu.

                          Comment


                          • Uglavnom je takav kad izgubi utakmicu.

                            Najsmešniji je bio posle utakmice sa Cedevitom u Zagrebu prošle sezone kad je ušao u raspravu sa hrvatskim novinarem.

                            A najsmešnije što stalno ponavlja kako njega ne mogu isprovocirati.

                            Comment


                            • Meni se od samog početka njegovog mandata u Zvezdi nije svideo taj stav prema novinarima. Ok, isprovociraće te neko pitanje, njihov posao je i da "pecnu" ponekad, ali sam alergičan na nadrkane i prepotentne tipove. Čini mi se da je takav bio i kada je tek preuzeo tim prošlog leta i kada je već na prvim pitanjima odgovarao nešto potpuno bezvezno. Budi gospodin i u pobedi i u porazu. Naročito kada si možda i svojim čudnim potezima direktno uticao na loš rezultat tvog tima. Milenko Topić bi mogao da mu malo drži časove ponašanja.

                              Comment


                              • Milenko je dobar, ali nije harizmatičan, a to dobrog trenera treba da odlikuje.
                                To je ono što Milan poseduje, evo upravo gledam podcast Give'n'go I vidiš jednog čoveka prepunog iskustva, igračkog, trenerskog (da, trenerskog, on je trenerski zanat ispekao fair'n'square bez preskakanja stepenika) i kroz sve to provukao određenima prepoznatljivi beogradski šmek, a to podrazumeva i držanje do sebe i sposobnost da i kroz mulj dođeš do cilja. Deo tog mulja čine novinari i uvek ih, kad pređu granicu, treba vratiti na fabrička podešavanja, i to Milan nepogrešivo radi, i zato mi je veoma drag.
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X