Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Storm View Post
    Ako dodje Radonja za centre se ne sekiram. Mnogo dranja ce biti na Ristica zbog odbrane, ali ce nauciti.
    Ono što sam ja gledao Rileta ne obećava. Ni u kls-u nije mogao ništa da odbrani... Tomić je ludeo zbog njegove odbrane.

    Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

    Comment


    • Originally posted by Storm View Post
      Pa ko ako ne Nedovic? Od domacih igraca ne vidim cak ni bek ap pleja da je dostupan. Pefi nece u Srbiju(ta prica Kruzi godinama unazad), Teo i Jovic pod ugovorima, Nikolic grobar, Peno, Avramovic, Radicevic nisu materijal... Ove fmp plejeve ne bih ni da pominjem.
      Pa prvi play ce biti stranac, backup Djenka, Deda, Uskokovic, Rebic mozda, sta znam nekoga ce iscupati ili sto kazes, daj dva stranca, jednog nosioca a drugog poput Gosa da ga skolujes i da ga imas sledece sezone.

      Prvo trener pa cemo videti.
      Danas je stavljena i zvanicno tacka na proslu sezonu.

      Comment


      • Originally posted by Samo Zvezda View Post
        Ono što sam ja gledao Rileta ne obećava. Ni u kls-u nije mogao ništa da odbrani... Tomić je ludeo zbog njegove odbrane.

        Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka
        Slazem se. Ali se secam kako su izgledali Marjanovic, Cirbes, pa i Kuzmic pre dolaska kod nas i kako su izgledali posle samo par meseci rada sa Radonjom.

        Comment


        • Originally posted by Šarac View Post
          Pa prvi play ce biti stranac, backup Djenka, Deda, Uskokovic, Rebic mozda, sta znam nekoga ce iscupati ili sto kazes, daj dva stranca, jednog nosioca a drugog poput Gosa da ga skolujes i da ga imas sledece sezone.

          Prvo trener pa cemo videti.
          Danas je stavljena i zvanicno tacka na proslu sezonu.
          Uskokovic je jos zelen za bek apa u el. Ostale ne bih voleo da vidim na poziciji 1 ni u fmp-u. Ako bih morao da odaberem jednog domaceg od pomenutih u poslednjih par postova, onda Peno. Ali i to samo ako bas bas bas mora. U koledz kosarci ima mnogo boljih opcija. Sa mnogo vise talenta. Samo ubosti da je glava normalna.

          Comment


          • Originally posted by Storm View Post
            Slazem se. Ali se secam kako su izgledali Marjanovic, Cirbes, pa i Kuzmic pre dolaska kod nas i kako su izgledali posle samo par meseci rada sa Radonjom.
            Jos jedan mit koji se prosipa, Borko Radovic je bio zaduzen iskljucivo za rad sa svim centrima, njemu treba da se pripisu zasluge za individualni napredak gore pomenutih centara, a Radonja moze da ima zasluge sto je forsirao spustanje lopte na centre kod pozivanja akcija.

            Comment


            • Originally posted by Šarac View Post
              Jos jedan mit koji se prosipa, Borko Radovic je bio zaduzen iskljucivo za rad sa svim centrima, njemu treba da se pripisu zasluge za individualni napredak gore pomenutih centara, a Radonja moze da ima zasluge sto je forsirao spustanje lopte na centre kod pozivanja akcija.
              Ok, postujem. Bilo Radonja ili njegov strucni stab, ali cinjenice su da su u tom segmentu cuda cinili.

              Comment


              • Originally posted by Šarac View Post
                Jos jedan mit koji se prosipa, Borko Radovic je bio zaduzen iskljucivo za rad sa svim centrima, njemu treba da se pripisu zasluge za individualni napredak gore pomenutih centara, a Radonja moze da ima zasluge sto je forsirao spustanje lopte na centre kod pozivanja akcija.
                Šta se desilo između Radonje i Borka? Išla je priča da je i Radoviću nuđeno da vodi kkcz posle Radonje a ovaj to odbio.

                U Bajernu , Radonja je počeo bez Borka, pa su jedno vreme bili zajedno, da bi ponovo Radonja ostao bez Borka

                Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

                Comment


                • Originally posted by Šarac View Post
                  Zato sto svaki igrac koji kosta od 300 k i vise nece prihvatiti da bude back up igra 10 do 15 minuta
                  Nema potrebe da igra 10 do 15 minuta, 2020. je godina, dosta ekipa igra sa dva pleja u petorci. A imajuci u vidu kakva su nasa krila, bilo bi logicno da i mi razmisljamo u tom smeru, da nam roster ne ostane opet sa jednim upotrebljivim bolhendlerom.

                  Comment


                  • Originally posted by Nas View Post
                    Nema potrebe da igra 10 do 15 minuta, 2020. je godina, dosta ekipa igra sa dva pleja u petorci. A imajuci u vidu kakva su nasa krila, bilo bi logicno da i mi razmisljamo u tom smeru, da nam roster ne ostane opet sa jednim upotrebljivim bolhendlerom.
                    Sve si u pravu , zavisi od trenera,
                    Radonja je znao da koristi i Vasu i Jovica zajedno na terenu, ali je isto tako ubio Jovica sa minutazom kada nije bilo potrebe
                    dok je Nate jedva uspeo da skupi 13 minuta prosek u EL one sezone.

                    Ja nemam nista protiv da imamo dva jednako kvalitetna playa, koji ce biti zajedno na terenu i menjati jednog drugog.

                    Prepustimo to novom treneru da izabere.

                    Ako trazimo sutera a prelazni rok samo sto nije poceo pa moderacija moze da otvori i taj topik uskoro

                    James Anderson napusta Efes, pa razmisljanje da li vredi da mu se oporovi malo karijera.

                    Comment


                    • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                      Šta se desilo između Radonje i Borka? Išla je priča da je i Radoviću nuđeno da vodi kkcz posle Radonje a ovaj to odbio.

                      U Bajernu , Radonja je počeo bez Borka, pa su jedno vreme bili zajedno, da bi ponovo Radonja ostao bez Borka

                      Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

                      ZA sve vesti iz FC BAYERNA zna se ko je zaduzen @Losmisk

                      Comment


                      • Ja sam u Grckoj ligi gledao nekog bek sutera tipa lik ekstremno lose frizure, plav, oko 180-185,bjelac a prezime nesto ko Berkamp fudbaler ja kako lik prangija i asistira to je nevera. Pomislio sam dagle novog Billy Berona.

                        ok malo sam pogresio ali to je taj
                        Last edited by Victor BG; 28-05-20, 23:10.

                        Comment


                        • Meni je i dalje u glavi onaj crnac sto lici po stilu igre na qmillera... Kacio ga neko ovde...

                          Comment


                          • Originally posted by Victor BG View Post
                            Ja sam u Grckoj ligi gledao nekog bek sutera tipa lik ekstremno lose frizure, plav, oko 180-185,bjelac a prezime nesto ko Berkamp fudbaler ja kako lik prangija i asistira to je nevera. Pomislio sam dagle novog Billy Berona.

                            ok malo sam pogresio ali to je taj
                            Rakoč za siromašne... a izgleda da su vršnjaci.
                            A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                            Comment


                            • Originally posted by Laki21 View Post
                              Rakoč za siromašne... a izgleda da su vršnjaci.
                              Sinoc sam se malo pozabavio njime, nema on preko 25. Ovo mu je druga godina u EU valjda a dosao sa Virginia U. Taman za neku bekup opciju...
                              Poenta je da tih igraca ima ko hoce da trazi mimo akcije "imas li na lageru sta za mene Misko".

                              Comment


                              • Ako je nesto trebalo da se nauči gledajući ovu sezonu... . oslanjanje na domaće igrače,sto manje starih izraubovanih stranaca i kvalitetan trener. . .

                                Comment

                                Working...
                                X