Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kakvih 3,4 godine, ako Sale dođe do titule u ABA ove i do PO EL ove ili narednih par godina treba da ostane sve dok želi u klubu.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Јок и неће доћи [emoji6]
      Проблем ће наравно наступити као и са Радоњићем, када се "неко" осјети запостављеним од стране навијача и медија. Цијеним већ друга година уговорна.

      Comment


      • Originally posted by Ganac View Post
        Ništa doživotno nije dobro jer vremenom stvara "žabokrečinu", ponestaje motiva....ali treba neki ugovor na 3-4 godine kako bi se zaokružio ciklus a zatim bi tu trebao doći neki novi koji se priprema i peče u tom periodu.
        I ciklus ne mora (ne treba) očekivati neki epohalni uspeh već da u toj zadnjoj godini tim i klub budu u najvišoj tačci sa ovim trenerom i ovom filozofijom igre.
        Znam, cigani odmah nakon pobede nad CSKA osvajaju EL i pitaju ima li ko jači a realno mi ako u te 3-4 godine jednom dođemo do famoznog F-4, da se bijemo u pedu od F-4 mesta do BG i to peške. Za to je potreba finansijska stabilnost i vreme jer i jedan Žoc kada preuzme klub i ima budžet od jbmligakolkomilionaevra ne uzima EL odmah ni svake godine. Mi sa našim finansijama ako uđemo u tih 4 jeste kao da smo osvojili NBA.
        P.S.
        Plate u pojedinim EL klubovima su milionske u evrima a kod nas je najveća (pretpostavljam) oko 500 K evra +/- 50 K evra.
        Браво Ганац тачно у центар, велики бум би био да ове године уђемо у ПО ЕЛ. Ја искрено не очекујем јер ово је прва Сашина ЕЛ година и све је ново за њега има ту превише утакмица превише путовања дупла кола дербији у АБА купови. Треба све ускладити, додуше ове године још теже него претходних због повреда због умора а ове године и због бојазни од КОВИДА.

        Иначе, победа против ЦСКА је највећа клупска победа на у кошарци на овим просторима у задњих 20 година. Само замислите да је наш клуб победио шампиона Европе БЕЗ ПОДРШКЕ ПУБЛИКЕ. Док смо пре хватали екипе на ситно док се чуде како се не чује химна ЕЛ и прегласног навијања ове године смо то учинили сировом снагом ТИМА.

        Comment


        • Originally posted by Triple View Post
          Браво Ганац тачно у центар, велики бум би био да ове године уђемо у ПО ЕЛ. Ја искрено не очекујем јер ово је прва Сашина ЕЛ година и све је ново за њега има ту превише утакмица превише путовања дупла кола дербији у АБА купови. Треба све ускладити, додуше ове године још теже него претходних због повреда због умора а ове године и због бојазни од КОВИДА.

          Иначе, победа против ЦСКА је највећа клупска победа на у кошарци на овим просторима у задњих 20 година. Само замислите да је наш клуб победио шампиона Европе БЕЗ ПОДРШКЕ ПУБЛИКЕ. Док смо пре хватали екипе на ситно док се чуде како се не чује химна ЕЛ и прегласног навијања ове године смо то учинили сировом снагом ТИМА.
          Danas sam procitao na vise mesta od uvek objektivnih navijaca komsija da CSKA nikada slabiji tim nije imao, da mi nikada skuplji da je veci uspeh njihova pobeda sa golobradim Bogdanom, Lovrenjom, i najboljim trenerom u istoriji nad mocnim CSKA sa Micovim,Krsticem, Teoom,Monjom,Voroncevicem itd.

          Polako, game by game, you know sto bi rekao Sasa Obradovic. Jeste velika pobeda, drago mi zbog navijaca koji su ostali uz kosarkase i pored minusa od 14 poena i sto nisu tada prebacili na prvi program da gledaju FK. Mnogi njih su mi iskreno priznali da su tada odustali od KKCz i okrenuli da gledaju FK. Ne znam samo zasto su osetili pokajanje i da mi se pravdaju sto su to ucinili. Svako voli onoliko koliko veruje u nesto i imao je izbor sta i u cemu da se nervira i raduje se. Toga cemo imati puno ove godine ocigledno. Na Sasi je sada da zadrzi fokus na igracima da ne polete puno,

          Obrajant je prosao lekarske preglede, ali ce mu trebati malo vise treninga i priprema da bi dostigao potreban nivo za nas, tj sustigao nivo ostalih igraca sto je i razumljivo. Isto kao i Roch. Tako da malo strpljenja za ova dva velemajstora i da se ne ocekuje odmah eksplozija od prve utakmice. Roch je primer koliko je pauza uticala na njega, pogotovo na nivou EL. Za aba ligu mu je dovoljno da navuce dres i patike i pravo iz aviona zaigra i bice tata mata za protivnike.
          Last edited by Šarac; 24-10-20, 19:11.

          Comment


          • Originally posted by dekkard View Post
            Greška, ovo je Zvezdina pobeda. Pobedili smo tim koji je vodio 14 razlike.Nije to Primorska, Mornar pa da tako lako okreneš.
            Nekoliko stvari se desilo da bi došlo do toga:
            1. SVI igrači su verovali u to,
            2. umešnost trenera da radi pravovremene rotacije, u svakom trenutku koji napad da se igra i koja odbrana,
            3. SVAKI igrač se podredio timu. U jednom trenutku Roch je preveo loptu i zove Loyda da dođe do njega da preuzme loptu Zove ga, ne baca mu pas. Kad ti takav igrač to uradi, to ti uliva dodatno samopouzdanje.
            4. Igrač ima loptu, sam je na trojci, zna da može da pogodi. Šutni majstore! Šut, pogodak. Nema veze što taj igrač (Reath) igra prvi put protiv evroligaša i to jednog od najboljih. Isto važi i za Kureta. Mator si, ne možeš, bolje da si ostao u Primorskoj? Sad ćeš da vidiš kako ne mogu!
            Čitav niz malih pobeda koje je svaki naš igrač izvojevao je doveo do ove pobede. I nije kraj.
            Pitanje koliko se verovalo. Sad je sve ružičasto, bajno / sjajno, al ne možeš mi reći da je vera baš bila na velikom nivou na -14 i totalnoj kontroli tekme od strane CSKA. Više bih rekao da se igralo da se pokaže ponos, delimično ublaži poraz, sad, što se otvorilo kako se otvorilo isključivo je krivnja gostiju i solo partitura Džejmsa i Klajburna.
            Kad je osetila "krv" Zvezda je dokrajčila grogiranog suparnika.
            Većina komentara na topicu išla je u smeru da velika većina, čast izuzecima, nije verovala u preokret, čak su pojedinci pisali kako je ova Zvezda precenjena.

            Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

            Comment


            • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
              Većina komentara na topicu išla je u smeru da velika većina, čast izuzecima, nije verovala u preokret, čak su pojedinci pisali kako je ova Zvezda precenjena.

              Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka
              Ja pričam o veri igrača i stručnog štaba, ne o navijačima.
              Što se većine naših forumskih navijača tiče tu si u pravu, ali to govori samo o tim navijačima ne i o klubu.
              I to je nešto što je karakteristično za naše navijače, vi nemate takve koji uvek gledaju preko plota i svake sezone nađu nekog mediokriteta iz drugog kluba koga cene više nego igrača kluba za koji (nažalost) navijaju.
              Što se mene tiče, ja uvek dajem bezrezervnu podršku SVAKOM treneru Zvezde i SVAKOM igraču, i to će uvek biti tako.
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Originally posted by dekkard View Post
                Ja pričam o veri igrača i stručnog štaba, ne o navijačima.
                Što se većine naših forumskih navijača tiče tu si u pravu, ali to govori samo o tim navijačima ne i o klubu.
                I to je nešto što je karakteristično za naše navijače, vi nemate takve koji uvek gledaju preko plota i svake sezone nađu nekog mediokriteta iz drugog kluba koga cene više nego igrača kluba za koji (nažalost) navijaju.
                Što se mene tiče, ja uvek dajem bezrezervnu podršku SVAKOM treneru Zvezde i SVAKOM igraču, i to će uvek biti tako.
                Tek je kod nas od sjaja do očaja i tako stalno u krug.
                Valjda je svuda isto. Pogotovo smo mi Balkanci teška fela što se toga tiče. Sve znamo i sve bi bolje uradili od drugih.
                Lako je palamuditi, prosipati svu pamet sveta iz tople postelje uz toplu šoljicu kave.

                Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                Comment


                • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                  Tek je kod nas od sjaja do očaja i tako stalno u krug.
                  Valjda je svuda isto. Pogotovo smo mi Balkanci teška fela što se toga tiče. Sve znamo i sve bi bolje uradili od drugih.
                  Lako je palamuditi, prosipati svu pamet sveta iz tople postelje uz toplu šoljicu kave.

                  Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka
                  Slozices se da nije tesko onako loše voditi Partizan

                  Comment


                  • Originally posted by Victor BG View Post
                    Slozices se da nije tesko onako loše voditi Partizan
                    Posle Trinkija i one košarke ostali su samo dugmići.
                    I dalje ne razumem zašto su se ključevi gotovo formiranog tima dali u ruke totalnom amateru.
                    Nije isto nekome biti pomoćnik, suflirati po koju, i biti neko ko će odlučivati i donositi sve odluke.
                    Ne treba na nikoga da se ljutimo. Sami smo krivi što smo svašta promašili u doselekciji igračkog kadra.
                    I kao šlag na tortu uzeli limitiranog stručnjaka kome je Mornar puna kapa.

                    Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                    Comment


                    • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                      Pitanje koliko se verovalo. Sad je sve ružičasto, bajno / sjajno, al ne možeš mi reći da je vera baš bila na velikom nivou na -14 i totalnoj kontroli tekme od strane CSKA. Više bih rekao da se igralo da se pokaže ponos, delimično ublaži poraz, sad, što se otvorilo kako se otvorilo isključivo je krivnja gostiju i solo partitura Džejmsa i Klajburna.
                      Kad je osetila "krv" Zvezda je dokrajčila grogiranog suparnika.
                      Većina komentara na topicu išla je u smeru da velika većina, čast izuzecima, nije verovala u preokret, čak su pojedinci pisali kako je ova Zvezda precenjena.

                      Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                      Mislim da su se stvari promenile u nasu korist kada je Kuzma sedeo na klupi a menjali ga Teri, Kuridza i Rit. Dok je Kuzma bio na parketu ni jednu loptu ni pod nasim ni njihovim kosem nije mogao da uhvati. Da proturi neku kroz obruc, nisu mu dali ni do table da je podigne.
                      Promenom petice sve je izgledalo drugacije i Rusi nisu umeli da se prilagode. Mislim da je to Sasina zasluga i da je on imao i tu varijantu u glavi u zavisnosti od toga kako stvari izgledaju na parketu. Tako da mislim da ne stoji bas da ni oni nisu(igraci i trener) verovali u preokret.

                      Comment


                      • Originally posted by cutura View Post
                        Mislim da su se stvari promenile u nasu korist kada je Kuzma sedeo na klupi a menjali ga Teri, Kuridza i Rit. Dok je Kuzma bio na parketu ni jednu loptu ni pod nasim ni njihovim kosem nije mogao da uhvati. Da proturi neku kroz obruc, nisu mu dali ni do table da je podigne.
                        Promenom petice sve je izgledalo drugacije i Rusi nisu umeli da se prilagode. Mislim da je to Sasina zasluga i da je on imao i tu varijantu u glavi u zavisnosti od toga kako stvari izgledaju na parketu. Tako da mislim da ne stoji bas da ni oni nisu(igraci i trener) verovali u preokret.
                        Slažem se + tada kreće štetočina Džejms da iskače iz koloseka i igra neku svoju košarku.

                        Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                        Comment


                        • Originally posted by Šarac View Post
                          Danas sam procitao na vise mesta od uvek objektivnih navijaca komsija da CSKA nikada slabiji tim nije imao, da mi nikada skuplji da je veci uspeh njihova pobeda sa golobradim Bogdanom, Lovrenjom, i najboljim trenerom u istoriji nad mocnim CSKA sa Micovim,Krsticem, Teoom,Monjom,Voroncevicem itd.


                          A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                          Comment


                          • Originally posted by Laki21 View Post


                            [emoji3][emoji3][emoji3]
                            Objektivni smo koliko i VI.
                            Sam upis je za ne komentrisati.
                            Dotični je poznavalac košarkaške igre ko ja kvantne fizike.
                            Svako danas napiše glupost i ostane živ.

                            Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                            Comment


                            • https://youtu.be/6snkpVM6BtA
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Originally posted by forum1nick View Post
                                Јок и неће доћи [emoji6]
                                Проблем ће наравно наступити као и са Радоњићем, када се "неко" осјети запостављеним од стране навијача и медија. Цијеним већ друга година уговорна.
                                Molim? Problem sa Radonjicem je nastupio kada je Radonjic skontao da moze da dobije vise od onoga sto moze da dobije u Zvezdi, i da ne mora vise da ispravlja krive Drine kada plate igracima ne legnu na vreme i kasne duzi period. Sasa je mogao i pre ovog potpisa da nadje sljaku na visokom nivou bez takve muke, ali je svojevoljno i pored nje prihvatio da to radi.

                                Comment

                                Working...
                                X