Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by dekkard View Post
    To znači da nisi siguran u svoju tvrdnju.
    Ako se posmatra iz te perspektive, da će svi pretendenti na tirulu gubiti, dolazi se do zaključka da ova utakmica rezultatski nije toliko bitna, jer se poraz anulira pobedom kada budemo bili domaćini više od tri razlike, baš kao što je to uradila Venecija.
    Da li poraz ima psihološke posledice, o tome se da diskutovati, ali potencijalno može da bude dobar i sa te strane da bude katalizator dovođenja trenera i pleja, i povratka D. Browns u roster.
    U ove priče ala Tegeltija/rahmetli Boško Đokić od likova koji se odjednom pojave na forumu ič ne verujem, jer previše liče iz godine u godinu, jedna na drugu, i vređaju inteligenciju čak i prosečno retardiranog navijača koji guta svaku katastrofičnu vest kao Asa Akira ljubavnu tekućinu.
    Videće se sve vrlo brzo u danima koji dolaze.
    Ti si prilično površan u ovom upisu i raspravi sa mnom jer u mojim ranijim upisima si mogao da vidiš da osuđujem klađenje (slučajevi sa Lošmijem) i da smatram da mu nije mesto na forumu. Sledeće: ko je u pravu videćemo na kraju pred plej of, kada će se gledati i ko ima prenost terena. Ne zaboravi da sezonu pre Tomića nismo imali prednost domaćeg terena pa smo prošli kao bos po trnju. Ako imaš u prvih 7 kola tri poraza od kojih je jedan protiv Krke, ko tebi garantuje da ćeš uopšte biti u poziciji koja ti omogućava dobru poziciju za plej of i uopšte poziciju koja te vodi u plej of?
    Mučeni Alimpije je imao 13 pobeda a bio je "voimja oca" kao trener što pokazuje karijera posle Zvezde, mi kako smo krenuli ove sezone a imaćemo više utakmica EL nego Alimpije, dakle, za nas će biti misaona imenica 10 pobeda. A sve to jer se neki tamo Nebojša Čović zaigrao.
    Spoiler
    Ako mi časi smrti postanu bliski,
    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
    Nije umio da odstupi,
    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
    Pao unapred, a ne unazad,
    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
    Uračunato i u moj pad.

    Comment


    • Ako mali tatin ne ide iz kluba treba neki bojkot da padne. Covic se opasno zajebao ako misli da je veci od Zvezde.
      Last edited by From downtown; 18-11-19, 20:13.

      Comment


      • Originally posted by Ganac View Post
        Ti si prilično površan u ovom upisu i raspravi sa mnom jer u mojim ranijim upisima si mogao da vidiš da osuđujem klađenje (slučajevi sa Lošmijem) i da smatram da mu nije mesto na forumu. Sledeće: ko je u pravu videćemo na kraju pred plej of, kada će se gledati i ko ima prenost terena. Ne zaboravi da sezonu pre Tomića nismo imali prednost domaćeg terena pa smo prošli kao bos po trnju. Ako imaš u prvih 7 kola tri poraza od kojih je jedan protiv Krke, ko tebi garantuje da ćeš uopšte biti u poziciji koja ti omogućava dobru poziciju za plej of i uopšte poziciju koja te vodi u plej of?
        Mučeni Alimpije je imao 13 pobeda a bio je "voimja oca" kao trener što pokazuje karijera posle Zvezde, mi kako smo krenuli ove sezone a imaćemo više utakmica EL nego Alimpije, dakle, za nas će biti misaona imenica 10 pobeda. A sve to jer se neki tamo Nebojša Čović zaigrao.
        Alimpijević je imao 11 pobeda u EL.
        Ova sezona ABA ne liči po tome kako se dosad odvija ni na jednu pre, pa stoga se ne može praviti poređenje, jer otpočetka takmičenja SVI glavni favoriti za titulu gube i sva je prilika da će se to nastaviti sve do PO.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Originally posted by From downtown View Post
          Ako mali tatin ne ide iz kluba treba neki bojkot da padne. Covic se opasno zajebao ako misli da je veci od Zvezde.
          Planirali su da situaciju rese spinovanjem, koje im je do sada prolazilo. Kao ono od prosle sezone da nas je Covic uveo u EL, da nije bilo njega ne bismo bla, bla..
          Par tekstova u dnevnim listovima, malo preko Kuzmanovica, malo na Pink i toeto.
          Problem je sto je Laki otvorio oci navijacima koji samo vole klub a veze o kosarci nemaju.

          Comment


          • Originally posted by Antona View Post
            Planirali su da situaciju rese spinovanjem, koje im je do sada prolazilo. Kao ono od prosle sezone da nas je Covic uveo u EL, da nije bilo njega ne bismo bla, bla..
            Par tekstova u dnevnim listovima, malo preko Kuzmanovica, malo na Pink i toeto.
            Problem je sto je Laki otvorio oci navijacima koji samo vole klub a veze o kosarci nemaju.
            Pa ima li nesto od zelje svih nas da Filip napokon ode?

            Comment


            • Ne mora da ode, neka bude treći plej umesto Nenadića.
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Originally posted by dekkard View Post
                Ne mora da ode, neka bude treći plej umesto Nenadića.
                Mora da ode jer ce opet postati drugi, pa prvi. Imao je on priliku da bude treci pa su mu apetiti porasli.

                Comment


                • Originally posted by From downtown View Post
                  Pa ima li nesto od zelje svih nas da Filip napokon ode?
                  Nemam ja nikakav info, samo zakljucujem da u ovakvoj atmosferi on vise ne moze da bude u klubu.
                  Kad su se i na rsb okrenuli protiv njega znas koliko ima sati. Cak su i mediji poceli da ga bockaju sto je bilo nezamislivo do skoro.

                  Comment


                  • Originally posted by dekkard View Post
                    Ne mora da ode, neka bude treći plej umesto Nenadića.
                    Treci plej od 300k godisnje nam treba ko cir na dupetu

                    Comment


                    • Gde je dokaz da toliko košta?
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Originally posted by dekkard View Post
                        Gde je dokaz da toliko košta?
                        To je po informacijam koje je objavila EL

                        Comment


                        • Nigde to EL, odnosno ECA nije objavila.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Originally posted by dekkard View Post
                            Nigde to EL, odnosno ECA nije objavila.
                            Na forumima su objavljivali podatke koji su potekli od EL, mene mrzi to sad da trazim

                            Comment


                            • Džabe bi tražio, ne postoji nigde javno objavljen taj podatak.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Ne 300k sezona, već po 150k za dve sezone.
                                Last edited by Laki21; 18-11-19, 21:20.
                                A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                                Comment

                                Working...
                                X