Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 1,6 po godini.

    Opet puno... odakle bre?

    Comment


    • Originally posted by mmajstor View Post
      1,6 po godini.

      Opet puno... odakle bre?
      Od banana.
      Nadam se da se Sale nije ništa pitao.

      Comment


      • Originally posted by Storm View Post
        Da ga hvatamo na emociju do kraja sezone. A onda nek’ ide u neki Armani i uzme pare.
        Originally posted by Samo Zvezda View Post
        A navikao je na trenere koji se dernjaju na njega[emoji4]


        Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka
        Eto, sve rešeno. Porodični koncept!
        A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

        Comment


        • Sutra opet bez Hall-a (nezvanicne informacije), spominjalo se da nije ozbiljna povreda i da ce igrati protiv Efesa, a on ne igra ni 7 dana posle Efesa (i 10 dana od povrede).

          Comment


          • Kilavog Slavka ostavljamo na vetrometini..Znaci na Makabi all in
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Nikakva steta sto hol ne igra, jedino taj rocesti...mada u sustini mi nemamo nikakvu korist ni od jednog ni od drugog

              Comment


              • Originally posted by Czbg9 View Post
                Nikakva steta sto hol ne igra, jedino taj rocesti...mada u sustini mi nemamo nikakvu korist ni od jednog ni od drugog
                To apsolutno nije istina! Od Halla itekako imamo koristi, problem je sto nemamo igraca na poziciji PGa koji ce biti nosilac ispred njega! On ima sasvim solidan ucinak i uticaj na tim! Za Rochestog se apsolutno slazem i dodao bih da ne da nemamo koristi, nego IMAMO SAMO STETU!

                Comment


                • Kreće decembar sa standardnih 10-ak utakmica.
                  Ako dodamo Fener za Božić , to je 5 domaćih el utakmica i dva gostovanja, Makabi sutra I Zenit.

                  Posle ovih utakmica videćemo gde smo, da li smo u igri za Top 8 ili "najvažnija nam je Aba"

                  U Abi tri utakmice koje su važne za br 1 u Abi... Budućnost, Cedevita, Igokea.

                  U svakom slučaju , brzo ćemo videti kako je Sale reagovao na vidljive probleme

                  Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

                  Comment


                  • Ocekujem 3:3 u EL a ABA kao i do sad max ucinak uz ne bas leprsavu igru.

                    Comment


                    • Koliko vidim, neko nedefinisano vreme ćemo igrati bez Hola, tako da i 0:6 ne bi bilo nikakvo iznenađenje.
                      A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                      Comment


                      • Igra li Obrajant?

                        Comment


                        • Danasnjim mecom ne mozes izgubiti mnogo ali mozes dobiti mnogo. Ako bude igrao JOB imace sigurno motiva da za dobru igru, mada mozda i izgori u tome. Neki match up nam nikako nje dobar, posebno sto imaju poprilicno visoke i jake igrace na visokim pozicijama. Jasno je da Teri moze biti u igri samo kad je Hanter na mestu centra ili pak da cuva cetvorke...Zizic bi ga oducio od kosarke, vrovatno ce i Kuzmica, ali mi tu nista ne mozemo...

                          Veliko je pitanje kako sakrivati kilavka..vratili su se Di i Kaspi...na bekovskim mestima Vilbekin, Dzons i Brajant, stvarno bih se zacudio da nas ne otkinu jedno 10+...svakako ce oni gledati da mec rese pre poslednjih miuta posto su izgubili na bas uzasne nacine neke meceve i sigurno ce od pocetka krenuti jako.

                          Hala ako ne bude bilo ne vidim kako mozemo spreciti njihove bekove da nas terorisu...imaju bas zajeban tim i poraz od Zveze bi verovatno bio i kraj Sveropulosa...

                          Mi i ako izgubimo nece niko reci nista lose...i to je to..pobeda bi bila vec ozbiljna prica i vrhunski zalet pred Buducnost i ostale domace utakmice. Koliko cujem Kilavko je na dobrom putu da nam dere zivce do kraja sezone sto u principu znaci F8 vidimo se nikad a cujemo jos manje...
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Imam osjecaj da dobijate veceras a ako bude tako, mislim da vam ta pobjeda moze "preokrenuti" sezonu , u smislu da napravite seriju pozitivnih rezultata.

                            Comment


                            • Sto se tice vecerasnjeg meca sa moje strane bi bilo veliko iznenadjenje da Zvezda pobedi utakmicu prvenstveno zbog jasno izrazenog minusa u odbrani Makabijeve spoljne linije zbog izostanka Hall-a i verovatnih povecanih minuta Rocestija zbog rotacije na poziciji pleja.

                              @LosmiSK
                              Pod "Kilavko" verovatno mislis na Rocestija i stvarno ne znam sta bi produzenje njegovog ugovora donelo timu sem jos rekreativne kosarke coveka od 35 godina koji je zadnje skoro 2 sezone proveo u rekreativnoj ligi u Kini.

                              Mislim top 8 je po meni nerealan i sa mladjim i "potentnijim" igracem na njegovom mestu (sto ne znaci da se takav ne treba ni dovoditi onda, mislim da nam svakako treba zbog igre sa 3 beka koju voli Obradovic) posto smatram da kvalitet uvek "ispliva" na kraju, posebno u ligi gde se igra 34 kola regularnog dela sezone, a Zvezda kvalitetom ne spada realno ni u prvih 14, da ne govorimo o prvih 8.

                              To bi mi bilo isto kao da se npr. navijaci Splita razocaraju sto se njihov klub nije domogao plej-ofa ABA lige iako realno nema kvalitet za to. Jesu dobili/dobice neke utakmice gde to nisu ocekivali, mozda pobede i nekog od favorita u toku sezone (realno su mogli Zvezdu pretproslo kolo u ABA) ali kad se sve sabere ocekivano je da budu van plej-of zone u ABA.
                              Last edited by Borca; 03-12-20, 17:57.

                              Comment


                              • Ja očekujem rutinski poraz ovde, na žalost, bez Hola nema šta da tražimo tamo. Nadam se da će me demantovati, ali ono što smo pružili protiv Efesa ne bih poželeo čak ni Partizanu.

                                Nadam se Lojdovim 25+, Volden 15p+, i da ostali dodaju koliko mogu, pa da se bar nadamo nečemu.

                                Ročestiju se zahvaliti još danas, makar gledao Uskokovića sve vreme

                                Comment

                                Working...
                                X