Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by sinišamali123 View Post
    Ja imam total tv paket od 1,900 din. Moze u dm da objasnis kako se menjaju brojevi kanala ako nije problem. PS šta je bilo sa lojdom jel izvrnuo zglob ozbiljno?
    Imas google brate,lako je...

    Sto se tice utakmice bila je odlicna,klinci su pruzili strasan otpor i dobro nas namucili. Sudije su gresile,ali na obe strane. Belosevic dosao da sa Miskomugasi drzavni projekat tako sto ce ih dovesti do pobede.

    To sto su silovali skoro sve nase centre,to nikom nista. Objektivno govoreci ja sam prezadovoljan sa ovim mecom....bas dobar i gledljiv naspram cepanja od 40 razlike rekreativaca...Lepo Mega igra,pametno...falilo im je i malo srece, ali steta sto ce Petrusev lagano otici i onda ce se klasicno raspasti u drugom delu prvenstva.

    Simonovic je takodje fantasican igrac, neki moraju jos da sazru, ali lepa kosarka danas....
    Last edited by LosmiSK; 25-10-20, 16:26.
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Ko koristi SK i ima eon smart box, ili ima smart tv pa da mu trebaju arene, moja preporuka da skine na telefon mobdro aplikaciju. Aplikacija ima opciju da se poveze sa tv-om, uz solidan internet, radi bez greske. Mozete uz prenos slobodno i telefon da koristite. Gledam vec mjesec i po dana, do sad nijednom nije bilo problema


      Послато са Redmi 6A помоћу Тапатока

      Comment


      • Originally posted by L a z a R View Post
        Roča čuvati za revijalne mečeve, protiv NČ, Zorkića, Beravsa...
        Sjajno delujemo sa njim.
        Originally posted by L a z a R View Post
        Ako je verovati ABA stat. +/-Roča - 10,mada deluje da je minimum 15
        A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

        Comment


        • Originally posted by StefanPG View Post
          Ko koristi SK i ima eon smart box, ili ima smart tv pa da mu trebaju arene, moja preporuka da skine na telefon mobdro aplikaciju. Aplikacija ima opciju da se poveze sa tv-om, uz solidan internet, radi bez greske. Mozete uz prenos slobodno i telefon da koristite. Gledam vec mjesec i po dana, do sad nijednom nije bilo problema


          Послато са Redmi 6A помоћу Тапатока
          Evo kucam na telefonu u okviru play prodavnice i nema te aplikacije. Mobdro- jel si tako rekao?

          Послато са SM-A505FN помоћу Тапатока

          Comment


          • https://www.mobdro.bz/

            Zaboravih da kazem da je nema u prodavnici [emoji1]

            Kad instaliras idi u kategoriju sport, ima sportskih kanala raznih. Takodje za vlasnike arena sportova, mogu da gledaju SK [emoji1]

            Prije nego sto pokrenet kanal, prvo ovo gore u cosku pritisnete.
            Послато са Redmi 6A помоћу Тапатока
            Last edited by StefanPG; 25-10-20, 16:48.

            Comment


            • Originally posted by StefanPG View Post
              https://www.mobdro.bz/

              Zaboravih da kazem da je nema u prodavnici [emoji1]

              Kad instaliras idi u kategoriju sport, ima sportskih kanala raznih. Takodje za vlasnike arena sportova, mogu da gledaju SK [emoji1]

              Prije nego sto pokrenet kanal, prvo ovo gore u cosku pritisnete.
              Послато са Redmi 6A помоћу Тапатока
              Hvala kućo! Uz moj 'net od 500 Mbps-a ova aplikacija garantuje dugoročnu zabavu. Samo da ne ureknem.

              Послато са SM-A505FN помоћу Тапатока

              Comment


              • Originally posted by Alex Pato View Post
                Hvala kućo! Uz moj 'net od 500 Mbps-a ova aplikacija garantuje dugoročnu zabavu. Samo da ne ureknem.

                Послато са SM-A505FN помоћу Тапатока
                Ne treba ti brzina neta ni 10 Mb za ovo jer su to većinom SD kvalitet.
                I ne vidim razloga da se to instalira na telefon pa sa njega gleda na tv-u. Ako već imate neki box instalirate direkt na njega.

                Comment


                • Originally posted by Laki21 View Post
                  Ovo sam napisao pred kraj pp.
                  Tepic je preko njega razigrao pola tima mege. Kad god je ušao u igru naši su se skroz pogubili u napadu, a posebno u odbrani.
                  PS
                  Da su Radanov ili Uskoković odigrali kao ovaj i protiv rusa i ovih danas, bilo bi pravac FMP, MZT i sl. Mazanje svim i svačim.
                  Ako treba neka zamena za pleja na EL nivou, onda su omasili skroz, a za ABA nivo mogu i neki iz naseg pogona i to lagano.
                  Last edited by L a z a r; 25-10-20, 17:37.

                  Comment


                  • Nije on prosao pripreme,nema se ni vremena da se radi individualno sa njim, trebace mu vremena, mada je rupa u odbrani bio i pre 10g, ali kao i Teriju, trebace mu vremena.

                    Meni je vise nepotreban Teri, slab u odbrani, moze samo da zakuca...itd..al dajmo ljudima bar 2-3 meseca do polusezone...

                    Zamisljam Nkoka i Obrajnta zajedno....

                    Rit i Kuridza su trenutno bolji od Kuzmica i Terija..Kuzmic vise nije za ovaj nivo takmicenja.....
                    Last edited by LosmiSK; 25-10-20, 23:36.
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Kuzmić baš zabrinjavajuće izgleda kao profesionalni igrač.

                      Comment


                      • Kuzmić je užasno spor.

                        Onaj njegov pokušaj da poentira pored Petruševa bih i ja izblokirao.

                        Pik igra sa njim ne postoji jer se loše odmotava, spor je i često pogubljen.

                        Meni se Teri sviđa u napadu upravo zbog pika. Lepo on to prati, brz je i verujem da može biti i bolji.

                        Ja se nadam da je danas imao loš dan. On protiv CSKA je fino igrao u odbrani, bolje gradio koš, bili smo u plusu sa njim na parketu.

                        Danas su ga razbili.

                        Čak smo i sa Simanićem na parketu delovali bolje.

                        On i Dobrić su bili sveži, mogli su i više da igraju.

                        Comment


                        • I Dobric lose izgleda. On i Kuzmic mrtva trka ko je gori ove sezone.

                          Comment


                          • Šteta što Momirov nije igrao. Pretpostavljam da je on igrač Mege koji je otpao zbog kovida.

                            Comment


                            • Ma dobro, igra se EL, praznjenje je ogromno kad se odigra onakav mec. Vidjelo se da zele al prosto energije nema te su i greske usled pada koncentracije moguće.
                              Tery i Rocesti grijesili sto je i razumljivo nisu prosli pripreme sa timom, treba im vremena vjrv ce i Obrayant isto proci. No najvaznija je pobjeda i da smo sa onakom igrom protiv nalozenih odmornih i spremnih bili bolji.
                              Kuridza brat opet ispostovao, bas lijepo igra.

                              Comment


                              • Originally posted by serbianhoops View Post
                                Šteta što Momirov nije igrao. Pretpostavljam da je on igrač Mege koji je otpao zbog kovida.
                                Juce s pojavila informacija na forumima da je Momirov taj igrac Mege koji je pozitivan na PCR testu.

                                Comment

                                Working...
                                X