Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Problem i jeste sto sam kap...daje kisha u pitanju onda bi bilo drugacije. Nekom jednostavno nema dovoljno ''baterije'' a nekom drugom je trenutno lepo....Sve u svemu uzaludne price se pisu, bajke su i lepe zato sto su nerealne i dozivljava ih neko drugi...Vivere est militare!
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Originally posted by LosmiSK View Post
      Problem i jeste sto sam kap...daje kisha u pitanju onda bi bilo drugacije. Nekom jednostavno nema dovoljno ''baterije'' a nekom drugom je trenutno lepo....Sve u svemu uzaludne price se pisu, bajke su i lepe zato sto su nerealne i dozivljava ih neko drugi...Vivere est militare!
      Kada budes shvatio da AV ne dobija glasove zbog KKCZ ili FKCZ nego ljudi glasaju za njega iz njihovih uverenja, i ti bi dobro trebao da ispitas sebe ako mislis da neko glasa za njega samo zato sto je ON "obezbedio" budzet KKCZu. Da se pitaju samo navijaci KKCZ on ne bi presao ni cenzus ako bi zavisio od navijaca KKCZ koji prate kosarku .

      Jedina nada da on padne je ovaj uslov za glasacki listic:


      https://twitter.com/milan_strongman/...82148910964737

      Comment


      • Još samo tri sata i videće Barsa ko je u košarci tata mata.

        Comment


        • Против Залгириса у Каунасу је све кренуло на боље. Против Залгириса у Београду је све кренуло на горе.

          Може ли из Блаугране опет на боље?!

          Кари буди мало као Жоц па пусти и ти нас мало

          Comment


          • Ne treba imati bilo kakva ocekivanja, tamo nikada nismo pobedili, cak ni onda kada smo imali najboljeg trenera i najbolji tim u istoriji, a Barsa bila nikada jadnija, da smo tada pobedili prosli bi u Top 8. Izgledali smo jadno i nemocno u toj utakmici kao i u svim utakmicama kod njih pre i posle toga.

            Comment


            • Тад је било наговештаја као нешто Јовић се враћа а он одиграо минут два ако се сећам.

              Comment


              • Originally posted by Šarac View Post
                Ne treba imati bilo kakva ocekivanja, tamo nikada nismo pobedili, cak ni onda kada smo imali najboljeg trenera i najbolji tim u istoriji, a Barsa bila nikada jadnija, da smo tada pobedili prosli bi u Top 8. Izgledali smo jadno i nemocno u toj utakmici kao i u svim utakmicama kod njih pre i posle toga.
                Hvala ti za ovaj prst u oko. Silne pare dao na terapeuta da zaboravim. Al Zvezda je ovo, mi u najgoroj poziciji a BARCA nikad bolja, pobjeda se očekuje!

                Comment


                • Loženje ne sme da stane!
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Originally posted by Victor BG View Post
                    Hvala ti za ovaj prst u oko. Silne pare dao na terapeuta da zaboravim. Al Zvezda je ovo, mi u najgoroj poziciji a BARCA nikad bolja, pobjeda se očekuje!
                    Čekajte bre, nemoguće da ste obojica zaboravili da smo tu utakmicu, igrali dva dana posle one utakmice sa Olijem

                    Dobila bi nas Crnokosa posle onog horora sa "braćom"

                    Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

                    Comment


                    • Nego, ima li neko kršten linak?
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                        Čekajte bre, nemoguće da ste obojica zaboravili da smo tu utakmicu, igrali dva dana posle one utakmice sa Olijem

                        Dobila bi nas Crnokosa posle onog horora sa "braćom"

                        Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka
                        Sto znaci da posle poraza od Zalgirisa imamo opravdanje sto smo izgubili i od Albe, jer su ocekivanja navijaca takva da svaku utakmicu mi moramo dobiti. Pa kada se izgubi vec dobijena, onda i druga se mora dobiti da bi se izvadili za onu prvu, i tako u krug.

                        Ja znam kada je odigrana, ali svi smo upisali pobedu u Spaniji jer je bilo sta ce njima oni ne mogu dalje a nama treba i jednom nogom cemo ih dobiti.
                        A tako smo je i odigrali, kao da su svi igraci imali po jednu nogu samo. Alimpije nikada nije znao da digne ekipu posle poraza pa tako ni tu isto nije spremio, oh wait!
                        Last edited by Šarac; 23-01-20, 18:10.

                        Comment


                        • Originally posted by Šarac View Post
                          Sto znaci da posle poraza od Zalgirisa imamo opravdanje sto smo izgubili i od Albe, jer su ocekivanja navijaca takva da svaku utakmicu mi moramo dobiti. Pa kada se izgubi vec dobijena, onda i druga se mora dobiti da bi se izvadili za onu prvu, i tako u krug.
                          Ti bar znaš da ja nisam "tipičan" navijač... Samo sam vas podsetio na utakmicu sa Olijem [emoji41]

                          Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

                          Comment


                          • Ajde bre, oni imaju jednog pleja - mi imamo jednog pleja...oni imaju Mirotića - mi imamo mladog tića Simanića. Oni imaju Antu a mi imamo Štimca....oni imaju senilnog Piroćanca a mi imamo senilnog Kalemegdanskog goniča golubova...susret je skroz otvoren (bar do početka utakmice).
                            Spoiler
                            Ako mi časi smrti postanu bliski,
                            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                            Nije umio da odstupi,
                            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                            Pao unapred, a ne unazad,
                            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                            Uračunato i u moj pad.

                            Comment


                            • Originally posted by dekkard View Post
                              Nego, ima li neko kršten linak?
                              Imam ja.

                              HD slika - 27 evra.

                              Comment


                              • Originally posted by Karamazov View Post
                                Imam ja.

                                HD slika - 27 evra.
                                Skuplji si od EON-a [emoji1787]
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X