Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Stojanče View Post
    Đenka u lošoj formi a i kao da je neki momčić kome je ovo prva sezona u Evroligi pa je stalno u nekom strahu.

    17 minuta prosek u Evroligi i samo 5 šuteva po utakmici. U nekim utakmicama bio je čak i treća opcija.

    Ovde je problem i do rotacije i do uloga. Ni Tomić, ni Gavrilo, ni Šakota ne znaju šta oće, mrsomude.
    Meni sve ovo sto si napisao lici da ni Tomic, ni Gavrilo ni Sakota nisu sustinski vodili tim. Ne mislim da je to cak ni Nebojsa. Kako drugacije objasniti potpuno isti kontinuitet, iste sablonske izmene, bez ikakve promene? Pa valjda je za ocekivati da svaki trener ima neki svoj stil, pa kada i dodje zbog nekog problema da odmah nesto presece i promeni?

    Da ne ostanem nedorecen, smrdi na menadzerske kombinacije. Isto je izgledalo i u Buducnosti prosle sezone, kao i kod nas sezonu pre.

    Comment


    • Kojih to nas?

      Comment


      • Originally posted by mmajstor View Post
        Meni sve ovo sto si napisao lici da ni Tomic, ni Gavrilo ni Sakota nisu sustinski vodili tim. Ne mislim da je to cak ni Nebojsa. Kako drugacije objasniti potpuno isti kontinuitet, iste sablonske izmene, bez ikakve promene? Pa valjda je za ocekivati da svaki trener ima neki svoj stil, pa kada i dodje zbog nekog problema da odmah nesto presece i promeni?
        Ništa se vala nije promenilo ni dolaskom novog trenera. Kao da mu Gavrilo govori šta da radi.

        Počne Simanić pa uđe Faje koji gotovo da odigra do kraja utakmice, pogotovo ako Boriša ostane bez kompasa. Na sledećoj počne Braun, uđe Faje a Boriša pegla klupu.

        Počne Kuzmić, uđe Odžo pa Gist, pa na sledećoj počne Gist, uđe Kuzmić a Odžo pravi društvo Boriši.

        Ne znaju šta da rade sa visokim igračima i kome ukazati poverenje.

        Ne znaju ni šta da rade sa Davidovcem. Njega mi i žao, ne zna čovek koja mu je uloga, na svakoj utakmici mu menjaju pozicije.

        Lorenco izlazi na dva minuta do kraja prve četvrtine, ulazi Čović koji bez obzira na rezultat ima zagarantovanih 8 ili 10 minuta.

        U napadu isto. Uglavnom pokušavamo jedan na jedan, uglavnom postoje akcije samo za Berona.
        Last edited by Karamazov; 14-12-19, 11:21.

        Comment


        • Samo se pomirite s tim da ove godine nista od trofeja i to je to.

          Da uradimo neke promene mozda, mozda bi bilo sanse za to. Ovako po meni, Buducnost trenutno izgleda najozbiljnije, a tu je je prednost domaceg terena. Mislim, realno, evo gkedam hocemo li Zadar dobiti jbt...a trebamo da pricamo o titulama.

          Comment


          • Originally posted by From downtown View Post
            Samo se pomirite s tim da ove godine nista od trofeja i to je to.

            Da uradimo neke promene mozda, mozda bi bilo sanse za to. Ovako po meni, Buducnost trenutno izgleda najozbiljnije, a tu je je prednost domaceg terena. Mislim, realno, evo gkedam hocemo li Zadar dobiti jbt...a trebamo da pricamo o titulama.
            na nasu veliku zalost ovo je je potpuno tacno ...mislim da je ova sezona pocetak kraja nase ere ...mislim da sa ovih prostora ni EL nece igrati niko ubuduce ...a sto se trofeja tice ove sezone mislim da najvise imamo sanse da osvojimo Kup !!! ovo ostalo mislim da ove godine nemamo ni 20 % sanse ...ako ostane ovaj deda trener i ako ne dovedemo jos jednog KVALITETNOG PLEJA!

            Comment


            • Originally posted by darko pancev View Post
              na nasu veliku zalost ovo je je potpuno tacno ...mislim da je ova sezona pocetak kraja nase ere ...mislim da sa ovih prostora ni EL nece igrati niko ubuduce ...a sto se trofeja tice ove sezone mislim da najvise imamo sanse da osvojimo Kup !!! ovo ostalo mislim da ove godine nemamo ni 20 % sanse ...ako ostane ovaj deda trener i ako ne dovedemo jos jednog KVALITETNOG PLEJA!
              Nebojša postupa kao Neron, samo mu nedostaje da zasvira na poluvremenu neke utakmice...sve će spaliti za sobom.
              Spoiler
              Ako mi časi smrti postanu bliski,
              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
              Nije umio da odstupi,
              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
              Pao unapred, a ne unazad,
              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
              Uračunato i u moj pad.

              Comment


              • Originally posted by L a z a R View Post
                Kojih to nas?
                A sta ti mislis?

                Comment


                • Originally posted by darko pancev View Post
                  na nasu veliku zalost ovo je je potpuno tacno ...mislim da je ova sezona pocetak kraja nase ere ...mislim da sa ovih prostora ni EL nece igrati niko ubuduce ...a sto se trofeja tice ove sezone mislim da najvise imamo sanse da osvojimo Kup !!! ovo ostalo mislim da ove godine nemamo ni 20 % sanse ...ako ostane ovaj deda trener i ako ne dovedemo jos jednog KVALITETNOG PLEJA!
                  Trener ostaje, opet, nadam se da ce biti promena , naravno mislim na bekap pleja. Eto, verujem u to, nadam se, Sarac je potvrdio da ce biti promena a ja se nadam da je u pravu i da ce ta promena biti bas na poziciji pleja.

                  Pored tog pleja najveca mana ovog tima su oscilacije. Variramo od toga da peglamo odbranu, svi sve preuzimaju, znaci da se Radonja ne postidi do teske anemicnosti.

                  Ovaj tim vapi za jednim skromnim plejem koji vrti pik, da ozivi Gista, adekvatno razigra bekove i da je solidan u odbrani. Apsolutno osrednjeg kvaliteta kada pricamo o kosgeterskom ucinku.

                  Ako to obezbedimo, napunimo halu, jer ovi momci zive od energije mozemo mnogo. I imamo se cemu nadati. Ako ostane ovako maksimum ce viti 15ak pobeda u El, polufinale ABA.

                  Comment


                  • Da se mene pita zabranio bih dekretom Odžu bilo kakvo preuzimanje. Čkode ima tako spore noge a boga mi i sporo razmišlja, spore reakcije tako da nam pored njega bekovi prolaze kao na promenadi. I dok je Bobi bio kod nas kod mene se postavljalo pitanje (kada kažem kod mene mislim na one rasprave sa samim sobom - one su najžučnije) zašto se nije probalo sa kombinovanom odbranom? Dakle, zašto ne uvežbaju sa Odžom kombinovanu zonu 2-3 jer nisu baš sve petice dobri prangijaši za tri poena. Sldeća stvar je poslati Odža kod oftamologa, prečesto mu lopta prođe kroz ruke i to me izluđuje, pa *ebem mu sunašce...uzmi lepak koji koriste rukometaši, koristi talk, uradi bre nešto da ti lopta ne kliza iz ruku.
                    Spoiler
                    Ako mi časi smrti postanu bliski,
                    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                    Nije umio da odstupi,
                    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                    Pao unapred, a ne unazad,
                    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                    Uračunato i u moj pad.

                    Comment


                    • - Posle pobede protiv Armanija vec se gleda tabela i prave racunice koga moramo stici za ulazak u top 8, ABA liga se osvaja lagano jer kada mozemo dobiti njih u Milanu kakav qr.z ovi dunsteri po ABA ligi,samo back up play, cekamo DB, play ce doneti igru za Gista, Stratos se oporavlja, milina,

                      3 dana posle da nas FMP nije pustio izgubili bi, sramota, Fililp isfolirao povredu, sramota,

                      4 dana posle gubimo mec od ELigasa u atmosferu kao na groblju, ne igra Filip, pa ajde da usmerimo govna prema onim istim igracima sto su pobedili samo 7 dana pre,

                      ponovo ne osvajamo nista, cak neki zadovoljni i sa kupom.

                      Da mi je da udjem u neki forum gde pisu navijaci Zaligirasi i da znam njihov jezik, imaju legendu za trenera, domace igrace koji celu karijeru ne mrdaju odatle, rasprodatu halu svaku utakmicu, ne mogu nikoga da dobiju kuci, zakucani za poslednje mesto, i NIKO ali NIKO ne napusta halu pre kraja utakmice, nijedan zvizduk se ne cuje, pri tom imaju svoj avion, svoju halu i celu drzavu i naciju iza sebe, da mi je samo da procitam da li si i oni digli ruke od sezone, da li se Saras tera, da li je KC sa sutom od 1/16 za tri od kako je dosao tera vec posle 15 dana, promasi na 4 i 5?

                      Daj da se kao navijaci dogovorimo jel smo dunsteri ili nismo, ili je to ono od utakmice do utakmice?Daj neku sredinu da nadjemo ili da dignemo ruke vec sada svi kolektivno, pa neka prati KKCZ samo mazohisti do kraja ako vec unapred se zna da nista necemo osvojiti. Koja je svrha nerviranja onda, lepo svoje slobodno vreme da se posvetimo nekim drugim stvarima , nije sve ni u tom pracenju sporta.

                      Ako klub ne uradi ozbiljan remont do NGodine ne gine nam rollercoster sezona do kraja, pa cemo gledati u pasulj svake nedelje da li smo na vrhu ili na dnu rollercostera.
                      Da li ce biti otpustanja, pa Shakota je indirektno rekao da bi neko dosao , neko mora i otici, u narednih par dana cemo videti sta nam dolazi iz ABA lige a ko ce otici po zavrsetku prelaznog roka u ABA ligi da nam konkurencija ne bi uzela ono sto bi mogla da plati ( a moze).

                      Vrlo brzo cemo dobiti odgovore.

                      Comment


                      • Znaci Sisko ili Green.

                        Comment


                        • Originally posted by Jimi22 View Post
                          Znaci Sisko ili Green.
                          Nisam mislio na njih dvojicu, nego na FMP, i dosta zavisi od vecerasnjeg rezultata sa Futurom.

                          Comment


                          • Mene licno ne bi iznenadila ni pobeda protiv Reala u Madridu kao sto me ne bi iznenadio ni poraz u Zadru.

                            Up and down konstantno. I to smara jako. Takve ekipe ne uzimaju trofeje.

                            Treba uciniti kljucne poteze i prestati sa turbulencijama. Time is now. Krenuti ispocetka na polovini sezone.

                            Comment



                            • Da mi je da udjem u neki forum gde pisu navijaci Zaligirasi i da znam njihov jezik, imaju legendu za trenera, domace igrace koji celu karijeru ne mrdaju odatle, rasprodatu halu svaku utakmicu, ne mogu nikoga da dobiju kuci, zakucani za poslednje mesto, i NIKO ali NIKO ne napusta halu pre kraja utakmice, nijedan zvizduk se ne cuje, pri tom imaju svoj avion, svoju halu i celu drzavu i naciju iza sebe, da mi je samo da procitam da li si i oni digli ruke od sezone, da li se Saras tera, da li je KC sa sutom od 1/16 za tri od kako je dosao tera vec posle 15 dana, promasi na 4 i 5?

                              Daj da se kao navijaci dogovorimo jel smo dunsteri ili nismo, ili je to ono od utakmice do utakmice?Daj neku sredinu da nadjemo ili da dignemo ruke vec sada svi kolektivno, pa neka prati KKCZ samo mazohisti do kraja ako vec unapred se zna da nista necemo osvojiti. Koja je svrha nerviranja onda, lepo svoje slobodno vreme da se posvetimo nekim drugim stvarima , nije sve ni u tom pracenju sporta.



                              Живота ми у праву си све. Али пре свега да знам језик само да видим да ли терају Шараса зато што је изгубио од "скаута".

                              Comment


                              • Različiti smo ljudi.

                                Svaka čast njima, navijači su im za primer, samo nije ni situacija ista.

                                Njima i ako ide loše nemaju golemu brigu jer imaju garantovano učešće u Evroligi.

                                Ja da hvalim ove naše više neću sve dok ne vežu bar tri dobre utakmice.

                                Par puta me prejebali, taman pomislim ide na bolje al crvc, brzo me demantuju.

                                Comment

                                Working...
                                X