Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Recima Billy Beron-a Mo was here, Mo was there, Mo was everywhere.

    Comment


    • bravo Zvezdo! bravo Tomiću!
      a za ulazak u dvoranu i čekanje sram da vas bude!

      Comment


      • Cestitke igracima i kouchu. Lorenzo se opustio i zaplesao na terenu, hvala Bogu, barem prvog pleja imamo ... Deluje da ce ovo biti dobro i da Tomic ima potpunu kontrolu nad ekipom ... Obradovic jajarska prica na konferenciji, posebno za brata Stimaru ova prica u fazonu jbg nisam imao boljeg da potpisem

        Comment


        • Prelomni trenutak utakmice kad je Faye pogodio trojku na 53:51 pet minuta do kraja, do kraja nisu ni blizu bili.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Originally posted by Marcus View Post
            Cestitke igracima i kouchu. Lorenzo se opustio i zaplesao na terenu, hvala Bogu, barem prvog pleja imamo ... Deluje da ce ovo biti dobro i da Tomic ima potpunu kontrolu nad ekipom ... Obradovic jajarska prica na konferenciji, posebno za brata Stimaru ova prica u fazonu jbg nisam imao boljeg da potpisem
            Ja mislim da ništa nije slagao.

            Iskidao sam se kada je počeo da priča o njemu....pa zastane i kaže "Dobar je dečko". Fazon "Kakav je igrač "? , odgovor: "Dobar je dečko".

            Comment


            • Skoro tri godine. Toliko je prošlo otkako je Fenerbahče poslednji put spušten na 56 ili manje poena. I posle takve utakmice, jasno je da je Crvena zvezda utakicu prvog kola Evrolige dobila zahvaljujući fantastičnoj defanzivi, pa je ona zato i prva na umu šefa stručnog štaba srpskog kluba Milana Tomića.
              “Igrači su radili tačno ono što sam tražio u svlačionici. Šta god da se desi u napadu, u odbrani smo davali 100 odsto. To se i vidi po tih 56 poena, pored poentera kakvi su Slukas, De Kolo, Datome, Dikson... To je bio ključ. Čestitam igračima, koncetracija je bila na visokom nivou“, kaže Tomić na konferenciji za novinare posle meča.

              Posle ovakve partije nije se o odbrani moglo završiti samo na ovome. Bila je to skoro pa besprekorna defanzivna partija crveno-belih.
              “Taktički, možda je bilo dva ili tri propusta u nekim situacijama. Ali igrač nije kompjuter pa da možeš da ga programiraš da bude na 100 odsto. Igrač mora da pogreši... Ali rekao sam igračima i pre meča, odbrana mora uvek da bude 100 odsto, svaki put. To je nešto što uvek imaš u džepu. Sad, u napadu... Košarka je igra dve ekipe, može da tu bude i problema, kao što je bilo i večeras. U napadu možemo bolje. Ali odbrana će ti dati i kontranapad, pa i samopouzdanje u napadu“, potencira Tomić...

              Potenciraju svi. Impresivna je bila Zvezda u odbrani. A bilo je tu još dobrih stvari. Recimo, rotacija. Svih 12 sa klupe imali su svoje role.
              “Svi su dali doprinis. Napadački recimo, Beron i Dženkins nisu imali najbolji dan, ali su igrali odbranu. To se zove tim. Da li se igra pet ili 25 minuta... I za pet minuta možeš dosta da doprineseš. Naš cilj je da Zvezda dobije utakmicu“.

              Dobro je dakle raspoložen poslovično mirni Tomić. Ali svestan da je ovo samo početak.
              “Ovo je samo jedna pobeda, ništa se veliko nije desilo, moramo da nastavimo ovako... Morate da shvatite i da je ovo novi tim, sa pet novih igrača. Moramo da gradimo novi tim. Da budemo spremni kad bude najteže, kad treba da napravimo jedan korak unapred“, poentirao je Tomić

              Comment


              • Originally posted by dekkard View Post
                Prelomni trenutak utakmice kad je Faye pogodio trojku na 53:51 pet minuta do kraja, do kraja nisu ni blizu bili.
                I po meni clutch momenat, a Faye cim jeprimioloptu znao je da ide na dno mrezice...
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Originally posted by From downtown View Post
                  Da imamo solidnog bekap pleja, koji pegla odbranu, za zaglavljuje se u blokovima, da je preko 180 cm i da ima solidan pregled igre, mogao bi ovaj tim jako i do samog kraja.

                  Imamo doduse siroku klupu, mi smo ovo dobili bez poenterskog doprinosa Djenke i Bilija. Upalite svece za Lorencovo zdravlje.
                  Zar se nije desio user decenije, Filip je igrao 16 minuta i dobili smo Fener?
                  Ovo što si napisao je delimično tačno, ima dobar pregled igre, u prenosu je jednako dobar kao i Lorenzo, a tačno je da se zabija u blokove zbog fizičke inferiornosti, međutim ume da zasmeta igraču na šutu kada ga čuva 1 na 1, i to je barem jednom uradio Dixonu i Sloukasu da sam ja zapamtio.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Originally posted by dekkard View Post
                      Zar se nije desio user decenije, Filip je igrao 16 minuta i dobili smo Fener?
                      Ovo što si napisao je delimično tačno, ima dobar pregled igre, u prenosu je jednako dobar kao i Lorenzo, a tačno je da se zabija u blokove zbog fizičke inferiornosti, međutim ume da zasmeta igraču na šutu kada ga čuva 1 na 1, i to je barem jednom uradio Dixonu i Sloukasu da sam ja zapamtio.
                      Zasluzan je za pobedu koliko i Kalinic za nezavisno Kosovo.

                      Comment


                      • Balvani sa severa dosli da izvredjaju Kalinu, Zoca i nema ih dok ne dodje Oli da pevaju braci. Toliko u isprani mozgovi da su u jednom trenutku krenuli da zvizde i Stimari???!!! Srecom ih nema stalno. Nek’ se nose u tri lepe.

                        Comment


                        • Zao mi je Kaline, jako. Doziveo je da mu pogrdno pevaju navijaci kluba u kojem je stasao i kluba kojem je dao toliko.
                          Last edited by Karamazov; 10-10-19, 21:40.

                          Comment


                          • Originally posted by dekkard View Post
                            Prelomni trenutak utakmice kad je Faye pogodio trojku na 53:51 pet minuta do kraja, do kraja nisu ni blizu bili.
                            Plus Ogijeva krađa i kucanje

                            https://youtu.be/-mPh4788TFQ

                            Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

                            Comment


                            • Originally posted by From downtown View Post
                              Zasluzan je za pobedu koliko i Kalinic za nezavisno Kosovo.
                              Ne, ne insistiram na useru decenije dok ne dođe još jedan, pa još jedan, pa još jedan... Dok svi ne zaplivate složno.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Originally posted by dekkard View Post
                                Ne, ne insistiram na useru decenije dok ne dođe još jedan, pa još jedan, pa još jedan... Dok svi ne zaplivate složno.
                                Ej, vidi da se dogovorimo. Mozeo i osvojiti El ali nacin na koji je Filip u timu nece nista oprati. Uzdravlje

                                Comment

                                Working...
                                X