Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by LosmiSK View Post
    Normalno da mozes svaki kanal da postavis po svojoj zelji na tv-u...moj bar moze..a moze svaki..
    Ja imam total tv paket od 1,900 din. Moze u dm da objasnis kako se menjaju brojevi kanala ako nije problem. PS šta je bilo sa lojdom jel izvrnuo zglob ozbiljno?

    Comment


    • Originally posted by mmajstor View Post
      Od onog teksta Ganca ja sada drugacije gledam na Kuridzu.
      Nije moj tekst, ja sam ga samop postavio, njega je napisao novinar, ali svakako lep tekst.
      Spoiler
      Ako mi časi smrti postanu bliski,
      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
      Nije umio da odstupi,
      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
      Pao unapred, a ne unazad,
      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
      Uračunato i u moj pad.

      Comment


      • U njegov voljeni klub, odakle je potekao. U Megi su svi na prodaju, od igrača do stručnog štaba kad stigne prava ponuda.
        Vreme je da dr Čović pošalje nešto ranije novogodišnju čestitku ABA ligi.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Pa skoro da mogu da kazem da je Zvezdi jedna bas ovakva utakmica sa ovakvim tokom bila potrebna i da je u najbolje moguce vreme.
          Trebamo i mi koji ne znamo mnogo o timu da vidimo sta je sta i ko je ko.
          Jasno je sada zasto ovaj tim nije mnogo skup. Ovaj tim mnogo vredi ali samo uz Sasu Obradovica. Bez njega, sa Sakotom ili onim Sakotinim pomocnim ovo bi bio horor za gledanje.
          Drugo, Rocesti se jos uvek isprobava i za sada ne daje ono sto se ocekuje od njega. Ako se na jos nekoliko narednih utakmica tu nesto ne promeni na mnogo bolje posebno u EL, pozdravicemo se mi sa njim. To, naravno, stvara mali problem trazenja i uigravanja nekog novog...
          Treca, u klubu nadam se znaju da li je ovo samo neki mali, prolazni umor Kuzmica, koji traje nekoliko poslednjih utakmica ili ce to biti njegova konstanta. Ako ce biti ovakav onda tesko da nam je potreban.
          Ali, sa Saletom se nicega ne bojim.

          Comment


          • Originally posted by Karamazov View Post
            Bilo je grešaka i na našu i na njihovu štetu.

            Nema potrebe da lažem sebe da smo ovako odigrali zbog sudija.

            Biće još ovakvih utakmica u ABA ligi, pogotovo posle duplih kola u Evroligi.

            Ne treba sebe da lažemo, jer laž odvodi na stranputicu.

            Treba reći istinu, a istina je da smo bili očajni i da nismo imali dovoljno energije.

            Al ja sam strpljiv, Još uvek je početak sezone, tim se uigrava, dolaze i novi igrači.

            Kad se završi polovina takmičenja tad ćemo imati i jasnu sliku.
            Ti verovatno znaš bolje od Saše Obradovića da je bilo objektivno suđenje.
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Originally posted by Karamazov View Post
              Bilo je grešaka i na našu i na njihovu štetu.

              Nema potrebe da lažem sebe da smo ovako odigrali zbog sudija.

              Biće još ovakvih utakmica u ABA ligi, pogotovo posle duplih kola u Evroligi.

              Ne treba sebe da lažemo, jer laž odvodi na stranputicu.

              Treba reći istinu, a istina je da smo bili očajni i da nismo imali dovoljno energije.

              Al ja sam strpljiv, Još uvek je početak sezone, tim se uigrava, dolaze i novi igrači.

              Kad se završi polovina takmičenja tad ćemo imati i jasnu sliku.
              Upravo tako. Mi smo od Mege bolji za 3 klase. Sudije jesu doprinele, ali glavni uzrok egal meca je nasa losa igra.

              Comment


              • Stojanče balansero.

                Comment


                • Negde početkom 3/4 smo ušli u kontraritam sa postavom Teri, Roč, Volden, DeDa i ne sećam se ko je bio peti (mislim Simana). Teri je ispadao iz igre kao iz brzog voza i Mega nas je radila kroz igru dva na dva i preuzimanja (prvo su probali sa postovanjem Roča pa im to nije prolazilo), onda se SO iznervirao kada je kriterijum bio "udri ne žali" i jbg...
                  Ipak ne krivim sudije, naravno da smo sami skrojili sebi ovakvu utakmicu (oseti se ipak umor od CSKA).
                  Zaista sam zadovoljan pšonašanjem stranaca, Lojd je u zadnjem napadu kada je DeDa dao koš tako skočio i kriknuo da je sasvim jasno da nisu na terenu samo radi kinte koju primaju od Zvezde. Biće loših izdanja ali me raduje volja koju iskazuju.
                  P.S. Volden pokazuje da nije dobar organizator igre.
                  Spoiler
                  Ako mi časi smrti postanu bliski,
                  I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                  Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                  Nije umio da odstupi,
                  Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                  Pao unapred, a ne unazad,
                  I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                  Uračunato i u moj pad.

                  Comment


                  • Originally posted by Ganac View Post
                    Negde početkom 3/4 smo ušli u kontraritam sa postavom Teri, Roč, Volden, DeDa i ne sećam se ko je bio peti (mislim Simana). Teri je ispadao iz igre kao iz brzog voza i Mega nas je radila kroz igru dva na dva i preuzimanja (prvo su probali sa postovanjem Roča pa im to nije prolazilo), onda se SO iznervirao kada je kriterijum bio "udri ne žali" i jbg...
                    Ipak ne krivim sudije, naravno da smo sami skrojili sebi ovakvu utakmicu (oseti se ipak umor od CSKA).
                    Zaista sam zadovoljan pšonašanjem stranaca, Lojd je u zadnjem napadu kada je DeDa dao koš tako skočio i kriknuo da je sasvim jasno da nisu na terenu samo radi kinte koju primaju od Zvezde. Biće loših izdanja ali me raduje volja koju iskazuju.
                    P.S. Volden pokazuje da nije dobar organizator igre.
                    Za veći deo si u pravu, ali to postovanje Roča ili njegova kretnja, bolje reći statičnost i nemoć, je prouzrokovalo greške u kretanju, preuzimanju,otvoreni šutevi iz ćoška i sl.
                    Možda preturujem sa kritikama prema Ročestiju, ali onaj njegov gest(povlačenje, bežanje iz reketa, sklanjanje, nazovi kako hoćeš) kada je Šengelija pošao na kucanje, jednostavno ne mogu a da ne primetim i zgrozim nad istim.

                    Comment


                    • Roch je danas bio bolji nego inače u odbrani. Imao je dva odlična taktička faula. Ili prekidaš akciju, ili šalješ nepouzdanog izvođača slobodnih bacanja da ih izvodi, a čak i da ih pogodi rušiš ritam napada ekipe jer ne pumpaju samopouzdanje poenima iz izgrađenog napada.
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Sudije su odsvirale kao i muzicari na svadbama: Za SVE pare

                        Comment


                        • Nemojte o sudijama, ko boga vas molim. Ja želim da verujem da nije bilo tendencije.
                          Spoiler
                          Ako mi časi smrti postanu bliski,
                          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                          Nije umio da odstupi,
                          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                          Pao unapred, a ne unazad,
                          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                          Uračunato i u moj pad.

                          Comment


                          • Originally posted by Ganac View Post
                            Nemojte o sudijama, ko boga vas molim. Ja želim da verujem da nije bilo tendencije.
                            Šta ima da veruješ.
                            Valjda si gledao.

                            Comment


                            • Na svaku moguću nameru, tendenciju, navlačenje, treba ukazivati i to konstantno.
                              Ovi momci predstavljaju državu, region, treniraju, izlažu se rizicima, naporima i imaju u najmanju ruku pravo na pošteno sudjenje.
                              Očigledno da par sudija imaju ogroman uticaj na košarku i razvoj iste u zemlji.

                              Comment


                              • Naravno da sam gledao, nisam siguran da je postojala namera sudija da nas oštete. Kao što nije postojala namera da oštete Megu.
                                Možda i grešim ali jbg to je moj stav.
                                Spoiler
                                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                                Nije umio da odstupi,
                                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                                Pao unapred, a ne unazad,
                                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                                Uračunato i u moj pad.

                                Comment

                                Working...
                                X