Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by dekkard View Post
    Jeste, prihodujemo po godini kao što neki nisu za pet godina u EL. Kad kažem neki mislim na Partizan da ne budem nedorečen.
    Od svake utakmice pravimo spektakl, sad se i Lošmi uverio u to, ukazujemo i poštovanje protivniku, svakom našem bivšem igraču, treneru, ponašamo se kao svaki veliki klub što mi i jesmo.
    Sve je to odlučujuće za dobijanje dvogodišnje licence za najprestižnije evropsko takmičenje u kojem jedino mi zaslužujemo da učestvujemo.
    Opusti se Dekki i dalje si najveci Zvezdas ovde..izgubili smo, deal with it, go on the next..
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • "Kolika je magla, morao sam da izadjem I da okrenem kera, laje na pogresnu stranu" .

      Comment


      • Ja sam greškom poljubio tudju ženu..

        Comment


        • Al te zato prava zena poklopila oklagijom po glavi.

          Comment


          • Nije videla od magle..

            Comment


            • Originally posted by Chiwwi View Post
              Ja sam greškom poljubio tudju ženu..
              Verujem ti.
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Није ми криво што смо изгибили, криво ми је што смо изгубили у тренутку који нам је најмање одговарао не у погледу резултата него у погледу еуфорије.
                Доста људи је било очекивили су игру као против Бајерна али није се то десило, ми навијачи Звезде смо такви ако се не добије одма следи бојкот и омаложавање.

                Шакота нам ујутру био добар а увече не ваља. Е то смо ми навијачи Звезде. Али добро то је Звезда, то је притисак, то је еуфорија!

                Comment


                • Vrhunska kosarka Zalgirisa, posebno akcenat na branjenju nasih teskih centara. Osim onih skokova Kuza na startuz i Stimcevih vezanih poena, u drugom poluvremenu zaista odsjeceni agresivnom odbranom. Svaka im cast.
                  Mislim da je najvise falio Davidovac, ne znam koliko bi MJK situaciju promijenio zato sto mi nismo u drugom poluvremenu mogli da odgovorimo na njihovu nisku petorku i agresivnu odbranu.
                  Da je Sakota imao Davidovca na raspolaganju ranije bi se odlucio na nisku petorku, to je sigurno.
                  Gorak ukus ostaje zbog peckanja Sakote, ali takvi smo mi izgleda, jedva smo docekali da se kurcimo kako smo "bili u pravu" zanemarujuci njegov nevjerovatan ucinak u EL.

                  Comment


                  • Sto se tice utakmice sa Zalgirisom, kad nismo iskoristili momenat kad je Borisa zalepio rampu pa pogodio za 3 na drugoj strani i exploziju u Areni, mirisalo mi je da cemo izgubiti. Gistovo kucanje je isto bilo sjajno za atmosferu, ali slobodna bacanja... tuga... Sjajno bi bilo da Barsa zadrzi Fenera na 8 pobeda.

                    A sto se sezone tice, ne vidim razlog za prigovaranje ikome, sa ovim timom 9-10 je ozbiljan skor. Npr jedan Olimpijakos je na 7-12...

                    Vidimo se sutra!

                    Comment


                    • skor u EL je iznenadjujuce dobar i to je jasno svakome ...

                      Comment


                      • Bio bi i bolji da Krme nije igralo.

                        Comment


                        • Ono sto bih ja da istaknem kao moj utisak od sinoc je malo spustanje na zemlju kad su dometi Pantera i Stimca u pitanju. Stimac za EL nivo mora i treba da bude drugi centar ekipe, a Kevin je teska divljina i prilicno lose cita igru bekova koje cuva u odbrani. Krakat je i ume da otme neku loptu, ali generalno tanak defanzivac. I on nikako ne bi trebalo da bude neko ko ce da nosi igru. Sakota mora da ga vadi cim udje u minus fazu kao sinoc. Sto vise masi, to mu sutevi postaju kriminalniji. Djenka u formi je za njega kosarkas.
                          Last edited by Storm; 16-01-20, 19:08.

                          Comment


                          • Ne bih bio sutra u koži Albe.

                            Osetiće surovi bol jer će naleteti na naš bes.

                            Nije preporučljivo nas dirati, jer ko nas dirne, tužnu melodiju će svirne.

                            Euforija ponovo raste. Srbija uživa u danima košarke.

                            Šteta samo što nisu proglašeni neradni dani.

                            Comment


                            • Originally posted by Storm View Post
                              Bio bi i bolji da Krme nije igralo.
                              Ovo je stvarno bezveze.Nece igrati vise u EL kao sto Sarac rece a verovatno ni u ABA ligi.Nema potrebe ni pomisljati na njega a ni spominjati ga.
                              .

                              Comment


                              • Originally posted by Karamazov View Post
                                Ne bih bio sutra u koži Albe.

                                Osetiće surovi bol jer će naleteti na naš bes.

                                Nije preporučljivo nas dirati, jer ko nas dirne, tužnu melodiju će svirne.

                                Euforija ponovo raste. Srbija uživa u danima košarke.

                                Šteta samo što nisu proglašeni neradni dani.
                                I meni se cini.

                                Comment

                                Working...
                                X