Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • E da i Šakota se pogubio. Sličan meč kao sa Baskonijom, malo Šakota malo sudije malo sreće za protivnika i poraz.
    Još ovu sezonu da isteramo pa da dovodimo dugoročno rešenje na klupi

    Comment


    • Ipak će ostati samo san o rušenju rekorda koji je napravio Radonja od sedam uzstopnih pobeda.

      A u tom nizu su bili Fener, CSKA, Real, Pao

      Golema šteta za ovo večeras. Nedostajao je i Davidovac.

      Taman kad je uvatio formu povredio se.
      Last edited by Karamazov; 15-01-20, 20:39.

      Comment


      • Ma biće i manje ili više neočekivanih poraza kod kuće i neočekivanih pobeda u gostima. Dugačka je sezona i treba se naoružati strpljenjem.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Originally posted by Karamazov View Post
          Ipak će ostati samo san o rušenju rekorda koji je napravio Radonja od sedam uzstopnih pobeda.

          A u tom nizu su bili Fener, CSKA. Real, Pao

          Golema šteta za ovo večeras. Nedostajao je i Davidovac.

          Taman kad je uvatio formu povredio se.
          Falio je i DeDa, a i Kuridža. S tim da će se i Stratos vratiti ubrzo. S njima je to poprilično drugačija igra.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Kur (ja mu tako tepam) je isto nedostajao. Na njega sam i zaboravio.

            Brzo se sve ovo odvija, ide ko ekspresni voz.

            Već prekosutra je utakmica sa Albom, pobeda će baciti u zaborav ovaj poraz.

            Meni najvažnije da pre svega svi budu zdravi.

            Da se povređeni što pre vrate i da izdominiramo završnicu ove sezone.

            Comment


            • Šteta, borili se jesmo al pobedili nismo.
              Dvije ključne stvari
              - previše vremena je prošlo bez reakcije kada su vršili visok presing. Morali smo tada da spustimo petorku, Sakota zabagovao.
              - njihova agresivna igra puna kontakta, bez odgovora na drugoj strani.
              Kasno smo prepoznali da spuštanje lopte ima efekta, snizavanje petorke nije dalo rezultat jer smo bili skoro u bonusu, da je Deda bio zdrav ovo bi rutinirali jer bas njegova uloga ovde dolazi do naplate. Nema veze, srce je bilo na terenu. Idemo dalje da tu Albu odlučimo od života.

              Comment


              • Steta za ovo ... Utakmicu smo izgubili u trecoj kad smo napravili 7 razlike i posle njihova serija 11-0, ne razumem zasto Sakota to nije sekao tajmom. Posle toga de nismo oporavili a njima porasla muda .... Opet da je bio Deda tu i Kuridza verovatno bi bila druga prica ... Samo borba bice bolje bicemo kompletni plus Stratos i da sameljemo zavrsnicu sezone

                Comment


                • Dokazalo se da iole ozbiljnije timove sa timskom kosarkom ne mozemo dobiti ili bar ne lako. Rastrgli su nas i drzali kontrolu meca.Mi nervozni u svecanoj atmosferi i odvaljeni od prave timske kosarke. Odlicni setovi Sarasa, pripremio je mec, Sakota kao i svak mec, evo vamlopte pa sta Bog da.

                  Tesko je gledati neke igrace kako se muce sa loptom ili kako ne zele da pripale loptu...ako nista upoznao sam par forumasa bice tu uskoro kop SKcrazynorth

                  Mnogo zavisimo od Lorenza i to mi se ne svidja. Danas je samo na momente bio dobar, Stimac je dobio preveliku ulogu, puno ga je drzao Sakota, pored njega bih i ja dao 4-5 poena da ga jebes.

                  Sarca sam upoznao dosao covek da se javi, igrom slucaja i Samo Zvezdu a sa Lakijem i NaviSK smo posle meca bili na ukusnoj gozbi, bas lepo druzenje i hvala svima na paznji i dobroj zajbanciji..jesmo izgubili, ali bio dobar provod Dekkard kao i uvek na drugoj ( pogresnoj) strani
                  Last edited by LosmiSK; 16-01-20, 00:52.
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Dogodine se nadam da će doći trener sa čvrstom rukom,trenerskim znanjem i iskustvom koji zna sta je Crvena Zvezda! Saša Obradović!

                    Comment


                    • Originally posted by darko pancev View Post
                      Dogodine se nadam da će doći trener sa čvrstom rukom,trenerskim znanjem i iskustvom koji zna sta je Crvena Zvezda! Saša Obradović Dejan Radonjic!
                      Slazem se
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Требали смо само да Гавриловића пустимо да води утакмицу, да "најбољи млади тренер" буде поражен још једном од скаута!

                        Comment


                        • Može i Saša Obradović a može i Dejan Radonjić.

                          Bez obzira na ovaj poraz nemam ja zamerki na Evroligu.

                          Fino guramo.

                          Šuške se množe, ne treba zaboraviti ni 200 'iljade evrića od tv prava. Ju, ju, ju, množile se kotile se.

                          Nisam ja neko kome je zinulo dupe za pare (znam Ganac da se sad cerekaš ), nego eto da vas obavestim koliko smo do sada zaradili svojim radom.

                          Comment


                          • Jeste, prihodujemo po godini kao što neki nisu za pet godina u EL. Kad kažem neki mislim na Partizan da ne budem nedorečen.
                            Od svake utakmice pravimo spektakl, sad se i Lošmi uverio u to, ukazujemo i poštovanje protivniku, svakom našem bivšem igraču, treneru, ponašamo se kao svaki veliki klub što mi i jesmo.
                            Sve je to odlučujuće za dobijanje dvogodišnje licence za najprestižnije evropsko takmičenje u kojem jedino mi zaslužujemo da učestvujemo.
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Originally posted by Karamazov View Post
                              Može i Saša Obradović a može i Dejan Radonjić.

                              Bez obzira na ovaj poraz nemam ja zamerki na Evroligu.

                              Fino guramo.

                              Šuške se množe, ne treba zaboraviti ni 200 'iljade evrića od tv prava. Ju, ju, ju, množile se kotile se.

                              Nisam ja neko kome je zinulo dupe za pare (znam Ganac da se sad cerekaš ), nego eto da vas obavestim koliko smo do sada zaradili svojim radom.
                              Uživam u utakmicama, (i kad se nerviram to nije kao s početka sezone).
                              Nekad dođu pobede, nekad se dese porazi (koji me ne raduju) ali igramo košarku, ljudi - mi sada igramo respektabilnu košarku i u odbrani i u napadu.
                              Kuz (zahvaljujući lošijoj centarskoj liniji Šarasove čete je počeo da daje znake života...bekovi ne ispadaju u odbrani zbog svojih fizičkih limita već što nas nadigraju protivnici a za to se dobro oznoje. I to ispadanje bi se ređe dešavalo da je Zo fit i da ne vuče tu povredu zgloba koja ga u suštini podsvesno tera na oprez i sporije reakcije.
                              Jbg nisu nam ušli neki otvoreni šutevi i to je to, uz promašena slobodna bacanja bilo je dovoljno za poraz (sudije ne bih komentarisao).
                              Danas je novi dan, sutra nova utakmica i ja se nadam pobedi.
                              P.S. štos' tiče đengi, kada imaš malo to je ok, zaradiš neku kintu - zine (ona stvar) i traži još...tako i ja, zaradili smo od pobeda, tv prava etc... ali ja želim još.
                              Spoiler
                              Ako mi časi smrti postanu bliski,
                              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                              Nije umio da odstupi,
                              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                              Pao unapred, a ne unazad,
                              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                              Uračunato i u moj pad.

                              Comment


                              • Originally posted by Ganac View Post
                                Uživam u utakmicama, (i kad se nerviram to nije kao s početka sezone).
                                Nekad dođu pobede, nekad se dese porazi (koji me ne raduju) ali igramo košarku, ljudi - mi sada igramo respektabilnu košarku i u odbrani i u napadu.
                                Kuz (zahvaljujući lošijoj centarskoj liniji Šarasove čete je počeo da daje znake života...bekovi ne ispadaju u odbrani zbog svojih fizičkih limita već što nas nadigraju protivnici a za to se dobro oznoje. I to ispadanje bi se ređe dešavalo da je Zo fit i da ne vuče tu povredu zgloba koja ga u suštini podsvesno tera na oprez i sporije reakcije.
                                Jbg nisu nam ušli neki otvoreni šutevi i to je to, uz promašena slobodna bacanja bilo je dovoljno za poraz (sudije ne bih komentarisao).
                                Danas je novi dan, sutra nova utakmica i ja se nadam pobedi.
                                P.S. štos' tiče đengi, kada imaš malo to je ok, zaradiš neku kintu - zine (ona stvar) i traži još...tako i ja, zaradili smo od pobeda, tv prava etc... ali ja želim još.
                                Све лепо речено, на крају крајева вратићемо овај пораз неким брејком.

                                Comment

                                Working...
                                X