Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dobro što je izveo Štimca.

    Ovo do sutra da se igra ne bi dobili.

    Comment


    • Bacanja Gista i Štimca su nas rešila

      Comment


      • Originally posted by poacher View Post
        Bacanja Gista i Štimca su nas rešila
        gist nas jebeni resava od pocetka sezone,jajara!

        Comment


        • Svi su u minus fazi

          Comment


          • Ja mislim da je problem bio u trećoj četvrtini i igra sa Bilijem Lazom i Simanom...Tvrdoglavo držanje Bilija i Laze u igri a obojica su večeras u kontra ritmu bili. Dobro, prekosutra je nova utakmica i nova priika.
            Spoiler
            Ako mi časi smrti postanu bliski,
            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
            Nije umio da odstupi,
            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
            Pao unapred, a ne unazad,
            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
            Uračunato i u moj pad.

            Comment


            • Loša utakmica, loše pripremljena i loše vođena.

              Izgubili smo utakmicu kod njihove serije 11:0. Neshvatljivo da Šakota nije tražio TO.

              Ne sme se imati toliko poverenja u Lazića. Usr'o je večeras sve što je mog'o.

              Jedan od razloga poraza je i Lorenco. Lako su ga probijali, lako su ga i čuvali u napadu iz razloga što je nespreman.

              Sa Đenkom izgleda ne znaju šta da rade. Večeras samo tri šuta, dva je pogodio.

              Služio uglavnom da prenese loptu.

              Kad god smo se naložili ove sezone ovako smo prošli.

              Šta da se radi, teramo dalje.

              Comment


              • Ovo veceras ne bi dobili nikad. To je to vece kad nikog ne ide.

                Comment


                • Realno, dosta smo dobijali na ludilo jednog igraca, mahove, ali veceras nista nije funkcionisalo. Uzasno vodjena utakmica.
                  Ali, treba biti objektivan i znati uzivati, jer retko sta moze na par sati , kvalitetno na ovim prostorima , odvojiti paznju coveku.
                  Last edited by L a z a r; 15-01-20, 19:59.

                  Comment


                  • Prezirem Arenu.

                    Ajde bre Zdravko, Breno, Ceco, Lukasu zakazujte koncerte kad igramo utakmice u Evroligi kako bi se prebacili u Pionir.

                    Comment


                    • Ma dzaba "Stojanče", ne moze se doveka na halabuku, larmu i guzvu, hvatati.
                      Ovo je dobio suvi kvalitet, znanje trenera.Covek nas je razmontirao, uz veliku pomoc kolege mu s druge strane.

                      Comment


                      • Jbg, šteta.

                        Ako hoćemo TOP8 moramo ovakve utakmice dobijati.

                        Izgubismo od Asvela, sada od Žalgirisa, nadam se da nećemo i od Albe.

                        Trener Albe Aito voli presing i udvajanja, a videli smo i protiv Asvela prošle nedelje i večeras da se tu ne snalazimo valjano.

                        Comment


                        • Jbg, ne može svaka da se pobedi. Idemo dalje.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Šteta svi konkurenti kiksali mogli smo biti šesti

                            Comment


                            • Ovo je EL i nema unapred upisanih pobeda, posebno protiv timova koji nam svakako "ne leze" kao Zalgiris.
                              Za 2 dana potpuno druga ekipa stize, dobili su obe utakmice na gostovanjima u Atini npr. i imali jos nekoliko odlicnih partija u gostima i pored poraza. Posto znamo nas bilo bi dobro ako bi mogli da pobedimo i ostanemo (bar u glavama dobrog dela nasih "poznavalaca" kosarke) konkurentni za top 8 posto nam posle sledi jako tezak raspored (u 8-9 kola posle Albe) i u gostima i kod kuce pa da bar igraci imaju neki "vetar u ledja" na domacim utakmicama, a ne da gledaju polupraznu Arenu.
                              Last edited by Borca; 15-01-20, 20:31.

                              Comment


                              • Šakota usrao,sve je pogresno radio,idemo dalje

                                Comment

                                Working...
                                X