Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Šakota - "Dobro bi bilo da poštedimo Davidovca"


    Comment


    • Golema euforija drma Srbiju.

      Šteta što danas nije proglašen neradan dan zbog naše utakmice.

      Očekuje se spektakl u Areni.

      S nestrpljenjem se očekuje megdan sprpskog košarkaškog diva i Žalgirisa.

      Comment


      • Ja sam tu za Albu, već ocistio petak od posla, ekipa stiže.

        Comment


        • Interesatno vidjenje, stidljivo nas polako guraju u top 8, niko nas nije zarezivao ni za suvu sljivu pre pocetka, sada odjednom oci uprte u nas.
          tkdj, apostrofirane 3 osobe koji su docekani sa najvise skepse od strane nasih navijaca.

          https://www.eurohoops.net/en/tradema...source=Twitter

          Comment


          • Originally posted by Šarac View Post
            Interesatno vidjenje, stidljivo nas polako guraju u top 8, niko nas nije zarezivao ni za suvu sljivu pre pocetka, sada odjednom oci uprte u nas.
            tkdj, apostrofirane 3 osobe koji su docekani sa najvise skepse od strane nasih navijaca.

            https://www.eurohoops.net/en/tradema...source=Twitter
            Samo da su jos pomenuli ‘povredu’ statisticki najgoreg igraca EL koji je 15 minuta po mecu davao protivniku prednost na obe strane terena i to je to.

            Comment


            • [QUOTE=Storm;2071795]Samo da su jos pomenuli ‘povredu’ statisticki najgoreg igraca EL koji je 15 minuta po mecu davao protivniku prednost na obe strane terena i to je to.[/QUOTE

              Mislim da nema potrebe spominjati ga vise u bilo kom kontekstu, najavio sam to vec odavno, nece igrati u EL, mogao je i danas da bude u 12 ali nece biti, vec OJO.
              Da li bi dobili jos neku utakmicu ili ne, ne znam, znam da tri utakmice nismo dobili kada on nije bio u sastavu tako da ni to ne moze biti argument da smo izgubili jer je on bio u sastavu.
              Tim je napravljen, da nas posluzi malo i sreca danas, podrska sa tribina, i da ja i LosmiSK danas kada se sretnemo u Areni ovekovacimo to jednim selfijem kao dokaz da mozemo i van foruma da se druzimo.
              Kupio je najskuplju mogucu kartu kao obican navijac i time dao znacajan finansijski doprinos novim promenama u timu!
              Last edited by Šarac; 15-01-20, 15:36.

              Comment


              • Ja uzeo polusezonsku za ložu sever. [emoji23]
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Počinje studio na SK1.

                  Raste napetost, ko da čekam finale Evrolige.

                  Comment


                  • Originally posted by Šarac View Post
                    Interesatno vidjenje, stidljivo nas polako guraju u top 8, niko nas nije zarezivao ni za suvu sljivu pre pocetka, sada odjednom oci uprte u nas.
                    tkdj, apostrofirane 3 osobe koji su docekani sa najvise skepse od strane nasih navijaca.

                    https://www.eurohoops.net/en/tradema...source=Twitter
                    Zaista je lepo videti tekstove o svom klubu na uvazenim sajtovima. Neka nakon duplog kola bude Jos vise materijala za pisanje!

                    Comment


                    • Kakvo je stanje sa L Brownom, zna li se? Oće li ploditi sa 100% snage ili mora da ubaci u treću pa da ih gazi?

                      Comment


                      • Igrač utakmice biće Đenka.

                        A onaj ko će iznenaditi biće Jovanović.

                        Comment


                        • a sta je sa publikom? jako malo ljudi!
                          danas će Gist da proradi. . a Djenka neka čuva Lekavicijusa, Laza Milaknisa

                          Comment


                          • Imamo najbolje predstavljanje igrača.

                            Žalgiris to isto dobro radi.

                            Ajmo Zvezdo!

                            Comment


                            • Bice zaguljeno.

                              Comment


                              • Himna se kao nekada ne čuje.

                                Comment

                                Working...
                                X