Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by mmajstor View Post
    I vidi se da na pamet pises.

    Mulaomerovic - klasa ispod
    Naumoski - bljesnuo pa nestao
    Rigodo - slabiji individualac, mnogo
    Karasev - dobar, ali losiji
    Sarunas - dosao tek kasnije

    Ne mogu sad da se setim tacno kad ali je sam siguran da je igrao Evroligu. Pritom, finansijska strana price tada nije bila u toj meri na strani lige sampiona kao sto je danas slucaj jer se sastav svake godine menjao.
    Sve sto si napisao nije tacno..cuj Rigodo slabiji individualac...hahahahahahahahahaa...ma idi bre.. Sarunas je igrao te 99te...svi oni su prekaljeni L igraci u najjacim timovima Evrope...dok je SO najjaci tim bio Alba i Zvezda..ako se to mogu tad nazvati jakim timovima..
    Last edited by LosmiSK; 28-02-21, 12:02.
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Pisemo u periodu od 92,93,94 kad klubovi nisu mogli igrati u Evropi...ma secam se kad su tek dosli stranci u Srbiju pa na SPENS-u dosli a svi ih gledaju kao atrakciju... Beobanka, Beobetrol itd..dolaze kasnije...posle su to postali dobri igraci, al nivo kosarke je bio poprilicno slab..sto je normalno zbog raspada drzave i odlazaka kosarkasa preko...
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • ma mi pricamo o Obradovicu a ne o kvalitetu liga i sankcijama. I da, Obradovic je imao mnogo veci individualni kvalitet od Rigodoa. Rigodo je bio ok igrac ali ne vrhunski kakve smo mi imali.... zato su stalno i prolazili kako su prolazili protiv nas, kao i Karasev sa Rusima dva puta 1998e.
        Sarunas kada je izrastao u najboljeg pleja Sasa vise nije igrao kosarku ili je bio u povredama na samom kraju karijere.

        Comment


        • Pa Obradovicu u slaboj ligi gde je dominirao...Rigodo uzeo Fra VISE PUTA, iTA, ELx2,najbolji strelac F4 itd....i ti pricas da je Obradovic bolji igrac od njega....haha...ne znam evo....nisam pametan xD Svasta...najbolji igrac Evrope igrao u average italijnskom klubu, hoce to...
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • To sto je liga slabija ne znaci da onaj koji njom dominira ne bi dominirao i u nekoj jacoj konkurenciji sto je Sasa svakako pokazao u kojoj god konkurenciji da je igrao.

            U toj slabijoj ligi su ti dominirali i sledeci igraci: Nebojsa Ilic, Tomasevic, Koturovic, Rebraca, Drobnjak i mnogi mnogi drugi igraci kakvi nisu postojali u Spanskoj ili Italijanskoj ligi koje su bile najjace lige u to vreme. A Sasa je pokazao i u Nemackoj i u Italiji kakav je igrac, kao i u reprezentativnim nastupima gde nije tacno da je nastupao samo kao rezerva sto sam ti vec pojasnio jer si tad bi u kindergartenu.

            edit: a za taj 'prosecan' italijanski klub su ti igrale velicine kao sto su Dino Radja, Karlton Majers i Dejan Bodiroga a trenirao ih je tamo neki Svetislav Pesic.
            Last edited by mmajstor; 28-02-21, 13:07.

            Comment


            • Hahahaha pa oni su se sad ugasili i sta sad??? Ne postoje vise izasli iz lige i sta sad sa tim??? Tad je bio prosecan klub a ovaj je bio uz Danilovica najbolji igrac sampiona Italije i Evrope...Znaci to i igranje 12g u NBA sa 21mpg je nista, ali dati 14poena prosecno u osrednjem timu u Italiji je uspeh najboljeg igraca Zvezde i Evrope tih godina...

              Neverovatno sta ti pises...pa ne mozes ti sa mnom, pa ja sam samo danas procitao 20clanaka sirom Evrope..gdi si krenuo na Rusiju
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Originally posted by mmajstor View Post
                A gde je ovde Mijailo Grusanovic?

                Sa 37 godina ujutro zaore njivu a uvece dodje na utakmicu i isporuci 25 poena.
                Bila je skoro neka emisija o njemu i sada radi imanje a sin mu igra basket ali slabije od oca. Jbg Mijajlo je tu baš pričao da je trebao u Zvezdu i da se (ne mogu se setiti šta) nešto nepredviđeno izdešavalo te on nije završio u Zvezdi.
                Inače je neverovatno koiko nam je liga bila jaka svih tih godina.
                Spoiler
                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                Nije umio da odstupi,
                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                Pao unapred, a ne unazad,
                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                Uračunato i u moj pad.

                Comment


                • Originally posted by LosmiSK View Post
                  Hahahaha pa oni su se sad ugasili i sta sad??? Ne postoje vise izasli iz lige i sta sad sa tim??? Tad je bio prosecan klub a ovaj je bio uz Danilovica najbolji igrac sampiona Italije i Evrope...Znaci to i igranje 12g u NBA sa 21mpg je nista, ali dati 14poena prosecno u osrednjem timu u Italiji je uspeh najboljeg igraca Zvezde i Evrope tih godina...

                  Neverovatno sta ti pises...pa ne mozes ti sa mnom, pa ja sam samo danas procitao 20clanaka sirom Evrope..gdi si krenuo na Rusiju
                  To sto navodis 'neverovatno je sta pises', 'lupetas', 'ziv nisam da cujem' i ostale postapalice koje uobicajeno koristis ne cini moje navode manje bitnim, a sto vidim da ti je namera u nedostatku bilo kakvih opipljivih argumenata.

                  Italijanska liga je u to vreme bila ubedljivo najjaca liga u Evropi. Razlika u odnosu na prvu sledecu i ostale po kvalitetu je bila mnogo veca tada nego sto je sada. Tako da u Italiji si imao 5,6 klubova sa najvecim budzetom u Evropi uz Real i Pao/Oly van Italije. Neki klubovi kao sto je Barselona danas su tada bili potpuno efemeran klub.
                  Dakle svi najbolji igraci Evrope su se skupili u ovim klubovima iako naravno nisu svi iz Italije mogli da igraju ligu sampiona jer je bio limitiran broj klubova iz svake zemlje. Pa posto nisi nista odgovorio, da ti jos jednom samo jos detaljnije navedem koji su sve igraci igrali za Virtus iz Rome, za koji ti govoris da je bio osrednji klub, pa iz cega bi valjda trebalo zakljuciti da su ovo sve osrednji igraci:
                  - Dino Radja
                  - Hugo Skonokini
                  - Sasa Obradovic
                  - Toni Parker
                  - Karlton Majers
                  - Dejan Bodiroga
                  - Gregor Fucka
                  - Erazem Lorbek
                  - Luidji Datome

                  I mnogi drugi Ameri preko bare da ih sada ne navodim. Prema tome ako je to tvoj argument da je Obradovic osrednji igrac jer je igrao za za tebe osrednji klub u Italiji, ovde mozes videti koje su sve velicine igrale za taj klub, iz cega bi valjda trebalo zakljuciti da su i oni osrednji igraci.

                  Vidis kako si se upleo u corbu, pa ne znam cemu toliko protivljenje komplimentu koji dajemo jednom nasem igracu pa ti je iz nekog razloga ego bitniji pa ides glavom kroz zid?

                  Comment


                  • Jesu igrali i oni nisu mali klub istorijski gledano jer su bili i prvaci Evrope, ali bio je i Kantu i partizan pa su sad nigde. Ne mogu reci ako sad neko igra u Kantuu da je taj klub velik i jak i da je on igracina jer igra u tom klubu. Te godine su igrali polufinale EC nkog kupa, al je finale igrala i Zvezda Italijanska liga jeste bila jaka, ali on je igrao u timu koji je bio osmia sl godine jos gori mislim.....Znaci recimo sad igra neki igrac u Trstu daje 14ppg i ti za njega kazes da je najbolji igrac u Evropi a pritom nije odigrao par utakmica u EL, o NBA da ne pricam..I bas niko da ga uzme sem Rome..i onda na kraju ode u Keln....

                    On je meni odlican igrac,ali to sto guras da je najbolji na toj poziciji, da nema boljeg igraca u Zvezdi posle SFRJ je van svake pameti...kliko je bila EL jaka te sezone govori da je partizan igrao F4...


                    U to vreme su bili jaki Grci i poceli Italijani da se bude sa povratkom Danilovica iz NBA,Djinobili i Rigodo...itd...Jaric posle ...Timsistem sa Mayersom,Fuckom itd....

                    Mrzi me da trazim uopste plejeve tad, al naveo sam ti ih dovoljno....dobar igrac,al o sto ti pises nema nikakvog smisla.


                    I druze o SO pisi na temi o bivsim igracima i trenerima...znam da volis celave prevare, ali pretera ga..
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Večeras,ako tovariše dozvole,osvajamo pol poziciju.

                      Comment


                      • Sutra obračun Radonjića i Trinkijerija.

                        Mislim da će Bajern osetiti naš bes.

                        Ima da gi izrezuckamo na komadiće i utefterisati evriće.

                        Comment


                        • Vraća li se još neko od koronisanih™?
                          A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                          Comment


                          • Originally posted by Karamazov View Post
                            Sutra obračun Radonjića i Trinkijerija.

                            Mislim da će Bajern osetiti naš bes.

                            Ima da gi izrezuckamo na komadiće i utefterisati evriće.

                            Treba imati poštovanje za gospodina.
                            Ipak je on Fiće napravio najboljeg beka lige.

                            Comment


                            • Mislim da će Wolden dobiti veću minutažu ali pod košem će biti muke tantalove!
                              Na celom svetu mi je sve,da živim ne mogu bez nje. . .

                              Comment


                              • Usraće nam se Rejnolds u život.
                                A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                                Comment

                                Working...
                                X