Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by uriah heep View Post
    Pre samo tri ili cetiri sezone navijaci su dolazili pred Pionir i davali podrsku igracima i strucnom stabu pred odlucujuci mec protiv komsija.A danas se zvizdi igracima i trenerima koji samo rade svoj posao kako najbolje znaju i umeju.Malo smo skrenuli sa pravog puta,cini mi se.


    Pre par godina navijači su imali iza koga da stanu, jer su osećali TIM i KLUB kao svoje. Nije Gazda svakodnevno urinirao po njima, Mali od Palube je bio u čamcu a ne na brodu, nisu prodavana muda za bubrege a igrači nisu isterivali nepoćudne™ sa tribina već su se bavili svojim poslom. Nije bilo konferencija za štampu gde su se Gazda i igrači sramotili i brukali za sve novce, a bogami nismo ni bežali sa megdana.

    Kada se stvari ponovo vrate na takav odnos od pre par godina, navijači će kao čarobnim štapićem ponovo da se posvete klubu kao da je njihov. I ne zato što su razmaženi, već zato što niko sa dva grama mozga ne podnosi da ga neko stalno pravi budalom.
    Last edited by Karamazov; 27-01-20, 09:50.
    A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

    Comment


    • Originally posted by Laki21 View Post

      Pre par godina navijači su imali iza koga da stanu, jer su osećali TIM i KLUB kao svoje. Nije Gazda svakodnevno urinirao po njima, Mali od Palube je bio u čamcu a ne na brodu, nisu prodavana muda za bubrege a igrači nisu isterivali nepoćudne[emoji769] sa tribina već su se bavili svojim poslom. Nije bilo konferencija za štampu gde su se Gazda i igrači sramotili i brukali za sve novce, a bogami nismo ni bežali sa megdana.

      Kada se stvari ponovo vrate na takav odnos od pre par godina, navijači će kao čarobnim štapićem ponovo da se posvete klubu kao da je njihov. I ne zato što su razmaženi, već zato što niko sa dva grama mozga ne podnosi da ga neko stalno pravi budalom.
      Sve, ali sve netačno... Posle poraza u drugoj, većina je mislila da je propala još jedna sezona

      Nekoliko nepopravljivih zaluđenika za kkcz, pokrenulo je na tviteru tu akciju okupljanja ispred Pionira

      Skupilo se nas nekoliko stotina... koliko je to značilo igračima, saznali smo kasnije

      Nikad veći broj saopštenja nije bio nego pre i tokom te PO seriju sa kkp

      Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka
      Last edited by Samo Zvezda; 27-01-20, 13:48.

      Comment


      • Originally posted by Samo Zvezda View Post
        Sve, ali sve netačno... Posle poraza u drugoj, većina je mislila da je propala još jedna sezona

        Nekoliko nepopravljivih zaluđenika za kkcz, pokrenulo je na tviteru tu akciju okupljanja ispred Pionira

        Skupilo se nas nekoliko stotina... koliko je to značilo igračima, saznali smo kasnije

        Nikad veći broj saopštenja nije bio nego pred tu PO seriju sa kkp

        Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka
        Može biti da je na twiteru pokrenuta inicijativa ali takođe je pokrenuta i na pokojnom forumu (vremenski bi teško bilo odrediti ko je prvi pokrenuo), tako da (manje je bitno ko je pokrenuo) nije ekskluzivitet nekolicine sa tw.
        Jer najpoznatija je slika Bojane sa tog počivšeg foruma, njen zagraljaj Cirbesa i njene suze (inače trudnice u tom trenutku).
        Spoiler
        Ako mi časi smrti postanu bliski,
        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
        Nije umio da odstupi,
        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
        Pao unapred, a ne unazad,
        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
        Uračunato i u moj pad.

        Comment


        • Originally posted by Samo Zvezda View Post
          Sve, ali sve netačno... Posle poraza u drugoj, većina je mislila da je propala još jedna sezona

          Nekoliko nepopravljivih zaluđenika za kkcz, pokrenulo je na tviteru tu akciju okupljanja ispred Pionira

          Skupilo se nas nekoliko stotina... koliko je to značilo igračima, saznali smo kasnije

          Nikad veći broj saopštenja nije bio nego pred tu PO seriju sa kkp

          Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka
          Druže, nisam pao s Marsa tako da se jako dobro sećam toga. I da se nije dešavalo sve kako sam opisao, ispred Pionira bi se okupili par ljudi sa tnjitera i par forumaša. No, pošto su tada ljudi stajali iza kluba, desilo se kako se desilo, plus podrška sa tribina.
          A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

          Comment


          • Originally posted by Ganac View Post
            Može biti da je na twiteru pokrenuta inicijativa ali takođe je pokrenuta i na pokojnom forumu (vremenski bi teško bilo odrediti ko je prvi pokrenuo), tako da (manje je bitno ko je pokrenuo) nije ekskluzivitet nekolicine sa tw.
            Jer najpoznatija je slika Bojane sa tog počivšeg foruma, njen zagraljaj Cirbesa i njene suze (inače trudnice u tom trenutku).
            Da, mislim da je Bojana... suština je ono što sam napisao.

            Većina je I tada digla ruke od kkcz a ta podrška je promenila sve.

            Samo citiram Radonju... to su njegove reči

            Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

            Comment


            • Originally posted by Laki21 View Post
              Druže, nisam pao s Marsa tako da se jako dobro sećam toga. I da se nije dešavalo sve kako sam opisao, ispred Pionira bi se okupili par ljudi sa tnjitera i par forumaša. No, pošto su tada ljudi stajali iza kluba, desilo se kako se desilo, plus podrška sa tribina.
              Ne kažem da se ne sećaš , samo su nam sećanja različita ...još se sećam komentara kad je Milutinov zalepio Jaku.

              Deo iz Radonjinog intervjua

              " Koliko je dolazak navijača ispred hale pred trening, koji se odigrao u toj dvodnevnoj pauzi, značio celoj ekipi?"

              "Bio je to jako, jako bitan događaj za sve nas. Ranije, posle nekog takvog poraza, uvek bi bio samo napad, napad, napad. A onda se desilo to, desio se znak podrške.

              To je dosta uticalo na našu percepciju stvari, i ulilo nam dodatno samopouzdanje da ćemo uspešno proći tim putem koji smo zacrtali."

              Comment


              • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                Da, mislim da je Bojana... suština je ono što sam napisao.

                Većina je I tada digla ruke od kkcz a ta podrška je promenila sve.

                Samo citiram Radonju... to su njegove reči

                Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka
                Nemam pravi izraz da iskoristim ali upisi da " nekada smo znali za koga navijamo i imali smo za koga a sada nemamo zbog Covica , Lazica > Stimca" ne mogu za ove a onima smo davali miliona % podrsku bez obzira na sve jer su tada igrali ti i ti i Nebojsa je bio Bog a sada je dijabola.

                Pa cemo ovako:

                prva sezona El , gubimo sve sanse, na poslednoj utakmici protiv Baskonije, zvanicno 7.000 ili 8000 realno duplo manje bilo, ok nema rezultatsku vaznost,

                Aba ligu gubimo u polufinalu u areni, od 12.000 u hali, 10.000 trazi smenu Radonjica i proterivanje za CG, drustvene mreze gore,

                - Kls gubimo iste sezone, ljudi obecavaju da nikada vise nece doci u PIonir dok je Radonjic trener, pojedini menjaju avatar i stavljaju magarecu glavu na telo Radonjica,

                - igramo EL,ulazimo u top 16 fazu, igramo sa Makabijem ne otvara se gornji prsten????

                - sledeca sezona zvizdanje SOFOu, Mekelu menjanje rostera, trenera daj Pesica, Obradovica, Duska kao i svake sezone pre i posle, cim nema rezultate isti traze smene,

                - gubitak kupa od KKP , teraj Radonjica ponovo, drzi se vanredna KZS da se odbrani Radonjic ozbog medijske hajke portala koji uglavnom svoje informacije kupe se drustvenih mreza,

                - Poslednja sezona, otvaranje sezone, moze karta da se kupi na blagajni jer ko ce da dodje u oktobru da gleda Darusafaku, ko da gleda luku mitrovica, drvo Kuzmica na centru, Jovica i Rebica na playu, gde su stranci, gde su pare Covicu, samo domaci. sin Dragan na svim portalima kako jebe majku Radonjicu,
                - poluprazna hala protiv Uniksa jer eto izgubili smo od Olimpijakosa, sta ima da ih gledamo protiv Uniksa, ali ja opet procitah ta ekipa je imala podrsku uvek jel tako,

                - Alimpiju sezonu da zaobidjemo, u startu je osudjena na propast zbog odlaska Radonjica jer isti oni pljuvaci Radonjica su postali njegovi cuvari vatre,

                - jel treba proslu sezonu da analiziramo koja je bila takva kakva jeste sve do polufinala i finala gde je vise mrznja prema protivnicima bila energija a ne podrska nasem igracima jer ipak je FC3 u timu, kako dati podrsku.


                Za ovu sezonu je vec dosta ispisano a ono je samo proizvod nagomilanog hejta od svih sezona unazad ali su rezultati tih sezona pokrili te iste negativnosti.

                I da se vratim na skup ispred PIonira isti takav je odrzan i prosle godine pred 5tu sa Futurom, znaci nije jedinstven slucaj ali svakako jedno od najboljih stvari koje

                su se desile nasem klubu a ticu se odnosa navijac/klub. I naravno proslave na Kalemegdanu.
                Last edited by Šarac; 27-01-20, 12:47.

                Comment


                • Uvek je bilo nezadovoljstva od strane navijača, nekad manje, nekad više ALI nikad se igrači nisu javno konfrontirali prema navijačima ili predsednik vs navijači. Ove sezone je to eskaliralo a znamo svi i zbog čega i čijeg ega.

                  Nije bilo potrebno neko posebno znanje o basketu da bi se videlo to što su mnogi na forumu videli još letos kod sklapanja zida. Znalo se da je najlošija cigla u temelju i da zbog te cigle ceo zid može da padne. To nisu želeli da vide trener i predsednik (zašto - to oni znaju najbolje).
                  I ta sezona koju si naveo sa Makabijem je bila sezona u kojoj je Zvezda bila najgledanija u EL (regularni deo).

                  Promašaji su nas koštali (promašaji sa pojačanjima Plazmamen, Tompson, Mekel, Sofo...Janković) toliko da smo na kraju morali da rasprodamo tim da bi sanirali gubitke i minus od 3 miliona Evra.
                  Svaki tim u EL ima promašaje kod angažovanja igrača, samo što je to kod nas vrlo skupo jer se kod malog budžeta najteže oseti.
                  Alimpije je odmah bio osuđen na propast jer mu je i roster sklopljen amaterski (kao da ga je neki navijač sa tribine ili partera B uradio...doveli Peru da bude mentor, predstavili kao velikog zvezdaša a čovek je primao pare od Fenera i od nas nekih 150 K a zajebavao se povređen veći deo sezone (baš kad nam je trebao). Doveden je Feldin da bude nosioc a dečkonja je težak epizodista, Lesor koga nisu znali da iskoriste. Imali smo pleja Ročestia i već tada su štelili mesto za Filipa.

                  Situacija protiv Cibone je tragična po rezultatu i igri našeg tima, izgubili su utakmicu protiv dva- tri igrača, ali je tu pokazan karakter igrača NIKOM nije bilo sve jedno, Jaka je plakao (iskrene emocije) ali i Radonjićev totalni bag.

                  Više puta je navijač Zvezde preveslan u predsezoni (počev od predsezone kada je otišao Radonjić i tim rasprodat) i to ljude boli, osetljivi su kada daju kintu za nešto a dobiju drugo. Kada kupuješ (bilo šta) očekuješ da u deklaraciji i reklami stoji ono što proizvod zaista ima a ne da se svede natop šop prodaju.
                  Spoiler
                  Ako mi časi smrti postanu bliski,
                  I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                  Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                  Nije umio da odstupi,
                  Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                  Pao unapred, a ne unazad,
                  I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                  Uračunato i u moj pad.

                  Comment


                  • Davidovac se vratio u sastav.

                    Lazića i dalje nema.

                    Ispao Jovanović iz 12.

                    Comment


                    • Šta bi sa našom kaznom i ne odigranim mecom? Jel to i dalje u sudskom sporu ili čekamo konačnu odluku pa onda na sud?

                      Comment


                      • Koljensic na delu.

                        Comment


                        • Nadam se da Boriša bar jednom neće nasesti na fintu šuta.

                          Comment


                          • Dobri loše koristi ukazanu priliku.

                            Šut mu je očajan.

                            Comment


                            • Originally posted by Karamazov View Post
                              Dobri loše koristi ukazanu priliku.

                              Šut mu je očajan.
                              Da,ali zato sve ostalo sasvim korektno

                              Comment


                              • Sudije nastavljaju da nas jebuckaju.

                                Moraćemo i protiv njih ove sezone.

                                Comment

                                Working...
                                X