Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mozemo sa 8 stranaca, ali ne mozemo sa 9. Sta dslje pisati. Imas Moa koji ti bas ne treba bas nista. Felipe je sramota ljudska i to je tako ...Jos gluplja prica za domaceg pleja ali ovaj narod moze da popusi svaku pricu.
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Uh sto smarate vise sa Filipom. Dosadniji ste od njega
      Sto se mene tice Tomic moze i svoju kevu da stavi u prvih 12 ako smatra da ona moze da doprinese. Uostalom boli li ista vise nego kad te neko ponizi sa basketasem kao prvim plejom?
      Pa svi ste videli reakciju Trinkijerija(slatkorecivog Italijana koji dosta polaze na komunikacione vestine). Koliko nekog treba da pogodi da protivnickog igraca nazove midget?
      Milan je toliko samouveren da svaki igrac(cak i oni koji nisu igraci) ima svoje mesto i ulogu u timu. Ima svoj plan i uvek je za korak ispred. Za svaku poteskocu je unapred spremnljeno resenje.
      Treba li da podsetim kako smo dominantno igrali prosle godine nama najvaznije takmicenje? Bez najboljeg igraca i jedinog pleja? Cele godine spremas akcije i uvezbavas sa jedinim plejom i onda se u najvaznijim utakmicama on povredi.
      Zaturite se i uzivajte.
      Prosle godine je oporavio Borisu i Filipa. Faje, Beron i Stratos su odigrali sezone karijere. Jedva cekam ovu sezonu da vidim sta je sad spremio.

      Ljudi pobedili smo 2x Oly na njihovom terenu.

      Comment


      • Originally posted by Gudura View Post
        Evo odmah da ti kazem da nije realno da on bude u timu, pogotovu ovakvom.Ali jos je nerealnije da imamo 9 stranaca u rosteru.Domaceg back up pleja nema, prvog jos manje, tako da bi umesto Filipa morao da bude i strani back up.U tom slucaju bi smo morali (trebali) da se odreknemo nekog od ovih stranaca koje imamo.Koga bi se ti odrekao, tj bolje pitanje bez koga bi se moglo?
        Zanimljivo pitanje. Baš gledam ovih 16 igrača i razmišljam ko će u većini jačih utakmica da bude višak. Nenadić i Jovanović gotovo izvesno. Ko su preostala dvojica? Tačno, plejmejkeri su deficitarna roba na našem tržištu trenutno. Još uvek čekamo da se pojavi neki novi Teo, Sale, Stefan... Naravno da ovo nije tema o Filipu Čoviću i neću ponovo da započinjem koliko boljih rešenja ima od njega, samo i dalje smatram da u ovakvom rosteru (punom stranaca i zvučnih imena) ne bi smelo da ima mesta za njega. Koga bih se odrekao da je morao da dođe strani plej? Teško pitanje. Verovatno Odžo ili Faje. Na tim pozicijama (računajući Kuzmića u dogledno vreme na terenu) smo fino popunjeni. Ostaje nam svakako da u ovoj sezoni uživamo. Mislim da će sezona biti odlična za nas.

        Comment


        • obzirom da je Filipu obećano da će kad-tad zaigrati EL pa nek košta šta košta...
          ...dajte da to odradimo dok smo mladi.

          Filip je hrabar, tačnije neustrašiv kada je na ovo spreman.
          Last edited by Wingwalker; 23-09-19, 14:03.

          Comment


          • ... .

            Comment


            • Mnogo su dosadni sa Filipom. Ajde da se igramo jednu igru - Ko prvi o Filipu pisne, zna se sta treba da stisne.

              Comment


              • Prognoze koliko pobeda uzimamo u El?

                Molim kolegu Losmija da mi da svoje vidjenje situacije. Hvala

                Comment


                • Originally posted by From downtown View Post
                  Prognoze koliko pobeda uzimamo u El?

                  Molim kolegu Losmija da mi da svoje vidjenje situacije. Hvala

                  Na strani ni jednu, kuci 12 max

                  Comment


                  • ja bih rekao 13-15.

                    Tomic je valjda savladao boljku koja se zove gostujuci teren.

                    Comment


                    • 15-18
                      13-15 kuci i 3-5 u gostima. Optimalno 14+4

                      Comment


                      • 16-18 pobeda. Realnije 16 i za neke 2 pobede ispod crte za PO. Sa jos 2 bi mogli da dobacimo do PO, ali mislim da ce to biti djavolski tesko.
                        13 kuci i 3 na strani.

                        @Antona-kakav pesimizam, pa nismo mi Buducnost, morace bar 2-3 pobede na strani

                        Comment


                        • Samo da dobijemo RealA.

                          Comment


                          • Moja prognoza je 720 'iljade evrića.

                            Comment


                            • Originally posted by From downtown View Post
                              Prognoze koliko pobeda uzimamo u El?

                              Molim kolegu Losmija da mi da svoje vidjenje situacije. Hvala

                              Tesko je reci sad bilo sta, ali kladionice nas stavljaju na 11 mesto favorita za osvajanje ELkoliko sam video na Pinnacle najboljoj kladionici na Svetu sto se tice kosarke,na bet365 smo npr treci od nazad.

                              Svakako da ce nam kao i uvek biti jak domaci teren,samomislimdacemo na strani moci izvuci neku pobedu vise. Ove cetiri utamkice dosta znace posto ce raspored biti paklen.

                              Imas timove od kojih si jaci na papiru, kao Zalgiris, Alba, Asvel , Valensia, Zenit i isprednjih bi trebao biti. Onda imas timove negde slicne snage kao Oly, Baskonia, Bayern

                              Slicnih ali malo jacih kao Makabi, PAO, Milano...I dosta jace Khimki, CSKA, Real, Barsa, Fener, Efes

                              Znaci neki domet realan je 10-13 mesto..sve gore dole je uspeh ili neuspeh... Pobede i poraze je teskoreci ali da sam kladinoica npr dao bi oko 14.5 -15.5 granicu pobeda..sto bi se reklo 1.85-1.85

                              Ovo je neki onako ..po meni trenutni neki nivo..mogucnosti, mada nisam siguran, tesko je bilo sta izvestianjvise sto neki tiovi imaju mnogo jacelige,neki npr kaoOly i ne igraju svoju ligu itd..ima tu faktora+ - dosta..ali eto to je nesto sto mislim da je realno.

                              Treba naglasiti da imamo jak tim, sa 8 stranaca i da nismobili u ovakvoj situaciji nikada, da nam je budzet ogroman i sigurno nije pri dnu EL kao sto hoce neki da kazu...tu mislim na plate igraca..
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Au, pa od ove sezone ima 18 timova...to zaboravih.
                                To je onda 34 utakmice pa menjam procenu i ocekivanje na 15-18 pobeda.

                                Comment

                                Working...
                                X