Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zaboravio si Micova i jos neke igrace koji na pitanja o treneru koji je imao najvise uticaja na razvoj njihove karijere upravo naglasavaju rad sa Dejom

    Comment


    • Dovedi Coki nekoga moze i Žandera istice kandidaturu .....

      Comment


      • Idemo večeras da pokažemo kakvi smo loši domaćini pa da goste isprasimo. Toko nevera, jarcevi nadigrani! Ima da pršti u Areni, još ako nas % suta ne izneverio (a tipujem da hoće jer smo loši u Areni) možemo do pobjede.
        Prvih 10min ne treba gledati na koš, samo ih podaviti u odbrani, nametnuti kriterijum u kome se neće snaći jer su nekako baš loši na gostovanjima. Kad vide da nema driblinga ni spuštanja lopte eto njima panike i tu je naša šansa da im trčanjem i snagom pariramo.
        U skoku su vidim najjači, preko 12 u napadu što je za aplauz a mi večito kuburimo sa tim, eto detalja na koji moramo obratiti pažnju.
        Kada ih odbranom natjeramo na težak šut, da se zadrži koncentracija i u tom trenu svi da zagrade i idu na skok, nema druge!
        Last edited by Victor BG; 12-12-19, 08:09.

        Comment


        • Originally posted by LosmiSK View Post
          .

          Sto ga mrzis?
          Taman posla da ga mrzim, nego mi je smesno to tvoje idolopoklonstvo koje probija granice zdravog razuma.

          Comment


          • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
            Zaboravio si Micova i jos neke igrace koji na pitanja o treneru koji je imao najvise uticaja na razvoj njihove karijere upravo naglasavaju rad sa Dejom
            I Slobodanom Klipom

            Comment


            • Значи вечерас нек Шенгелија да своји 15-20 поена само да се остсли не разиграју.

              Comment


              • Simana će Šengeliju da strpa u mali pdže. Filip će voditi navijanje čirlidersica iz lože a Zli Zo će da razvije ligenštul i da pocepa jedno tri Leskovačke pljeske (malko zaljutene) da zvekne dobar gutljaj šljive i onda će da uđe i da pocepa tu Baskonju.
                Zabrinjava me malo Đenka, sa kim će da snima film?
                Spoiler
                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                Nije umio da odstupi,
                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                Pao unapred, a ne unazad,
                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                Uračunato i u moj pad.

                Comment


                • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
                  Zaboravio si Micova i jos neke igrace koji na pitanja o treneru koji je imao najvise uticaja na razvoj njihove karijere upravo naglasavaju rad sa Dejom
                  Da, hvala kolega. Verovatno jos dosta igraca, ali ko ce se setiti svakog.




                  Nije mi mmmmajstore on idol, niti ga velicam. Samo mi Srbi smo takav narod da lako mazemo zasluzne ljude govnima, a lopove i lica sa optuznice velicamo. Evo i Miloje u fudbalu je dobio zestoku pljuvacinu, on ce otici ali mafija ce ostati. Mnogo velike uspehe pravimo, jedan deo ide na dobre trenere, ljude isto tako a jedan deo sto cela drzava sipa u projekat zvani politicki izbori aka hleba i igara.

                  Radonjic i Miloje su pre svega ljudine. Mogli su uvek nesto da kazu, da se brane, odbrane ali nikad, gospoda. Ne ulaze u pljuvacinu sa sportskim direktorima, predsednicima itd...prosto se ne jave na telefon kada ugovor istekne..
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Hoće li iko ovu reputaciju popraviti, nekima mogu, nekima ne. Ne kapiram kako to radi. Ima li admina živog da zna?

                    Comment


                    • Dajte neki link braco...

                      Comment


                      • Ziv bio!

                        Comment


                        • Kao u pozorištu
                          Originally posted by Casiraghi
                          Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                          Originally posted by Casiraghi
                          Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                          https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                          Originally posted by Casiraghi
                          Srecan Mane svima koji slave.

                          Comment


                          • Atmosfera je pukla na utakmici na kojoj je debitovao Omić.

                            Od tada je bila retkost videti dobru atmosferu na tribinama.

                            Comment


                            • Драго ми је видети овакву жељу Дерика Брауна.

                              Comment

                              Working...
                              X