Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Meni vise deluje kao neki bEk za EL, tesko krilo, deluje mi premrsavo za tako nesto. Ta jedan na jedan odbrana isto upitna , posebno ako ga zidaju..Deluje da nema puno kila..Meni bi bilo interesantno da ga vidim u nekom jacem klubu, ali mislim da nama takvi igraci u principu ne trebaju. Mi idemo na sigurice i ako nesto ide ispod radara to su neki miskovi specijalci...Treba imati muda pa takvom momku dati uopste sansu. Mene iskreno fascinira taj trener, preozbiljno igraju stvarno. Sastavljeni od polovnjaka sirom evrope, tnakih nemaca...i onda izuli sve zivo.....Nerealno kakva odbrana na perimetru ali i napad, sutiraju kao ose ali traze poziciju...Bas epic rezultat za njih, nisam tako nesto video skoro u evropskoj kosarci...Bukvalno su prebili Albu,Bayern,Brose vise puta...sad bez 4 igraca, bez centra dobise Brose, ako im dobiju seriju, onda ne znam stvarno.

    To je cist uticaj trenera i dalje sam u cudu kad mi ih neko spomene. Meni je tu najinteresantniji trener, dal ga je usralo ili stvarno je azdaja..nekad ti se slozi sve, ali ovako ...ziv nisam da vidim sta ce covek uraditi
    Last edited by LosmiSK; 21-05-19, 23:42.
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Bek naravno. Ni ja ne mislim da je igrac za nas, ali se ne slazem da ne bi trebalo da jurimo te ispod radara ili direktno iz amerike. Po tvojoj prici kako se uklopio u sistem on mi deluje kao idealan igrac za bajern sledece sezone

      Comment


      • Dejo da ga uzme..Ne znam iskreno. Mislim da ce Dejo sl godine dobiti ozbiljniji budzet proba da napadne F8, mislim da se u Bajernu nece vise zadovoljavati sa ovim za malo. Sad i nisu imali tim za F8, najvise zbog centara po meni ali i mestu pleja. Ne znam, morace prosiriti i rotaciju, a Dejov ukus za igrace je najblaze receno cudan Nekako mislim da bi ogao pre da zakaci neki Ulm, Oldenburg, mozda Albu mada sumnjam u njih. Pazi, mozda bi on bio bum u nekom jakom timu, ali retko ko daje takvu sansu nekom iz Vehte, bio zacucdjen da igra EL, mislim da bi bio srecani sa nekim Evrkupom, da ne kazem Ligi Sampiona posto nista nije igrao od toga za sad. Igra mali broj meceva tokom godine i to treba uzeti u obzir. Kazem, on mi je veoma drag igrac, ali stvarno sumnjam da ce ga neko pokupiti iz EL i ako bi bas voleo da vidim koje su mu granice mada bi to videli i u EC.

        Brej je dobar igrac, ali on ce u neki malo jaci klub tamo i to mozda...Igraju sutra protiv Brosea pa mozes videti, mada ruku na srce jako su oslabljeni mada su bili i pre neki dan isto. Jako cudan tim. Tu sam skroz pogresio u skautiranju za sezonu, prosto nisam znao sta taj trener moze a tim je na oko bio tanak, kontao sma borice se za opstanak, kad ono
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment




        • Ako bi morao da biram iz Nemacke nekog, ovog lika bih izabrao koliko sutra. Top underate igrac po meni u ligi a inace..ne bih previse razmisljao..extra defanzivac, kengur..ludilo igrac...Pravi timski igrac, ali isto u principu je nesot izmedju krila i beka...al ludilo igrac.Znaju braca crnogorci..nije da bude lider, ali za tim je bog i batina..

          Nema sut, ali sve ostalo je tu, igra u smesnom timu, ali generalno opasna radilica..
          Last edited by LosmiSK; 22-05-19, 00:18.
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Ono sto se pise ovde znaci manje manje vise,

            Covic
            Beron/Laza/K.C
            Jankovic/Davidovac/Dobric
            Simanic/Faje
            Kuzma/Ojo

            Znaci Biliju i K.C ponudjeni novi ugovori. Tomic se nece odreci fajtera Fajea. Sto se tice Oja, Dobre i Dede u slucaju dobrih ponuda idu.

            Znaci dodas Ristica/Jovanovic i ili Radova/Nenadica ili neku dvojicu mladjih ostaje mesta za pleja, nadam se za dva pleja opet tanko na cetiri. Mislim brdo je toga u vazduhu ali vidi se zelja Tomica da zadrzi ekipu i da je dodatno pojaca.

            Po meni, K.C je visak, bespotrebno gomilanje na poziciji 2 i 3 a uopste nisam odusevljen onim syo pruza. Lik je za neki Trento, nesto tako.

            Comment


            • Originally posted by kankkunen View Post
              Ne može da se sastavi u Trstu, upravo sam gledao utakmicu protiv Kremone, ni bleda senka onog igrača ...
              Porediti ga sa Riversom, ne ide.
              Pa to se moglo ocekivati posle svega. Naravno, da je onaj stari, mi ga ne bi ni mogli pominjati na ovoj temi.

              Comment


              • Ajd da bacimo jos neku kosku. Devin Ebanks iz Chalona. Decko je bio pick 2. runde Lejkersa i proveo 3 godine kao rezervista tamo, igrao po 10-15 minuta u 30ak tekmi godisnje. Dakle fringe NBA igrac. Visoko krilo, Bjelica profila samo sto je losiji kreator od njega. Ima sut i unutra i spolja, odlican face up prema kosu, veoma crafty oko obruca i moze da finisira na vise nacina. Uz sve to odlican je u tranziciji kad i sam moze da povuce. Uz sve to ima 29 godina, pa ispunjava i te "nije klinac" retos zahteve koje je neko listao za nase igrace

                Lik je 19/7 igrac uz dobre procente suta (52% iz igre, 58% za 2 i 33% za 3, 72% bacanja), i po tome lider u Francuskoj prvoj ligi.

                Comment


                • stari znanac, zario je po g ligi pre par godina onda nesto poeglao u portoriku ako se ne varam. cini mi se da ga je pratio glas da je neradnik. inace odlicna igrac, vise puta sam ga preporucivao na kkcz

                  Comment


                  • Originally posted by NateHuffman View Post
                    stari znanac, zario je po g ligi pre par godina onda nesto poeglao u portoriku ako se ne varam. cini mi se da ga je pratio glas da je neradnik. inace odlicna igrac, vise puta sam ga preporucivao na kkcz
                    Pazi ја uvek vodim racuna kad etiketiram neke igrace, pogotovu kad je u pitanju disciplina i radne navike. On je nabio 29. u guzicu, bio 3 godina u NBA i sada stabilnu karijeru po Evropi. Sve mi to govori da tesko moze da bude neki lenjivac. Naravno ima on svoje limite, ali i dobar upside za cenu koja bi bila u nasem budzetu.

                    Comment


                    • Zasto je na Zvezdu danas 1.45 protiv svojih

                      Comment


                      • Originally posted by LosmiSK View Post


                        Ako bi morao da biram iz Nemacke nekog, ovog lika bih izabrao koliko sutra. Top underate igrac po meni u ligi a inace..ne bih previse razmisljao..extra defanzivac, kengur..ludilo igrac...Pravi timski igrac, ali isto u principu je nesot izmedju krila i beka...al ludilo igrac.Znaju braca crnogorci..nije da bude lider, ali za tim je bog i batina..

                        Nema sut, ali sve ostalo je tu, igra u smesnom timu, ali generalno opasna radilica..
                        Eeeeej, nema kradje! Greena smo drug i ja pikirali na kafi prije neki dan. [emoji16]
                        Inace ima nas pasos, igrao je par utakmica za nasu reprezentaciju, cudi me da ga ovi nasi nisu kontaktirali prosle godine, mnogo dobar atleta. Nadam se da ce ove [emoji16]

                        Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

                        Comment


                        • Evo danas izaslo za Tj Bray da ga traze Bayern,Zalgiris i Makabi..Bice pomama za igrace Vehte, ali klasika..to je sistem.Nije los igrac, daleko od toga ali oni mogu da ga ubace kao igraca rotacije pa ih zabole i ako omanu.Mada mislim da nema bas taj kvalitet, ali igra ko zmaj ovu sezonu...Ipak imaju samo ligu ali ima visinu, moze na dva i na keca...pa je interesantan..



                          Vidi se da nije tipican plej, a ni plej..neki kombo..Nezgodan je levak, a ima poprilicno jako telo. Dejo zna najbolje npr sta je video..Videcemo, bice interesantno sta moze covek da uradi mimo Vehte
                          Last edited by LosmiSK; 22-05-19, 10:51.
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Originally posted by StefanPG View Post
                            Eeeeej, nema kradje! Greena smo drug i ja pikirali na kafi prije neki dan. [emoji16]
                            Inace ima nas pasos, igrao je par utakmica za nasu reprezentaciju, cudi me da ga ovi nasi nisu kontaktirali prosle godine, mnogo dobar atleta. Nadam se da ce ove [emoji16]

                            Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
                            Male pare, a donosi dosta toga...Igrac iz drugog plana, rudar...cudi me da je imoa ovako cudnu karijeru do sada.
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • https://www.youtube.com/watch?v=FaStktfSD_8
                              Mlad momak . Ima samo 22 godine. Igra za ekipu Beroe u Bugarskoj

                              Comment


                              • Originally posted by Mrkela View Post
                                Zasto je na Zvezdu danas 1.45 protiv svojih
                                Ne čudi to, FMP je tvrd orah, ne mož ga slomiti tako lako. Moguće da večeras bude povuci potegni, FMP je uvek naoštren protiv nas.

                                Comment

                                Working...
                                X