Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by LosmiSK View Post
    Bravo za KKCZ. Dobar mec i ulazak u sezonu. Svaka cast i Felipeu od Zeleznik kako je odigrao..ljubi ga tata.

    Bice dobra pripremna utakmica protiv Peristerija i Promiteasa nisam skontao..bolje ovih drugih jaci su i ako Peristeri nije za bacanje.
    Peristeri se igra sutra, steta sto ne mozemo sa svim grckim klubovima da odigramo pa da negde i izgubimo, eto da imamo po cemu da pljujemo, jer kada se pobedi nalaze se mane.

    kazu da Tomic se sa Blatom dogovorio da ne igraju na Filipa a ga ga pustaju u odbrani kako bi mogao a opravda njegovo bitisanje u timu.

    Kakav uticaj NC ima i na ino ekipe a ne samo ovde, cudo od coveka samo da bi mu sin igrao tu EL kosarku, i protivnici se sklanjaju.

    Comment


    • Originally posted by Stojanče View Post
      Jebem ti Novu S. A taman sam uz Arene obezbedio i Sport klubove.

      Moraću opet da jurim linkove za utakmice Zvezde u Evroligi.

      Pu.
      Ne mora da znači. Ja imam Supernovu, rekli su mi da pregovaraju da uvrste Novu i Novu S u ponudu. Verovatno i SBB. Ili nas zamajavaju, videćemo vrlo brzo.
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Originally posted by Stojanče View Post
        Jebem ti Novu S. A taman sam uz Arene obezbedio i Sport klubove.

        Moraću opet da jurim linkove za utakmice Zvezde u Evroligi.

        Pu.
        odakle informacije?

        Comment


        • Originally posted by Šarac View Post
          Peristeri se igra sutra, steta sto ne mozemo sa svim grckim klubovima da odigramo pa da negde i izgubimo, eto da imamo po cemu da pljujemo, jer kada se pobedi nalaze se mane.

          kazu da Tomic se sa Blatom dogovorio da ne igraju na Filipa a ga ga pustaju u odbrani kako bi mogao a opravda njegovo bitisanje u timu.

          Kakav uticaj NC ima i na ino ekipe a ne samo ovde, cudo od coveka samo da bi mu sin igrao tu EL kosarku, i protivnici se sklanjaju.
          Kažu da je Juniora čuvao Bili i da su igrali 1-4 zonu Span u zoni a ostali čooveka. E sada, kažu i da je prva dva napada Tomić bio zbunjen dok mu Nebojša nije telefonirao da igra na Filipa, ostalo je za history channel.
          Last edited by nebitan; 18-09-19, 13:12.
          Spoiler
          Ako mi časi smrti postanu bliski,
          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
          Nije umio da odstupi,
          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
          Pao unapred, a ne unazad,
          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
          Uračunato i u moj pad.

          Comment


          • Ako neko naidje na snimak utakmice ili highlightse, neka okaci.

            Comment


            • https://www.youtube.com/watch?v=SGQp...ature=youtu.be

              Na zalost @LosmiSk ovde je NC cenzurisao da se ne vidi igra njegovog sina

              Comment


              • Evo Sarac dobio si Ganca kao trolera da pokusa da malo digne atmosferu Posto mu je Milutinov levat

                Ma nek se igra dete, niko i ne sumnja u njego talenat,proslu sezonu je razbio, kao i celu karijeru

                Felipe Covinjo, ima da rastura po EL Nadji random pleja od 30-31 godinu i stavi gana ovaj tim...losece izgledati...Felipeace slati u deseti red sa bananom..Posebno u Audi Dome...
                Last edited by LosmiSK; 18-09-19, 13:07.
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Originally posted by Šarac View Post
                  https://www.youtube.com/watch?v=SGQp...ature=youtu.be

                  Na zalost @LosmiSk ovde je NC cenzurisao da se ne vidi igra njegovog sina
                  Ovo i nije trebalo na KKCZ topic nego na Evropska košarka, ne vidi se nijedna Zvezdina akcija ili koš.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Originally posted by LosmiSK View Post
                    Evo Sarac dobio si Ganca kao trolera da pokusa da malo digne atmosferu Posto mu je Milutinov levat [emoji3]

                    Ma nek se igra dete, niko i ne sumnja u njego talenat,proslu sezonu je razbio, kao i celu karijeru

                    Felipe Covinjo, ima da rastura po EL Nadji random pleja od 30-31 godinu i stavi gana ovaj tim...losece izgledati...Felipeace slati u deseti red sa bananom..Posebno u Audi Dome... [emoji3]
                    Smaraš.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Originally posted by dekkard View Post
                      Ovo i nije trebalo na KKCZ topic nego na Evropska košarka, ne vidi se nijedna Zvezdina akcija ili koš.
                      Kao sto napisah, Nebojsa cenzurisao da se ne vidi losa igra njegovog sina protiv Spanulisa, ovi kladionicari bi rekli da FC3 otisao u plus a Billy u minus.

                      Mogao sam i na FC Bayern topic, da neko se upise osim kolege LosimSK tamo

                      Comment


                      • Hahaha Dekard mi kaze smaras

                        Vidis da ljudi rade tvoj posao,tj trolaju za medalju i pokusavaju da dignu tenziciju. Sto kaze Sarac,u takvom sam stanju da ne mogu izgubiti gde god okrene.

                        Nema ovde prevelike greske oko rostera, ali mislim da je Faye tu neki visak. Cini mi se i da ce nasi domaci igraci sem Hobita imati jaku malu ulogu,ako je uopste budu imali...Hobitova uloga cebiti da vraca EL timove u zivot,ponekad i ABA..

                        Svakako ovaj tim moze igrati na sto nacina, mozes kombinovati sta hoces..Lideri ekipe ce svakako biti Brown,Peperoglu i Gist, ali bih voleo da vidim i ovog pleja da prezume stafetu..ipak je plej i bitna je ta liderska crta.. ostali da budu igraci zadatka i mislim da je ovo tesko zajebati. Cak i neke povrede ne mogu ovo zaustaviti posto se ima na svakom mestu sem PG po 3-4 igraca....

                        Nisamih gledoa pa ne mogu reci nesto puno, ali dubina ovog sastava je jeziva kao i mogucnosti ako tribinu budu pune.. pocetak sezone je jako bitan,uraditi neki brejk,biti siguran kod kuce... da selozenje nastavi.

                        Moguce da ovaj tim moze zavrsiti ABA ligu bez poraza,posto je ABA uvek prioritet,tako da ne vidim ko nas mozedobiti sem partizana kod kuce...rotiras pored losijih ekipa,protiv jacih pojacas minutuzu kvalitentijih igraca i to je to..ne bi me to ni malo cudilo..

                        Zapocetak Super Kup u zagrebu i da se krene kvalitetno kao i prosle sezone.
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • [emoji41]
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Jedva cekam evroligu i ovaj super kup...muka mi vise od ove pauze

                            Comment


                            • Originally posted by ivica14 View Post
                              odakle informacije?
                              http://rs.n1info.com/Vesti/a526605/U...ova-Sport.html

                              Tačnije u pitanju je novi kanal Nova Sport.

                              Nova Sport prenosiće i najvažnije košarkaške utakmice Evrolige i Evrokupa kao i sve mečeve Zvezde, Partizana, Budućnosti i Cedevite.
                              Nadam se da će prenosi Zvezdinih utakmica biti i na Sport klubu.

                              Comment


                              • Originally posted by Stojanče View Post
                                http://rs.n1info.com/Vesti/a526605/U...ova-Sport.html

                                Tačnije u pitanju je novi kanal Nova Sport.



                                Nadam se da će prenosi Zvezdinih utakmica biti i na Sport klubu.
                                Nece na zalost.Zvezda, Partizan, Cedevita i Buducnost ce biti prenoseni na Nova sport kanalu koji tek treba da pocne sa radom, a ostatak EL i EC ce biti na SK. SBB korisnici ce imati ovaj kanal, a ostalima pomozi Boze
                                Last edited by Gudura; 18-09-19, 18:03.

                                Comment

                                Working...
                                X