Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Uglavnom mi smo u losoj formi vidljivo od Mege,Splita, partizana itd....Dobijali smo na guzove i sad je sve doslo na naplatu.

    Vidljivo da namtreba plej,Hal je jako bitan sraf sto se vidi po njegovom ucinku u pobedama, a Rocesti je tuga,koja relativno nekad kompezuje sa nekim kosem, ali tolika rupa u odbrani i tako napad lose izgleda sa njim da je to jezivo.

    Mi evo 26novembar jos nismo uigrani i igramo bukvalno na individualne kvalitete Loyda, Voldena, Hala i Job-a. Treba Saletu vremena,posto je za ovo njega nesto novo i nije kraj sveta, imamo cak cetiri pobede,ali kao i prosli put i ovaj put kazem da mi imamo bolji rezultat nego igru na parketu.

    Malo je Covic istrcao sa tim F4ili F8 sa tim da je ovo SO prva sezona i da je on totalno overate od navijaca kao da je nekakav carobnjak a ne nekoko jos nije dosao na EL nivo i treba za to puno da radi.

    Ako ostavi Rocestog pasce mi u ocima puno, nadao sam se nekim mladicima a ne penzionerima, tu mislim na Rocestog, Lazica, Kuzmica i Simonovica..pa cak i na Kuridzu....Mislim da je on trebao da stvara tim za sledecu sezonu, a realnost je da ce retko ko ostati ovde i sl sezone.

    Mi nemamo floor generala ni u naznakama..pokusava to Volden,ali nije on bas taj tip.. treba nam plej i to jedan dobar, ne dobar, odlican.

    Idemo Makabiju na noge,pa nam dolaze Oly, Valensija i Alba...a nisam siguran da mozemo dobiti puno meceva ovde..potpisao bih za dva..idemo na odmor sad,bice vise treninga pa da vidimo. Mene brine sto mi realno igramo lose a imamo dobre rezultate..jedino sto je dobro danas bilo je pobeda fudbalera u Belgiji pa ce se malo procistiti ova ''kosarkaska''publika..
    Last edited by LosmiSK; 26-11-20, 22:58.
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Originally posted by Laki21 View Post
      Hajde reci mi kako ti vidiš dosadašnju ulogu Obradovića? Kakva je njegova ideja i koncepcija igre, i kako je to sproveo na terenu? Kako vidiš njegovo vođenje utakmica i nalaženje uloge igračima? Koliko je tim napredovao od avgusta? Koji su igrači i koliko napredovali od avgusta?

      Kako vidiš selekciju i doselekciju tima?
      Ne bas najbolje. Ali da su svi predjasnji treneri igrali pred praznim pionirom njihove greske bi bile jos vidljivije. Trebamo pogledati istini u oci i priznati da je domaci teren nase glavno oruzje, koga sada nemamo.

      Comment


      • Naš glavni problem je što mi nemamo ideju i koncepciju igre čak i ni u NAZNAKAMA. To nema apsolutno nikakve veze s tima da li je Pionir pun ili prazan, da li se igra na Marsu, Jupiteru ili u Srbiji.

        Mi igramo najodvratniju moguću ISO košarku koja može da se zamisli, lopta ne kruži, ili kruži bez ikakvog smisla i ideje, igrači se ne kreću, ili ako se kreću ne kreću se SMISLENO (sinoć recimo Kuridža ulazi u putanju Voldenu ili Lojdu, ne mogu da setim ko je bio od njih dvojice i sjebava ulaz), blokovi u leđa se postavljaju reda radi a ne svrhovto, naša igra je GO KURAC. I to mlohav. Ono što je gore Lošmi napisao, naši rezltati su kud i kamo iznad igre, uz ogromnu dozu sreće smo došli do njih, naša koncepcija se svodi na to da moraš da nabodeš trojke preko 50% da bi pobedio, JEBEŠ TAKVU KONCEPCIJU, izvinete na maj Frenč, jebo ti to baćo kada ti se čitava ideja svodi na to, šutiraj trojke do besvesti, daj Lojdu loptu u ruke, daj Voldenu, daj Džoniju pa šta urade. To je dragi moji kurac od ovce jalovice a ne košarka. Tj jeste košarka, ali za NBA timove sa NBA igračima, a ne za kurčevu Zvezdu.

        Saša Obradović je što se toga tiče do sada učinio jedno veliko ništa, ziro, nula, kaputt. Našu tkz igru ne bi pojeo pas s maslom, i ukoliko on misli da je to nešto što vredi nečem, ja sam sad spreman da se opkladim u dobre pare da nećemo osvojiti ni ABA ligu. Ali ne zbog faulova Mozlija i zlih sudija, već zato što će svaki kršten trener da ga unakazi i razmontira na froncle tu njegovu tkz "igru".

        On je u ovom trenutku najslabiji šraf ekipe. Ako ne zna, a sve sam skloniji mišljenju da je tako, neka u klubu plate Pešića ili nekog drugog slobodnog trenera da ga savetuje. Nije sramota ne znati, sramota je ne želeti da naučiš. lepo je imati samopoštovanje, verovati u sebe, ali ako imaš neku zaleđinu. A ta zaleđina kod trenera se ogleda u ZNANJU i prenošenju istog na igrače. Sujeta je isto tako ok ako ima na šta da se osloni. Ako nema, onda si samo sujetna budala.

        Na njemu je da odabere šta će da bude.
        A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

        Comment


        • E Lakice svaka ti cast koda citas moje misli.

          Comment


          • Ovo sto igra Zvezda nije kosarka. Na basketu ispred zgrade se igra smislenija kosarka. Mi nismo pohvatali osnove kosarke tipa blok, kontra da ne pricamo o necem drugom.
            Sinocni mec je bio bruka i sramota od igraca i trenera.
            Oni bez centra mi skupljamo u reketu ceo mec.
            Oni bez centra mi u petorci sa Kuzom, Kuridzom, Davidovcem.Valjda cemo tako braniti prezuzimanja i sut za 3????????
            Efes u odbrani drze Vasa, Danston, Plajs, Bobua. Niko od njih igrao nije ali mi napad nemamo.
            Ono sinoc je velika sramota.




            Poslato sa MAR-LX1A pomoću Tapatoka
            Last edited by Laza Kacanski; 27-11-20, 07:00.

            Comment


            • Haos nam je u ekipi! Dedinitivno bez glave i bez repa! Jos od Mege se provlacimo! Pali smo u formi, tj. pojedini igraci su pali! Novi igraci nisu odmah doneli ekstra kvalitet!

              Terry sam po sebi nije toliki problem, on nije kvalitet za prvog centra, ima kvalitete za back upa, kao i Hall, ali, VELIKO ALI, je to sto zavisi u kojoj petorci on moze da pruzi nesto dobro! Juce je isto lupio 3 banane, ali luta u oba pravca! Ima ocigledne mane, ali i kvalitete, koje bi mogao da iskaze kroz sistem igre!


              A taj sistem igre, upravo ide na dusu SO! Dokaz da je los i da skoro ne postoji su i igre Davidovca, Dobrica, Lazica, Simona, Terrya!

              To su sve igraci koji zavise od SISTEMA igre! Pa i Kuzmic! Kada je sistem los i oni su! SO definitivno treba vremena! Mi smo nezahvalna sredina, kao navijaci! Mi ocekujemo protiv skakoga pobedu! A niko od nas nije sagledao realno situaciju i tim Efesa juce! Jer smo gledali ko im fali i uporedjivali sa onime sto im je ostalo! Umesto da to sto je ostalo uporedimo sa NASIMA! Tada bismo shvatili da je Efes i dalje favorit! Jer Sanli, Balbaj i Tunceri su Turski reprezentativci koji IGRAJU u Efesu, domacu ligu! I kao domaci Turski igraci, su bolji i sa vecom reputacijom od verovatno SVIH nasih domacih igraca! I Efes ima sistem igre, najbolji u Evropi! I onda iz tog sistema njihov Lazic , Balbaj stavi 2 trojke, Tunceri 8P itd... Oni su nas RUTINIRALI! BUKVALNO se to desilo! Ataman je bio spreman, da smo mi bili u stanju da odemo na 15 razlike da se preda i da ne ubije igrace! Ali se to nije desilo, jer mu je SO svojim rotacijama dao sansu da nas razbije!

              Izgledali smo juce, kao razbijena banda!

              Ne bi mnogo veca razlika bila i da su bili kompletni! Samo bi se kod njih raspodelila minutaza, ne bi Larkin, Moerman, Anderson i Singlton igrali po 30 minuta, nego do 20-25! I sa jos manjim gasom bi nas rutinirali! Juce je sve zavisilo od njih!

              Pri tom, treba uzeti u obzir da su nama falili Hall i Obrajant, sto u nasoj igri i nemanja sistema vise znaci kao izostanak, nego njima pola tima! Jer kako se kaze "U DOBROM SISTEMU NIJE BITNO KO IGRA!"

              Comment


              • Ja se ne sećam kad na je poslednji put prošla pik igra. Navikli smo na korist od centara i pik igru, prvo sa Vilijamsom i Bobijem, pa sa Jovketom i Crbesom, pa Jovke i Kuzmić.

                Po odlasku Radonjića to je nestalo. Laki je pisao u vezi blokova centara i sećam se kako je Cirbes maestralno to radio.

                Pogledajte malo utakmicu sa Partizanom i vidite kako Brajant postavlja blokove, ono je smešno, izađe radi reda na metar od igrača i beži.

                Teri je apatrapav, a Kuz više nije onaj stari, mada je sinoć bio odličan i to je jedina dobra stvar sa utakmice.

                Evo već je decembar a mi ćemo izgleda ponovo imati promene u timu i ponovo će trebati jedan period kako bi se novi igrači (ili igrač) uigrali.

                Ono što je dobro jeste da imamo rezultate. Važno je i ove godine izboriti domaći teren, a prva prilika da budemo tome bliži je naredno kolo i utakmica protiv Budućnosti.

                Comment


                • Obradović: Moraćemo da porazgovaramo o nekim stvarima...

                  https://www.mozzartsport.com/košarka...tvarima/371802

                  Dosadila je više ova kuknjava o teškim utakmicama, nedostatku energije, oporavku posle derbija...

                  Lojdov pad forme iliti ono kada sistem zakaže

                  https://www.mozzartsport.com/kosarka...-zakaze/371820
                  Last edited by Karamazov; 27-11-20, 09:56.

                  Comment


                  • Malo ste preostri za ovaj tim, ipak smo igrali duplo kolo na strani i derbi, sve tri teske utakmice. Nedostajaoje Hal jer je solidan defanzivac i imali smo krater zvani Kilavi Slavko koji nas je unistio jednom i pokusava i drugi put.Videcemo dalkod Saleta radi sujeta ili zna dobro da rezonuje sa otpustanjem Slavka i to je pravac u kom cmovideti kakav je trener, za koje je domete.

                    Meni vise nije jasno zasto se Borovnicar forsira da uopste igra. Fali nam ta kreacija sa krila sto npr ima Efes sa Krunom,pazar ne moze mali Radanov da se nauci, zar je tesko nesto zrtvovati da bi se dobio igrac. Meni je ova sezona trebala biti sezona pravljenja tima za sledecu sa dobrom osnovom da se sl sezone akoda Bog sa navijacima napadne F8 EL. Ovako ispadakao da smo doveli Zoca pa ajmo odmah sve sto je prakticki nemoguce. Pravis tim pa ako uspe uspelo je da udjes u F8..ovako covara izlazi u medije,napadamo F8 i stvara pritisak navijaca da je to neki realan rezultat..sto svakako nije...

                    I dalje mi je misterija zasto forsiramo Rita zarad Simanica i Lazica zbog Radanova...niko njima od svih trenera nije dao sansu....a nema trika dane vide potencjal u njimaa vide u Lazicu i Ritu..pa mi smo u ova dva igraca skrckali preko milion mislim na Simanica i Radanova a da nisu osetili teren....

                    Nas ce Makabi pregaziti tamo i meni je to jasno vec sad,postoimmatch upi odgovaraju savrseno za nasu ekipu i tamose i ne trazi pobeda, ali takvi mecevi i sluze da se i drugima da sansa...da se nesto proba

                    Takodje SOpolako nalazi ulogu Teriju,JOBa je jako tesko kontrolisati, jos manje Rita...vruce glave bezmnogo kosarkaske inteligencije...

                    Menjati Rocha za jednog odlicnog pleja i to je sve sto treba da se uradi...Kilavko je toliki minus da to je to recima neverovatno opisati i to se jasno vidi....
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • To da li će dati nogu Ročestiju je bukvalno lakmus za naše ambicije ove godine.
                      A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                      Comment


                      • Originally posted by Laki21 View Post
                        Saša Obradović je što se toga tiče do sada učinio jedno veliko ništa, ziro, nula, kaputt. Našu tkz igru ne bi pojeo pas s maslom, i ukoliko on misli da je to nešto što vredi nečem, ja sam sad spreman da se opkladim u dobre pare da nećemo osvojiti ni ABA ligu. Ali ne zbog faulova Mozlija i zlih sudija, već zato što će svaki kršten trener da ga unakazi i razmontira na froncle tu njegovu tkz "igru".
                        Ko god bude igrao cetvrtfinale Evrokupa, uzece vam pobedu u PO, mozda u finalu dve. Ispadanje u top16 fazi, znaci pocisticete sve pred sobom.

                        Da bi vas neko ozbiljnije ugrozio, moraju Partizan ili Buducnost da prebace ocekivanja i da budu egal sa najboljim ekipama iz Evrokupa.

                        Comment


                        • Kolko ste nerealni nevera, al zapamticemo ovu stranu pa cemo je orvoriti na kraju

                          Comment


                          • Pa i ja mislim da su nerealni u kritikama posle jednog poraza i mozda dvije slabije odigrane utakmice. Ali ajde svi navijaci su takvi. Ono sto ja vidim u ovosezonskoj Zvijezdi je jacina i sposobnost za ekstermno jaku fizicku igru. Ipak je i raspored bio brutalan mada ruku na srce , manje vise je svima isto uz razliku u kvalitetu EL I EC.

                            Comment


                            • KKP je svakako najozbiljniji rival u ABA. Tim sa odlicnim, skupo placenim pojedinicima(da ne krene rasprava svakako nesto manji budzet nego sto mi imamo) i dobrim trenerom.
                              Zato je ona pobeda u ponedeljak bila veoma vazna pa makar i sa 1 razlike(meni su takve pobede najmilije). KKP je vec na 4 poraza, ima u gostima nas, KKB i Cedevitu. Nezgodan raspored vec dosta poraza...videcemo...morace opet da se angazuje masinerija ali to tesko ide u CG...

                              Mali fun fact:
                              U skorijoj istoriji(poslednjih 5-6 godina ) Zvezdi je sudjeno vise od 30 faulova na utakmici, samo 2 puta(od tih 150 utakmica). Pogadjate oba puta protiv KKP u gostima. Zanimljivo i da je oba puta sudio Boltauzer.

                              Comment


                              • Originally posted by Ivan9 View Post
                                KKP je svakako najozbiljniji rival u ABA. Tim sa odlicnim, skupo placenim pojedinicima(da ne krene rasprava svakako nesto manji budzet nego sto mi imamo) i dobrim trenerom.
                                Zato je ona pobeda u ponedeljak bila veoma vazna pa makar i sa 1 razlike(meni su takve pobede najmilije). KKP je vec na 4 poraza, ima u gostima nas, KKB i Cedevitu. Nezgodan raspored vec dosta poraza...videcemo...morace opet da se angazuje masinerija ali to tesko ide u CG...

                                Mali fun fact:
                                U skorijoj istoriji(poslednjih 5-6 godina ) Zvezdi je sudjeno vise od 30 faulova na utakmici, samo 2 puta(od tih 150 utakmica). Pogadjate oba puta protiv KKP u gostima. Zanimljivo i da je oba puta sudio Boltauzer.
                                Imaju vrhunski "sistem" .

                                Comment

                                Working...
                                X