Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vi svi niste videli da Brown-i i Gist nisu igrali i da je Ojo izgledao kao, ne kao rekreativac, nego kao čovek koji prvi put igra košarku u životu?
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Originally posted by From downtown View Post
      Majke mi obolicu od poltronstva. Gde god se okrenem rodbinske veze unistavaju sve pore drustva. Upucacu se
      Nemoj, bori se protiv toga u okviru tvojih moci
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Tomic nece nigde. Nesa je nasao poltrona i sinak se igra evrolige. Ovde samo bojkot pomaze, nista drugo. Ali i tu je Nesa odresio kesu pa placa podrsku. To vam je sto vam je.

        Comment


        • stranci kad se pogrijese, treba sjeci brzo..

          Comment


          • Originally posted by hallucinogen12 View Post
            stranci kad se pogrijese, treba sjeci brzo..
            Pitanje je da li se promašilo. Meni se ne sviđa igra Lorenza, kamenjar sa nestabilnim ball handlingom, kad sam gledao uživo Filip mi je bio sigurniji u prenosu lopte.
            Derrick-u bih dao još malo šanse, lepo je odigrao protiv Fenera u 1/4.
            Gist je pogodak, samo ga treba disciplinovati, a to je već početo.
            Last edited by dekkard; 17-10-19, 22:15.
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Užasno loše odigrana utakmica a mogla je da se dobije ... Ovo je trebalo da bude zicer za Bilija


              Comment


              • Nisam stigao da gledam, ali ovde je prakticno Filip namestio akciju za pobedu?

                Comment


                • Originally posted by mmajstor View Post
                  Nisam stigao da gledam, ali ovde je prakticno Filip namestio akciju za pobedu?
                  ...nema ko da ga isprati.

                  Comment


                  • Hahaha kako se Covic igro kosarke sa velikim deckima svaka mu cast za onu jednu trojku al kolko se isprovaljivo sa izgubljenim loptama i nekim ulazima i bacanjima lopti u bunar haha kralj

                    Comment


                    • Ma ovde se po automatizmu pljuje po Čoviću, a ima i gorih od njega, pre svih Derik Braun i Branko Lazić.
                      Originally posted by Casiraghi
                      Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                      Originally posted by Casiraghi
                      Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                      https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                      Originally posted by Casiraghi
                      Srecan Mane svima koji slave.

                      Comment


                      • Blagi uzas sta sam gledao. 18 izgubljenih lopti i imas otvoren sut najboljeg sutera za pobjedu! Bas sam razocaran igrom naseg tima, mrcvarenje u organizaciji kao da smo u prvoj utakmici priprema. Jedino sto je dobro to je da gore od ovoga ne mozemo.

                        Comment


                        • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                          Užasno loše odigrana utakmica a mogla je da se dobije ... Ovo je trebalo da bude zicer za Bilija


                          Одлична акција, штета што није погодио Берон. Показао Томић да зна да постави последњи напад али исто тако доказује да је много тврдоглав што се тиче неких играча а и саме ротације.
                          Сутра брзо долази - треба човек постати
                          Нестали су кодекси, остали су комплекси
                          Победе су порази, а исходи су потресни!

                          Comment


                          • Mada ne volim da kritikujem igrace pojedinacno ali...
                            Ubio nas je Filip. Njegova 4min 30s u prvoj i 5 min produzetka ne bi mogla da podnese ni mnogo jaca i uigranija ekipa od nas.
                            Super je za 2 trojke i asistencija Beronu na zicer, ALI to ne bi ni bilo potrebno da utakmicu nije otvorio sa 19:4 i zatvorio sa 17:2. Smanjio je on ovih -36 sa onih finih 2 min krajem utakmice ali i dalje je to -36 za manje od 10min igre.
                            Ne znam koliko mu je +/- za celu utakmicu jer nema na sajtu EL, ali ocekujem neku monstruoznu brojku.

                            Tih njegovih pocetnih 15 razlike za 4 i po minuta smo posle jurili celu utakmicu a to je vrlo iscrpljujuce. Filip Covic moze da igra najvise ABA ligu i to je to. Odigrao je on srcem proslogodisnji plejof i on jednostavno ne moze bolje od toga. To mu je maksimum.
                            Podelice on neku asistenciju i u EL, pogoditi nesto...ali to je zakon velikih brojeva. Pogodio bi i ja da igram 3 utakmice po 15 min i da imam slobodu da pripalim kad zelim.
                            Onaj sut van balansa preko ruke je nevidjeni bezobrazluk i nepostovanje saigraca.

                            Comment


                            • Zvezda je ponos!

                              Comment


                              • Originally posted by Stojanče View Post
                                Videćemo narednih dana da li će Tomić skupiti hrabrosti da pošalje Filipa u FMP ili će ostati kukavica.

                                Deriku dati šansu još nekoliko utakmica, ako nastavi sa dibiduzovanjem odmah ga sikterisati.


                                Šteta je da Boriši propadne sezona zbog Derikovog luftiguzovanja.
                                Pa čovek sinoć nije ni igrao, šta ima da mu se zameri !? Što nije odigrao jednu odbranu kako treba !?

                                Pa mi smo sinoć igrali 30 minuta sa 4 igrača u odbrani i nikom ništa, a kada su i Odžo i Filip na terenu i sa 3.5 igrača u napadu.

                                Živa me sramota pojede kad Filip krene na ulaz i onda iz nemoći baci loptu napamet u vis, čisto da je baci.....onako bi i ja uradio, krenuo bi pa kad ne znam šta ću bacim pa kud ode.

                                Nek mi neko objasni što Gist sinoć nije dobijao više minuta, daje se ODžu da igra, čovek izgubljen u univerzumu vidi se iz Lisabona da nije za ovaj nivo košarke, samo greška do greške, ništa korisno nije uradio, a Gist se zalepi za klub jer bogte je imao loša tri minuta i to prva loša tri minuta od početka sezone.

                                Tomić izgubljen definitnivno, čovek lud.

                                Comment

                                Working...
                                X