Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ced Oly je počela sa pojačanjima,očekujem da u roku od 10 dana znamo ko nam je trener . . .svi se ovde očigledno nadamo Radonji. .
    Jaka ima izlaz iz ugovora i ne kosta puno , Simon i Dgnga slobodni igrači. . .

    Comment


    • Sarac bi mogao da prestane da bude zagonetan i kaze nam dokle se stiglo u razgovorima sa Radonjicem.

      Comment


      • Povratak Radonjića bi značio pomirenje sa SNS strujom. Šteta ako dodje on u klub, čovek je suvi prosek proseka

        Comment


        • Radonja prosek
          3000din za gospodina!

          Comment


          • Ne znam šta da ti odgovorim. Stvarno. Daj 3000 hajde kad se nudiš

            Comment


            • Originally posted by ?????? View Post
              Povratak Radonjića bi značio pomirenje sa SNS strujom. Šteta ako dodje on u klub, čovek je suvi prosek proseka
              Ko je onda po tebi resenje za trenera na duze staze ?

              Comment


              • Originally posted by uriah heep View Post
                Ko je onda po tebi resenje za trenera na duze staze ?
                Fil Dzekson verovatno

                Comment


                • Znam mnogo Zvezdasa koji tvrde da je Radonja ispricana prica i da ne treba kvariti ono sto je uradjeno u prvom mandatu. To je u redu... Ali tvrditi za najuspesnijeg trenera u istoriji kluba da je prosek je neozbiljno. Mozda on jeste prosek za Real ili CSKA. Za nas je premija. Treba uporediti samo njegove sezone sa tri poslednje i videcete ozbiljnu razliku u kvalitetu. Pritom pricamo o budzetima koji su cak bili i veci nego njegovi. Covek je napravio igrace od Gudurica, Marjanovica, Cirbesa, Jovica, Kalinica, Blazica, Dzenkinsa, Mitrovica, Lazica.... Od suvog proseka je napravio igrace koji su posle rada s njim otisli u top el ekipe ili nba. Klub je 2x prodavao igrace za milion evra, sto se retko desava u evropskoj kosarci. Simonovic, Miller, MWill, Kuzmic su najbolju kosarku u zivotu igrali u sezonama kad ih je on vodio. Sa najmanjim budzetom u el je ostvarivao top8, 7 pobeda u nizu... U Aba je dobijao protivnike sa prosecno 20 poena razlike u zavrsnoj sezoni, ranije nesto manje ali i dalje dvocifreno. U plejofu Aba je doslovno gazio protivnike (mislim da je izgubio ukupno 3 meca). I na kraju trofeji... Osvojio ih je vise nego nas klub ukupno u poslednjih 30 godina. Mozete ga ne voleti, ali ga toliko postujte da ga ne nazivate prosekom.
                  Last edited by Storm; 30-05-20, 14:47.

                  Comment


                  • Originally posted by Storm View Post
                    Znam mnogo Zvezdasa koji tvrde da je Radonja ispricana prica i da ne treba kvariti ono sto je uradjeno u prvom mandatu. To je u redu... Ali tvrditi za najuspesnijeg trenera u istoriji kluba da je prosek je neozbiljno. Mozda on jeste prosek za Real ili CSKA. Za nas je premija. Treba uporediti samo njegove sezone sa tri poslednje i videcete ozbiljnu razliku u kvalitetu. Pritom pricamo o budzetima koji su cak bili i veci nego njegovi. Covek je napravio igrace od Gudurica, Marjanovica, Cirbesa, Jovica, Kalinica, Blazica, Dzenkinsa, Mitrovica, Lazica.... Od suvog proseka je napravio igrace koji su posle rada s njim otisli u top el ekipe ili nba. Klub je 2x prodavao igrace za milion evra, sto se retko desava u evropskoj kosarci. Simonovic, Miller, MWill, Kuzmic su najbolju kosarku u zivotu igrali u sezonama kad ih je on vodio. Sa najmanjim budzetom u el je ostvarivao top8, 7 pobeda u nizu... U Aba je dobijao protivnike sa prosecno 20 poena razlike u zavrsnoj sezoni, ranije nesto manje ali i dalje dvocifreno. U plejofu Aba je doslovno gazio protivnike (mislim da je izgubio ukupno 3 meca). I na kraju trofeji... Osvojio ih je vise nego nas klub ukupno u poslednjih 30 godina. Mozete ga ne voleti, ali ga toliko postujte da ga ne nazivate prosekom.
                    Doktor,nije ni čudo sto ga 99% delija želi za trenera

                    Comment


                    • Originally posted by Storm View Post
                      Sarac bi mogao da prestane da bude zagonetan i kaze nam dokle se stiglo u razgovorima sa Radonjicem.
                      Prijatelju, vrlo dobro znas da ja ne ucestvujem u tim razgovorima, da zvanicno nema razgovora, a sta se nezvanicno radi to znaju Covic i Misko .

                      Protura se prica i za Obradovica na vise mesta,

                      To mi je vise da se posalje poruka Beobasketu da ako nema na meniju jagnjeceg pecenja, mozemo uvek da jedemo i vruce prasece pecenje.

                      Da nakrivimo kapu svi ovde ako KKCZ moze da bira izmedju ova dva trenera.

                      Mislim ( ne i info) da trenutno niko drugi osim ove dvojice nisu u opticaju.

                      Ali opet moram naglasiti, da Covic ne zuri nigde, smatra da ima vise nego dosta vremena za odabir trenera jer da nije Korone liga KLS bi se zavrsila tamo negde krajem Juna meseca pa bi tek onda krenuli sa ugovorima za novu sezonu.

                      Comment


                      • Originally posted by Šarac View Post
                        Ali opet moram naglasiti, da Covic ne zuri nigde, smatra da ima vise nego dosta vremena za odabir trenera jer da nije Korone liga KLS bi se zavrsila tamo negde krajem Juna meseca pa bi tek onda krenuli sa ugovorima za novu sezonu.
                        Slazem se da ima vremena, samo se nadam da ce bar ostaviti mogucnost izabranom treneru da se i on pita oko sastava tima koji treba da vodi.
                        Sinocni tvit Stimca (bez teksta samo emoji) identican onom iz Decembra pre nego sto je potpisao za Zvezdu mi nije dao da spavam lepo.

                        Comment


                        • Originally posted by Storm View Post
                          Znam mnogo Zvezdasa koji tvrde da je Radonja ispricana prica i da ne treba kvariti ono sto je uradjeno u prvom mandatu. To je u redu... Ali tvrditi za najuspesnijeg trenera u istoriji kluba da je prosek je neozbiljno. Mozda on jeste prosek za Real ili CSKA. Za nas je premija. Treba uporediti samo njegove sezone sa tri poslednje i videcete ozbiljnu razliku u kvalitetu. Pritom pricamo o budzetima koji su cak bili i veci nego njegovi. Covek je napravio igrace od Gudurica, Marjanovica, Cirbesa, Jovica, Kalinica, Blazica, Dzenkinsa, Mitrovica, Lazica.... Od suvog proseka je napravio igrace koji su posle rada s njim otisli u top el ekipe ili nba. Klub je 2x prodavao igrace za milion evra, sto se retko desava u evropskoj kosarci. Simonovic, Miller, MWill, Kuzmic su najbolju kosarku u zivotu igrali u sezonama kad ih je on vodio. Sa najmanjim budzetom u el je ostvarivao top8, 7 pobeda u nizu... U Aba je dobijao protivnike sa prosecno 20 poena razlike u zavrsnoj sezoni, ranije nesto manje ali i dalje dvocifreno. U plejofu Aba je doslovno gazio protivnike (mislim da je izgubio ukupno 3 meca). I na kraju trofeji... Osvojio ih je vise nego nas klub ukupno u poslednjih 30 godina. Mozete ga ne voleti, ali ga toliko postujte da ga ne nazivate prosekom.
                          Pa prosek je, uvek bio i ostao. Nešto što je on izgubio Tomić ne bi za 3 života. Taj njegov period gde srpski i crnogorski establišment stoje iza njega a Dodici gledaju sa strahom, treba li to da komentarišem?

                          Ljudi neće da shvate neke stvari i iste greške prave i u fudbalu sa Milojevićem. Porede neuporedive stvari. Kao došla dve mesije Milojević i Radonjić i podigli FK i KK eto na magiju.

                          Druže, kolko para, tolko muzike, vazda bilo. Radonjićevi i Milojevićevi rezultati su za respekt ali ne treba zaboraviti da je iza njih ćitava država. Kad bih baš poredio, Milojević je uradio 7x veću stvar. Ali i Miloje čovek zna da je evropski prosek.

                          Ne znam šta to vadi Radonjića iz tog proseka a to su neki nižerangirani EL timovi i uglavnom EC trener. Takvih ima na pretek. Da li stavio Tomića ili Radonjića, prosek je prosek, menjaš isto istim i sve zavisi od novca.

                          Ali za razliku od Radonjića specijalca kod koga mladi propadaju, ovde smo bar izbacili neke mlade igrače.

                          Dobro, Gudurić se probio kad je promenio menadžera ;) Tako da, ne znam šta da ti kažem, mitomanija je izgleda ukorenjena u naš narod

                          Comment


                          • Originally posted by ?????? View Post
                            Pa prosek je, uvek bio i ostao. Nešto što je on izgubio Tomić ne bi za 3 života. Taj njegov period gde srpski i crnogorski establišment stoje iza njega a Dodici gledaju sa strahom, treba li to da komentarišem?

                            Ljudi neće da shvate neke stvari i iste greške prave i u fudbalu sa Milojevićem. Porede neuporedive stvari. Kao došla dve mesije Milojević i Radonjić i podigli FK i KK eto na magiju.

                            Druže, kolko para, tolko muzike, vazda bilo. Radonjićevi i Milojevićevi rezultati su za respekt ali ne treba zaboraviti da je iza njih ćitava država. Kad bih baš poredio, Milojević je uradio 7x veću stvar. Ali i Miloje čovek zna da je evropski prosek.

                            Ne znam šta to vadi Radonjića iz tog proseka a to su neki nižerangirani EL timovi i uglavnom EC trener. Takvih ima na pretek. Da li stavio Tomića ili Radonjića, prosek je prosek, menjaš isto istim i sve zavisi od novca.

                            Ali za razliku od Radonjića specijalca kod koga mladi propadaju, ovde smo bar izbacili neke mlade igrače.

                            Dobro, Gudurić se probio kad je promenio menadžera ;) Tako da, ne znam šta da ti kažem, mitomanija je izgleda ukorenjena u naš narod
                            Ja volim argumentovano da diskutujem. Ne precenjujem Radonjica, svestan sam njegovih mana, pogotovo u ofanzivnom aspektu igre, ali... Budzeti su mu bili oko 4-5 miliona u proseku. To nisam ja izmislio, to je rekao Covic licno. Prosle sezone je bio 8. Opet je info iz Covicevih usta. Aj nije to ni vazno...

                            Reci mi,molim te, koji se to mladi igrac pojavio u poslednje 3 godine??? Daj samo jedno ime. Cak su usrali i Dobrica kog je Radonja kren’o da razvija. Radonji su dovodjeni neformirani igraci od 22-24 godine(izuzetak Guduric) i od njih je pravio igrace za vrhunske domete. Nije mogao od Rebica i Tejica napraviti igrace, ali to nije niko uradio ni posle njega. U fmp-u nije bilo puno materijala za prvi tim u tom momentu da bi mogao vise njih da razvija i gura u el. Ali pazi razvojni put ovih igraca... Gudura (fmp-zvezda-fener), Marjanovic (mega-zvezda-nba), Cirbes (brose-zvezda-makabi), Miller(epizodista u nba-zvezda-makabi), Djenka(epizodista u nba-zvezda-armani pa ga opet opravio za himki), Kalinic (radnicki-zvezda-fener), Jovic (radnicki-zvezda-bajern), Kuzmic (on je bio mozda i jedino zvucno pojacanje iz evroligasa u teskom kanalu pa posle Radonje u Real), Mitrovic (bio bi reprezentativna 4-ka da nije bilo povreda), Lazic (u reprezentaciju), Blazic (respektabilna karijera u ACB ligi), Simonovic (od prosecnih francuskih klubova do Zenita).... I to sve za tri sezone. Malo li je od njega?

                            A Tomic mucenik se brukao po evrokupu i pobeze iz el sa 16 igraca koje je on birao za 8 milki. Ne moze pacov u istu recenicu sa Radonjom ni u ludilu.
                            Last edited by Storm; 30-05-20, 21:31.

                            Comment


                            • Има логике што знак питања пише, али то последња сезона демантује макар по мени где је био 9. са позитивним скором али опет кажем то не мора да значи јер сезону после њега Жалгирис је био у 4 најбоља исто са малим буџетом.
                              Ја сам за Радоњу јер његове екипе имају и главу и реп. Фокус је на дефанзиви и транзицији. Опција у нападу пик до бесвести и то је био "траде марк" његове Звезде.

                              Ако ћемо том логиком сви наши тренери активни сем Жељка и Карија су суви просек.

                              Comment


                              • Nije samo važno ko će da bude trener , nego na koliko ? Ako je jedna sezona , onda ni Dejo nije dobrodošao .Jasno je da menadžer (Miško) ima svoju logiku ali nama je Zvezda na prvom mestu . Opravljanje nečije karijere nije u Zvezdinom interesu .Ako može bar 2+1 onda super ako ne , onda je bolje rešenje naš Vlada Jovanović

                                Comment

                                Working...
                                X