Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sarac, jel se trazi stvarno i cetvorka od drafta?

    Comment


    • Originally posted by Borca View Post
      Ovo sasvim logicno zvuci, a i sto bi Obradovic forsirao igraca ako nije siguran da ce on biti u timu i posle 18. Novembra (valjda je za taj datum pomeren draft).
      Poenta svega. Msm decko je protiv Partizana i Buducnosti pa i Himkija pokazao koliko moze i kako treba da se koristi. Al nije fer da forsiras sad lika koji ti najvjerovatnije ide i donosi lovu

      Comment


      • Originally posted by Victor BG View Post
        Poenta svega. Msm decko je protiv Partizana i Buducnosti pa i Himkija pokazao koliko moze i kako treba da se koristi. Al nije fer da forsiras sad lika koji ti najvjerovatnije ide i donosi lovu
        Pa i Kampaco se sprema za Nba pa igra za Real . Nije mi jasna ta logika ali možda sam ja suviše osetljiv kada je Boriša u pitanju.Kad već pominjem Real ...Pablo Laso nema problem da da šansu Garubi , Alosenu ...
        Last edited by Samo Zvezda; 22-09-20, 12:11.

        Comment


        • Originally posted by Samo Zvezda View Post
          Pa i Kampaco se sprema za Nba pa igra za Real . Nije mi jasna ta logika ali možda sam ja suviše osetljiv kada je Boriša u pitanju.Kad već pominjem Real ...Pablo Laso nema problem da da šansu Garubi , Alosenu ...
          Ne znam jebga, decko je zbog ogromne ljubavi prema Zvezdi bio jeban. Trpio sve i svasta, nije adekvatno razvijan, odbijane ponude za njega pod izgovorom da ce igrati (ruku na srce samo je kod Tomica i igrao).
          Sad ga Misko zeli u NBA, a ni on nema nista protiv da ide.

          Comment


          • Šuška se da Boriša odlazi.

            Comment


            • Originally posted by serbianhoops View Post
              Šuška se da Boriša odlazi.
              Dobro jutro.

              Comment


              • Originally posted by Jimi22 View Post
                Dobro jutro.
                U vremenu, koje je prethodilo mojoj agentskoj karijeri, dane sam provodio po sudovima, u pravnom nadmetanju i borbi za interes svojih klijenata. Moram da priznam da mi ponekad nedostaje tenzija, koja se cesto oseca u sudnici, i koju uvek sa sobom nosi krivicni postupak. Danas sam imao priliku objediniti moje dve velike ljubavi: pravo i kosarku, sudelovavsi u arbitraznom postupku u prostorijama Kosarkaskog saveza Srbije
                Dobro veče.

                Comment


                • O kakvom arbitražnom postupku se radi i o kom igraču, pošto si ovu Miškovu inst objavu, stavio na zvezdin topic?

                  Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

                  Comment


                  • https://www.espreso.rs/sport/kosarka...adTsOXt29E_ScQ

                    Njegova sestra izjavila je za Srpski telegraf, da je Odžo sahranjen od donacija porodice i prijatelja.

                    - Iz Zvezde nam niko ništa nije pomogao, iako su rekli da će obezbediti novac za sahranu i transport tela. Mi smo to sve organizovali preko advokata u ambasadi i zato niko u Srbiji nije znao da je Odžo sahranjen. Zvezda se takođe loše ophodila prema mom bratu još od januara. Rekao mi je da su ga maltretirali jer nije hteo da potpiše novi ugovor, a nakon smrti su loše govorili o njemu. Duguju mu još nekoliko plata, nisu ga na vreme isplaćivali.


                    Velika sramota ako je ovo tacno, a verujem da jeste..Porodicni koncept..
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Espreso je smeće od portala. Žuto ka braon.
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Originally posted by dekkard View Post
                        Espreso je smeće od portala. Žuto ka braon.
                        Sta ako je istina? Ne kazem da jeste, ali ne verujem da bi bas ovo slagali!
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Originally posted by LosmiSK View Post
                          Sta ako je istina? Ne kazem da jeste, ali ne verujem da bi bas ovo slagali!
                          Ma preganjaju se preko mrtvog coveka jbt.
                          Mnogi moraju poci od cinjenice da Odzo nije bio igrac Zvezde. Tako da..

                          Poslato sa MAR-LX1A pomoću Tapatoka

                          Comment


                          • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                            Ma preganjaju se preko mrtvog coveka jbt.
                            Mnogi moraju poci od cinjenice da Odzo nije bio igrac Zvezde. Tako da..

                            Poslato sa MAR-LX1A pomoću Tapatoka
                            Nije stvar da li si igrac Zvezde. Pusteno je saopstenje da ce Zvezda sve to pokriti...nema tu velike filozofije, da je drugacije oni bi to objavili verovatno. Evo cekam saopstenje ili gospodina Sarca....
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Naravno,čim neko opljune po klubu odmah je istina i odmah je to prihvatljivija solucija
                              Bez obzira što ne znamo ni ko je šta izjavip ni odakle je to smeće od portala pokupilo,ni da li je to sestra i koja osoba

                              Bez obzira što smo pre samo par dana imali vest da je Odžo sahranjen i da već to nije istina da niko nije znao,da je troškove snosila Crvena Zvezda i sve ostalo

                              Ta vest nije ni postavljena ali ova odmah mora da je istina,nema šta.

                              A niko se ne pita šta je sa istragom?Što niko ne objavljuje šta se dešava sa tim?



                              Poslato sa JSN-L21 pomoću Tapatoka

                              Comment


                              • Evo izvoda iz Pravilnika foruma

                                3.10 Nije preporučljivo postavljanje vesti sa kvazi portala (nažalost domaći su uglavnom takvi), pogotovu ne iz žute štampe, kako naše tako i svetske. Izbegavajte da prenosite prevedene tekstove sa stranih sajtova, držite se originala, autorskih tekstova, dakle proverenih izvora.
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X