Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja ne znam kako ne dosadi da stalno brstite o Filipu kada svi dele zajednicko misljenje?

    Nema bolje stvari nego biti igrac Zvezde danas. Mozes da odigras katastrofalno lose, a navijaci ce se i dalje zaliti samo na Filipa. Cemu sve to, i kome tacno na forumu se obracate vezano za Filipa?

    Comment


    • Što se večerašnjeg meča tiče, mi jesmo u kanalu, ali nekako mi se čini da su ovi u dubljem, pa kada dubinu kanala dovedemo u vezu sa kvalitetom timova, dolazimo do nekog odnosa snaga 50:50, tako da je kvota od 3.2 na nas poklon od kladionice obzirom na navedeno.

      Uz malu dozu sreće i jaku podršku sa tribine eto prve pobede i u EL.

      Comment


      • Originally posted by mmajstor View Post
        Ja ne znam kako ne dosadi da stalno brstite o Filipu kada svi dele zajednicko misljenje?

        Nema bolje stvari nego biti igrac Zvezde danas. Mozes da odigras katastrofalno lose, a navijaci ce se i dalje zaliti samo na Filipa. Cemu sve to, i kome tacno na forumu se obracate vezano za Filipa?
        Mozda je to razlog drzanja Filipa u timu, skidanje pritiska sa ostalih igraca.

        Comment


        • @Brajkula
          Ako Feneru igra Veseli veceras mislim da nemamo nikakve sanse. Uporedi igrace po pozicijama jednostavno su visestruko jaci na svakoj poziciji. Fener ima tim za F4.
          Da li mi mozemo da pobedimo? Pa naravno, ne pobedjuje uvek jaci jer se onda ne bi ni igrale utakmice. Da li su sanse 50:50? Naravno da nisu iako se igra kod nas(mozda da ne igra Veseli pa i da bude neki takav odnos). Vise deluje 30:70 sto i pokazuju kvote u kladionici.

          Comment


          • Originally posted by Ivan9 View Post
            @Brajkula
            Ako Feneru igra Veseli veceras mislim da nemamo nikakve sanse. Uporedi igrace po pozicijama jednostavno su visestruko jaci na svakoj poziciji. Fener ima tim za F4.
            Da li mi mozemo da pobedimo? Pa naravno, ne pobedjuje uvek jaci jer se onda ne bi ni igrale utakmice. Da li su sanse 50:50? Naravno da nisu iako se igra kod nas(mozda da ne igra Veseli pa i da bude neki takav odnos). Vise deluje 30:70 sto i pokazuju kvote u kladionici.
            Ja sam već ucrtao da on ne igra, da će Štimke da dominira. Je l odigrao koji meč Veseli ove sezone ?

            EDIT:

            Big man Jan Vesely just started practicing with the group, but he travelled to Belgrade.
            Joffrey Lauvergne stayed in Istanbul to recover from injury.
            Last edited by Brajkula; 10-10-19, 15:02.

            Comment


            • Comment


              • Lamonika je CAR
                Gde se potpisuje da nam uvek on sudi. A nisam ni znao za ovaj podatak.
                On je jedan od retkih sudija koji uziva u atmosferi koju napravimo

                Comment


                • Ne mogu sad da nadjem dje si govorio da nadjemo boljeg domaceg pleja, al je to otprilike izgledalo ovako Sarac.

                  Originally posted by LosmiSK View Post
                  Obozavam te Sareni. Sa koliko energije ti pises to ne moze svako. Ma opusteno ti i Kronos pisite gde hocete. Nemsm nista protiv. Licno volim ovaj forum, volim opustenost bez pritiska. Sto se tice konkurencije, ja je nemam ma gde se nasao...Ja u Avgustu uradim skauting za svakog igraca u Evropi i tim... tako zadnjih 7-8g..ovo pre tako kao vi...tako da ljudi mogu samo da izgube ako me ne citaju[emoji3]

                  Elem, cestitam ti na pogotku ove godine, verovao si u covice od pocetka do kraja..

                  Vise sam verovao prosle nego ove, ali ajde pobednici pisu istoriju, ili " KAD JE TESKO COVIC x 2"

                  Originally posted by LosmiSK View Post
                  Nabicemo Vas u sred Arene Sta fali, bar je sve cisto i sportski...FC sa onim bacanjima i faulove sto dobija..da sam ja nek plej na pet minuta samo, mislim da bi Filip casno zasluzio jedan tj prvi faul kad bih igra odbranu...Meni je jezivo kako se i sta se sve dozvoljava njemu...To je nivo dozvole koje imaju neke NBA zvezde ..bukvalno..takav bol u qrcu jos nisam video...Ako bude u 12 necu opet uzeti sezonsku..poslacu te pare u humanitarne svrhe...

                  Ja razumem komplexe i sve ali da li je moguce da bas sve sudije padaju na te fore, ja negde procitao d da je pre neko vece imao index 28, nije lose za prosecnog rekreativca, samo je Davidovac dao vise koseva.

                  Nisam pametan, daj umesto ove EC playeve pojurimo jos neke basketase sa ADE kao sto je FC3, bolje da uzmu neki dinar kod nas nego da gule patike na betonu za gajbu zajecarca.


                  Sezonsku nemoj uzimati molim te, da nas ne tera maler sledece sezone. Spremio je veliki vodja dovolno para jedna sezonska koja nije od srca moze da nam pokvari celu sezonu.

                  Originally posted by Uroš View Post
                  Ja ne znam kome smeta Filip Čović i zašto su ljudi nezahvalni. Mrzeti nekoga tako ni zbog čega mi je nejasno. Ja sam i pre nego što je došao pozivao se da dodje, a i sad bih voleo da ostane. Iskusan je, motivisan i najvažnije igra srcem.

                  To je nešto što neki koledž Amer potencijal ne može da dostavi 100% i uvek je rizik.
                  3.2.1 sad ces dobijes strucne observacije koliko je on los, to smo svi imali prilike da vidimo tokom cele sezone ( ono u PO nije bitno ko to jos pamti) pamti se samo qrzobolja protiv powerhouse Mege i OKK Borca, i OKK Beograda. Doduse samo je 5 ti alltime assisten ABA LIGE , ali lako je igrati u ligi gde mu otac namesta utakmice da on pravi te asistenicije.



                  Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
                  Last edited by StefanPG; 10-10-19, 15:26.

                  Comment


                  • Originally posted by Šarac View Post
                    Ja pri cistoj svesti cak ni u šali nisam bilo šta od ovoga napisao nigde i nikada. Napisao sam da Tomic bira i za to ce odgovarati rezultatima da ako u svojoj odluci on pogresi on ce i snositi posledice. Imas sve moje upise pa quotuj moj upis.

                    O upisima tvog idola ovde ne bih stvarno.
                    Potvrdjujem. Stvarno nikada nije veliča Filipa niti je pljuvao i po jednom igraču koji nosi dres naše Zvezde

                    Comment


                    • Ako Veseli bude igrao samo ga samarati po rukama.....slobodna bacanja mu nisu jaca strana a pogotovo sada kada je potpuno van forme.

                      Comment


                      • Ma nece igrati i ako igra, nije igrao dugo. Ne znam sto se ljudi plase njega. Bilo bi lepo da ostane Stime kao rim protetector ja sam igrao na nas, jos pre neki dan dok je bilo +7...
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Opa! Imaš info da Gnom neće igrati?
                          A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                          Comment


                          • Ne zanimaju me Kalinini politicki stavovi. Ono sto je odigrao u Zvezdinom dresu veceras treba da se nagradi sa veoma dugim aplauzom i ovacijama.

                            Comment


                            • Dragi moji veceras nakon mnogo vremena gledacu jednu nasu EL utakmicu na televizoru.
                              Razlog za to su navijaci naseg kluba koji najavljuju da ce najstrasnije vredjati jednog sjajnog momka mislim na Nikolu Kalinica koji je veliki zvezdas.
                              Covek ima svoje misljenje i sta je tu problem da ja napisem sta mislim dobio bi ovde dozivotni ban ali nije ni mijesto ni vreme da se ovde o tome razglaba.
                              ZIVI BILI I IDEMO NASA ZVEZDO DO POBJEDE.
                              Last edited by ajkisloba; 10-10-19, 17:43.

                              Comment


                              • Dajte neki HD snimak na tel da se može gledati.

                                Comment

                                Working...
                                X