Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Štime me podseti zašto sam u prethodnom njegovom mandatu jedva čekao da ode, ziceri, ziceri, ziceri...skok, zagrađivanje koša...postalo mi je kristalno jasno (ono kada odjednom progledate) Štime retko daje koš pa se zato raduje kao da je dao gol. Nedostaje samo klizanje na kolenima i skidanje dresa. O,aleni tatin sin je u prvom večerašnjem pojavljivanju na terenu (uz svesrdnu pomoć Davidovca i Štimca) napravio 0:13 očas posla.
    Onda ga >Šakota vrati u drugom poluvremenu, on ničim izazvan da koš (tri poena) i ja sebi kažem evo ga sada će na ulaz da krene i u sledećem napadu bi ulaz a završi se neslavno. MJK nije neka klasa ali ima snagu da ne dozvoli da ga uguraju pod koš i da on može da zida i da zagradi koš. Lazić se po malo večeras ponašao kao drama kvin sa onim prenemaganjem a sudije, sudije su bile najgore. Ona ćelava spodoba Hristodului kao da je imao nešto protiv nas. Šta nam je sve sudio, čak se upirao da nam dosudi i nesportsku. Zo je odigrao doktorski a sa njim i Bili.
    Spoiler
    Ako mi časi smrti postanu bliski,
    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
    Nije umio da odstupi,
    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
    Pao unapred, a ne unazad,
    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
    Uračunato i u moj pad.

    Comment


    • Onih 0:55 iz Kopra dobise potvrdu veceras sa DNP tako da i definitivno znamo ko ce van 12 sad kad Panter bude krenuo da igra.
      Prvo pitanje je za koliko se skracuje minutaza Beronu, Braunu, Davidovcu i Dzenkinsu da Panter dobije svojih 15-20 minuta, a drugo ko ce od pomenutih van tima kad se i Stratos vrati.

      Comment


      • Originally posted by Ivan9 View Post
        Данас је Били показао да уме да искреира, и за себе и за друге. Брзо му ради мозак и лепо чита блокове, једино решење да сакривамо Човића је да кад изађе Лорензо Били остане на паркету и да поред њега улази овај Пантер што долази. Кад Били одигра целу четвртину да уђе Лорензо и да игра у пару са Пантером и да се полувреме заврши као што је и почело са тандемом Зо-Берон. Човић нек улази да прави фаулове и да евентуално растерети неког са 2+ пенала на 2-3 минута по полувремену.

        Comment


        • Rekose jednom neke pametne glave da Bili Beron nije igrac za Jurolig
          Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

          Ljuba Tadić.

          Comment


          • Originally posted by Ganac View Post
            MJK nije neka klasa ali ima snagu da ne dozvoli da ga uguraju pod koš i da on može da zida i da zagradi koš.
            Fino je on odigrao u odbrani.

            Zagrađivao, nisu mu kupili lopte a i nije ni ispadao u odbrani.

            Može on daleko bolje u napadu, verujem da će i to pokazati kroz nekoliko utakmica.

            Comment


            • Originally posted by Stojanče View Post
              Fino je on odigrao u odbrani.

              Zagrađivao, nisu mu kupili lopte a i nije ni ispadao u odbrani.

              Može on daleko bolje u napadu, verujem da će i to pokazati kroz nekoliko utakmica.
              Sasvim solidan + su mu svirali faul u odbrani koji je bio cist faul u napadu od str. Ajversona.

              Comment


              • Originally posted by Grof View Post
                Sasvim solidan + su mu svirali faul u odbrani koji je bio cist faul u napadu od str. Ajversona.
                Sudije su nas dobro isprcale večeras.

                Simanić ni kriv ni dužan je dobio dva nepostojeća faula.

                Popizdeo je, prvi put da ga vidim onako živčanog.

                Comment


                • Tomic ipak ubo sa Lorenzom i Beronom...i to opasno. Pravi test je u Podgorici...mada mec nije u dobro vreme. Bitno je da sport pobedi, ipak je to puki vid zabave.

                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Sudije krajne bezobrazne, a sto bi nas drugi postovali, kad mi sami sebe nepostujemo. Veceras je Kuridza prvi put stao pred sudije i pored Ajversona, Tomasa, ljudi koji godinama sticu autoritet i postovanje. Sto neznaci da je odigrao lose, narocito u odbrani.
                    I pored pobede zabrinjava tj igra pojedinaca je uzasna. Jedino nada neka tinja da ce se Djenka trgnuti i sa ovim novim bekom doneti malo raznovrsnosti u igri.
                    Ono sto mi najvise smeta, a to je najvetovatnije unistavanje jos jedne karijere naseg domaceg igraca. Nije korektno he...ga.
                    Last edited by L a z a r; 27-12-19, 20:50.

                    Comment


                    • Ako bi kojim slucajem, koliko toliko doslo iz guzice u glavu pa bar El i borbu za trofeje igrali ovako,

                      Zo, Covic(max10min)
                      Bili, Punter, Djenka
                      Stratos, Laza
                      Simanic, MJK,
                      Gist
                      Kuzmic, Stimac

                      Postojala bi sansa za Top 8.

                      Bez Filipa i sa solidnim plejem, mislim da bi bili 3, 4 pobede iznad crte.

                      Zo, Djenka, Lazic, MJK, Gist opasno isprze odbranu. Problem su Filipovi minuti i Djenka sa njim na dvojci jer je u teskom kurcu.

                      Filip, Djenka, Dzvidovac, MJK, Stimac kao petorka ne sme da se ponovi. Mislim da nisu dali 4 p ukupno dok su bili u ovoj petorci. Prvo ona serija 13:0 pa situacija u drugom poluvremenu.

                      Comment


                      • KREACIJA! Nema je sa Filipom! Da bi došlo do asistencija, neki vid prednosti mora da se napravi nad direktnim čuvare, Filip to ne može ko god ga čuvao u EL. Otuda i staticnosti, loše pozicije suta. Idealno bi bilo da se takvi napadi (pozicioni bez brzog protoka lopte) spuštaju na low post al pazi nesreće, nemamo C koji to može.
                        Dakle nemamo kreaciju, nemamo prodor, ne pravimo višak i nemamo igru leđima. Kuridza ako je doveden zbog toga on nema kvalitet za EL.
                        Kapiram da će Punter da izmišlja te poene zajedno sa Stratosom kad se oporavi ali šteta da igramo na taj način kraj milion varijanti uz dobrog pleja.
                        Zo kakva god klasa bio, mi mnogo zavisimo od njegove 1vs1 i 2vs2 igre, iako u većim procentima završava napade, ostatak ekipe ne učestvuje ofanzivno a doći će dani kad ce se zamoriti.
                        Tako da je dolazak PG koji je u stanju da razigrava bio must have.
                        Sudjenje kriminal, neko vec napisa da nije bilo tako laganih 20+,jer 40 skokova je ogroman kapital al mi igrali egal.
                        Gist je imao dobre role, ali sve pohvale za pozicioniranje u odbrani i skok. Vrlo važni njegovi minuti.
                        Vrlo težak i bitan meč a eto pobjeda u tefteru. Čestitke!

                        Comment


                        • Obzirom na okolnosti sasvim Ok ucinak u dosadasnjem formatu El
                          tek na jedva pola kalendara a vec vise dobijenih meceva nego liliputanci prosle sez ukupno

                          dobra forma Brauna i meni omiljenog Berona
                          bemliga sve sam uvjereniji da mu je usla ona 3 u Tel avivu da bi Tomic i dalje vodio ovaj tim.. al sta da se radi

                          Comment


                          • Originally posted by nine33 View Post
                            Rekose jednom neke pametne glave da Bili Beron nije igrac za Jurolig
                            stručnjaci

                            Comment


                            • Originally posted by LosmiSK View Post
                              Tomic ipak ubo sa Lorenzom i Beronom...i to opasno.
                              Ovo sam i ja pomislio ... generalno sve sto je on skautirao i doveo su vrhuski pogodci ... da nije proklizao sa Filipom, ili podlegao pritisku , sad bi verovatno gazio sa ekipom do sigurne ABA titule, i izvesnog top 8

                              Comment


                              • Tomić je puno uradio i na tome mu hvala,još uvek njegov odlazak nije najjasniji!
                                ja sam ubedjen da će da preuzme Oly mada se to odužilo malo. . .
                                Da li je otišao zbog Čovića?
                                Zbog forsiranja Filipa koji je igrao celu sezonu pod njegovom trenerskom palicom?
                                Da li mu želje o pojačanjima nisu uslišene?

                                Comment

                                Working...
                                X