Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jedna nasa skoro pa evroligaska utakmica u ABA i tada se samo mi pitamo bez obzira ko je sa druge strane. Mornar ima kvaliteta, jos sad sa Hamiltonom ce dobiti i cvrstinu pozadi. Buducnost ima igru, Mornar ima kvalitet da svakog dobije.
    Posle pobede mogu slobodno da kazem da mi se sudjenje ni malo nije dopalo. Ne zbog nekih katastrofalnih gresaka nego zbog kriterijuma sudjenja. Definitivno nije bio isti i oni dodiri koji su se sudili pod nasim kosem se definitivno nisu sudili pod kosem Mornara. Dzonija su bukvalno prebili pod kosem, jer nema lakih poena. Mislim da smo u jednom trenutku imali manje od 30% suta za 2. Na drugoj strani su Kuridzi i Lojdu olako svirali faulove cak i uz minimalni kontakt. No dobro nije da nismo navikli na to.
    Ne bih ocenjivao pojedinacno igrace jer je ovo bila timska pobeda. Protok lopte je bio solidan(delom i to sto je Mornar igrao slabiju defanzivu). Lojd nam mnogo znaci kad je na terenu cak i da ne ubaci ni jedan poen.

    Zna li se sta za Pulena? Brz oporavak pa da se sretnemo u finalu da vidimo ko je bolji.

    Comment


    • Originally posted by nebitan View Post
      Lazi je potreban sistem da bi se istakao, tj da bi njegova igra u odbrani došla na ono na šta smo naviknuti (prethodni treneri to nisu znali), sa Ra će to biti sve bolje. Sporiji šut za tri poena ali kad se namesti, pogađa. Aktivan u skoku u napadu i generalno njegova dobra igra. I kada je imao minuse i 0 ja sam govorio da je većinu šuteva imao na isteku napada - uvaljene su mu koske. Ono što mu zameram to je u sezoni sa Fićom kada se konfrontira prema navijačima da zaštiti kuma "kapitenski".
      Ni to mu ne bih zamerio da je bio kapiten godinu dana pre toga u svađi sa Novicom, tu ne samo što bi štitio Jankovića već i klub.
      Trebao je da zastiti i Omica od navijaca koji su ga nazivali balijom i terali samo zbog nacionalnosti.

      Comment


      • Pa i jeste. Zar nije povukao ekipu i nisu proslavili pobedu sa navijacima zbog skandiranja Omicu?
        Zar se nije posvadjao sa onim jednim "navijacem" pored terena dok je demonstrativno otisao u svlacionicu?

        Comment


        • To što je u tom periodu radio Lazić je katastrofa.

          Štitio je svog druga, da je bio bilo ko drugi ne bi to radio.

          Umislio da je gazda kluba pa će on povući i neke radikalne mere ako se skandiranje nastavi.

          Ona konferencija je bila smejurija. On kao šef sicilijanske mafije stoji ispred dok pozadi saigrači stoje mirno smrknutih lica jedva čekajući da se završi blamiranje.

          To je sad iza nas, bilo i ne ponovilo se.

          Comment


          • Ma kakav je to igrac koji nesto ume da pokaze samo u 'sistemu' jednog trenera? Nemojte zajebavati...

            Comment


            • Originally posted by Storm View Post
              Trebao je da zastiti i Omica od navijaca koji su ga nazivali balijom i terali samo zbog nacionalnosti.
              Naravno, izvinjavam se što sam zaboravio tako bitan incident. To sa Omićem je posebno bolno.
              Spoiler
              Ako mi časi smrti postanu bliski,
              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
              Nije umio da odstupi,
              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
              Pao unapred, a ne unazad,
              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
              Uračunato i u moj pad.

              Comment


              • Juce smo vieli daje Dejo nastavio da brushi jos jednog domaceg igraca i u pitanju je Ogjen Dobric koji se preporodio od dolaskaDR i belezio skorosvaki mec dvocifrene brojeve poena i njegov sut za tri nije nikakvo cudo,covek gadja preko 40% u ABA i EL.

                Zadovoljan rutinskom pobedom,sastav se nazalost jos uigrava. Moze biti jos bolje samo i ako mislim da se ne dao Bog Loyd povredi za 1/2 ABA da smo u gadnom problemu..
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Hmm Lazic, toliko utakmica u dresu Zvezde pa da je cistacica bio ima moje postovanje za tolike godine. Kada je dolazio iz FMP Laza je znao da katuje uz L liniju, da zakuca, sutne, znao je dobri Laza da ima vise dvocifrenih utakmica za redom. Ne moze se reci da je napadacki bio cigra ali se sa sigurnoscu moze reci da je od Metalca do Reala svaku utakmicu ulazio maximalno skoncentrisan i davao cijelog sebe pozadi. Ako ga je neko i nadigrao morao se dobro oznojiti.
                  Vremenom kako su dolazili stranci, Laza se povlacio i prepustao uloge u napadu boljima, nikada ga ego nije sputavao da da sve za TIM.
                  Znao je moj dobri Laza da ima losih utakmica
                  Znao je to i Jovic, Radonjic, MWill, Zirbes, Bobi, Rakočević, Micic, Guduric... Mnogi su znali da omanu al bar kod Laze si znao da mu je krivo i uvijek se kidao za loptom kod njega nema nicija - njegova je!
                  Zato ce statistika nekad da ga usere jer let u reklamu da spasi loptu ne broji. Ne broji se ni kad svojom kretnjom blokira ptimarni napad protivnika, ni kad se baci da pokrije sut a igrac promasi, kad zbog agresivne igre lopta ode u aut to se ne broji Lazi...
                  Broje mu se lose stvari a ono sto on donosi na terenu vide uceni ljudi od tog posla i zato je tu, godinama, kapiten.
                  Dal je meni Radanov drazi? Jes al postujem Lazu.

                  Comment


                  • Sve je to radio dok je grizao da se dokaze. Od kada je dobio bolji ugovor koji je verovatno mogao samo da sanja izgubio je zar, i krenuo da igra na staru slavu ako je to uopste i bila slava. A to ne ide, isao je linijom manjeg otpora i zato je prouzrokovao gnev i frustracije nekih navijaca.

                    Comment


                    • Retki su navijaci koji ga ne postuju. Postovanje ga ne izuzima od kritike. Ja licno mislim da Radanov treba da bude primarna opcija na 3 uz Dobrica, a da se Laza polako povlaci. Ali isto tako Radonjic misli da je Lazic u ovom trenutku korisniji igrac od Radanova i to se postuje. Nije mi samo jasno kako Losmi sad podnosi ovo sto mu omiljeni trener forsira najneomiljenijeg igraca. Verovatno mu se mesaju emocije.

                      Comment


                      • Ali fascinantno je to sto je čovek pun sebe, uvek kad udje u kadar se to vidi, kao da je neka legenda kluba stvarno. Budimo realni da nema zvezde on bi sad bio penzioner već dobre 2,3 godine i bavio se poljoprivredom.

                        Comment


                        • Pobedili smo u ligi koja , čudi da to niko ne spominje, očigledno služi da zadovoljava ambicije košarkaških skorojevića.
                          Pobedili smo ekipu, na njihovom terenu, koja ima otvoreno navijanje i pomaganje sudija na svim mečevima koje su do sada igrali.
                          Sinoć smo imali po ko zna koji put katastrofalno sudjenje i sramne odluke sudija, naročito se isticao slovenački sudija Petek.
                          Samo par primera
                          Faul Davidovca za tri poena, mislim da je bio Gabriel.
                          Zadnji napad 3/4 Petek "nevidi" faul Jeremića nad Lojdom šut za tri,gde ga ovaj drži levom rukom po šuterskoj desnoj.
                          Očigledan flop, odgurivanje rukama i gluma Bjelice za faul JOBa u napadu
                          Nepravilno vodjenje lopte Lojda, a na drugoj strani za isto vodjenje Gordića biva nagradjen sa 2+1
                          Uz sve ovo ceo meč prati užasan i različit kriterijum za jednu od druge ekipe na obe strane terena.
                          I pored svega bez imalo stida oni okrivljuju sudije za poraz.
                          Kompletna sportska javnost ni jedno jedino slovo da spomene na onako sramno ponašanje trenera i sportskog sektora ekipe iz Bara.
                          Ljudi pokušavaju (udruženo) na sve načine da otmu titulu KKCZ i poziciju koju su stekli na sportski način.
                          Ono što još nije dobro, mi umesto da podržimo klub i tim, tražimo krivce u našim redovima i da li je i koliko Lazić, Davidovac štetan za naš tim.
                          Last edited by L a z a r; 25-01-21, 12:39.

                          Comment


                          • Moram biti iskren pa reci ono sto sam ja zapazio kod sudjenja a nisam bas mnogo obracao paznju, svirali su faul Gabrijelu a realno nije dotakao MJK sigurno ne toliko da se ovaj onako izvije i promasi zicer. Bilo je gresaka, lose sudjenje al msm objema ekipama, za nijansu više na nasu stetu ali ipak je Mornar domacin rekao bih. Naravno vrlo moguce da grijesim jer nisam obracao paznju na to.
                            Vise mi je smetala utakmica sa Partizanom gdje su nas opljackali al ajd.
                            Igramo dobro a moze/mora to mnogo bolje. Vidim gdje mozemo napredovati a odbrana nam je jos uvijek katastrofa. Ok nije ni to sad strasno jer su u pitanju pojedinci al utegnuce se to kad zatreba.

                            Comment


                            • Samo gubitnici kukaju na sudjenje, kao mi pre Deja.. :-)
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Originally posted by L a z a r View Post
                                Pobedili smo u ligi koja , čudi da to niko ne spominje, očigledno služi da zadovoljava ambicije košarkaških skorojevića.
                                Pobedili smo ekipu, na njihovom terenu, koja ima otvoreno navijanje i pomaganje sudija na svim mečevima koje su do sada igrali.
                                Sinoć smo imali po ko zna koji put katastrofalno sudjenje i sramne odluke sudija, naročito se isticao slovenački sudija Petek.
                                Samo par primera
                                Faul Davidovca za tri poena, mislim da je bio Gabriel.
                                Zadnji napad 3/4 Petek "nevidi" faul Jeremića nad Lojdom šut za tri,gde ga ovaj drži levom rukom po šuterskoj desnoj.
                                Očigledan flop, odgurivanje rukama i gluma Bjelice za faul JOBa u napadu
                                Nepravilno vodjenje lopte Lojda, a na drugoj strani za isto vodjenje Gordića biva nagradjen sa 2+1
                                Uz sve ovo ceo meč prati užasan i različit kriterijum za jednu od druge ekipe na obe strane terena.
                                I pored svega bez imalo stida oni okrivljuju sudije za poraz.
                                Kompletna sportska javnost ni jedno jedino slovo da spomene na onako sramno ponašanje trenera i sportskog sektora ekipe iz Bara.
                                Ljudi pokušavaju (udruženo) na sve načine da otmu titulu KKCZ i poziciju koju su stekli na sportski način.
                                Ono što još nije dobro, mi umesto da podržimo klub i tim, tražimo krivce u našim redovima i da li je i koliko Lazić, Davidovac štetan za naš tim.
                                Bravo za post. Ove prve 2 situacije ciste ko suza. 6 poena oduzeto na najperfidniji nacin i nikom nista. Ovo je vrlo opasno ako se udje sa ovakvim tretmanom u plej of.

                                Comment

                                Working...
                                X