Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by LosmiSK View Post
    Bjazi sa nase teme. Nemoj molim te da nas ti savetujes. Sisko ima 22 godine i buducnost pred sobom. Sigurno, pre ili kasnije ce postati EL plej, sad dal ce kod nas ili negde drugde...

    Decko je napravio igrace od Marinkovica,Kuridze i ostalih olupina. Sigurno je da sa nasim centrima ne bi znao sta da radi. Njemu je cak i dovoljno tih 10-15m u EL, u ABA moze i 20minuta bez problema..
    Jok slušaće tata Čović tebe i tvoje jadikovke.
    Evo sutra Filipa menja Šiškom i svi srećni i zadovoljni.
    Olako svakog igrača koji kroči u ozbiljan basket, odigra jednu polusezonu zadovoljavajuće, stavljate u koš ozbiljnih EL plejeva. Prvo nek se dokaže do kraja u Primorskoj pa tek onda možemo pričati o njemu kao ozbiljnom igraču.
    I bez frustracije i tenzije. Ne mogu svi deliti i razmišljati kao ti.

    Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

    Comment


    • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
      Jok slušaće tata Čović tebe i tvoje jadikovke.
      Evo sutra Filipa menja Šiškom i svi srećni i zadovoljni.
      Olako svakog igrača koji kroči u ozbiljan basket, odigra jednu polusezonu zadovoljavajuće, stavljate u koš ozbiljnih EL plejeva. Prvo nek se dokaže do kraja u Primorskoj pa tek onda možemo pričati o njemu kao ozbiljnom igraču.
      I bez frustracije i tenzije. Ne mogu svi deliti i razmišljati kao ti.

      Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka
      Da ti nacrtam. Primorska daje Siska za 200k posto imje frka za lovu, hoce da se rese i Kuridze. Tako da on ako ode negde potpisace verovatno na 2-3 godine i to je to.

      Niko ne kaze da ce Sisko doneti momentalni upgrade u EL, za ABA hoce sigurno. Nije da je ne znam kakav igrac, ali meni se svidja da nekom tako mladom i perspektivnom damo sansu. Imas 4 beka koji hoce minute i Lorenza koji mora biti prvi plej. Sisoko i nije tako losa opcija...

      Cuj da se dokaze u Primorskoj, kao da nije do sad..Ne mora svako deliti isto misljenje kao i ja, neko mora i da gresi.
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • O Primorskoj i novčanim problemima slušam od pocetka lige. Znaš kada je pisano kako će Golemac ostati bez pola tima. Ja koliko vidim svi su tu i beleže odlične rezultate. Guraju, pitanje samo dokle.
        Šiško je možda ba-ba u Primorskoj al pitanje kakve bi partije pružao u Zvezdi gde su pritisci i očekivanja trista puta na većem nivou nego bezbrižnosti igranja u sadasnjem klubu.
        Sada je Lorenco prvi plej a ne tako davno teran iz kluba. Da ne ponavljam kako ga većina vređala i igrački omalovažavala.

        Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka
        Last edited by Ruzni Prljavi Zli; 09-12-19, 20:52.

        Comment


        • Šiško je John Wall lično za našeg Siska!
          Dugoročno gledano bi njegov potpis mogao da bude pozitivna stvar kao potpisivanje Jovića onomad. Da u prvoj sezoni uči od američkog đaka i skuplja iskustvo, a zatim i da preuzme ulogu glavnog organizatora tima.
          Žan Markova prednost u odnosu na Jovića su godine koje rade za njega ali i veliki talenat koji je Jović kompenzovao krvavim radom i željom da uspe.
          Negativna stvar - mesto stranca i pitanje koliko je Lorenzo spreman da prenese deo svog repertoara na nekog saigrača.

          Comment


          • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
            O Primorskoj i novčanim problemima slušam od pocetka lige. Znaš kada je pisano kako će Golemac ostati bez pola tima. Ja koliko vidim svi su tu i beleže odlične rezultate. Guraju, pitanje samo dokle.
            Šiško je možda ba-ba u Primorskoj al pitanje kakve bi partije pružao u Zvezdi gde su pritisci i očekivanja trista puta na većem nivou nego bezbrižnosti igranja u sadasnjem klubu.
            Sada je Lorenco prvi plej a ne tako davno teran iz kluba. Da ne ponavljam kako ga većina vređala i igrački omalovažavala.

            Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka
            Niko ne kaze da bi ovde bio azdaja ili dobio ne znam kakvu ulogu. U principu ne znam ni sta hoces da kazes?
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Originally posted by LosmiSK View Post
              Poludeo je da ode u tim Olimpija i da bude treci plej. Ovde ima EL i mesto drugog pleja. Kao da je Sibir a ne Srbija.
              I pritisak i pljuvanje i mazanje govnima i ... (nastaviti po zelji) kad pogresi ili odigra slabije (sto ne bi bilo cudno ni neocekivano za mladog igraca posebno na najzahtevnijoj poziciji). U ovom drugom upisu posle si napisao da je cena 200k, pa ako je to istina onda od njega sigurno nema nista posto Covic sigurno ne placa toliko iznose obestecenja za igrace.

              Uglavnom brzo cemo saznati da li ce i gde Sisko da predje u ABA, ako mu je Misko menadzer znamo da on ima "sluha" za glavne klubove ako im je potrebna pomoc (pa tako i Goga ode u EL proslog Decembra).

              Comment


              • Sisko 19 as.

                Jebem ti KLS, daj drugog pleja da bar idemo u PO ABA.

                Comment


                • Ja imam info od prijatelja sa MCZ-a da je Zan Mark Sisko u pitanju.
                  Videcemo...

                  Comment


                  • Pa cim je zavrsen, a ceka se nesto,a to nesto moze biti samo transfer prozor u ABA ligi.

                    Dobrodosao Zan Mark Sisoko!!!
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Originally posted by Jimi22 View Post
                      Ja imam info od prijatelja sa MCZ-a da je Zan Mark Sisko u pitanju.
                      Videcemo...
                      Ne bih se ja uzdao u tog tvog prijatelja ( a ja i ti znamo ko je u pitanju), jer od onoga od koga on uzima informacije je morao da ti prenese isto tako da je njihova ideja da tog malog posalju u FMP pa onda tek kod nas.

                      Pa ja sam banovan tamo gde je tvoj prijatelj nekad bio jer sam im se smejao na tu ideju.

                      Misko se pita oko Siska, i bice kako Misko kaze.

                      Shakota je Miskov tako da ................... neka bude da je tvoj prijatelj u pravu ovog puta, ali cisto sumnjam.

                      Comment


                      • Pa dobro Sarac, nije samo moj prijatelj.
                        Salu na stranu, navodno je on, a i navodno je Sakotina zelja Green sa kojim je dobro saradjivao u Aeku.
                        Sta znam, pominjao se i Erik Grin, kao i jedan amer koji je bio u Albi iz Madjarske, a sada je u Bursi ili tako nesto.
                        Verujem da LosmiSK zna, on covek prati svasta od toga.

                        Comment


                        • Originally posted by Jimi22 View Post
                          Pa dobro Sarac, nije samo moj prijatelj.
                          Salu na stranu, navodno je on, a i navodno je Sakotina zelja Green sa kojim je dobro saradjivao u Aeku.
                          Sta znam, pominjao se i Erik Grin, kao i jedan amer koji je bio u Albi iz Madjarske, a sada je u Bursi ili tako nesto.
                          Verujem da LosmiSK zna, on covek prati svasta od toga.
                          Poucen iskustvom iz ovog prelaznog roka, niko pojma nema, i sva imena koji se pominju su lupetanja.

                          Uostalom, dokaz i samo postavljanje Sakote za trenera, jer niko na ovom svetu ga nigde nije spomenuo kao moguci kandidat, tako da ove sto spominjes su plod zelja i zakljucaka forumasa ko bi mogao doci.

                          Eric Greena sto je igrao za Fener? Bio i kod Tomica u OLimpijakosu? Da dodje da igra 10 - 15 minuta i bude rezerva LB.Svasta.

                          Isto kao sto sada se loze za Aarona Jacksona.

                          Najrealnija i najjeftinija opcija je svakako Grin iz Igokea, ali daj jos neku bocu sa kiseonikom i ambulatna kola za jos jednog penzosa u timu.

                          Comment


                          • Originally posted by Šarac View Post
                            Poucen iskustvom iz ovog prelaznog roka, niko pojma nema, i sva imena koji se pominju su lupetanja.

                            Uostalom, dokaz i samo postavljanje Sakote za trenera, jer niko na ovom svetu ga nigde nije spomenuo kao moguci kandidat, tako da ove sto spominjes su plod zelja i zakljucaka forumasa ko bi mogao doci.

                            Eric Greena sto je igrao za Fener? Bio i kod Tomica u OLimpijakosu? Da dodje da igra 10 - 15 minuta i bude rezerva LB.Svasta.

                            Isto kao sto sada se loze za Aarona Jacksona.

                            Najrealnija i najjeftinija opcija je svakako Grin iz Igokea, ali daj jos neku bocu sa kiseonikom i ambulatna kola za jos jednog penzosa u timu.
                            Pa ti rece Sarac da ako dodje neko, nije za ocekivati da to bude stranac.
                            Mozda uostalom bude i otkaza.
                            Moje misljenje je da je roster prenatrpan i da je tesko podeliti uloge igracima.
                            Uz to, za mene je roster od 16 igraca budalastina, cak i sa ovoliko utakmica.
                            Ni jedna ekipa u EL nema toliki roster.

                            Comment


                            • Originally posted by Jimi22 View Post
                              Pa ti rece Sarac da ako dodje neko, nije za ocekivati da to bude stranac.
                              Mozda uostalom bude i otkaza.
                              Moje misljenje je da je roster prenatrpan i da je tesko podeliti uloge igracima.
                              Uz to, za mene je roster od 16 igraca budalastina, cak i sa ovoliko utakmica.
                              Ni jedna ekipa u EL nema toliki roster.
                              Ovde se relativno slazem sa tobom,a ovaj iz Burse je



                              Vrhunski igrac, al on je kombo...Alba uvek dovodi dobre, ali bas dobre NCAA igrace...generalno znaju Madjarski timovi da nadju dobre NCAA igrace, ovaj je imao i dobru NCAA karijeru..Strasan igrac, ali jedino ako ima neki EL izlaz...sumnjam da bi ga drugacije pustili...
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Originally posted by Jimi22 View Post
                                Pa ti rece Sarac da ako dodje neko, nije za ocekivati da to bude stranac.
                                Mozda uostalom bude i otkaza.
                                Moje misljenje je da je roster prenatrpan i da je tesko podeliti uloge igracima.
                                Uz to, za mene je roster od 16 igraca budalastina, cak i sa ovoliko utakmica.
                                Ni jedna ekipa u EL nema toliki roster.
                                Sve ekipe imaju od 14 do 16.

                                Mi protiv Baskonije cemo nekako skrpiti 12, Lazic, Covic, Stratos van, eto samo jedan ce biti van 12, da imamo samo 14 mi ne bi imali ni za 12 na klupi.
                                DB se nikada ne zna kada ce i da li ce moci da igra, sta ako se desi jos neka povreda, evo Dobric prosle nedelje nije ni otputovao jer je dobio temperaturu, sta da se Beronu ove nedelje poradja zena itd itd.

                                14 je idealno, ali ajde neko je tako hteo, pa sada ga zabole za taj broj igraca u rosteru.

                                Pa koliko smo prosle sezone imali, koliko je njih pored Keselja sedelo svaku uakmicu, Nenadic i ko jos, mislim da smo dolaskom KC Riversa imali po trojicu van protokola.

                                Mislim da su se nasi nadali da ce EL da uvede pravilo od 14 na klupi, ali eto zajebase se.

                                P.S Sisko nije stranac, prababa mu iz Cacka, pa se udala u Sloveniji
                                Last edited by Šarac; 09-12-19, 22:45.

                                Comment

                                Working...
                                X