Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ricma View Post
    Zavrsicete kao treci ili drugi u regularnoj sezoni. Nije iskljuceno i da se Buducnost raspadne u drugom delu sezone, pa da prvo mesto bude otvoreno.

    Cedevitu cekaju gostovanja vecitima+FMPu. Oni ce biti ti koji ce najvise da strepe da li ce zavrsiti u top4.
    Zvezda ove sezone nece dobiti nijedan mec Buducnost. Tacno izbacili Bokana sa zemlje... june je to tesko..
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Mi trenutno imamo 8 stranaca od kojih samo Djenka ima nas pasos.Dovodjenjem stranog back up pleja ta cifra skace na 9. To znaci da bi za KLS mogli da registrujemo samo 4 + Djenka.Sve i da Ojo dobije pasos, to bi bila 3 igraca pod ugovorom, koji bi uzivali od sredine aprila pa do kraja Juna i pritom primali platu.Mislim da to uopste nije realno, i da se strani back up plej moze dovoditi samo ukoliko nekoga silbujemo, a prvi kandidat tu je Derik Braun, pre svega zbog odnosa cena/ono sto isporucuje.
      Nebojsa jeste odlepio u poslednje vreme, ali ne bas toliko da placa 3 meseca isto toliko igraca koji ne igraju
      Last edited by Gudura; 09-12-19, 17:41.

      Comment


      • Originally posted by LosmiSK View Post
        Sustina jeste da malo dete Nebojshe Covica jos obitava kao back up plej. Mekintajer, Gordic, Pulen, Ivanovic kao nasi protivnici za titulu su za klasu, dve bolji igraci a mi imamo budzet kao svioni zajedno...imamo prikaz kosarkasa, ali za U18 da igramo.

        Ban na RSB moze biti i fora i fazoni. Sumnjam da bi te trajno banovali, ali ne ulazim u te price.

        Mene zivo zanima sto se nismo zalili EL za ovo gostovanje u Rusiji i kako mogu da pomere halu 1.5k km...

        Treba dati otkaz jednom strancu i jednom domacem..ili domace poslati na pozajmicu. Dovesti dobrog PG koji moze malo igrati i na dvojci...

        Ako dodje Novak, onda do kurca...Meni se on svidja, samo sto nije to kvalitet za nas..vise volim da igram njegove i protivnicke ekipe + )

        viva la revolucion- napolje hobite!!
        Joj, kada se setim ovih slicnih upisa prosle sezone kako ce nas pa citiram LOSMISK ; Gordic,Jackson,Ivanovic,Popovic Noris Cole pojesti naseg Reglanda i FC3, pa onda Rendolf,Paige, ALija Nikolic,Jaramaz da ga pojedu na terenu i onda na kraju Dekard ovde popisavao tebe i sve ostale .

        Ove sezone ne bih da gledam ponovo taj scenario, nema on sta da trazi vise, prosle sezone je iste ovakve igre pruzao i u EC nego je manje interesovanje bilo i ljude je ono bolela ona stvar kako cemo i sta uraditi u EC. Ove sezone svi sve gledaju.
        Juce na Banjici u sauni, ljudi koji uzgred i onako bez nekog velikog interesovanja prate KKCZ su poceli da komentarisu njegovu +/- statistiku, prosle godine nisu ni znali da igramo EC i ABA ligu. Znaci ne moze vise da se kriju njegove partije i kod obicnog sveta a ne samo kod forumaskih strucnjaka.
        Nego gde nestadose zvizdaci i mamojebaci juce u Pioniru, ja sam mislio posle prvog talasa protiv Mornara i njegove sjajne igre u Ljubljani i Milanu da ce da gori u Pioniru od zvizduka, ????


        Cuj da se zalimo EL odluku da dozvoli Zenitu da prijavi novo domacinstvo. Da budemo iskreni, zabole tebe kako ce da KKCZ ode do Kazanja i da sada mora da pljune pare za Charter do tamo jer nema sanse da preko Moskve stigne u Beograd pa u Podgoricu a da odradi makar jedan trening, nego sto si ti sada ispusio za putovanje u ST Petersburg.
        Sto se kaze tvoju licnu frustraciju prebaci na krivicu naseg kluba sto nije protestovao Ako je EL njima to dozvolio, sta njih zabole za nas kako cemo mi tamo stici. Jebote, oni nama oproste ovo sranje sa semaforom sa nekom smesnom kaznom, jos sada treba jos nesto da dodatno seremo.

        Sto se tice otkaza, prvi za odstrel je DB, imas li jos koga u planu da otkacis, mozda OJO dobije neku ponudu sada do NG pa da se nesto i zaradi jer mu poslednja godina ugovora, Jovanovic ce verovatno u FMP do KLSa, ali to opet zavisi od ishoda sledece utakmice FMP Buducnost.

        Ime playa se zna, ali samo uzak krug ljudi zna ko je u pitanju.

        Comment


        • Nece ljudi da ZIVIZDE klubu..to se tako uzima. Neprijatno im i to je to. Drago mi je da ides u saunu, dobro je to

          Nacuo sam ja neki info ali videcemo,prelazni rok je ziva stvar, rece jednom neki covek. Ime pleja je nebitno,bitno je da se dovede...verujem da nece biti los.

          Idem svakako u Rusiju, videcu jos dal mogu da odletim od tamo ili nista jbga..steta...spremila mi se ekipa od tamo, zena i ja da gledamo ali eto...ko jbe mene i moje planove..

          Nadam se dacemo pobediti, bicemucno opet sve to gledati kao prosle sezone...bice vise nego napeto dole, ali i gore...ako dodje do togfinala ili polufinala...

          Ako zavrsimo back upa dobicemo i tamo nadam se..
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Ne znam sto se ponekad spominje koliko ce igrati Lorenco, a koliko taj novi plej ili kombo (ako se dovede uopste)? Kao da ne mogu da igraju i minute zajedno i kao da to nije praksa poslednjih godina nasiroko u kosarci. Znaci ako Lorenco bude igrao 30 minuta na utakmici to ne znaci da ce ovaj drugi igrati samo 10.

            Sto se broja stranca za KLS tice, kako se nikom u klubu nije palio alarm kad su se dovodila po 2 stranca na skoro svakoj poziciji (sem na jednoj) po zahtevu bivseg trenera kako se istice (imao je slobodu u izboru)? Ako novi trener smatra da mu treba jos jedan igrac na poziciji pleja (to smo culi i u izjavama i vestima sa njegove strane) onda nek ispostuju i zelju novog trenera.

            Vecina stranaca su 30+ godisnji igraci sa jednogodisnjim ugovorima (Derik, Stratos, Faye) koji tesko da su u ikakvim planovima za sezonu 20-21, Odzu istice ugovor a i vec su hteli da ga se rese (zato sto nece da produzi isti) pa ako neko od njih ne bude mogao biti registrovan za KLS zbog ogranicenja klub ima "magacin" u Zelezniku da popuni sva mesta koja su mu potrebna. I jedni i drugi (izbrojao sam 30 igraca sto u Zvezdi sto u FMP-u) su na istoj "sisi" i pod ugovorima u sistemu tako da ne vidim nikakav problem oko sastava tima za KLS.

            Comment


            • Ko je pravio raspored rasporedili ga na onaj svet...
              Nakon Baskonije u 15 dana imamo jedni domaćinstvo i 5 gostovanja. I to ne gostovanje tipa Mega i sl.
              Zadar - duplo kolo EL Moskva pa Beograd - Koper - Kazan - Podgorica

              U tom istom periodu KKP vezuje ja mislim 5 domaćih u ABA i mi sa njima ne možemo održati korak

              Comment


              • Pakuj Siska Da poradi malo na sutu i bombona.
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Originally posted by LosmiSK View Post
                  Pakuj Siska Da poradi malo na sutu i bombona.
                  Mislis da bi nam on doneo prevagu da se posibamo za Top 8, ili neki kombo bek sa dobrom odbranom i boljim organizatorskim sposobnostima od Djenka/Beron/DeDa?

                  Plasim se da je mali hajpovan malo vise i da on gleda ka Ljubljani vise nego ka nama, bez obzira na zov EL.

                  Comment


                  • Ma nije Sisko trenutna dobit, za duže staze ok. Sad nama treba neko ko može da ove sive minute pretvori u našu korist. To ne može bez nekog iskusnog.
                    Saznaćemo ime ako se dovodi uskoro pa će nam biti jasno šta nam je ideja.

                    Comment


                    • Originally posted by Šarac View Post
                      Mislis da bi nam on doneo prevagu da se posibamo za Top 8, ili neki kombo bek sa dobrom odbranom i boljim organizatorskim sposobnostima od Djenka/Beron/DeDa?

                      Plasim se da je mali hajpovan malo vise i da on gleda ka Ljubljani vise nego ka nama, bez obzira na zov EL.
                      Ne mislim. Zavisi koga ce zeleti da dovedu. Nama treba skorer, koji zna i da kreira. Odbrana mislim da nije toliko bitna Sisko nam ne moze previse doneti ove sezone u EL,ali moze u godinama koje dolaze da bude dobar back up. On i ako izgleda slabasno, to sigurno nije. Ne koci igru, ne koci protok lopte, na oko mi se ovako i ne svidja, ali nisu mi se mnogi svidjali pa su odradili puno. Tacnije bojim se da nije samo deo sistema, ili pak odlican igrac za manja dostignuca.

                      Ono sto fali trneutno za nas jesu poeni. Mi smo najaca odbrana lige, ne treba nam neki poseban defanzivac, samo da nije bas rang covica, sto nije tako lako. Nama su problem poeni, nije odbrana. Generalno i protok lopte je slab, treba neko da spaja centre sa kosem. Doduse jeste Braun to krenuo da radi, ali postoimamo gabaritne centre to treba da se desava poprilicno cesto.

                      To je neko moje misljenje,madane mora znaciti da je tacno. Samo neka tri puta mere i jednom seku.
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Originally posted by poacher View Post
                        Ko je pravio raspored rasporedili ga na onaj svet...
                        Nakon Baskonije u 15 dana imamo jedni domaćinstvo i 5 gostovanja. I to ne gostovanje tipa Mega i sl.
                        Zadar - duplo kolo EL Moskva pa Beograd - Koper - Kazan - Podgorica

                        U tom istom periodu KKP vezuje ja mislim 5 domaćih u ABA i mi sa njima ne možemo održati korak
                        Seti se našeg rasporeda na početku.
                        Sve sama gostovanja.
                        Isto sam tako bio pesimista pa se za*ebo.

                        Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                        Comment


                        • Originally posted by Šarac View Post
                          Mislis da bi nam on doneo prevagu da se posibamo za Top 8, ili neki kombo bek sa dobrom odbranom i boljim organizatorskim sposobnostima od Djenka/Beron/DeDa?

                          Plasim se da je mali hajpovan malo vise i da on gleda ka Ljubljani vise nego ka nama, bez obzira na zov EL.
                          Decko je Slovenac pa nije ni cudno da mu se vise igra kod kuce, a i Ljubljancani igraju EK svakako stepenik ili dva vise od Primorske gde je trenutno. Pitanje je i koliko Primorska trazi za njega (ako nema neko fiksno obestecenje u ugovoru) posto znamo sigurno da Zvezda (Covic) nije bas raspolozena da placa skupa obestecenja (+ ugovor naravno). Novi tim i organizacija u Ljubljani ima politiku dovodjenja pre svih igraca sa Slovenackim pasosem (valjda da se malo i dodvore publici da lakse proguta "poslovno-tehnicku" saradnju) te mislim da su spremni da se "otvore" za najperspektivnijeg domaceg igraca.

                          Comment


                          • Originally posted by Borca View Post
                            Decko je Slovenac pa nije ni cudno da mu se vise igra kod kuce, a i Ljubljancani igraju EK svakako stepenik ili dva vise od Primorske gde je trenutno. Pitanje je i koliko Primorska trazi za njega (ako nema neko fiksno obestecenje u ugovoru) posto znamo sigurno da Zvezda (Covic) nije bas raspolozena da placa skupa obestecenja (+ ugovor naravno). Novi tim i organizacija u Ljubljani ima politiku dovodjenja pre svih igraca sa Slovenackim pasosem (valjda da se malo i dodvore publici da lakse proguta "poslovno-tehnicku" saradnju) te mislim da su spremni da se "otvore" za najperspektivnijeg domaceg igraca.
                            Poludeo je da ode u tim Olimpija i da bude treci plej. Ovde ima EL i mesto drugog pleja. Kao da je Sibir a ne Srbija.
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Ništa nije bolji od juniora, niti bi uneo nešto krucijalno u igru Zvezde, pogotovo u evroligaškoj konkurenciji.
                              Vi ste odavno targetirali Filipa kao primarnu metu, odstupnice nema, pa je za vas bilo ko jače rešenje od dotičnog.

                              Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                              Comment


                              • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                                Ništa nije bolji od juniora, niti bi uneo nešto krucijalno u igru Zvezde, pogotovo u evroligaškoj konkurenciji.
                                Vi ste odavno targetirali Filipa kao primarnu metu, odstupnice nema, pa je za vas bilo ko jače rešenje od dotičnog.

                                Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka
                                Bjazi sa nase teme. Nemoj molim te da nas ti savetujes. Sisko ima 22 godine i buducnost pred sobom. Sigurno, pre ili kasnije ce postati EL plej, sad dal ce kod nas ili negde drugde...

                                Decko je napravio igrace od Marinkovica,Kuridze i ostalih olupina. Sigurno je da sa nasim centrima ne bi znao sta da radi. Njemu je cak i dovoljno tih 10-15m u EL, u ABA moze i 20minuta bez problema..
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X