Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ganac View Post
    Darko, tebi bi te sitne pare sjajno legle (meni bi sgurno dobro došle),Regland je odličan igrač i držao je igru Zvezde do se nije povredio.
    Sjajno bi nam leglo i da nismo Derika potpisali pa jbg sta je tu je ,Mekela ranije itd itd ...porediti platu moju i tvoju i nekoga ko igra najjace takmicenje i Evropi nije realno ...ako razumes sta ti govorim
    75k za kosarkasa koji igra EL je mizerija ...mislim da niko i nema manji ugovor ..ali koliki ugovor toliko i pruza u EL

    Comment


    • Ako veruješ dripcima sa RSB-a, onda mu je plata zaista tolika.

      Comment


      • Misliš da profi igrač treba da šutira trojku iz switcha kad ostane sa centrom koji mu je na korak na 8sec do kraja napada?
        Nas je trener šamarao kad iznudimo switch a plej sutne za 3p a ne ide na prodor.
        - sine ako nisi u stanju centra da pretrcis onda nisi za košarke.
        U toj situaciji se šutira samo ako centar krene da pokriva pas i ostavi ti prostor za NEOMETAN izbacaj.
        Takve situacije (setimo se Budućnosti kad njihovi bekovi ostanu sa Perom ili Lesorom, ulaze u reket a ako se i nekad desi da Bjelica rotira na vrijeme, lopta ide na 3p) se tako jednostavno rešavaju. Mi u timu imamo Djenku I Berona a to toliko slabo koristimo.

        Comment


        • RSB Covic forum

          Comment


          • Originally posted by darko pancev View Post
            Filip nije bitan ,neka bude treci plej ,igra za sitne pare ...hajde da se dovede bar Regland ako bolje ne mozemo pa da bar budemo kvalitetni koliko toliko
            Naravno da je bitan i njegov status u ekipi koji ne zavisi od ucinka na terenu moze samo negativno da utice na atmosferu medju igracima. Nekima se "prikenjava" za gresku koju naprave i to utice na njihovu minutazu na utakmicama dok su neki povlasceni u tom pogledu.

            Sto se tice novca, da je cilj ovog nepotizma da se rodbini namesti posao i plata koju svojim sposobnostima ne zasluzuju (tako rasporostranjeno na svim nivoima u Srbiji decenijama) onda bi Filip Covic primao taj novac i imao ulogu Nenadica koji upise dvocifren broj minuta na nivou cele sezone (prakticno kao i da ne igra uopste).
            U tom slucaju bilo bi prigovora ali "na kraju dana" niko se ne bi mnogo potresao zbog toga niti bi imalo ovoliki negativan uticaj.

            Problem je sto tata ima izgleda neostvarenu ambiciju bavljenja kosarkom licno pa sad zeli da pokaze da Covici ipak mogu i na terenu da daju doprinos i osvajaju titule, a ne samo kao rukovodeci kadar. Novca imaju tako da sin ne mora nista konkretno da radi da bi mu porodica zivelo lepo (pre "poslovno tehnicke saradnje" Zvezde i FMP-a je igrao za FMP, njihov klub gde mu je fakticki otac davao dzeparac koliki god da je on bio posto nije dobijao velike sponzorske ugovore od drzave koje sad dobija za Zvezdu).

            Prvi Filipov neslavni boravak u Zvezdi nije sputao Nebojsinu ambiciju da Filip bude heroj na kosarkaskom terenu te sad pokusava ponovo. Prosli put je los pocetak sezone i negodovanje sa tribina bilo dovoljno da se Filip skloni iz Zvezde.
            Trenutno imamo ovo prvo ispunjeno, najmanje sto moze da se uradi je da se proba i sa ovim drugim od prve sledece utakmice na domacem terenu ako uopste ima volje za tim (sem Lakija kao jedinog koji je to do sada pokazao).

            Ne znam da li su istinite price da se Gist pobunio protiv svega ovoga, ali ako jesu i ako je suspendovan zbog toga onda vidimo kako se prolazi na pojedinacnom nivou. Samo masovni protest i pritisak mozda moze da doprinese pocetku resavanja problema u KKCZ.

            Comment


            • Originally posted by Victor BG View Post
              Misliš da profi igrač treba da šutira trojku iz switcha kad ostane sa centrom koji mu je na korak na 8sec do kraja napada?
              Nas je trener šamarao kad iznudimo switch a plej sutne za 3p a ne ide na prodor.
              - sine ako nisi u stanju centra da pretrcis onda nisi za košarke.
              U toj situaciji se šutira samo ako centar krene da pokriva pas i ostavi ti prostor za NEOMETAN izbacaj.
              Takve situacije (setimo se Budućnosti kad njihovi bekovi ostanu sa Perom ili Lesorom, ulaze u reket a ako se i nekad desi da Bjelica rotira na vrijeme, lopta ide na 3p) se tako jednostavno rešavaju. Mi u timu imamo Djenku I Berona a to toliko slabo koristimo.
              Nas nisu šamarali, ali doslovce isto.
              A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

              Comment


              • Originally posted by Laki21 View Post
                Nas nisu šamarali, ali doslovce isto.
                Otuda onaj izraz lica Berona koji ne može da veruje čemu je upravo svedočio i čini mi se retoricki upitao what the actual fuck, dok Fica pokušava da objasni, on okreće glavu...
                Tako, nije bitna veličina plate, svaki euro je bačen al eto može nam se kad odgovornosti nema. Taj Filip zaista nije problem, problem je sloboda koja mu je data(minuti), problem je kad Gist prenosi loptu, problem je kad Faye čim udje u igru šutira za 3p bez poštovanja kretnji, problem je što kad Lorenco prevede loptu a Stratos govori Oju gdje da stane... Novembar je a mi to gledamo.
                TRENER ODMAH!

                Comment


                • Originally posted by Ulični basketaš View Post
                  Ako veruješ dripcima sa RSB-a, onda mu je plata zaista tolika.
                  Ja ne verujem nikome.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Baš tako, Viktor.

                    Comment


                    • Mi smo dio sponzorstva za sl sezonu uzeli sad u nadi da ćemo prodati Borisu pa namiriti razliku. To znači da mi para nemamo za nekog jakog trenera osim ako hitno ne prodamo nekog od igrača.
                      Zato i traje ovaj VD period, stim da bih ja sve stavio na kocku i doveo Paskvala pa i milion da traži!

                      Comment


                      • Mislim da nema istine u tome da su na početku sezone striktno određeni budžeti i za Zvezdu i za Partizan i da to umnogome zavisi koliko se rezultat nekog kluba odražava na rejting političara na vlasti.
                        Posao Limara i Čovića je da ih ubede da postoji uzročno-posledična veza između ta dva i tako dolazi do doselekcije[emoji769].
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Ima, mi smo od premijum sponzora dobili trogodišnje ugovore, znamo u dinar koliko dobijamo od države, jedino gdje mi možemo da zaradimo više para je br privatnih sponzora, sezonci i pune arene. Kraj, to je to. Prodaja igrača je bonus al kako trošimo čini mi se da je i to već uračunato kao gotova stvar. Ako je tako (a sve upućuje da jeste) mi smo najebali.
                          Šta bi ti uradio sad?
                          - nemaš para
                          - već si duzan
                          - sezona ide ka provaliji

                          Comment


                          • Uvek ti ugovori mogu da se pojačaju volšebno tokom sezone ili da se nađe neki drugi modus preko koga će klub u problemima dobiti dodatnu finansijsku injekciju, tehnika je nebitna jer niko od nas ne zna sa kojim se ciframa operiše.
                            Samo je stvar procene Vladara da li je dogovorelo do nokata ili se može gurati još uvek pod postojećim uslovima.
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Жалгирис се разишао са плејмејкерома Алекс Перезом, јел пратио неко какав је то играч? Видим да га је Шарас на почетку сезоне форсирао да буде стартер али очигледно да није све било како треба. Да ли би он био појачање за нас?

                              Оно што сам успео да пронађем везано за њега је да је имао трогодишњи уговор (1+1+1) и да је био прошле сезоне играч са највише украдених лопту у ЛШ (Банвит).
                              "Perez, 26, averaged 12.8 points, 3.4 rebounds and 5.1 assists in the 2018-2019 Basketball Champions League with Turkish side Banvit. "
                              Last edited by poacher; 19-11-19, 17:10.

                              Comment


                              • Originally posted by Victor BG View Post
                                Šta bi ti uradio sad?
                                - nemaš para
                                - već si duzan
                                - sezona ide ka provaliji
                                Otkaz Filipu (eto uštede jer on ne sme ocu da naplati niti da pokuša BAT)
                                Zadužiš se još malo (milionče) i dovedeš krštenog pleja i trenera koji će moći ovu bandu da dovede u red.
                                Spoiler
                                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                                Nije umio da odstupi,
                                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                                Pao unapred, a ne unazad,
                                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                                Uračunato i u moj pad.

                                Comment

                                Working...
                                X