Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Samo Zvezda View Post
    Potez utakmice



    https://twitter.com/kkcrvenazvezda/s...756791809?s=19

    Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka
    Sjajno kucanje, kada se digao očekivao sam nešto od table ali je potpuno neočekivano i za komentatorski dvojac Simana zavario (što su Edin i Mole propratili baš oduševljeno).
    Spoiler
    Ako mi časi smrti postanu bliski,
    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
    Nije umio da odstupi,
    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
    Pao unapred, a ne unazad,
    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
    Uračunato i u moj pad.

    Comment




    • U petak protiv Asvela.

      Lepa prilika za još jednu pobedu u Evroligi i 40 'iljade evrića.

      Verovatno se i Filip vraća.

      Zanimljivo da Gavrilo nije koristio Đenku na keca. Tačnije proveo je možda samo 2 minuta.

      Nenadić je pogubljen. Ne bih ja njega koristio na kecu protiv Asvela ako ne igra Filip.

      Comment


      • Filip je volšebno ozdravio tako da će biti u sastavu, nadam se da će piti produktivniji u napadu a u odbrani manje smetalo. Ekipa Asvela je atletski jaka ekipa tako da će ko god padne Junioru biti u poziciji mis meča.
        Spoiler
        Ako mi časi smrti postanu bliski,
        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
        Nije umio da odstupi,
        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
        Pao unapred, a ne unazad,
        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
        Uračunato i u moj pad.

        Comment


        • Planirao sam dolazak na ASVEL, rascistio posao al ne da se meni. Treba timu podrške, znaju oni mnogo bolje al pred praznim tribinama to neće pokazati.

          Comment


          • Dobijamo Asvel 10+, ali kraj je ovih lepi nedelju dana bez Hobbita. Asvel je svakako prekretnica ove sezone, posto je ovo prvi mec must win. Prosto ovaj mec se mora dobiti. Asvel opet nije naivan i pravi pricu na duze staze. Prave novu dvoranu od 10500 mesta.

            Ono sto sigurno malo ljudi zna, jeste da su oni u prvoj ligi 72 godini uzastopno. Imaju cak 19 prvaka drzavei 9 kupova. Igrali su 8 puta u EL i 1997 bili na F4, sa odlicnim timom Hauard, Rudd, Digbe itd...

            Vlasnik je Parker, pomocnik Muler a tu je i Batum kojije usao u pricu oko vlasnicke strukture. Od prosle sezone su promenili boje iz zeleno belih u crno bele, najvise zbog ugovora sa nekom esprts firmom na 10 godina. Promenili su i logo. Kazem da ce promeniti i halu, tj grade novu sa 10500 mesta.

            Trenutna dvorana prima 5-6k ljudi i veoma je nezgodna i odmah uz teren. Na domacem terenu su dobili PAO, OLY, CSKA I Baskoniu. Izgubili su na strani od ''laksih'' ekipa kao Zalgiris, Bayern i Valensija. U domacoj lig imaju sve pobede.

            Ono sto je bitno, jeste da su oni i ako imaju 4-3 u EL, najgora napadacka ekipa, ali i cetvrta odbrambena igra.

            Imaju pet igraca iznad 30 godina. Dzekson, Diot, Tejlor Kahudi i Lajti. Imaju dva igraca ispod 20 godina, Maledon i Strazel. Takodje veoma mladi su Noua, Gailou,Lomazs i Bakou. Dzekiri bi mogao biti x faktor ove sezone za domacine.

            Ono sto je bitno za njih jeste da Dzekson, Lajti, Diot i Pejn imaju iskustvo iz EL. Posle njih bas niko, cak ni trener. Cak i ova cetiri navedena igraca, njih tri, svi sem Dzeksona imaju po jednu sezonu i jako malo meceva.

            Sto se tice samog meca, u tim im se vraca Maledon posle mesec dana odsustva, ali bice liseni usluga Adriana Pejna koji se ocekuje tek u decembru na terenu.

            Imali su jako cudne potpise, npr niko nije ocekivao Bako iz Antverpena, jos manje Lomazs koji je strasan suter, ali je poprilicn fizicki slab po meni. Od sigurnih igraca doveli su Dzeksona koji je tu stekao slavu, takodje Pejn je kvalitetno ime, kao i Diot koji ima dosta iskustva iz sebe. On i Tejlor su uz Maledona zaduzeni za kreaciju tima. Da budem iskren nisam ocekivao ni Tejlora, ima iskustva ali vise je neki EC nivo.

            Svakako da je trenutno najjace ime Dzakiri, koji ima double double..10p 10sk. Odlican defanzivac i skakac pre svega i tek 25 godina. Ima tu josi iskusni Lajti koji je odlican suter i iskusni Kahudi koji igra odlicnu odbranu i zna ponesto da ubaci.

            Mislim da su klasicna domacica. Na strani ce biti tesko za njih da uzmu i jednu pobedu, mozda ih negde jedna zakaci ali bice tesko. Ono sto ih drzi kao potencijalno iznenadjenje je to sto nemaju pritisak rezultata u EL. Citao sam izjave njihovih navijaca i oni nemaju problem ni sa poslednjim mestom u EL, samo da se ne blamiraju iz kola u kolo.

            Skakacki su losi, nemaju iskustva, ali imaju odlican timski duh. Oni su tim, bukvalno receno. Ostavili su kostur iz prosle sezone, uglavnom su tu igraci koji hoce jos uvek da se dokazuju. Ne treba ih potceniti, ali ni preceniti. Suterski su solidan tim, ali nista vise od toga.

            Ako Zvezda budu bar na osrednjem nivou, ova pobeda ne bi trebala da dolazi u pitanjeni u jednom momentu meca, licno verujem u 10+.
            Last edited by LosmiSK; 15-11-19, 09:57.
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Par odrezaka o Filipu....

              P.S. Mirotić kao kakav matador...

              Brzo oslobađanje od lopte
              Spoiler



              Kakva odbrana Filipa...
              Spoiler
              Last edited by nebitan; 13-11-19, 11:38.
              Spoiler
              Ako mi časi smrti postanu bliski,
              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
              Nije umio da odstupi,
              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
              Pao unapred, a ne unazad,
              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
              Uračunato i u moj pad.

              Comment


              • A dobro, nije tu ni samo Ficina krivica, igrač koji je slobodan je morao da se otvori. Zna se procedura u slučaju presinga na prenos lopte, mi to nismo prepoznali a Fica se uspanicio i nije išao na desno nego sebe navukao na aut liniju.
                Nego da ponovim, podrška timu, treba im vetar u leđa, ja ću ako ikako izboxujem vremena da dođem na tekmu.

                Comment


                • Viktore, poenta je u trenutku kada on čini grešku, to je 8'' a on se nalazi u najnepovoljnijoj poziciji. Nema otkrivenih saigrača , pritešnjen u ćošku polovine a ističe i ta 8'', plej to mora da vidi i da donese odluku a ne da loptu baci u "bunar". Ispravniji (po meni) postupak bi bio da je loptu bacio u aut nego što je omogućio kontru.
                  Spoiler
                  Ako mi časi smrti postanu bliski,
                  I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                  Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                  Nije umio da odstupi,
                  Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                  Pao unapred, a ne unazad,
                  I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                  Uračunato i u moj pad.

                  Comment


                  • Varijacije na temu

                    A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                    Comment


                    • Zanimljiva kzn ...na kraju i deo oko BAT-a , koga zapravo nema

                      Comment


                      • Neko radi za AV (......), neko radi za NC (......), neko veruje AV (......), neko veruje NC (.......) a neko veruje zdravom razumu.
                        Zapravo mozda neko prvo da procita papir kojim je Vujcin mahao!

                        ps. verovatno je Zoran Radovic skoro 3 meseca hakovao sajt Fibe

                        Comment


                        • Da, Vujcin je debil i to tezak, u rangu Neshe Sline. Podaci su bili na sajtu. U principu nebitno.

                          Hoce li Felipe proraditi konacno...kakoce ga ustrojiti...dzabe su ga sakrivali protiv Reala...
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Vujčin je novinar par ekselans, retko kvalitetna i obrazovana osoba. I vrlo pismen.
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Originally posted by Pera zdera View Post
                              Neko radi za AV (......), neko radi za NC (......), neko veruje AV (......), neko veruje NC (.......) a neko veruje zdravom razumu.
                              Zapravo mozda neko prvo da procita papir kojim je Vujcin mahao!

                              ps. verovatno je Zoran Radovic skoro 3 meseca hakovao sajt Fibe

                              Zdrav razum nalaže da se nikad , ali baš nikad ne veruje novinaru koji radi na tv kkp .

                              http://www.fiba.basketball/bat/sanctions

                              Ovde nema kkcz

                              Evo i papira koji je Vujčin pokazivao

                              https://t.co/wkYRjuGGSN?amp=1

                              Comment


                              • Moglisu regulisati to. Mislim da je bilo to na sajtu, platis i nema vise
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X