Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cim dodje poraz, odmah teraj sve. Vama jasno da mi igramo bez pleja i sa dva gabaritna centra i da bekovi su udvajani da bi ovaj resto bio bukvalno pustan da sutira sam. Nismo mi trenutno kao tim nesto kvalitetniji od njih...i sa tim da oni igraju sa nesto vise motiva..posto smo mi obezbedili EL,ali smatram da se ovo mora dobiti, kako god..Ipak je to prvenstvo Srbije i svaki trofej je bitan u ligi.

    KC Rivers sledeci mec +poeni i MVP meca, to je tako karma i naravno da ce ovi kriticari da predju na drugu na stranu..samo se ceka necij los mec...

    Zagorca je usralo bukvalno, ali to je tako kad stavljas Berona u odbranu zadnji napad, neverovatno..Tomic ima poprilicno jos da uci i ako je 10+g bio tu u Oliju..Jedino sto ne mogu da mu zaboravi, to je naravno sto je dao Hobitu zadnji napad...

    Bice teska ovo serija, kako god da je dobijemo treba biti srecan, Trinkijeri je bolji trener, timovi su manje vise slicnih kvaliteta sada..
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Ma totalno nebitno takmicenje, pocevsi od toga da samo dve ekipe to igraju ozbiljno (ne znam zasto se odmah ne igra finale, koji moj igraju tu Mega, FMP i ostali?) do cinjenice da su ovo druge petorke Zvezde i Partizana.

      Jos malo goriva za one najgore na obe strane, umesto da se ABA PO pomeri da se fokus usmeri na EL mi igramo ovo cudo od takmicenja.
      You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

      Comment


      • Bravo Tomicu gospodine! U pobedi se ne zanesi u porazu se ne ponizi!

        Comment


        • Losmi pazi po meni mi ove sezone imamo za klasu i po bolji tim i to mogu da argumentujem.
          Ja da sam bio trener sinoc pravio bi faul u zadnjoj odbrani imam produzeak garant a ako vec branimo znao bi da ce Zagorac da sutne zadnji sut to i malouman vidi bilo ko da je sutnuo promasio bi samo on ce da pogodii mi bas njega pustamo da sutne.
          Bice bolje verujem u subotu na redu je jedna ona nasa utakmica sa 20 i vise razlike.

          Comment


          • Ali tacno sam znao da cemo primiti trojku , uvek praviti faul ali uvek tako ti imas zadnji napad i odlucujes u najgorem slucaju produzetke, mislim da igramo ovo bez zwlje i sad i bez Dobrica i to ce Partizanu doneti titulu.

            Comment


            • Po meni je branjenje sasvim legitimno. Bez oba centra i Dobrica kalkulisati da u najgorem slucaju idemo u produzetke? Sta bi mi tamo sa jucerasnjom igrom i u gostima? Komsije bi bile upaljene da maksimuma da su se spasli u produzetak. Bojim se da bi nas razbili.

              Poprilican fail je uzimanje jos jednog TO koji je na kraju falio, mada je pitanje sta bismo uradili za tri sekunde i iz prednjeg polja. Ali najveci fail je da recimo Simanic nije bio u igri umesto Barona u tom zadnjem napadu. Mislim da Tomic nije racunao sa tim da ce Trinchieri ici na sve ili nista. Verovatno je mislio da Andrea ide na produzetke. Jebiga, nadmudrio ga je.

              Comment


              • Originally posted by MannyCalavera View Post
                Prekid kontre kontaktom koji nije na loptu se uvek svira kao nesportska sada. A Covic to radi bas cesto, jer je hendikepiran...
                Ne svira se uvek.
                Nije se svirao ni jednom u prvoj utakmici, a i sinoc se nije svirao Jaramazu(koji nije ni bio blizu lopti) koji je faulom na nasoj polovini zaustavio kontru

                Comment


                • I jos mi je nesto jako zasmetalo a to je njihov stalni razgovor sa sudijama to prevazilazi meru svakog ukusa te trener te Novica stalno nesto melju ali to su verovatno pokupili od Duleta nista cudno za njihovu reputaciju.

                  Comment


                  • Uvlacenje Trinkijerija navijacima Partizana u svakom intervjuu je degutantno. Lik bas preteruje, opasno sam se precenio kada je on u pitanju.

                    Comment


                    • Originally posted by From downtown View Post
                      Uvlacenje Trinkijerija navijacima Partizana u svakom intervjuu je degutantno. Lik bas preteruje, opasno sam se precenio kada je on u pitanju.
                      Treba opravdati ogromnu platu a rezultata nigde.

                      Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka

                      Comment


                      • Čudno da se Ćoki ovih dana nije oglasio. Mora da je Vučko zapretio šibanjem prutićem po guzici.

                        Inače, u prethodnih 4 godina nikada nije bilo 1:1 u seriji. Dobili smo dva puta finala sa 3:0 i 3:1 i jednom polufinale 2:0. Dakle, nikada u tim serijama rezultat nije bio nerešen. Nadam se da Tomića neće pamtiti kao nekog kome je Partizan prekinuo dominaciju Zvezde.

                        Veliki problem je i povreda Dobrića. Rivers će sigurno imati daleko veću minutažnu i evo mu prilike da zablista i da ga navijači po lepom pamte. Imamo domaći teren i siguran sam da ćemo ga odbraniti. Bilo bi previše da posle Kupa izgubimo i titulu KLS-a. Verujem da ćemo ih dobiti u naredne dve utakmice. Biće verovatno mnogo muka, povuci potegni, igre koja iritira nervni sistem...ali dobićemo.

                        Comment


                        • Ja mislim da gubimo....nemamo igru uopste.

                          Comment


                          • Ni oni nisu ništa bolji.

                            Comment


                            • Lagano ih dobijamo

                              Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka

                              Comment


                              • Koja je godina bila kada su oni dobili prvu utakmicu (na nasem terenu) kada su Bojana i ostali navijaci dali podrsku pred trening?
                                Tada smo ih dobili sa 3:1 a oni su poveli sa 1:0 znaci da je bilo i 1:1?
                                Spoiler
                                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                                Nije umio da odstupi,
                                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                                Pao unapred, a ne unazad,
                                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                                Uračunato i u moj pad.

                                Comment

                                Working...
                                X