Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Šarac View Post
    Hvala Areni sto nije bilo prenosa.

    Samo Bojkot,

    Eno im Delija u petak neka samo oni budu u hali da docekaju bracu.

    Svako ko dodje neka radi po svojoj sopstvenoj volji,

    Ja svakako necu dolaziti dok se nesto drasticno ne desi, a po svemu sudeci nista se nece ni desiti jer sto bi rekao MUTA sve je ovo normalno kada ti sin igra 30 minuta i izgubis od poslednjeg na tabeli.

    Niti sam pratio rezultat samo sam saznao rez na kraju.

    Svakako cemo uci u PO, ali sa ovom ekipom bolje da ne ulazimo. Neka sprovede ono sto je naumio pa da se stvarno resetujemo od sledece sezone,

    Ovu smo popusili pre prvog snega.
    B1 - svaka ti cast na optimizmu
    B2 - znas za neke poteze koji slede ili

    Comment


    • Originally posted by L a z a R View Post
      Jel ovo@ Marcus?
      Jeste burazeru

      Comment


      • Na zalost, mnogo smo naivni i mnogo zaslepljeni ljubavlju prema klubu, kao i crnobela braca da bi shvatili da je sve ovo realno i normalno.

        Comment


        • Prosle godine je bilo slicno ali dosla titula pa ste svi cutali za Filipa, pisao sam i posle. Tek posle losih igara i sto je Laki morao da vam crta, onda su vecina povezali 2+2=56

          Nepotizam je bolest koja izjeda polako, ali pre ili kasnije se prosiri i unisti sve. Coki je teo da kupi navijace sa skupim strancima da se ne oseti sin i zajebao se. Nema on veze sa zivotom, pitanje je samo koliko je vlastspremna da mu pruzi.

          I KKP dobija svog genija Ostoju, doveo je klub i postavio na noge...xe xe xe kako da ne..
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Više je tu problema od tih glavnih u vidu porodice Čović.

            Kuzmić nas je zaklao sam njegovim pijanstvom i udesom, pored navedenog ispostavilo se da Bili Beron nije igrač za ozbiljnu rolu u EL, a on je zapravo igrač koji je projektovan da ima od 14 do 20 poena po meču, manje više. Ništa nije odigrao od kada je krenula sezona.

            Pored njega doveli smo Brauna koji je kao takav ime ali očigledno je da više nema ozbiljnu košarku u rukama.

            Faje i Peper su stariji za godinu dana, Peper sada već povređen.

            Dženkins je takođe projektovan kao neko ko će nositi igru i on se eto traži....

            Odžo baš stagnira i kao takav je daleko od nivoa na kom smo zamišljali da će biti.

            I evo nas....na kraju i bez trenera, reklo bi se, bez rezervnog pleja, bez jake četvorke, sa nespremnim Kuzmićem na centru, sa ok EC igračem Beronom i izgubljenim Djenkom.....baš gde i treba da budemo otprilike, na sredini tabele ABA lige.

            Comment


            • Originally posted by Brajkula View Post
              Više je tu problema od tih glavnih u vidu porodice Čović.

              Kuzmić nas je zaklao sam njegovim pijanstvom i udesom, pored navedenog ispostavilo se da Bili Beron nije igrač za ozbiljnu rolu u EL, a on je zapravo igrač koji je projektovan da ima od 14 do 20 poena po meču, manje više. Ništa nije odigrao od kada je krenula sezona.

              Pored njega doveli smo Brauna koji je kao takav ime ali očigledno je da više nema ozbiljnu košarku u rukama.

              Faje i Peper su stariji za godinu dana, Peper sada već povređen.

              Dženkins je takođe projektovan kao neko ko će nositi igru i on se eto traži....

              Odžo baš stagnira i kao takav je daleko od nivoa na kom smo zamišljali da će biti.

              I evo nas....na kraju i bez trenera, reklo bi se, bez rezervnog pleja, bez jake četvorke, sa nespremnim Kuzmićem na centru, sa ok EC igračem Beronom i izgubljenim Djenkom.....baš gde i treba da budemo otprilike, na sredini tabele ABA lige.
              Amin

              Jednim postom pokopao citavu temu.

              Comment


              • Originally posted by Storm View Post
                E moj druze. Do novembra si branio Covice od nas nezahvalnika, a sad evo i tebe i Sarca u buntu. Kasno. Jos Dekkard ostaje kao veliki pobornik i postovalac porodice Covic.
                Nemam ja sta da branim,vama je jos uvek Filip kriv za sve. . .ali to nema veze sa istinom! Ćoki je krivac jedini,dovodi poslušnike i sujetan je. . .
                Filip i da ode neće se nista promeniti. . . ova godina je čudna,kao da Ćoravi hoće da nas upropasti. . .ako mu je nalozeno odozgo ma mora da se povuče neka onda odjebe iz kluba

                Comment


                • Originally posted by Scouser View Post
                  Amin

                  Jednim postom pokopao citavu temu.
                  Nema tu Amina, neke stvari su se videle ranije. Kuzmic,cim je dosao sebi trebali smo ga ostaviti bez ugovora zbog primera deci pre svega. Jedan sportista tako ne sme da se ponasa. Ovde je valjda to super.

                  Beron je odlican igrac, ima i vise nego solidne brojke u EL, posebno kad se vidi sa kim igra. Jedino ko nije bio blizu EL nivoa a stranac je, zove se Mo Faye.

                  Nije poenta sad se praviti pametan i popljuvati sve te igrace. Nisu oni krivi sto za ludaka imaju predsednika koji hoce da im trener bude potrcko.

                  Dobio dzak para i ne zna gde bije. Nije bilo koncepta. Igraci nisu nimalo losi, ali je ceo tim lose slozen. Da se ne pise sto puta ista stvar.

                  Problem je i Lazic koji tri godine igra uzasno a dobija masne pare. Sad da ga proas preko,jebi me ako bi ga uzeo i Trefl Sopot.

                  Ovo sto su oni hteli da urade sa 10 nosilaca u jednom timu je jako tesko uraditi i zahteva vremena koje mi ocigledno nemamo.

                  Rezervnog pleja nemamo od prosle sezone, Jovanovic igra zmijice, Nenadic jbs mi mater logicno mi samo da se izvlace pare preko njega. Ziv nisam da vidim njegov ugovor.

                  Jovanovic ako ima mozga, a u sta stvarno sumnja, jedino zasto moze da bleji na klupi je razlog da mu je obecano da ce Odzo biti prodat.

                  Trpeli ste dve godine Keselja... Ljudi moji znate vi sta znaci dati nekom liku eto tek tako 10-15k evra mesecno. Probajte vi da date nekom te pare.

                  Prosle godine smo zatvoriliprvo mesto u ABA i domaci teren,inace nema trika da bi uzeli titulu,pa sta vise ne bi ni Mornar prosli bez Pionira i covnih drugara...a sad i SD kluba Cabarkape...

                  Mise nerviramo, treba da hebemo Cokija...Da vidi malo kako je nerviranje, on bar za svoje je uzeo milione...

                  Stanje je alarmantno, moze se zavrsiti sezona dobro, ali treba covic da nekad zaposli nekog ko nije idiot i pudlica. Niko tu nema svoje ja, niti je zbog toga doveden..SD sta radi konkretno sad??? Taj indijanac ne zna gde je levo..


                  Ovaj narod je pogdan da bude jeban u mozak, to mu se sad i desava. Meni je zao sto sam jedan od onih koji je jeban, ali je scestan toga. Stvarno sam zavidan ovim glupanima koji to ne kontaju.
                  Last edited by LosmiSK; 15-12-19, 23:17.
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • I onda odemo i razbijemo CSKA

                    Comment


                    • Kad smo kod CSKA danas sam ih gledao, ne njih kao njih već se eto zadesilo da igraju protiv Astane i Ristića.

                      Bogme Ristić lakih 22 poena, ali ne može i da se ne kaže da ga Kufos blago rečeno silovao.

                      CSKA ima svaki meč 90 poena u opticaju da ubaci, pogotovo kod kuće...mada i Astana je pucačka ekipa, samo pređu centar, jedno dodavanje i taj igrač završava individualno.

                      Comment


                      • a sto nije bilo prenosa?

                        Comment


                        • Dajte da puštamo Lorenza da usreći neki ozbiljan klub...kao i FMP da igra kako ume...bar nekog razumnog poteza da se sećamo iz ove sezone.

                          Послато са SM-J330F помоћу Тапатока

                          Comment


                          • Sta ovo kapiten besni? Pa prvi on igra kao baba.

                            Comment


                            • Naredba da se krene sa pričom o neprepoznavanju značaja dresa i igre u Zvezdi kako bi lakše popušili (navijači) priču o otkazima i zaradi zlim strancima.
                              I naravno o Filipu kao o nekom ko je i pored povrede smogao snage da zaigra znajući zakakvu svetinju igra...
                              Ako se ovo potvrdi a verujem da hoće, voleo bih i da ljudina i kapiten krene put Železnika za svojim kumovima.
                              Spoiler
                              Ako mi časi smrti postanu bliski,
                              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                              Nije umio da odstupi,
                              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                              Pao unapred, a ne unazad,
                              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                              Uračunato i u moj pad.

                              Comment


                              • Jbg, negde mi ga je zao. Ali ocigledno nije naucio da ko s djavolom tikve sadi...

                                Comment

                                Working...
                                X