Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Victor BG View Post
    Dobro, ova sezona je jednom morala da dodje. Nisam mislio da će u trenutku sa najvećim budžetom ikad ali šta sad.
    Da bi se titula osvojila, moraćemo neke bolne promjene izvršiti. Prije svega, svako ko nije skapirao šta znači igrati u Zvezdi, da kontaktira agenta još na putu za BG.
    Covic ako sutra ne dovede pleja, može komotno da pravi sebi novi klub ili da se vrati u FMP, ovo brisanje kurca od dres Zvezde neće da može.
    Zvezda je naša ti je trenutno vodiš i to očajno. Hvala za period od 2011,sjecamo se svi gdje smo bili što ne znači da ponovo treba da budemo tamo, a hoćemo kako si krenuo.
    Dakle posle Tomica rekao je da na red idu igrači i da tu nema emocija e pa predsedniče kreni od sina, pa lagano po spisku, koga god izabereš nes se zajebat'.
    Sad kad izabere i otera Lorenca Brauna.

    Comment


    • Tuga me uhvati kada vidim kako jedna porodica uništava klub, i to rade prilično transparentno (za razliku od onih od pre 2011 godine). I to rade prilično bezobrazno u stilu "može nam se" i "ovo je naša prćija".
      Pa jebem vam XXX mrš u Železnik pa tamo seiri govno jedno ćoravo.
      Spoiler
      Ako mi časi smrti postanu bliski,
      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
      Nije umio da odstupi,
      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
      Pao unapred, a ne unazad,
      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
      Uračunato i u moj pad.

      Comment


      • Lorenco, novi plej

        Beron, Đenka, Dobrić

        Radanov, Davidovac, Perper

        Simanić, Faje

        Kuzmić, Đorđević.

        Trener - Vlada Jovanović.

        Comment


        • Dal će bude snimak meca na Areni?

          Comment


          • Originally posted by Stojanče View Post
            Lorenco, novi plej

            Beron, Đenka, Dobrić

            Radanov, Davidovac, Perper

            Simanić, Faje

            Kuzmić, Đorđević.

            Trener - Vlada Jovanović.

            Ne mogu Kuzmic i Djordjevic da odrade sezonu nema trika. Kuzmic jedva hoda 15m..
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Ovo je malo zeznut,o koji je najbolji način da navijači reaguju. Bojkot dolaska, zviždanje na utakmici....nekako mi se sviđa ideja da navijači dođu na utakmicu ali ne ulaze u dvoranu već naprave feštu ispred da se vidi ko je brojniji.

              Comment


              • Originally posted by Stojanče View Post
                Trenutno petorka je: Čović, Lazić, Beron, Simanić i Faje.

                Znam, znam - mesec dana.
                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                Meša Selimović

                Comment


                • Originally posted by LosmiSK View Post
                  Ne mogu Kuzmic i Djordjevic da odrade sezonu nema trika. Kuzmic jedva hoda 15m..
                  Mogu, biće spremniji Kuz u drugom delu sezone.

                  A ovo je tim koji bi se uigravao za narednu sezonu.

                  Gotova je Lošmi ova sezona.

                  Comment


                  • Originally posted by torpedo View Post
                    Ovo je malo zeznut,o koji je najbolji način da navijači reaguju. Bojkot dolaska, zviždanje na utakmici....nekako mi se sviđa ideja da navijači dođu na utakmicu ali ne ulaze u dvoranu već naprave feštu ispred da se vidi ko je brojniji.
                    Dovoljno je samo 500 ljudi da zvizdi Filipu kad dobije loptu. On ne moze da igra pod tim pritiskom i cinjenicom da mu domaci navijaci zvizde.
                    Problem je sto nema ni blizu 500 ljudi koji bi zvizdali.
                    Kad citas forum mislis da se sprema revolucija ali nas je ovde ipak samo saka jada. Vox92 ja malo veca saka jada od nas ali ipak je to samo saka jada. Malo nas pise a jos manje nas ide na utakmicu.
                    Ne treba ni kriviti ljude. Vecina ne zivi u BG i cimanje je da se poteze put.
                    Last edited by Antona; 15-12-19, 20:09.

                    Comment


                    • Originally posted by Antona View Post
                      Dovoljno je samo 500 ljudi da zvizdi Filipu kad dobije loptu. On ne moze da igra pod tim pritiskom i cinjenicom da mu domaci navijaci zvizde.
                      Problem je sto nema ni blizu 500 ljudi koji bi zvizdali.
                      Kad citas forum misli da se sprema revolucija ali nas je ovde ipak samo saka jada. Vox92 ja malo veslca saka jada od nas ali ipak je to samo saka jada. Malo nas pise a jos manje nas ide na utakmicu.
                      Ne treba ni kriviti ljude. Vecina ne zivi u BG i cimanje je da se poteze put.

                      Hvala Areni sto nije bilo prenosa.

                      Samo Bojkot,

                      Eno im Delija u petak neka samo oni budu u hali da docekaju bracu.

                      Svako ko dodje neka radi po svojoj sopstvenoj volji,

                      Ja svakako necu dolaziti dok se nesto drasticno ne desi, a po svemu sudeci nista se nece ni desiti jer sto bi rekao MUTA sve je ovo normalno kada ti sin igra 30 minuta i izgubis od poslednjeg na tabeli.

                      Niti sam pratio rezultat samo sam saznao rez na kraju.

                      Svakako cemo uci u PO, ali sa ovom ekipom bolje da ne ulazimo. Neka sprovede ono sto je naumio pa da se stvarno resetujemo od sledece sezone,

                      Ovu smo popusili pre prvog snega.

                      Comment


                      • Sto bi rekli Ameri sranje je udarilo ventilator, tesko ce se nesto spasiti ove sezone ... Tomic nam je jebao milu majku sa selekcijom i 2 plejmejkera i ostavljanjem Covica u timu ... na drugim pozicijama kvalitet je prisutan itekako ali nece doci do izrazaja zbog toga ... Gist Beron Kuzma Djenka Simana pa cak i Ojo izgledaju presmesno na Aba nivou sto naravno nije realno stanje stvari ... Derik igra na poziciji Erla Klarka sa ovim suludim sutevima sa distance , protiv Armanija uslo pa smo dobili i nikad vise .... ovde i bolji trener od Sakote ne bi nista uspeo da ispravi na ovaj roster jer igre nema i ne mozes je napraviti bez plejmejkera ... nije Jovanovic nikakav madjionicar nego ima lepo poslozen roster i pokrivene pozicije a kod nas je na pleju krater ozbiljan .... sad i da dodje novi plej i dok se uigra nece biti dovoljno vremena za neki ozbiljniji rezultat ... nazalost Covic ce otici i ostaviti nas u problemima ... sto rece neki forumas a to mi odzvanja u glavi od kad sam cuo moguce da je u pitanju nalozena predaja primata , ne bi me iznenadilo da je to po sredi

                        Comment


                        • Originally posted by Šarac View Post
                          Hvala Areni sto nije bilo prenosa.

                          Samo Bojkot,

                          Eno im Delija u petak neka samo oni budu u hali da docekaju bracu.

                          Svako ko dodje neka radi po svojoj sopstvenoj volji,

                          Ja svakako necu dolaziti dok se nesto drasticno ne desi, a po svemu sudeci nista se nece ni desiti jer sto bi rekao MUTA sve je ovo normalno kada ti sin igra 30 minuta i izgubis od poslednjeg na tabeli.

                          Niti sam pratio rezultat samo sam saznao rez na kraju.

                          Svakako cemo uci u PO, ali sa ovom ekipom bolje da ne ulazimo. Neka sprovede ono sto je naumio pa da se stvarno resetujemo od sledece sezone,

                          Ovu smo popusili pre prvog snega.
                          Ne mozemo najuriti Covice bojkotom. To bi njima bilo idelna situacija da svi koji su nezadovolji ne dolaze vise na utakmice.. Pare su vam uzeli od sezonskih, i aj zdravo, koji ces im đavo na utakmici.

                          Znaju i oni da ce se vecina vratiti posle 3 vezane pobede.
                          Njima treba usrana motka, a ja se nadam da ce i bracale nanjusiti situaciju i prepoznati trenutak da se ovo govedo najuri iz kluba.
                          Last edited by Antona; 15-12-19, 20:25.

                          Comment


                          • šta nam uradiše govnari od kluba. . . neverovatno!

                            Comment


                            • Originally posted by darko pancev View Post
                              šta nam uradiše govnari od kluba. . . neverovatno!
                              E moj druze. Do novembra si branio Covice od nas nezahvalnika, a sad evo i tebe i Sarca u buntu. Kasno. Jos Dekkard ostaje kao veliki pobornik i postovalac porodice Covic.

                              Comment


                              • Originally posted by L a z a R View Post
                                Apsolutno,rekao sam i pored užasne igre naše.
                                Ovo miriše na moranje primopredaje primata.
                                Jel ovo@ Marcus?

                                Comment

                                Working...
                                X