Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by darko pancev View Post
    dajte da oteramo gamad. . .ima jos nade!
    Ma nisam ja za to, ja se nadam da ce sada shvatiti da je vrag odneo salu. Mislim za to sam da Filip ode iskljucivo jer nije kalibar za Zvezdu. Treba nam plej i to je to.

    Zato, cekam reakciju.

    Comment


    • Postoji dobra mogucnost da imate negativan skor sa vasim zgusnutim rasporedom. Davao sam vam sanse da zavrsite Cedevite, sada bukvalno zavisite od kikseva FMPa, Partizana i Cedevite. A FMP mi tu deluje kao najstabilniji.

      Comment


      • Samo polako, mirno i dostojanstveno.

        Bila je prilika da se neke stvari možda spreče, ali oće ljudi da pruže podršku u vidu aplauza Fići koji se zajebava sa klubom i saigračima.

        Oće da zvižde onima koji zvižde Fići. E bravo, aplaudirajte i dalje da Nebojša bude još gori.

        Comment


        • Pocela Cibona da fixa.. vodi 14-18 i granica na live -25.5...
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Originally posted by From downtown View Post
            Ma nisam ja za to, ja se nadam da ce sada shvatiti da je vrag odneo salu. Mislim za to sam da Filip ode iskljucivo jer nije kalibar za Zvezdu. Treba nam plej i to je to.

            Zato, cekam reakciju.
            Ако се нису доводили у ред после 4 пораза, зашто би пети ишта променио?
            Пола сезоне а ми већ имамо 5 пораза + 1 у Супер купу. Брука и срамота, толико пораза нисмо имали у регуларном делу у последњих 5 година.
            Једино што нам иде на руку јесте што су нам конкуренти за #4 ФМП и Приморска која има финансијске проблеме, али кад је нама у децембру #4 највећи домет да ли је ту заиста има нечег позитивног?

            Comment


            • Originally posted by poacher View Post
              Ако се нису доводили у ред после 4 пораза, зашто би пети ишта променио?
              Пола сезоне а ми већ имамо 5 пораза + 1 у Супер купу. Брука и срамота, толико пораза нисмо имали у регуларном делу у последњих 5 година.
              Једино што нам иде на руку јесте што су нам конкуренти за #4 ФМП и Приморска која има финансијске проблеме, али кад је нама у децембру #4 највећи домет да ли је ту заиста има нечег позитивног?
              Ne zaboravi uvek neugodni Mornar i to u Baru.
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Originally posted by Stojanče View Post
                Samo polako, mirno i dostojanstveno.

                Bila je prilika da se neke stvari možda spreče, ali oće ljudi da pruže podršku u vidu aplauza Fići koji se zajebava sa klubom i saigračima.

                Oće da zvižde onima koji zvižde Fići. E bravo, aplaudirajte i dalje da Nebojša bude još gori.
                Oni vole klub. Oni prete onima koji zvizde. Oni su velika gospoda...

                Idite sad i tapsite Filipu u borbi za 8. mesto u Aba sa budzetom od 8 miliona evra. Veliki ste strucnjaci.
                Last edited by Karamazov; 15-12-19, 19:17.

                Comment


                • Sreća pa smo u prošlom kolu igrali sa FMP-om, inače bi ova sezona već sada bila završena.

                  Comment


                  • Sumnjam da je i 8m, mnogo je ovde para baceno a tek ce biti....ali lako se resava...napolje Braun,Odzo...Lazic...i Covic..dovede Kuridza i Sisko kunem vam se da bi bolje igrali...o nekim boljim igracima da ne pricam.Lazic je dno dna...dave se tamo,ne moze niko do bekova da se razigra....

                    COVEK BUKVALNO MORA DA ODE ZBOG NASEG ZDRAVLJA...postali smo svi ravnodusni...to je ono najgore...
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Valjda će matorac ako ima obraza podneti ostavku.

                      Njemu Filip završava posldnje dva napada. Navalio Fića da bude junak al neće pa neće.

                      Treba da te je sramota Dragane Šakota.

                      Comment


                      • Originally posted by Stojanče View Post
                        Sreća pa smo u prošlom kolu igrali sa FMP-om, inače bi ova sezona već sada bila završena.
                        Kroz par dana cemo znati da li je zavrsena ili ne.

                        Comment


                        • Dobro, ova sezona je jednom morala da dodje. Nisam mislio da će u trenutku sa najvećim budžetom ikad ali šta sad.
                          Da bi se titula osvojila, moraćemo neke bolne promjene izvršiti. Prije svega, svako ko nije skapirao šta znači igrati u Zvezdi, da kontaktira agenta još na putu za BG.
                          Covic ako sutra ne dovede pleja, može komotno da pravi sebi novi klub ili da se vrati u FMP, ovo brisanje kurca od dres Zvezde neće da može.
                          Zvezda je naša ti je trenutno vodiš i to očajno. Hvala za period od 2011,sjecamo se svi gdje smo bili što ne znači da ponovo treba da budemo tamo, a hoćemo kako si krenuo.
                          Dakle posle Tomica rekao je da na red idu igrači i da tu nema emocija e pa predsedniče kreni od sina, pa lagano po spisku, koga god izabereš nes se zajebat'.

                          Comment


                          • Naivno je razmišljati da će se nešto promeniti - samo možemo igrati bolje ili lošije u istom sastavu. "Gazda" je javno rekao šta misli o kritikama na račun njegovog podmladka.

                            Comment


                            • U suštini trebamo se izboriti plasman u četiri ekipe, pa ćemo onda da vidimo – rekao je Šakota.
                              Filip Čović je bio očajan u finišu meča. Pet promašenih šuteva i izgubljene lopte, a trener je naveo da je razlog činjenica da se vratio nakon povrede. Zvezda je za tri šutirala 7 od 30.

                              – To je objektivan problem, koji je vezan za broj kreatora. Filip je morao da igra i ima veliku minutažu zbog povrede Brauna a i sam je tek izašao iz povrede. Bez obzira na sve to mi smo utakmicu trebali dobizi ali nažalost nismo. Dolaze teška gostovanja Ima cijeli drugi dio u kojem moramo da se borimo – istakao je Šakota.


                              Ljubi te Neša.
                              Last edited by Karamazov; 15-12-19, 19:37.

                              Comment


                              • E moj Sakota, pa ne znam koji novac primas za ovo blamiranje

                                Comment

                                Working...
                                X