Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jel igraju Gist i Perpe

    Comment



    • Moramo se malo saliti posto nam je igra cirkus, greh je da mi budemo ozbiljni.
      Verujem da ne postoji novac sa kojim bi Zeljko seo na nasu klupu
      Radio sam neku analizu i sledecih 7 igraca nam donosi najvecu prednost(statisticki) u EL. To su Lorenco i Beron na bekovskim pozicijama, Stratos(Dobric) na krilu. Na krilnom centru Faje i na centru Kuzmic(Gist)
      U prvih 9 utakmica u EL ovih 7 igraca su u petorkama igrali ukupno nesto malo vise od 35minuta i za to vreme postigli 101 kos i primili 48 poena. Napravili u EL konkurenciji +53.
      Bez Stratosa, Fajea i Gista a sa Filipom nije ni cudo sto nam je onakva igra
      Last edited by Ivan9; 21-11-19, 09:52.

      Comment


      • Ivane,1000 razloga ima za to.Jednostavno neozbiljno je sve ovo.
        Žao mi ovog momka,a mogao je da ispadne Džek i kaže " ljudi nisam ja za ovaj nivo,daj nešto drugo da obavljam u interesu kluba, jer on je na prvom mestu".Ovako sigurno neće biti upamćen po dobrom.

        Comment


        • Ove sezone do sada imamo 10 poraza i 6 pobeda.

          Na gostovanjima 1 pobeda i 6 poraza.

          Bilo bi lepo dobiti večeras, al su nam šanse patuljaste.

          Ovo je još jedna prilika da Filip svima pokaže da zaslužuje igrati Evroligu.

          Comment


          • Na duze staze bi bilo dobro da izgubimo veceras, jer bi u suprotnom nasa agonija sa Filipom i Gavrilovicem potrajala. A sto su oni duze tu manje vremena da se stvari promene i dovedu u red do januara/februara.

            Comment


            • Ako nista drugo, onda utakmice protiv ovako dobro organizovanih protivnika, koji imaju i igrace i trenera koji u svakom trenutku znaju sta zele, me podseti na nase utakmice dok je tu bio Radonja.
              Ovako smo i mi nekad gazili ekipe sa "jacim" imenima

              Comment


              • Originally posted by Ivan9 View Post
                Ako nista drugo, onda utakmice protiv ovako dobro organizovanih protivnika, koji imaju i igrace i trenera koji u svakom trenutku znaju sta zele, me podseti na nase utakmice dok je tu bio Radonja.
                Ovako smo i mi nekad gazili ekipe sa "jacim" imenima
                Da! dobar post!

                Comment


                • Jako loša situacija jeste kada navijači izgube nadu i počnu da govore kako je poraz neminovan. To mi činimo (sebe sam uhvatio da mislim kako nemamo šanse za pobedu).
                  Ipak, najgore je kada struka i igrači idu na utakmicu kao "ovce na klanje", nema kurčevitosti, nema prkosa. Sve to je ubijeno Filipom i trenerom, postali smo poželjna ekipa, ekipa za dizanje morala i povratak u formu nekih koji su i zaboravili svoje dobre igre u EL. Mislim da ni Nebojša ne zna kako dalje i ova turneja mu dobro dođe da pobegne (bar privremeno) od realnosti i pitanja koja su za njega neugodna.
                  Spoiler
                  Ako mi časi smrti postanu bliski,
                  I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                  Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                  Nije umio da odstupi,
                  Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                  Pao unapred, a ne unazad,
                  I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                  Uračunato i u moj pad.

                  Comment


                  • Originally posted by Ganac View Post
                    Jako loša situacija jeste kada navijači izgube nadu i počnu da govore kako je poraz neminovan. To mi činimo (sebe sam uhvatio da mislim kako nemamo šanse za pobedu).
                    Ipak, najgore je kada struka i igrači idu na utakmicu kao "ovce na klanje", nema kurčevitosti, nema prkosa. Sve to je ubijeno Filipom i trenerom, postali smo poželjna ekipa, ekipa za dizanje morala i povratak u formu nekih koji su i zaboravili svoje dobre igre u EL. Mislim da ni Nebojša ne zna kako dalje i ova turneja mu dobro dođe da pobegne (bar privremeno) od realnosti i pitanja koja su za njega neugodna.
                    Samo nek ne zuri, u ponedeljak imamo utakmicu sa "prangijato" ekipom istog skora na ABA tabeli. Kako "igramo" u napadu i nepostojeca odbrana pomenute ekipe moze da bude nedovoljna ako ta ista ekipa "opusti" ruku na nasem delu terena (tj broj poena koji uspemo da postignemo moze da bude nedovoljan ako mi u odbrani ne budemo na nivou).
                    Ne bi nam bio prvi put ove sezone da izgubimo tamo gde je nas drugi tim pobedio (Krka gosti, sto da ne i Mornar kuci).

                    Comment


                    • Ako se dobro sećam, posle prvog bivstvovanja Filipa u dresu Crvene Zvezde, otišao je i igrao je za tim FON-a. Što bi rekli batalio je košarku i rešio da završi fakultet, onda je volšebno vaskrso svoju košarkašku karijeru a gde drugo nego u tatinom i svom FMP-u i to mislim zajedno sa Smiljaniićam sa kojim je igrao i na FON-u.
                      Da hoće sada otići recimo na neke master studije i da igra za recimo neki Džon Nezbi tim, učinio bi jako dobro delo i Zvezdi i zvezdašima.
                      Ako je završio master, neka se posveti doktorskoj disertaciji jer i on je mali, recimo sa temom "nepotizam i njegov uticaj na mase-kako uništiti projekat" (može tata da mu sredi radove u relevantnom pisanom mediju).
                      Spoiler
                      Ako mi časi smrti postanu bliski,
                      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                      Nije umio da odstupi,
                      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                      Pao unapred, a ne unazad,
                      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                      Uračunato i u moj pad.

                      Comment


                      • Originally posted by Borca View Post
                        Samo nek ne zuri, u ponedeljak imamo utakmicu sa "prangijato" ekipom istog skora na ABA tabeli. Kako "igramo" u napadu i nepostojeca odbrana pomenute ekipe moze da bude nedovoljna ako ta ista ekipa "opusti" ruku na nasem delu terena (tj broj poena koji uspemo da postignemo moze da bude nedovoljan ako mi u odbrani ne budemo na nivou).
                        Ne bi nam bio prvi put ove sezone da izgubimo tamo gde je nas drugi tim pobedio (Krka gosti, sto da ne i Mornar kuci).
                        Zbog nekog iracionalnog razloga ja se recimo manje plasim Mornara nego Zalgirisa. Mornar igra opustenu odbranu tako da ocekujem da nas napad prodise. Naravno ako ih budemo ozbiljno shvatili.
                        KKCZ moze da igra bas sexy odbranu. Lorenco, Dzenkins, Laza, Faje i Kuzmic zatvaraju sve puteve ka kosu i mnogo ozbiljnijim timovima. Nije napadacki potentna petorka ali je u stanju da zavrsi utakmicu sa nekim rezultatom 47:42.
                        Problem su zamene za ovu petorku. Gist je postao letargican. Simana sve manje koristi svoje duge ruke. Beron je slab defanzivac, Flipa necu ni da pominjem. Dobric na agresivnost dosta postize ali nije jos nivo Laze.
                        Trener nama fali. Sta je sa ovim iz Lokomotive sto se pominje? Valja li on cemu? Ima i on otkaz u rukama ove godine ali racunam tesko da bude gori od Gavrila.

                        Comment


                        • Originally posted by Ivan9 View Post
                          Zbog nekog iracionalnog razloga ja se recimo manje plasim Mornara nego Zalgirisa. Mornar igra opustenu odbranu tako da ocekujem da nas napad prodise. Naravno ako ih budemo ozbiljno shvatili.
                          KKCZ moze da igra bas sexy odbranu. Lorenco, Dzenkins, Laza, Faje i Kuzmic zatvaraju sve puteve ka kosu i mnogo ozbiljnijim timovima. Nije napadacki potentna petorka ali je u stanju da zavrsi utakmicu sa nekim rezultatom 47:42.
                          Problem su zamene za ovu petorku. Gist je postao letargican. Simana sve manje koristi svoje duge ruke. Beron je slab defanzivac, Flipa necu ni da pominjem. Dobric na agresivnost dosta postize ali nije jos nivo Laze.
                          Trener nama fali. Sta je sa ovim iz Lokomotive sto se pominje? Valja li on cemu? Ima i on otkaz u rukama ove godine ali racunam tesko da bude gori od Gavrila.
                          Svi se sigurno manje plase Mornara od danasnjeg protivnika ali u EL "imamo prava na kiks" koliko hoces (top 8 nije bio realan ni sa super igrom i harmonijom u timu, sada da ne govorimo) dok smo u ABA kikseve vec ispucali.

                          Da se nadamo da su finansiski problemi Primorske stvarni te da su price da ce rasteretiti budzet odlaskom nekih igraca na polusezoni istinite (neki ABA klubovi zele da se pojacaju iz Primorske, a to moze samo izmedju 11 i 12 kola tj pre utakmice sa nama u Sloveniji). To bi mozda uslovilo i njihove losije igre i poraze pa da bude jedan konkurent manje za plej-of.
                          Ako oni ispadnu iz price tu jos ostaju FMP (tu cemo se "snaci") i upravo nas naredni protivnik kao najozbiljniji takmaci za plej-of uz sigurne Partizan, Buducnost i Cedevita-Olimpiju.

                          Comment


                          • -13 'je večeras realan rezultat. . .dobice nas isto kao Alba. . .rutinski,uglavnom otvorenim šutevima za 3p

                            Comment


                            • Drugari, el prenosi neko osim SK?
                              Na slavi sam a ovde nema SK

                              Comment


                              • Originally posted by Antona View Post
                                Drugari, el prenosi neko osim SK?
                                Na slavi sam a ovde nema SK
                                Samo SK1.

                                Možda i bolje što nema SK, sačuvaćeš živce.

                                Comment

                                Working...
                                X