Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nebojša i neće reći da je pogrešio zato se i sprema sva šarada, prvo je on rekao ako struka proceni, zatim je Šakota rekao da je Filip potreban ali da zbog mogućih povreda mora još jedan organizator. Meni je to 1+1=3.
    Spoiler
    Ako mi časi smrti postanu bliski,
    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
    Nije umio da odstupi,
    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
    Pao unapred, a ne unazad,
    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
    Uračunato i u moj pad.

    Comment


    • Originally posted by LosmiSK View Post
      Jos nisam cuo da je Coki rekao da je pogresio. Da snosi neku odgovornost. Bar sto seljaka igrace iz jedne u drugu halu. Neophodnost Zvezdine hale je ogromna i to samo slep covek ne vidi. Mislim da smo mi jediniklub bez hale ili da se bar gradi. Ne grade Asvel i Bayern dzabe te hale.
      Annotation 2019-12-04 055202.jpg

      Sta ce njima hale kada te tri ekipe zauzimaju ubedljivo poslednja tri mesta po poseti u El, Bayern na poslednjem mestu.

      Oni su tu samo zbog para a ne nekog interesovanja publike.

      Troskovi kazne se prebacuje na proizvodjaca semafora i to je napisano u saopstenju kluba.

      Ali dzabe nama i nasa hala kada navijaci pogode sudiju po zavrsetku utakmice coca colom.
      Da sam na Djordijevom mestu nas bi izbacio kao i KKP iz svih takmicenja pa neka igraju ovi sa bubnjarkama i klepetusama , nema veze sto ih ima po 3.500 u proseku barem lepo tapsu i ne gadjaju sudije.

      Hala kosta oko 100 miliona eur, samo daj mi izvor kako bilo KKP ili KKCZ te pare mogu da povrate da imaju svoju halu?

      Comment


      • Originally posted by Ganac View Post
        Nebojša i neće reći da je pogrešio zato se i sprema sva šarada, prvo je on rekao ako struka proceni, zatim je Šakota rekao da je Filip potreban ali da zbog mogućih povreda mora još jedan organizator. Meni je to 1+1=3.
        Ne, ovo je ono sto sam pisao juce, i vuk sit i ovce na broju. Treba nam jos jedan, ali Filip je tu nece biti sklonjen pa ko bude bolji ce igrati, rotacije, qrz palac i ostale misterije univerzuma. Mora da napravi way out a da ne bude da je Filip sklonjen .
        Meni je veci skandal njegova izjava da smo nebitni u El, pa to mozes reci za one ekipe koje si trenirao po Grckoj, ali KKCZ nikada ne moze biti nebitan u El pa makar uzeo i onih 11 pobeda u Alimpijevic sezoni. Mogao je reci ne mozemo biti prvaci Evrope jos uvek jer nemam ni finansije ni kvalitet za sam vrh ali da cemo biti nebitni, pa jbte onaj ko te postavio za trenera KKCZ i sa tom filozofijom.
        Izgubili su kompas u javnim nastupima, i tu se vidi koliko ne znaju gde udaraju trenutno i da im je bitno sta ce javnost da kaze a oni svakim nastupom samo jos vise se ukopavaju.
        Last edited by Šarac; 04-12-19, 12:57.

        Comment


        • Originally posted by Šarac View Post
          [ATTACH=CONFIG]16892[/ATTACH]

          Sta ce njima hale kada te tri ekipe zauzimaju ubedljivo poslednja tri mesta po poseti u El, Bayern na poslednjem mestu.

          Oni su tu samo zbog para a ne nekog interesovanja publike.

          Troskovi kazne se prebacuje na proizvodjaca semafora i to je napisano u saopstenju kluba.

          Ali dzabe nama i nasa hala kada navijaci pogode sudiju po zavrsetku utakmice coca colom.
          Da sam na Djordijevom mestu nas bi izbacio kao i KKP iz svih takmicenja pa neka igraju ovi sa bubnjarkama i klepetusama , nema veze sto ih ima po 3.500 u proseku barem lepo tapsu i ne gadjaju sudije.

          Hala kosta oko 100 miliona eur, samo daj mi izvor kako bilo KKP ili KKCZ te pare mogu da povrate da imaju svoju halu?
          Zalgiris arena kosta oko 50m, Spaladium arena takodje 50m

          Comment


          • šta će nama hala?za Kls od naredne godine pa nadalje?

            Comment


            • Originally posted by Antona View Post
              Zalgiris arena kosta oko 50m, Spaladium arena takodje 50m
              Pa neka je i ta cifra, odakle pare i kako da se vrati. Ovde pricam da KKCZ bude vlasnik i investitor.

              Neka bude da je i 50 miliona, to je kredit na 20 godina neka bude otplata godisnje po 2.5 miliona plus kamata.

              Evo, ja bih to sutra potpisao da klub bi mogao tih 2.5 mliona da isplati za otplatu hale svoje, da tih 2.5 mliona ustedi na nekim igracima i platama , i da ima ove sponzore sto ima.
              Znaci da ovu sezonu umesto imaginarnih 8.3 miiona imamo samo 6 miliona budzet i da se 2.5 odvoji za isplatu hale.
              Koliko godina moze se u ovim uslovima garantovati 1 miliona od sezonskih, koliko godina se moze garantovati da ce ti drzava obezbediti 30 % budzeta, jos mnogo pitanja, a pri tom mi imamo te pare samo ako smo u El. Koja je garancija kada se ukine mesto Aba lige za El, da ce ABA LIGA OPSTATI, znaci vracamo se na KLS ligu,
              Koja ce popunjenost te hale biti na nivou KLS lige,bez El ligge. Tj kako obezbediti tih 2.5 miliona godisnje u narednih 20 godina svake godine, ili 5 miliona u narednih 10 godina.
              Samo nemoj bice jaca srpska liga od ABA lige i EL lige .

              Jedno su zelje a drugo su realne stvari.
              Last edited by Šarac; 04-12-19, 13:30.

              Comment


              • Originally posted by Šarac View Post
                [ATTACH=CONFIG]16892[/ATTACH]

                Sta ce njima hale kada te tri ekipe zauzimaju ubedljivo poslednja tri mesta po poseti u El, Bayern na poslednjem mestu.

                Oni su tu samo zbog para a ne nekog interesovanja publike.

                Troskovi kazne se prebacuje na proizvodjaca semafora i to je napisano u saopstenju kluba.

                Ali dzabe nama i nasa hala kada navijaci pogode sudiju po zavrsetku utakmice coca colom.
                Da sam na Djordijevom mestu nas bi izbacio kao i KKP iz svih takmicenja pa neka igraju ovi sa bubnjarkama i klepetusama , nema veze sto ih ima po 3.500 u proseku barem lepo tapsu i ne gadjaju sudije.

                Hala kosta oko 100 miliona eur, samo daj mi izvor kako bilo KKP ili KKCZ te pare mogu da povrate da imaju svoju halu?
                Cuj Hala kosta 100m eura a ovi budale pa placaju od 30-50m. Stvarno je glupavo napraviti nesto svoje i ne placatia mozda i zuimati pare od raznih stvari. Bolje PLACATI COVICU HALE U ZELZNIKU KOJE NISU njegove ..ili akademiju da spavaju tamo...

                PA JEDAN Parker najvise para ulaze u sportsku akademiju i halu...kaze to je investicija za buducnost!!! I ti ovde sad dolazis i pricas svasta. Koliko oni imaju stanovnika a koliko Beograd..

                Radis na tome,mislis da ce te njihove nove hale biti prazne?Vidi sta radi Zalgiris a videces sta ce uraditi Bayern i Asvel...samo ti prati doktora za buducnost Nebojshu iz Zeleznika...koji ce na drzavne krkace i na to sto nema konkurenciju da hara Srbijom..u 3pm kakav je to genije )

                ZAUZIMAJU TRI POSLEDNJA MESTA zato sto su im hale 5 I 6K..ZATO ZAUZIMAJU!!!! Eto, postao sam i Poaro...
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Originally posted by Šarac View Post
                  Pa neka je i ta cifra, odakle pare i kako da se vrati. Ovde pricam da KKCZ bude vlasnik i investitor.

                  Neka bude da je i 50 miliona, to je kredit na 20 godina neka bude otplata godisnje po 2.5 miliona plus kamata.

                  Evo, ja bih to sutra potpisao da klub bi mogao tih 2.5 mliona da isplati za otplatu hale svoje, da tih 2.5 mliona ustedi na nekim igracima i platama , i da ima ove sponzore sto ima.
                  Znaci da ovu sezonu umesto imaginarnih 8.3 miiona imamo samo 6 miliona budzet i da se 2.5 odvoji za isplatu hale.
                  Koliko godina moze se u ovim uslovima garantovati 1 miliona od sezonskih, koliko godina se moze garantovati da ce ti drzava obezbediti 30 % budzeta, jos mnogo pitanja, a pri tom mi imamo te pare samo ako smo u El. Koja je garancija kada se ukine mesto Aba lige za El, da ce ABA LIGA OPSTATI, znaci vracamo se na KLS ligu,
                  Koja ce popunjenost te hale biti na nivou KLS lige,bez El ligge. Tj kako obezbediti tih 2.5 miliona godisnje u narednih 20 godina svake godine, ili 5 miliona u narednih 10 godina.
                  Samo nemoj bice jaca srpska liga od ABA lige i EL lige .

                  Jedno su zelje a drugo su realne stvari.
                  Nadjes nekogsposbnog sa lovom..koji ce da ulozi a da dobije reklamu, zemljiste moze dati gradkao pomoc itd....Ulaznice lova je samo tvoja, mozes izdavati halu otvarati butike i ko zna sta jos...restorane itd...

                  ali boze moj, daj stap i kanap...
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Originally posted by Šarac View Post
                    Ne, ovo je ono sto sam pisao juce, i vuk sit i ovce na broju. Treba nam jos jedan, ali Filip je tu nece biti sklonjen pa ko bude bolji ce igrati, rotacije, qrz palac i ostale misterije univerzuma. Mora da napravi way out a da ne bude da je Filip sklonjen .
                    Meni je veci skandal njegova izjava da smo nebitni u El, pa to mozes reci za one ekipe koje si trenirao po Grckoj, ali KKCZ nikada ne moze biti nebitan u El pa makar uzeo i onih 11 pobeda u Alimpijevic sezoni. Mogao je reci ne mozemo biti prvaci Evrope jos uvek jer nemam ni finansije ni kvalitet za sam vrh ali da cemo biti nebitni, pa jbte onaj ko te postavio za trenera KKCZ i sa tom filozofijom.
                    Izgubili su kompas u javnim nastupima, i tu se vidi koliko ne znaju gde udaraju trenutno i da im je bitno sta ce javnost da kaze a oni svakim nastupom samo jos vise se ukopavaju.
                    B1 - poenta je da on nece biti sklonjen, ako jos uzima mesto u 12 na utakmici cak i da ne odigra ni minut iste onda se "susi" neko ko se u stvari i profesionalno bavi kosarkom na ustrb rekreativca i osvajaca titule sa FON-om (njegov maksimalni domet van tatinih klubova)

                    B2 - slazem se da je ovaj deo gori i od hvaljenja tatinog ponosa, ali sta da kaze covek kojem je vise mesto na klupici na Kalemegdanu nego na klupi tima koji igra EL

                    Comment


                    • Originally posted by Šarac View Post
                      [ATTACH=CONFIG]16892[/ATTACH]

                      Sta ce njima hale kada te tri ekipe zauzimaju ubedljivo poslednja tri mesta po poseti u El, Bayern na poslednjem mestu.

                      Oni su tu samo zbog para a ne nekog interesovanja publike.

                      Troskovi kazne se prebacuje na proizvodjaca semafora i to je napisano u saopstenju kluba.

                      Ali dzabe nama i nasa hala kada navijaci pogode sudiju po zavrsetku utakmice coca colom.
                      Da sam na Djordijevom mestu nas bi izbacio kao i KKP iz svih takmicenja pa neka igraju ovi sa bubnjarkama i klepetusama , nema veze sto ih ima po 3.500 u proseku barem lepo tapsu i ne gadjaju sudije.

                      Hala kosta oko 100 miliona eur, samo daj mi izvor kako bilo KKP ili KKCZ te pare mogu da povrate da imaju svoju halu?
                      Treba biti objektivan i reci da je Asvel na zacelju, iz prostog razloga jer im je sama hala mala. Inace je uvek krcata na EL mecevima i sa jako dobrom atmosferom. U Minhenu je bitan samo jedan klub pod imenom Bajern, i to nije kosarkaski. Mene prijatno iznenadjuje poseta na Efesovim utakmicama, oni su poslednjih 10tak godina bili klub bez domaceg terena, ali ocigledno nista ne pridobija paznju, kao uspeh sam po sebi.
                      Otuda i ova izjava Sakote, kao i ovo izivljavanje nad publikom sa drzanjem nedonosceta u timu, predstavlja svojevrsno secenje grane na kojoj sedis, jer ako se nastave ovako kilavi perfomansi tima, i bitisanje Filipa na terenu, do Nove godine ce ostati navijaca taman da se napuni FMP arena, i Pionir ce biti prevelik

                      Comment


                      • Dragane, mani se "corava posla" i odmaraj, ne treba ti ovaj stres

                        02_1000x0.jpg
                        Last edited by Borca; 04-12-19, 13:35.

                        Comment


                        • Originally posted by Borca View Post
                          B1 - poenta je da on nece biti sklonjen, ako jos uzima mesto u 12 na utakmici cak i da ne odigra ni minut iste onda se "susi" neko ko se u stvari i profesionalno bavi kosarkom na ustrb rekreativca i osvajaca titule sa FON-om (njegov maksimalni domet van tatinih klubova)

                          B2 - slazem se da je ovaj deo gori i od hvaljenja tatinog ponosa, ali sta da kaze covek kojem je vise mesto na klupici na Kalemegdanu nego na klupi tima koji igra EL
                          Bilo koji igrac koji uzme njemu minute a odmori se LB je vec sam po sebi napredak, pristao bih i na taj problem da sedi na kraju klupe u 12 pa makar ne usao ni minut.

                          Nenadic,Jovanovic, dva povredjena uvek , pa neka i ispadne DEDA koji je van forme, ili Faye, OJo, sve je to od manjeg uticaja ako su pored terena nego svaki minut fc na terenu. Ako hoce i cini mu zadovoljstvo da mase peskirom , neka ga. Zivecu sa tim.
                          Last edited by Šarac; 04-12-19, 13:41.

                          Comment


                          • Postoji način da se izgradi hala a da ne platiš ni dinar i da bude tvoja. Kako na svijetu nigde nema da se jebes a da ti ne udje, ovde bi te ulaz koštao nekih 15ak godina koncesije izvođaču koji bi imao obavezu da halu održava, renovira, izdaje kao i lokale dok ne povrati uloženo. Nakon isteka koncesije hala prelazi u tvoje vlasnistvo. Lijepo imaš svoju dvoranu, treninge teretanu, fizio kliniku, spa centar gdje ces imati prvenstvo pristupa.
                            Napraviš nešto slično kao fk voždovac. Das ponudu sa projektom zainteresovanima i kroz pregovore biraš najbolji modus za obje strane. Ta daaaaaaaa

                            Comment


                            • Ma moze grad/drzava da napravi halu bez ikakve cost-investment analize. Tolike pare se sprcavaju na razne gluposti tako da je ovo samo pitanje prioriteta, a ne toga da nema novca za halu. Ima.

                              Comment


                              • Originally posted by Šarac View Post
                                Bilo koji igrac koji uzme njemu minute a odmori se LB je vec sam po sebi napredak, pristao bih i na taj problem da sedi na kraju klupe u 12 pa makar ne usao ni minut.

                                Nenadic,Jovanovic, dva povredjena uvek , pa neka i ispadne DEDA koji je van forme, ili Faye, OJo, sve je to od manjeg uticaja ako su pored terena nego svaki minut fc na terenu. Ako hoce i cini mu zadovoljstvo da mase peskirom , neka ga. Zivecu sa tim.
                                U pravu si svakako samo sam toliko "na ivici" da prosto ne mogu da se suzdrzim da ne iskomentarisem, nista protiv tebe ne zameri.

                                Comment

                                Working...
                                X