Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Obradovića razapinjete na sva usta ne vidim pomak sa Radonjom. A daaa, očekujem piskaranje kako nije selektirao tim, kako je nasledio Sašine brljotine i ostala bla bla truć s*anja.
    Čim je pristao na funkciju znači da je bio samouveren u uspeh. A njegov jedini uspeh je pobeda u Madridu, skidam kapu i poklanjam se, ostalo je na nivou uz Himki najgore evroligaške ekipe.
    Morao bi se gazda prešaltati i umesto igrače Valensije, Albe... kupovati u Madridu ili Barseloni ne bi li višestruko skočila vaša cena u evropskim okvirima.

    Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka

    Comment


    • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
      Obradovića razapinjete na sva usta ne vidim pomak sa Radonjom. A daaa, očekujem piskaranje kako nije selektirao tim, kako je nasledio Sašine brljotine i ostala bla bla truć s*anja.
      Čim je pristao na funkciju znači da je bio samouveren u uspeh. A njegov jedini uspeh je pobeda u Madridu, skidam kapu i poklanjam se, ostalo je na nivou uz Himki najgore evroligaške ekipe.
      Morao bi se gazda prešaltati i umesto igrače Valensije, Albe... kupovati u Madridu ili Barseloni ne bi li višestruko skočila vaša cena u evropskim okvirima.

      Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka
      Imali smo samo 6-7 covid zarazenih..
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Prvo sasa forsira trci i pucaj kosarku, tako je i selektirao tim, ovaj tim nema nista sto bi odgovaralo stilu koji forsira radonja...on je ovu ulogu prihvatio i doneo nam je trofej bez pola tima...a o selektiranju necu da trosim reci

        Comment


        • Saša neuki je selektirao sam a Radonja došao da gasi požar. . . za mesec dana kad se svi vrate bićemo kaznena ekspedicija! počistićemo sve u Aba!
          Na celom svetu mi je sve,da živim ne mogu bez nje. . .

          Comment


          • Tako je braco, to je pozitiva u ovim zlim i teskim vremenima...tripleta je nasa!!
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Originally posted by Karamazov View Post
              Mislim da će Radonja pokušati da vrati neke svoje ljubimce za sledeću sezonu poput Jovića, Mitrovića, Dženkinsa.

              Ja nemam ništa protiv toga.
              Jovic je gotovo siguran, Mitrovic nema kvalitet a nisam siguran da bi Dzenkins opet menjao sredinu a i nema potrebe jer je tu Volden. Nadam se da nece Dangubica vracati.

              Comment


              • Nasa ekipa od prosle sezone je nesto najblize onom sto ja volim. Mnogi su je pljuvali ali ona je imala potpuno sve sto jedan moderan roster moze da pozeli.
                Plej koji moze na prodor ali i da odigra pik
                Dva beka koji mogu s loptom i opasnu pracku
                Imala Stratosa na niskom krilu + ovi nasi zavisi sta ti treba
                Laganu cetvorku u Deriku i tezu u Gistu
                Imala teske centre
                Ma imala je sav arenal da se nosa sa svima i odgovori na sve nacine moderne kosarke.
                Tomic je tu pokazao nacin na koji zamislja koncept igre na najvisem nivou i da nije bilo korone mi bi slatko nagnali svakog protivnika.
                E sad ovo s početka godine nije lose djelovalo da smo zaboli Pangosa i da je Nnoko bio ok.
                Kad ovaj tim bude kompletan opet cemo za klasu biti javi od svih u ABA ali nacin na koji sad igraju je prosto da ti oci prokrvave. Radonjic je morao više ali ajde neka korona bude alibi dok za PO moramo dooooosta više a nadam se da ce tako i biti.

                Comment


                • Radonja je bez pola ekipe uzeo kup,El je već bila izgubljena, u Abi stojimo sasvim dobro i sve su šanse da ćemo krenuti sa pol.pozicije
                  Na celom svetu mi je sve,da živim ne mogu bez nje. . .

                  Comment


                  • Vidim kod komsija uskoro sledi smena trenera koji je dosao umesto njihove legende jer su rezultati i igra bili ispod nivoa kluba a i ocekivanja navijaca tog kluba.
                    Sadasnji trener nudi ostavku jer oseca odgovornost za lose rezultate i pri tom nijedan njihov navijac ne spominje da nije to njegova ekipa i da je nije selektirao vec da treba da leti i da im se vrati njihova najveca legenda od osnivanja.

                    Da li se desila i ista situacija i kod nas kada je smenjena legenda posle "ocajnih" rezultata, a o bilo kakvoj smeni sadasnjeg trenera se ne spominje i pri tom nas trener ima opravdanje da nije selektovao ekipu a pri tom ima manje pobeda, i veci broj poraza od kolege mu iz suprtotnog tabora? Da li zbog toga sto mi nemamo koga da dovedemo umesto zive legende koji je trenutno na klupi?

                    Koliko jos poraza smo spremni da progutamo dok se ne desi moralni cin da ovako vise ne ide, jer i komsije su juce igrali bez 4 standardna igraca i isto tako su oterali svojih 5 igraca?Njihov ne valja i nema pojma i igra stvarno sa 3 ipo igraca i stvarna 3 juniora, a mi gubimo sa 12 igraca u rotaciji gde samo jedan igrac ima ugovor manji od 100.000 eur. Da li smo mi stvarno tolko hendikepirani sa odustvom igraca da DR ima alibi, a Filipovski je neznalica sa Radovanovicem, Stevanovicem i Trifunovicem koji uzeo vise minuta u ovom periodu nego Radanov, Simanic, Uskokovic u zbiru.




                    Na cemu se bazira taj optimizam da mi je znati?

                    Comment


                    • Pa i nije isto.

                      Radonjić nije prvi put u Zvezdi, da jeste, već bi ga navijači sikterisali iz kluba.

                      Optimizam se gradi na osnovu njegovog prvog mandata kad je osvajao trofeje i beležio odlične rezultate.

                      Ne pišem ovo da bih ga branio, i ja sam očekivao daleko više.

                      Već samo da bih objasnio da situacija nije ista i da Radonjić ima svoju prošlost sa Zvedom i na osnovu te prošlosti postoji optimizam kod navijača.

                      Comment


                      • Na cemu se bazira optimizam da Covic nije krivac za ove poslednje godine...Idemo redom, zet,zena, sin, snajka, zet, rodjak sa sela, prijatelj druga iz sps-a, neki rdjak sa mamine linije svi zaposleni u Zvezdi... dosta je vise sa frazama gde ste bili 962011 jer je to davno proslo vreme. Skrckao je tonu para i rezultati su mu svake godine sve gori u Evropi ali i na Balkanu...

                        Radonjic je uzeo trofej to je osnovna razlika, da je uzeo Saso ne bi mu dali otkaz....Radonja ako sad ne uzme trofej otici ce sam...tj ABA ligu, zato sto ce on biti glavni krivac a i ne treniraju mu se EC klubovi.

                        Pisem godinama da je Covic limitiran, ovde se pravi saga da je najbolji sportski radnik u Srbiji..sto je najveca glupost veka...tipa vucic je najpametniji covek u Srbiji..to je taj rang...al posto je vecinsko stanovnistvo za sns i zvezdu...onda moze da prodje svakakva prica.

                        Pocinju sa tim spinovima da je proslo neko vreme..da nesto lose ide...a Obradovic i Covic su napravili masakr....jos je covek javno popljuvao JOB i ovaj pobegao. 5-6 trenera pobegne...niko ne valja, ali valja Covic.

                        Ti ex DB kadrovi, su zlo ove nesretne drzave...sve moj do moga...Ostoja, Covic, Bokan...jbt..xD tako izgledaju uspesni biznismeni kod nas xD

                        Dejo osvajaj salataru, da dodje Peja i Sedlacek, da pravimo dvoranu i uzmemo A licencu i postavimo Zvezdu na kosarkasko nebo Evrope...
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Ma koliko i meni Čović bio odvratan, pre svega zbog politike, ne može se potcenjivati kao sportski radnik.

                          Samim tim što je doveo Radonjića i verovao u njega kad ga je većina navijača terala iz kluba, govori o tome da je umeo prepozanti kvalitet.

                          Ono što je radio sa malim klubom FMP-om nije mala stvar. Veliki broj dobrih igrača je prošlo kroz taj klub koji su kasnije imala zapažene uloge i u reprezentaciji.

                          Ti ako misliš da postoji neko ko će imati rezultate, biti uvek u plusu što se tiče budžeta, praviti igrače, onda se varaš.

                          Comment


                          • Mislim da smo kao klub zaostali u vremenu i da covic nije sposoban to da isprati. Sem Cedevite sve ostalo su drzavni poltroni. Sa psihopatom kao saveznikom, djindjicem, slobom...mogao je sta je hteo.

                            Vreme je za promene da ljudi izadju iz pecine, zapale vatru i probaju uci u korak sa vremenom....
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Zavisi šta podrazumevaš pod tim ''korak sa vremenom''.

                              Što se evropske košarke tiče malo je klubova koji se mogu pohvaliti uspešnim poslovanjem, proizvodnjom igrača, rezultatima...

                              Ti stalno pominješ Stojakovića. On je neko ko ima para, ali te svoje pare neće on tek tako pokloniti klubu.

                              Pitanje ima li znanja da organizuje klub na način koji bi ti želeo. Imao je i Peković love pa vidimo kako je prošao u Partizanu.

                              Comment


                              • Te situacije ne mozes da poredis. Pekovic je tu radio uslugu zvalavom...lik nije za to. Trebaju nam imena, pravi strucnjaci a ne ova udbaska ekipa, posebno jer su sve pare drzavne. Narodu je lepo ovako..da ne ulazim u tu analizu..al samo jedan dan ce reci zbogom a onda ce biti svet nas ne voli....

                                Sport u Srbiji je slika tragedije ovog naroda...
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X