Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Karamazov View Post
    On je u startu odmah morao da podigne ruke, kao što je uradio i Davidovac.



    Pejdž ga nije steg'o rukama, priklještio, maltene ga i ne dodiruje, koristi ruke kao mamac.

    Nije smeo Panter da rizikuje i čeka sudiju, ranije izvlačiš ruke.

    On ga još i malčice odgurnuo.
    Veliki Punterov pad koncetracije, desava se.

    Comment


    • Originally posted by Karamazov View Post
      On je u startu odmah morao da podigne ruke, kao što je uradio i Davidovac.



      Pejdž ga nije steg'o rukama, priklještio, maltene ga i ne dodiruje, koristi ruke kao mamac.

      Nije smeo Panter da rizikuje i čeka sudiju, ranije izvlačiš ruke.

      On ga još i malčice odgurnuo.

      Desnom rukom ga drži za urku ispod ramena, levom ga navlači za majicu. Ne postoji nikakav intenzitet kojim treba da ga navlači, to je jednostavno zabranjeno i istog momenta se svira kao faul. Uopšte ne postoji nikakva filozofija da li treba ili ne treba jer je nedozvoljeno po difoltu.

      Mada, kad je bal, nek je maskenbal. Nije Pejdž jedini u Partizanu koji voli stiskavac, Volden npr voli i da overi mišićavu guzu

      A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

      Comment


      • Nakon sto Panter pravi drugi korak u levo, u zelji da napravi fintu telom i krene gore prema Davidovcu, tacno se vidi momenat kako ga Pejdz steze i ne dozvoljava da se odlepi i istrci iz zagrljaja, Panter refleksno pomera ruke i Pejdz u stilu najboljeg kaskadera odlece u stranu. Sramotno je sto sudije nisu sankcionisale drzanje u tom momentu, to bi se uvek sviralo a posebno u tom momentu, nego jedva cekaju da burazeru sviraju faul u napadu. Faul Beronu je tek cirkus..Ne vidim nikakve krivice u Panteru cak ni to sto nije podigao ruke kao Deda, naprosto je sprecen da promeni pravac kretanja i to je to.... sve u svemu uzeli su kup na sraman nacin, neka slave ako im je gust... mi imamo nase unutrasnje probleme koje ako resimo pregazicemo ih u plej ofu i njih i djetice kao plitak potok
        Last edited by Marcus; 18-02-20, 21:09.

        Comment


        • Nego razmišljam, ovo gore Volden/DeDa...

          Da li spada pod sexual harassment? Meni se čini veoma nepristojno a naročito jer se odigrava na radnom mestu.

          Trebalo bi ovo pustiti sa haštagom #metoo
          A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

          Comment


          • Originally posted by Karamazov View Post
            On je u startu odmah morao da podigne ruke, kao što je uradio i Davidovac.



            Pejdž ga nije steg'o rukama, priklještio, maltene ga i ne dodiruje, koristi ruke kao mamac.

            Nije smeo Panter da rizikuje i čeka sudiju, ranije izvlačiš ruke.

            On ga još i malčice odgurnuo.
            Ljudi ja mislim da nije potrebna ne znam kakva filozofija, Pejdz se krece prislonjen na igraca koga cuva i blokira mu pravac... ovakvo kretanje bez lopte se cesto svira kao blok u pokretu - faul. U krajnju ruku je mogla samo biti obostrana licna, ali je Pejdz lepo odglumio i bacio se kao da ga je kamion udario. I to treba znati.

            Comment


            • Originally posted by Laki21 View Post
              Desnom rukom ga drži za urku ispod ramena, levom ga navlači za majicu. Ne postoji nikakav intenzitet kojim treba da ga navlači, to je jednostavno zabranjeno i istog momenta se svira kao faul. Uopšte ne postoji nikakva filozofija da li treba ili ne treba jer je nedozvoljeno po difoltu.

              Mada, kad je bal, nek je maskenbal. Nije Pejdž jedini u Partizanu koji voli stiskavac, Volden npr voli i da overi mišićavu guzu

              Očito je da je taktika Tinkijerija bila takva da se spoljnji igrači čuvaju tako što će da im se uđe u komfornu zonu u cilindar i da na taj način pokušaju da.
              - prilagode kriterijum sudija i
              - da spreče bekove Zvezde da prime loptu.
              Uspela im je velikim udelom Nikolića i Jovčića...čestitam im na pobedi još jednom ali biće još utakmica (valjda), biće još derbija pa ćemo da vidimo.
              Spoiler
              Ako mi časi smrti postanu bliski,
              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
              Nije umio da odstupi,
              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
              Pao unapred, a ne unazad,
              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
              Uračunato i u moj pad.

              Comment


              • Originally posted by Ganac View Post
                Očito je da je taktika Tinkijerija bila takva da se spoljnji igrači čuvaju tako što će da im se uđe u komfornu zonu u cilindar i da na taj način pokušaju da.
                - prilagode kriterijum sudija i
                - da spreče bekove Zvezde da prime loptu.
                Uspela im je velikim udelom Nikolića i Jovčića...čestitam im na pobedi još jednom ali biće još utakmica (valjda), biće još derbija pa ćemo da vidimo.
                Tako je, to je to! Dobili su bitku, ali ne i rat! Samo bez jutarnjih programa, kukanja, saopstenja! Zatvoriti se u salu i raditi! Spremiti se i vratiti, slicnom merom milo za drago! Nema tu kuknjave! Partizani su odigrali muski, na ivici regularnog! Ko je nama kriv sto smo ispali naivni, greske sudija izgledaju tendenciozno i sa namerom, ali i dalje mi je utisak da smo ih sami dozvolili, a imali smo dobijen mec! Koji se na ovaj nacin gubi u 1 na prema 100 slucajeva!

                Comment


                • Originally posted by NaviSK View Post
                  Tako je, to je to! Dobili su bitku, ali ne i rat! Samo bez jutarnjih programa, kukanja, saopstenja! Zatvoriti se u salu i raditi! Spremiti se i vratiti, slicnom merom milo za drago! Nema tu kuknjave! Partizani su odigrali muski, na ivici regularnog! Ko je nama kriv sto smo ispali naivni, greske sudija izgledaju tendenciozno i sa namerom, ali i dalje mi je utisak da smo ih sami dozvolili, a imali smo dobijen mec! Koji se na ovaj nacin gubi u 1 na prema 100 slucajeva!

                  Naravno, moj cilj nije bio da opravdavam poraz ili da osporim poraz. Moj jedini cilj je bio da ukažem na tendenciju i kako se naša struka pa onda i igrači nisu dobro prilagodili na ambijent na terenu.
                  Što bi rekli "odradili su nas kao što šibicari odrađuju na BAS putnike - na foru."
                  Spoiler
                  Ako mi časi smrti postanu bliski,
                  I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                  Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                  Nije umio da odstupi,
                  Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                  Pao unapred, a ne unazad,
                  I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                  Uračunato i u moj pad.

                  Comment


                  • Vratiće to sudije u KLS-u, tako da komšije neće imati pravo da se tada bune.

                    U petak protiv CSKA-a.

                    Tako ćemo gi razbucati da će zaplakati.

                    Ide finiš sezone i sad mora da se pruži samo podrška.



                    Comment


                    • Originally posted by Ganac View Post
                      Očito je da je taktika Tinkijerija bila takva da se spoljnji igrači čuvaju tako što će da im se uđe u komfornu zonu u cilindar i da na taj način pokušaju da.
                      - prilagode kriterijum sudija i
                      - da spreče bekove Zvezde da prime loptu.
                      Uspela im je velikim udelom Nikolića i Jovčića...čestitam im na pobedi još jednom ali biće još utakmica (valjda), biće još derbija pa ćemo da vidimo.


                      Nas sledeci nastup protiv Partizana ili Buducnosti bice u PO ABA lige . Iskljucivo od nas zavisi kako cemo se spremiti za te utakmice (prvenstveno zavisi od Sakote). Tomic je to prosle sezone odradio vrhunski .

                      Comment


                      • Originally posted by Karamazov View Post
                        Vratiće to sudije u KLS-u, tako da komšije neće imati pravo da se tada bune.

                        U petak protiv CSKA-a.

                        Tako ćemo gi razbucati da će zaplakati.

                        Ide finiš sezone i sad mora da se pruži samo podrška.



                        Bašta nji mnogo jak, tićem teka Nebojša da umili knjaza.
                        Ko ne zna piroćanski u spojleru je prevod:
                        Spoiler
                        Njihov tata je mnogo jak, neće moći Nebojša tek tako da umili prvorođenog
                        Spoiler
                        Ako mi časi smrti postanu bliski,
                        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                        Nije umio da odstupi,
                        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                        Pao unapred, a ne unazad,
                        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                        Uračunato i u moj pad.

                        Comment


                        • Мсм да ћемо да добијемо цска, чак и тамо смо добро играли 25 ми после на 15 мин нас надули. Немојте ми те приче о пуштању, о томе како се уозбиљили. Нико никог неће да пусти ни минут, јер зна да ако ђаво дође по своје може утакмица и те како да се суди. Ваљда смо ми сведоци томе.

                          Comment


                          • Postoji li sansa da budemo cetvrti u Aba ligi ? Zna li neko kakve su kalkulacije u vezi toga ?

                            Iskreno, vise bi volio da budemo cetvrti i idemo na komsije nego da se igra u Pg jer ce tu da bude svega i svacega samo ne kosarke kao i do sad.
                            Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                            Ljuba Tadić.

                            Comment


                            • Samo ako izgubite od Olimpije, u suprotnom nema šanse..

                              Comment


                              • Originally posted by nine33 View Post
                                Postoji li sansa da budemo cetvrti u Aba ligi ? Zna li neko kakve su kalkulacije u vezi toga ?

                                Iskreno, vise bi volio da budemo cetvrti i idemo na komsije nego da se igra u Pg jer ce tu da bude svega i svacega samo ne kosarke kao i do sad.
                                Ако ми изгубимо против Олимпије и ако Морнар изгуби против будућности ми смо четврти.

                                Comment

                                Working...
                                X